Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Utkání v Liberci jsme nezvládli a vysoko prohráli !

(Tomáš Navrátil, 30. 4. 2017 8:46)

FC Slovan Liberec - MFK Trutnov 4 : 0 ( 3 : 0 )
branky: 4., 8., 35., 67. domácí
rozhodčí: Rais-Hrbáček, Kutílek
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol(36.Janák), Kulda, Strasser(54.Hampl), Kalenský-Klejna, Bednář, Neradová, Lukáš(36.Navrátil)-Čechovič, G.Kondos
Za velmi chladného a deštivého počasí, ale na parádním pažitu městského stadionu v Liberci, jsme nesehráli dobré utkání, domácí nás o třídu předčili v pohybových i fotbalových schopnostech a bohužel i v nasazení. Výsledek neodpovídá skutečnosti, neboť zatímco my jsme na domácího golmana nevyslali jedinou střelu (!!), tak domácí si vytvářeli, zejména ve druhém poločase, šance jak na běžícím páse a jen díky Matějovi v bráně je pro nás skóre takto přijatelné. Pravdou je, že utkání jsme si podělali hned v samotném úvodu. Hned ve čtvrté minutě se David točil zcela nemyslně s míčem do středu hřiště, přišel o něj a liberecký hráč ze samostatného úniku trestal - 1:0. V osmé minutě si Matěj správně zakřičel na centrovaný míč, bohužel ho neměl a sopeř velmi snadno odskočil do dvoubankového vedení. Pak jsme soupeře drželi docela na uzdě a do moc šancí ho nepouštěli, ale v poslední minutě první můle to bylo již tři nula, Mára ztratil před vápnem míč a domácí kapitán poslal Matesovi nechytatelnou navštívenku k tyči - 3:0. Ve druhé půli již nás domácí mačkali jak citron, my jsme neměli vůbec nic. Je to zklamání, zároveň však odhalení reality, pro řadu hráčů je to fotbalový a pohybový strop, na víc prostě nemají a ani mít nemůžou. Nemrzí tedy ani tolik propadák fotbalový, jako ten mentální, kdy jsme byli odevzdaní, bojácní a někteří hráči to pojali jako procházku po sobotním obědě. Prohrál bych raději 10:0, ale viděl, že tam hráči nechali úplně vše. Pochvalu zaslouží opět Georg Kondos, který všem ukázal, jak se má bojovat. Nato, že jsme jak my, tak patnáctka, dostali čtyřku, to při zpáteční cestě autobusem vypadalo, že jsme v Liberci udělali šest bodů a ještě si výrazně vylepšili skóre.

Nominace do Liberce

(Tomáš Navrátil, 28. 4. 2017 20:20)

Šimůnek, Strasser, Kulda, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Bednář, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Janák
omluveni: A.+N. Sovákovy, K.Kondos, Stránský
Hraje se na přírodní trávě, v červených dresech
Odjezd z HSM v 11.30 (ved.p.Klejna, hráči Kulda, Klejna, G.Kondos, Lukáš)
Nádraží 11.35: Gnol, Bednář
Pilníkov aut.zast. 11.45: Strasser, Janák
Dolní Kalná 12.00: trenér Navrátil, hráči Šimůnek, Kalenský, Navrátil, Čechovič
Nová Paka 12.15: Neradová
Návrat do Trutnova v cca 20.00 hodin
Přizpůsobte oblečení současnému chladnému a deštivému počasí !!!

Na Viktorce jsme vybojovali první nadstavbový bodík !

(Tomáš Navrátil, 26. 4. 2017 21:37)

FK Viktoria Žižkov - MFK Trutnov 1 : 1 ( 1 : 1 ), penalty 4:3
branky: 13. Barratt - 35. Čechovič
penalty: dali Mára, Štěpán, Ondra, nedali Kuba a Dan, Mates jednu penaltu chytil
rozhodčí: Cichra
diváků: 35
sestava: Šimůnek-Gnol (53. Lukáš), Kulda, Strasser, Kalenský-Klejna, Navrátil, Bednář, Neradová-G.Kondos (63. Borovski), Čechovič

