Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení trenéra Dukly Praha

(Tomáš Navrátil, 18. 5. 2017 17:06)

Jaroslav Žipaj: „V prvním poločase domácího utkání s Trutnovem se nám herně povedla první dvacetiminutovka, kde jsme byli silní na míči a také kluci předvedli poměrně dost hezkých akcí. Vedení 2:0 bylo naprosto zasloužené a k tomu jsme měli další silné možnosti. Po obdržené brance v naší síti trutnovští ožili a naše převaha už nebyla tak výrazná. Hra se díky menšímu důrazu v osobních soubojích a zbytečného přidržování míče veprostřed pole do konce poločasu opticky srovnala. Ve druhém poločase jsme se snažili více hru oživit pohybem bez míče, což se nám i poměrně dařilo. Trutnovští nám ale nic nedarovali zadarmo a tak mohli diváci vidět zajímavé pasáže na obou stranách až do konce utkání. Poděkování za předvedený výkon dnes určitě zaslouží oba týmy.“

Pokud nedělám něco naplno, efekt je stejný, jako kdybych nic nedělal ...

(Tomáš Navrátil, 18. 5. 2017 13:28)

Docela zajímavý a naprosto pravdivý názor trenérského kolegy z Náchoda, který jsem si dovolil překopírovat, neboť v něm vidím stejný problém, jako máme u některých hráčů my.
"Myslím, že je na čase si uvědomit, že hráči hrají soutěž, ve které už nestačí přijít na trénink 1-2x týdně, ale měli by absolvovat maximum tréninků a k tomu makat na sobě doma, aby se dostavil tížený efekt. Za další, když už přijde hráč na trénink, tak ho nestačí absolvovat, ale na 100% odjezdit, jinak je pro něho absolvovaný trénink naprosto zbytečný".
M.Škoda, trenér FK Náchod U14

Turnaj v Náchodě

(Tomáš Navrátil, 17. 5. 2017 8:43)

V sobotu 17. června jedeme na turnaj do Náchoda, kterým se rozloučíme s kategorií U14. Turnaj se bude hrát na dvou travnatých hřištích v Náchodě (hlavní stadion + zrekonstruovaný stadion na Hamrech), zatím jsou přihlášené týmy: Náchod, Jihlava, Čáslav, Bohemians Praha, Tempo Praha a my. Pak by měli hráči měsíc volno a 17. července začne letní příprava. Mistrovská utkání v žákovské divizi U15, do které budeme nově zařazeni, začínají o víkendu 19.-20. srpna a končí 11.-12. listopadu. Měli bychom hrát divizní skupinu "C", předpoklad je 14 týmů, tedy 13 zápasů na podzim a 13 na jaře, klasicky doma a venku. Ale vše bude potvrzeno až na základě došlých přihlášek, panuje ale velká obava, že počty žákovských divizí se nenaplní - posuďte sami, v současném modelu se hraje pouze žákovská liga, ve třech skupinách po 12 týmech, což je celkem 36 týmů vždy v daném ročníku, od nové sezony 2017/18 bude jedna skupina žákovské ligy o 14 týmech a pod ní tři divize rovněž o 14 týmech, což čítá dohromady 56 týmů v daném ročníku. Již letos "žehráme", že to nemá kvalitu, viz. Varnsdorf apod., a od nové sezony se má počet týmů o dvacet zvýšit. Spadnou z nebe, nebo kde je vezmeme ... ??

Omluva

(David Gnol, 16. 5. 2017 18:32)

Dobrý den, omlouvám se ze zítřejšího tréninku, jelikož budu na školních závodech.
Děkuji David.

Aneta Sováková

(Michala, 16. 5. 2017 14:25)

Omlouvám Anetu ze zítřejšího tréninku 17/05/2017.
Má atletické závody.

Omluva

(Georgios Kondos, 16. 5. 2017 14:15)

Prosím o omluvení ze zítřejšího tréninku. Je na školních závodech.
Děkuji Kondosová

Ztracená mikina číslo 17

(Jakub Kulda, 15. 5. 2017 19:50)

Ahoj, prosím nenašel někdo dnes po tréninku modrou mikinu s číslem 17 ?

děkuji, Jakub

omluva

(Štěpánka Čechovičová , 15. 5. 2017 11:31)

Štěpán dnes a v pátek nebude,ve středu se k trénování připojí,jen lehčí formou,na krev jdeme až za 14 dní a měl by mít klidový režim,děkuji za pochopení Štěpánka

Omluva

(V.Nerad, 14. 5. 2017 15:23)

Omluvte Denisu v pondělí a ve středu z tréninku - jede se školou na sportovní kurz. V pátek už na trénink dorazí.

Nominace na Duklu Praha

(Tomáš Navrátil, 12. 5. 2017 20:19)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Bednář, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, K.Kondos
Hrajeme v bílých dresech na přírodní trávě v Praze-Ruzyni, odjezd v 10.30 z HSM, sraz v 10.25, návrat do Trutnova v cca 20.00 hodin
nástupy do autobusu:
HSM-Kulda, Klejna, K.Kondos, G.Kondos, Lukáš + vedoucí p.Klejna Nádraží-Bednář, Gnol
Pilníkov-Strasser
Dolní Kalná-Šimůnek, Navrátil, Kalenský, Stránský, Čechovič, A.Sováková, N.Sováková + trenéři Navrátil a Šikal
Nová Paka-Neradová

Nela Sováková - trénink 10/5 a 12/05

(Michaela, 10. 5. 2017 12:01)

Omlouvám Nelu z tréninku dnes i v pátek.
Důvodem jsou školní povinnosti (projektový den) a páteční výlet, kdy návrat je až ve 23:00hod.

Krajské výběry - naši hráči se střelecky prosadili !

(Tomáš Navrátil, 9. 5. 2017 16:48)

Poslední kolo MKS U14, Vrchlabí, 9. května 2017

Královéhradecký KFS - Pardubický KFS 3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 4. Bednář, 5. Boniš, 37. Čechovič
rozhodčí: Tandler-Janota, Vitvar
sestava: Hampl (36. Šoufek)-Borovski (25. Horkel), Slivka, Semerák, Světlík (25. Šalda)-Čechovič (57. Schmoranz), Gunár, Hypšman (57. Světlík), Boniš-Bednář, Schmoranz (36. Borovski)

V závěrečném utkání MKS jsme v krásném areálu ve Vrchlabí přivítali sousední Pardubický kraj. Nemohli jsme si přát lepší vstup do utkání, již ve 4. minutě vysunul Gunár přesnou přihrávkou Boniše, ten odcentroval a Bednářovi stačilo jen nastavit placírku - 1:0. O minutu později se situace téměř opakovala, opět Gunár poslal pěknou uličkou do samostatného úniku Boniše a ten střelou podél golmana nezaváhal - 2:0. Poté jsme však vyklidili střed pole a soupeř měl navrch, ale střelecky se neprosadil. My jsme trefili v poslední minutě prvního poločasu ještě Bednářem tyč. Skvěle nám vyšel i vsup do druhého poločasu, Hypšman poslal do vápna trestný kop, Čechovič si naběhl mezi stopery a přesným volejem k tyči nás poslal do tříbrankového vedení. To jsme mohli v průběhu druhé půle ještě navýšit, ale několik velmi nadějných příležitostí jsme nevyužili. Naše obrana pracovala spolehlivě a soupeře do zakončení téměř nepustila. Vše jsme si ale pokazili v závěru utkání, v 66. minutě jinak výtečný Semerák namazal na střed hřiště hostujícím útočníkovi, který krásnou střelou snížil na 3:1, a v 69. minutě, kdy jsme při riskantním zakládání útoku ztratili míč a pardubičtí střelou z úhlu opět trestali - 3:2.
Klukům děkujeme, nejen za dnešní zápas, ale za celou MKS, a do jejich další kariéry jim přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Trenéři Mirza Rahimič, Tomáš Navrátil a Jaroslav Matějka

Pondělní trénink zrušen !!

(Tomáš Navrátil, 8. 5. 2017 15:07)

Dnešní trénink musím zrušit,neboť jsem na okresních výběrech v Lázních Bělohrad,kde budu předávat medaile, a jelikož je celý turnaj z důvodu počasí posunut,trénink v žádném případě nestihnu. A kolega David Šikal je na Euru W17 v Příbrami.

Trénink 8.5.2017

(Michala , 8. 5. 2017 10:23)

Omlouvám Anet, Nelu i Denu z dnešního tréninku. Jsme na zápase U17 v Příbrami. Michala

MFK Trutnov : Admiria Praha

(David Šikal, 7. 5. 2017 15:02)

MFK Trutnov : Admira Praha 3:1 (0:1)
Goly: 38 - Čechovič, 54 - K.Kondos, 60 - Navrátil,
soupeř: 3 Havlíček
rozhodčí: Ježek-Mucha-Hlavsa
Sestava: Šimůnek-A. Sováková, Strasser, Kulda, Lukaš (39 Kalenský - 70 Janák)- N. Sováková, Neradová (62 Gnol), Klejna (50 G. Kondos), Navrátil - Bednář (41 K.Kondos), Čechovič.

Do zápasu jsme vstupovali s cílem bodovat na domácí půdě.
Bohužel začátek utkání se nám nepovedl a hned ve 3min. jsme inkasovali branku. Po mírném útlumu jsme se dostali do hry a byly jsme lepším týmem, ale bohužel nám chyběla souhra útočníků. Naše průniky po stranách a následné ataky na soupeřovu svatyni vyšly na prázdno, protože finálním střelám chyběl důraz nebo mířily hodně vysoko.
Druhý poločas byl herně mnohem lepší. Hráči více napadali soupeře, vyhrávali osobní souboje a svým tlakem se dostávali do zakončení.
Vyrovnávací branka padla v 38min., kdy po samostatném průniku Máry a jeho střele, se odražený balón dostal ke Štěpánovi, který poslal míč k levé tyči.
Druhý gól přišel v 54min. centr Pavla prodloužil hlavou George na Kosťu a ten vystřelil pravou nohou výstavního "angličana".
Stále jsme soupeře mačkali a šli si za vítězstvím. V 60min. po trestném kopu Nely z poloviny hřiště se trefil Dan, který si spravil chuť po neuznaném gólu pro ofsajd. Trutnovští již soupeře nepustili do větších šancí.
Chtěl bych kluky a holky pochválit za výkon i nasazení!!! Chybám se sice nevyhnuli, ale nechyběla chuť po ztrátě míče získat ho zpět!!!!
Doufám, že následující zápas na Dukle bude stejného ražení!!!!