Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(Radek Lukáš, 29. 5. 2017 19:19)

Dobrý den také omlouvám Radka od 9-16.6. bude na cyklaku děkuji Lukášová

Pondělní trénink

(Tomáš Navrátil, 29. 5. 2017 9:47)

Pondělní trénink v HSM, klasicky 17.30-19.00, povede ho můj nejstarší syn Tomáš, neboť já mám schůzi zastupitelstva obce a trenér Šikal je v práci. Tak věřím, že se na tréninku předvedete, ale jen v tom nejlepším světle.
Ve středu jedeme do Jablonce !

Omluva

(Štěpán Čechovič, 28. 5. 2017 17:35)

Dobrý den, omlouvám se z pondělního tréninku, jedu na dvoudenní školní výlet.

S Libercem jsme uhráli zaslouženou remízu !

(Tomáš Navrátil, 24. 5. 2017 20:40)

MFK Trutnov - FC Slovan Liberec 2 : 2 ( 2 : 2 ), pen.: 3:4
branky: 1. a 13. Čechovič - 14. Plechatý, 27. Striženec
penalty: dali Bednář, G.Kondos a K.Kondos, nedali Kulda a Čechovič
rozhodčí: Stieber-R.Nývlt, Seidel
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Stránský(36.Kalenský), A.Sováková, Kulda, Gnol(56.Strasser)-Lukáš(36.Klejna), Bednář, Neradová, Janák(47.K.Kondos)-Čechovič, Navrátil(64.G.Kondos)
S favoritem z Liberce jsme sehráli zcela vyrovnané utkání, kluky a holky musím za jejich příštup, nasazení a fotbalovost pochválit. Při troše štěstí v koncovce jsme mohli i zvítězit, ale v jasných tutovkách jsme vždy nastřelili golmana. Penalty jsme opět nezvládli a plusový bod bere soupeř. Do vedení jsme se dostali již po třiceti sekundách hry, Marek Bednář vysunul Štěpána Čechoviče a ten svůj nájezd chladnokrevně proměnil - 1:0. Ve 13. minutě zapresoval opět Štěpán Čechovič hostujícího golmana, obral ho o míč a střelou do prázdné nás poslal do dvoubrankového vedení. Minutu nato mohlo být ještě veseleji, agilní Štěpán Čechovič poslal před bránu milimetrový centr, ale Tobi Janák nastřelil v jasné tutovce bohužel jen golmana. A soupeř trestal, během třinácti minut dal dva góly po našich zbytečných ztrátách míče a bylo vyrovnáno. Ještě do poločasu jsme mohli jít opět do vedení, ale zakončení Štěpána Čechoviče chyběla razance a golman míč na brankové čáře zastavil. Mates měl v první půli jeden fantastický zákrok po těžké střele, jednou hasila požár na brankové čáře hlavou Anetka. Ve druhé půli jsme prostřídali a i střídající kluky musím pochválit, tentokrát bylo střídání opravdu oživením. Hosté měli sice více ze hry, ale naše pozorná obrana skvěle dirigovaná bojující Anetkou je téměř k ničemu nepustila. Naopak, šanci na rozhodnutí jsme měli my, Marek Bednář skvěle vysunul Dana Navrátila, ten ale hostujícího golmana neprostřelil. Těsně před koncem trefili hosté tyč a body se, asi zaslouženě, dělily. V penaltovém rozstřelu se nám opět nedařilo a plusový bodík tak putuje do Liberce.
Vzhledem k průběhu utkání před třemi týdny v Liberci, kde jsme byli téměř celé utkání pod drtivým tlakem, jsme tentokrát zvládli utkání daleko lépe. Soupeř má velkou pohybovou a fotbalovou kvalitu a my jsme se s ní ve spoustě momentů vyrovnali a když nevyrovnali, tak se snažili alespoň přiblížit. Ještě jednou pro všechny aktéry velká pochvala !

Nominace na MU se Slovanem Liberec

(Tomáš Navrátil, 23. 5. 2017 7:12)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Bednář, K.Kondos, Janák
Sraz v 16.15 v HSM, hrajeme v červených dresech

S Viktorkou pouze remíza a nevyužitý penaltový mečbol !