Po velmi bojovném výkonu jsme získali v Dolních Počernicích zasloužený bod, ten druhý získali po penaltách poprávu domácí. Nám se během dne rozsypala sestava, sestry Sovákovy nepustily do hry antibiotika a na poslední chvíli neodcestoval ani Kosťa Kondos, který měl rovněž zdravotní problémy. Do stoperské dvojice se tak postavili Kuba Kulda a Pavel Strasser a vedli si více než dobře. Do útoku dostal šanci Georgios Kondos a chytil ji za pačesy, hrál výborně, nevypustil jediný míč, jediný souboj, a ještě svůj výkon okořenil několika parádními fotbalovými věcmi. Do středu zálohy se stáhl Mára Bednář, bohužel tam na to byl dost sám, neboť Dan Navrátil mu příliš nepomohl. Deniska Neradová se posunula na levý okraj zálohy a domácím borcům několikrát zle zatopila. Pravá strana zálohy patřila tradičně Martinu Klejnovi kde zahrál tradičně velmi dobře. V útoku byl velmi agilní Štěpán Čechovič, byť ne úplně vše mu vyšlo podle jeho představ, tak se rval, unikal domácí obraně a hlavně, dal naši vyrovnávací branku, když své sólo přes půlku hřiště zakončil přízemní střelou na zadní tyč. Kromě branky jsme se však do zakončení příliš nedostávali. Domácí působili techničtějším a hlavně rychlejším dojmem, možná měli i více šancí, proto je bod navíc po penaltovém rozstřelu ve správných rukou. Kluci a Deniska zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, fotbalově máme ale stále co zlepšovat.

Krajské výběry

(Tomáš Navrátil, 25. 4. 2017 21:51)

MKS U14, úterý, 25. 4. 2017

Královéhradecký KFS - Olomoucký KFS 2 : 4 ( 0 : 1 )

branky: 60. Boniš, 66. Hrubý - 32., 38., 43., 49. soupeř
rozhodčí: Trejbal
diváků: 40
sestava: Hampl (36. Šoufek) - Horkel (25. Šalda), Houdek, Semerák (64. Dostál), Dostál (45. Horkel) - Borovski, Čechovič (25. Hrubý), Hypšman, Boniš - Šrejber (45. Čechovič), Bednář

Do areálu hradecké Slávie dorazil velmi kvalitní soupeř, v prvním poločase se hrála poměrně vyrovnaná partie, domácí výběr měl sice opticky mírně navrch, ale svěřenci trenéra Martina Kotůlka byl nebezpečnější, když využívali zejména své rychlonohé útočníky, se kterými měla obrana velké problémy. Skore se poprve měnilo tři minuty před poločasem, když se po chybě ve středu hřiště a důrazu ve vápně prosadil kapitán hostí Nízký. O minutu později mohlo být vyrovnáno, ale Šrejber své sólo nezakončil z velmi nadějné pozice střelou, nýbrž nahrávkou, kterou soupeř zblokoval.
Druhý poločas byl zcela v režii Olomouckých. V prvních třech minutách měl soupeř několik tutovek, ale skvěle nás podržel střídající golman Šoufek. Jenže pak jsme v rychlém sledu obdrželi středem hřiště tři branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V závěru se nám podařilo porážku dvěmi brankami alespoň zmírnit. Soupeř vyhrál zcela zaslouženě, většina jeho hráčů byla pohybově i fotbalově nadstandartní. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale kvalita byla tentokrát na straně soupeře.

Mirza Rahimič, Jaroslav Matějka a Tomáš Navrátil, trenéři

Doprava na Viktorku

(Tomáš Navrátil, 25. 4. 2017 21:44)

Odjezd autobusu z HSM je ve 12.00 (vedoucí p.Martin Klejna st.)
Nástupy:
HSM: Lukáš, Kulda, G.Kondos, K.Kondos, Klejna, Strasser
nádraží: Bednář, Gnol
Dvůr-pošta: Neradová
autem sólo: Čechovič, Navrátil, Kalenský, Šimůnek
Tobiáš Janák zatím nedal vědět, jak pojede, hned jak se mi ozve, tak to sem napíšu.
Aneta s Nelou nejedou, jsou nemocné.

Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 25. 4. 2017 16:18)

Šimůnek, Strasser, Kulda, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Janák
Odjezd ve 12.00 z HSM, jede se přes Dvůr Králové !!
Návrat do Trutnova v cca 22 hodin.
Hrajeme v bílo-modrých dresech, na trávě v Dolních Počernicích.

dnešní trénink

(Tomáš Navrátil, 24. 4. 2017 9:50)

Dnešní, pondělní, trénink je od 17.30 v HSM !
Kdo budete chtít na středu omluvenku do školy (uvolnění v 11.00 - dříve ne, ať někdo nepočítá s tím, že nepůjde celý den do školy, odjezd je ve 12.00 z HSM), tak mi přineste e-mailové adresy učitelů, kterým budete chtít omluvenky poslat.

