Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Renáta Kuldová , 14. 4. 2017 10:38)

Ahoj, omlouvám Kubu z dnešního tréninku. Jsme mimo Trutnov, nestihneme se vrátit. Díky, Renáta

Jakub

(Renáta Kuldová , 14. 4. 2017 10:35)

páteční trénink opět na UMT

(Tomáš Navrátil, 12. 4. 2017 20:59)

Po dohodě s hráči proběhne páteční trénink opět na UMT v Trutnově (vzhledem k aprílovému počasí jistota kvalitního terénu) v plánovanou dobu, tedy od 16.30 do 18.00. Velikonoční víkend bude volný !!

Omluva

(Georgios, 12. 4. 2017 16:02)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - z důvodu - není mu dobře.
Děkuji
Kondosová

středeční trénink na UMT !!!

(Tomáš Navrátil, 12. 4. 2017 15:25)

Vzhledem k podmáčenému terénu v HSM a volné UMT v Trutnově budeme trénovat právě na UMT v Trutnově !! Čas je stejný, od 16.30, sraz v 16.15.

(Radek Lukas, 8. 4. 2017 21:23)

Kritizovat Radka je nespravedlive,kdyz odkopl dva tutove goly,ale kdyz zachranil dva tutove goly,to uz tady nepisete!!!Radek Lukas

Na Duklu Praha jsme nestačili!

(Tomáš Navrátil, 8. 4. 2017 20:39)

MFK Trutnov U14 - FK Dukla Praha 0 : 5 ( 0 : 2 )
branky: soupeř 4., 33., 45., 52., 54.
rozhodčí: Tryzna-Žerovnický, Horčička
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol(36.Kalenský), A.Sováková,Kulda, Lukáš-Klejna, Navrátil(36.Janák), N.Sováková, K.Kondos-Čechovič, G.Kondos
Na měkkém, ale velmi dobře připraveném hřišti v HSM jsme neodehráli dobré utkání, Dukla nás předčila ve všech směrech a zaslouženě vysoko zvítězila. V prvním poločase ještě nebyla její převaha tak výrazná, ale druhý poločas již zcela ovládla a přidávala branky jak na běžícím páse. Našim svěřencům nelze upřít bojovnost a nasazení, ale pohybová a zejména fotbalová kvalita soupeře byla o třídu vyšší. Utkání hodně ovlivnila již 4. minuta, kdy jsme dostali poměrně lacinou branku přízemní střelou z dobrých pětadvaceti metrů. Zatímco soupeř se přes naše hráče dostával poměrně přesnou a hlavně rychlou kombinací, nám tato činnost výrazně vázla, neboť dobrých sedmdesát procent míčů jsme hned po zisku jen búhví kam nakopli či odevzdali přímo soupeři. Přesto jsme se do dvou, tří zakončení dostali, ale nic z toho. A tak soupeř trestal, dvě minuty před poločasem Radek hrubě podcenil míč u brankové čáry, soupeř míč vrátil "pod sebe" a rázem to bylo po přesné střele 0:2 ! Do druhého poločasu jsme provedli dvě změny, ale obraz hry byl ještě daleko přívětivější pro našeho pražského soupeře, který nás zatlačil na naši polovinu, ze které jsme se dostávali jen zcela vyjímečně. Dukla nám přidala v rozmezí devíti minut další tři branky a bylo po zápase. A to ještě Mates další minimálně tři tutovky soupeři zlikvidoval. My jsme se dostali pouze do jednoho zakončení, ale samostatný únik Martina skončil dlouhým předkopnutím míče a zákrokem golmana. Prohráváme tedy rozdílem třídy, ale objektivně, v tomto stavu a rozpoložení jsme na víc neměli. Někteří hráči nestačí pohybově, někteří fotbalově, někteří mentálně, na některých je vidět tréninkové manko, chybí nám taková lehkost, výbušnost, dynamika, rychlost řešení, no a když se k tomu přidá ještě menší ochota některých popoběhnout a jeden, dva bolestýnci, lépe to ani dopadnout nemůže. Samozřejmě chyběl i Marek, kterému se poslední dvě utkání právě proti Dukle nesmírně vydařila. Musíme to hodit co nejrychleji za hlavu, teď máme čtrnáct dní na to, abychom se dali po všech stránkách do kupy a proti Jablonci 22. dubna dokázali, že fotbal jsme hrát nezapoměli a pro úspěch jsme schopni a ochotni udělat daleko více.
Soupeři k dnešnímu vítězství a hlavně předvedené hře gratulujeme !

Nominace na Duklu Praha

(Tomáš Navrátil, 7. 4. 2017 19:55)

Šimůnek, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Gnol, Lukáš, Klejna, Navrátil, Čechovič,K.Kondos, G.Kondos, Janák
sraz ve 14.45, hraje se v HSM, v bílomodrých dresech

Re: Nominace na Duklu Praha

(Tomáš Navrátil, 8. 4. 2017 11:07)

Doplnění nominace: Lukáš Kalenský

Denisa Neradová

(Hana Neradová, 7. 4. 2017 18:06)

Dobrý den,prosím omluvte Denisu ještě na zítřejší zápas. Není ještě úplně fit a je třeba,aby se doléčila.Děkuji Neradová

páteční trénink

(David Gnol, 6. 4. 2017 14:16)

Dobrý den,
David zítra dorazí a bude se snažit celý trénink odtrénovat.
Děkuji Dita Gnolová

Nadstavba žákovské ligy U14, skupina „B“, jaro 2017

(Tomáš Navrátil, 5. 4. 2017 19:16)

Sobota, 8. Dubna 2017, 15.45 MFK Trutnov-FK Dukla Praha, hřiště HSM
Středa, 19. Dubna 2017, 17.15 FK Viktoria Žižkov-MFK Trutnov, hřiště bude upřesněno
Sobota, 22. Dubna 2017, 11.45 MFK Trutnov-FK Jablonec nad Nisou, hřiště Trutnov tráva
Sobota, 29. Dubna 2017, 11.45 FC Slovan Liberec-MFK Trutnov, hřiště Městský stadion tráva
Sobota, 6. Května 2017, 14.45 MFK Trutnov-Admira Praha, hřiště HSM
Sobota, 13. Května 2017, 16.00 FK Dukla Praha-MFK Trutnov, hřiště Praha-Ruzyně
Sobota, 20. Května 2017, 12.45 MFK Trutnov-FK Viktoria Žižkov, hřiště HSM
Středa, 31. Května 2017, 17.15 FK Jablonec nad Nisou-MFK Trutnov, hřiště ZŠ Mozartova tráva
Sobota, 3. Června 2017, 12.45 MFK Trutnov-Slovan Liberec, hřiště HSM
Sobota, 10. Června 2017, 12.00 Admira Praha-MFK Trutnov, hřiště Admira tráva

Časy odjezdů na venkovní utkání budou vždy upřesněny v týdenním plánu.

Pozor, změna sobotního utkání !

(Tomáš Navrátil, 4. 4. 2017 7:08)

Sobotní utkání s Duklou Praha se bude hrát tuto sobotu od 15.45 v HSM !! Soupeř požádal o výměnu pořadatelství (do Prahy na Duklu pojedeme až 14. května). Hrát budeme v bílomodrých dresech (Dukla přijede ve svých tradičních vínovo-žlutých)

Pochvala za pondělní trénink!

(Tomáš Navrátil, 4. 4. 2017 7:04)

Chválím hráče za pondělní trénink, odmakali to, bylo to velmi svižné, soutěžní, takovýmto výkonem kdyby se prezentovali v Chrudimi, tak tam nemůžeme v životě prohrát ... Naopak kárám hráče, kteří se z tréninku ani neomluví (Tobi). A Matesovi se omlouvám, že jsem mu ujel ....

Omluva z tréninku

(Denisa Neradová, 3. 4. 2017 15:33)

Zdravím všechny,
Denisa vynechá tento týden tréninky a bude se snažit dát dohromady, protože stále kašle (dnes šla k lékaři). Před sobotním zápasem dáme vědět, jak na tom bude.