(Tomáš Navrátil, 21. 5. 2017 6:31)

MFK Trutnov - FK Viktoria Žižkov 2 : 2 ( 2 : 1 ), penalty: 3:4
branky: Čechovič, K.Kondos - Beránek, Pařízek
penalty: dali K.Kondos, Kulda, G.Kondos - nedali Strasser, A.Sováková, Navrátil
rozhodčí: Tryzna-Prinz, Havlík
diváků: 40
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Strasser, Kulda-Klejna, Neradová, N.Sováková, Čechovič-K.Kondos, Navrátil
střídali: Kalenský, Gnol, G.Kondos, Janák, Lukáš
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, Viktorka šla do vedení po našem klasickém mám-nemám, nám se však podařilo ještě do poločasu výsledek otočit. Nejprve se zastřeloval Kosťa Kondos a Martin Klejna, ale nedali, prosadil se až nádhernou střelou Štěpán Čechovič. Chvíli na to poslal Martin Klejna do úniku Kosťu Kondose, ten podstřelil golmana a šli jsme do vedení. Ve druhém poločase jsme přestali hrát, Viktorka zvýšila obrátky a zaslouženě vyrovnala na konečných 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme jen potvrdili náš zmar. Opět musím konstatovat, že za soupeřem jsme, zejména ve druhém poločase zaostávali. Pohybově, fotbalově i takticky. Pokud budou hráči na tréninku makat na 120%, tak se vrátíme tam, kde jsme byli, pokud budou chodit pouze trénovat, bude ještě hůř ! Stínem utkání je zranění Nely Sovákové, věřme, že to nebude nic vážného.

Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 19. 5. 2017 20:11)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Janák
Sraz v 11.45 v HSM, hrajeme v bílo-modrých dresech

Re: Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 20. 5. 2017 9:25)

+ Kosťa

Dukla nad naše síly !

(Tomáš Navrátil, 14. 5. 2017 6:15)

FK Dukla Praha - MFK Trutnov 3 : 1 ( 2 : 1 )
branky: 11. Villaseca, 17. Štěpán, 52. Ulman - 19.K.Kondos
rozhodčí: Jeřábek-Tsarev, Nepraš
ŽK: 50. Bednář
diváků: 55
sestava: Šimůnek-Stránský (55. Gnol), A.Sováková, N.Sováková, Kulda-Klejna (52. Lukáš), Navrátil, Neradová (36. Strasser), K.Kondos-Bednář (52. G.Kondos), Čechovič
Zasloužené vítězství domácích, Dukla nás předčila ve všech směrech, nestíhali jsme ani pohybově, ani fotbalově, ani dopředu, ani dozadu, všude jsme byli druzí a pozdě. Od vyšší porážky nás zachránil ve druhém poločase Matěj. Jak šly branky - v 11. minutě jsme neodkopli z vápna míč, faulovali a domácí se nádherným tresťákem z 22 metrů ujímají vedení - 1:0. V 17. minutě pěkná kominace domácích z levé strany, zpětná přihrávka, zcela volný útočník Dukly a jeho střela k tyči - 2:0. V 19. minutě jsme domácí "zapresovali", Ti chybovali a Kosťa Kondos "jesličkami" snižuje - 2:1. V 52. minutě Pavel Strasser namazal míč domácímu hráči a ten jeho nabídkou nepohrdl - 3:1. Další 3-4 tutovky domácím zneškodnil Mates. My jsme měli ve druhé půli dvě pěkné akce, v té první zakončovl po centru Georga Kondose z voleje Lukáš Kalenský, bohužel jen doprostřed branky, v té druhé nás po akci Radka Lukáše zastavili nesmyslně rozhodčí. Utkání se hrálo na skvělém pažitu, a to i přes několikaminutovou průtrž mračen, v Praze - Ruzyni.

Hodnocení trenéra Dukly Praha

(Tomáš Navrátil, 18. 5. 2017 17:06)

Jaroslav Žipaj: „V prvním poločase domácího utkání s Trutnovem se nám herně povedla první dvacetiminutovka, kde jsme byli silní na míči a také kluci předvedli poměrně dost hezkých akcí. Vedení 2:0 bylo naprosto zasloužené a k tomu jsme měli další silné možnosti. Po obdržené brance v naší síti trutnovští ožili a naše převaha už nebyla tak výrazná. Hra se díky menšímu důrazu v osobních soubojích a zbytečného přidržování míče veprostřed pole do konce poločasu opticky srovnala. Ve druhém poločase jsme se snažili více hru oživit pohybem bez míče, což se nám i poměrně dařilo. Trutnovští nám ale nic nedarovali zadarmo a tak mohli diváci vidět zajímavé pasáže na obou stranách až do konce utkání. Poděkování za předvedený výkon dnes určitě zaslouží oba týmy.“

Pokud nedělám něco naplno, efekt je stejný, jako kdybych nic nedělal ...