S Jabloncem prohráváme 0:2 !

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2017 14:47)

MFK Trutnov U14 - FK Jablonec nad Nisou 0 : 2 ( 0 : 0 )
rozhodčí: Svoboda-Klečka, Kubálek
ŽK: 0:1
sestava: Šimůnek-Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Strasser-Klejna, Navrátil, Neradová, Bednář, Lukáš-Čechovič
střídali: K.Kondos, Kalenský, Gnol, G.Kondos
Zasloužené vítězství hostí, zatímco Mates ještě dvě tutovky soupeři skvěle zmařil, tak my jsme se do zakončení vůbec nedostali a za celé utkání soupeřova golmana téměř neohrozili. Naší hře směrem dopředu chybí až na drobné vyjímky lehkost, rychlost a fotbalová kvalita. Pokusíme se získat první "nadstavbové" body ve středu v Praze na Viktorce. Budeme ale muset výrazně přidat !

Nominace na MU s FK Jablonec

(Tomáš Navrátil, 21. 4. 2017 19:55)

Šimůnek, Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Gnol, G.Kondos
omluveni: Kalenský (zraněné koleno ??), Stránský
nezvěstný: Janák
Sraz v 10.45 v kabině, hraje se na UMT (počítejte ale i smožností přírodní trávy !!), v červených dresech.

Omluva

(Kosťa, 20. 4. 2017 20:47)

Zítra na trénink nejdu jsem v berlíně.
Kosťa

Anetka s Deniskou odehrály přípravné utkání proti Němkám

(Tomáš Navrátil, 19. 4. 2017 21:53)

Výsledek vypadá sice hrúzostrašně, ale herní projev našich děvčat nebyl vůbec špatný. Anetka odehrála celý zápas, Deniska, jelikož je po nemoci, tak pouze posledních dvacet minut. Ale i to jí stačilo, aby jako jediná vstřelila Němkám branku. Gratulujeme !!! Nela nehrála, neboť ta se připravuje s reprezentací W17 na mistrovství Evropy v Plzni. Odveta je na programu v pátek, tak držme holkám palce, aby se jim utkání vydařilo o něco lépe i výsledkově. V sobotu již by nám měla děvčata pomoci proti Jablonci.

Přípravné utkání WU15
Česká republika – Německo 1:5 (0:4)
Branky: 72. Neradová - 4., 13. a 38. Krall, 9. Pollak (pen.), 73. Hahn
ŽK: 26. Sováková A. – 67. Fetaj
ČR: Kučerová (22. Bidlová) – Buryánová, Sováková A., Jelínková, Bažoutová – Pavlasová (52. Paulenová), Holá (60. Neradová) – Ajazi (57. Matějková), Furiková (41. Hilbertová ), Marcinková (73. Hanáčková) – Šubrtová (66. Pakostová)

Středeční a páteční trénink na UMT v Trutnově !

(Tomáš Navrátil, 18. 4. 2017 19:01)

Ve středu 19.4. a v pátek 21.4. budeme vzhledem k očekávanému počasí trénovat na UMT v Trutnově, čas zůstává stejný, 16.30-17.00. Jelikož tam jsme "navíc", počkejte na mě u tribuny, až přijedu, nechoďte ani do kabin, ani na UMT kopat !

Účast

(Jakub Kulda, 16. 4. 2017 8:48)

Ahoj, na trénink přijdu.

dobrovolný trénink

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2017 8:48)

V neděli 16.4. od 10.00 do 11.30 na UMT v Trutnově, trénink je zcela dobrovolný a bude zaměřen na zakončení. Připravím cvičení, která budou zaměřená na rychlost práce s míčem v zakončení. Sraz v 9.50 na UMT, čekejte za plotem, nechoďte na hřiště, neboť na jedné půlce hřiště se koná turnaj mladších přípravek. Prosím hráče, kteří přijdou, aby mi to sem potvrdili, abych věděl, kolik nás bude !
Další trénink bude ve středu 19.4. a v pátek 21.4. vždy od 16.30 v HSM (dle počasí se páteční trénink možná přesune na UMT, neboť i mistrovské utkání s Jabloncem bude pravděpodobně sehráno na UMT)

Re: dobrovolný trénink

(Martin Klejna, 15. 4. 2017 9:50)