(Tomáš Navrátil, 18. 5. 2017 13:28)

Docela zajímavý a naprosto pravdivý názor trenérského kolegy z Náchoda, který jsem si dovolil překopírovat, neboť v něm vidím stejný problém, jako máme u některých hráčů my.
"Myslím, že je na čase si uvědomit, že hráči hrají soutěž, ve které už nestačí přijít na trénink 1-2x týdně, ale měli by absolvovat maximum tréninků a k tomu makat na sobě doma, aby se dostavil tížený efekt. Za další, když už přijde hráč na trénink, tak ho nestačí absolvovat, ale na 100% odjezdit, jinak je pro něho absolvovaný trénink naprosto zbytečný".
M.Škoda, trenér FK Náchod U14

Turnaj v Náchodě

(Tomáš Navrátil, 17. 5. 2017 8:43)

V sobotu 17. června jedeme na turnaj do Náchoda, kterým se rozloučíme s kategorií U14. Turnaj se bude hrát na dvou travnatých hřištích v Náchodě (hlavní stadion + zrekonstruovaný stadion na Hamrech), zatím jsou přihlášené týmy: Náchod, Jihlava, Čáslav, Bohemians Praha, Tempo Praha a my. Pak by měli hráči měsíc volno a 17. července začne letní příprava. Mistrovská utkání v žákovské divizi U15, do které budeme nově zařazeni, začínají o víkendu 19.-20. srpna a končí 11.-12. listopadu. Měli bychom hrát divizní skupinu "C", předpoklad je 14 týmů, tedy 13 zápasů na podzim a 13 na jaře, klasicky doma a venku. Ale vše bude potvrzeno až na základě došlých přihlášek, panuje ale velká obava, že počty žákovských divizí se nenaplní - posuďte sami, v současném modelu se hraje pouze žákovská liga, ve třech skupinách po 12 týmech, což je celkem 36 týmů vždy v daném ročníku, od nové sezony 2017/18 bude jedna skupina žákovské ligy o 14 týmech a pod ní tři divize rovněž o 14 týmech, což čítá dohromady 56 týmů v daném ročníku. Již letos "žehráme", že to nemá kvalitu, viz. Varnsdorf apod., a od nové sezony se má počet týmů o dvacet zvýšit. Spadnou z nebe, nebo kde je vezmeme ... ??

Omluva

(David Gnol, 16. 5. 2017 18:32)

Dobrý den, omlouvám se ze zítřejšího tréninku, jelikož budu na školních závodech.
Děkuji David.

Aneta Sováková

(Michala, 16. 5. 2017 14:25)

Omlouvám Anetu ze zítřejšího tréninku 17/05/2017.
Má atletické závody.

Omluva

(Georgios Kondos, 16. 5. 2017 14:15)

Prosím o omluvení ze zítřejšího tréninku. Je na školních závodech.
Děkuji Kondosová

Ztracená mikina číslo 17

(Jakub Kulda, 15. 5. 2017 19:50)

Ahoj, prosím nenašel někdo dnes po tréninku modrou mikinu s číslem 17 ?

děkuji, Jakub

omluva

(Štěpánka Čechovičová , 15. 5. 2017 11:31)

Štěpán dnes a v pátek nebude,ve středu se k trénování připojí,jen lehčí formou,na krev jdeme až za 14 dní a měl by mít klidový režim,děkuji za pochopení Štěpánka

Omluva

(V.Nerad, 14. 5. 2017 15:23)

Omluvte Denisu v pondělí a ve středu z tréninku - jede se školou na sportovní kurz. V pátek už na trénink dorazí.

Nominace na Duklu Praha

(Tomáš Navrátil, 12. 5. 2017 20:19)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Bednář, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, K.Kondos
Hrajeme v bílých dresech na přírodní trávě v Praze-Ruzyni, odjezd v 10.30 z HSM, sraz v 10.25, návrat do Trutnova v cca 20.00 hodin
nástupy do autobusu:
HSM-Kulda, Klejna, K.Kondos, G.Kondos, Lukáš + vedoucí p.Klejna Nádraží-Bednář, Gnol
Pilníkov-Strasser
Dolní Kalná-Šimůnek, Navrátil, Kalenský, Stránský, Čechovič, A.Sováková, N.Sováková + trenéři Navrátil a Šikal
Nová Paka-Neradová

Nela Sováková - trénink 10/5 a 12/05

(Michaela, 10. 5. 2017 12:01)

Omlouvám Nelu z tréninku dnes i v pátek.
Důvodem jsou školní povinnosti (projektový den) a páteční výlet, kdy návrat je až ve 23:00hod.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA