Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Kulda, 20. 11. 2017 14:43)

Ahoj, omlouvám dnes Jakuba z tréninku, není mu dobře.

Červený Kostelec jsme porazili 3:1 !

(Tomáš Navrátil, 19. 11. 2017 8:53)

MFK Trutnov - SK Červený Kostelec U17 3:1 (1:0)
branky: K.Kondos, Borovski, Bednář
rozhodčí: Turek
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Šimůnek - Gnol, A.Sováková, Kulda, Stránský, Borovski, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, G.Kondos, Neradová, Sapár, K.Kondos
V dalším přátelském utkání, tentokráte s mladším dorostem krajského přeboru SK Červený Kostelec, jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Po většinu utkání jsme měli více ze hry a měli i více brankových příležitostí než soupeř. V první půli jsme neproměnili několik velmi dobrých šancí a do vedení se dostali až v poslední minutě prvního poločasu, když se prosadil tváří v tvář kocteleckému golmanovi Kosťa. Ve druhém poločase jsme v aktivní hře pokračovali a měli další šance, ale v zakončení se nám nedařilo. Druhou branku jsme přidali po propadnutém míči z trestného kopu, který uklidil do brány na zadní tyči Ondra. Soupeř se nevzdal a i on měl šance, které však neproměnil, když v několika případech nás podržel Mates v bráně. Naše obrana v těchto okamžicích nepracovala příliš dobře, z toho se musíme poučit. V poslední minutě zápasu jsme přidali třetí branku, když svůj samostatný nájezd z poloviny hřiště proměnil, ač tísněn dobíhajícím obráncem, Mára. Každý z hráčů odehrál 60 minut, pouze Anetka s Kubou 70 minut a samozřejmě Mates odchytal celé utkání.
V sobotu nás čeká ještě kvalitnější soupeř, ligoví žáci U15 FK Mladá Boleslav.

Nominace na PU s Červeným Kostelcem

(Tomáš Navrátil, 17. 11. 2017 19:13)

Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Kulda, Stránský, Borovski, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, G.Kondos, Neradová, Sapár, K.Kondos
Sraz v 15.40 na UMT, hrajeme v červených dresech !

Přátelské utkání s Náchodem jsme vyhráli 4:1 !

(Tomáš Navrátil, 12. 11. 2017 11:06)

Posezonní přátelské utkání na UMT v Trutnově:
MFK Trutnov-FK Náchod 4:1 (1:1)
branky: K.Kondos, vlastní, G.Kondos, Kulda
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Strasser - Stránský, A.Sováková, Kulda, Gnol, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Borovski, Bednář, Neradová, Kalenský, G.Kondos, K.Kondos, Jedlička (střídalo se hokejově)
Soupeř bohužel dorazil bez svých tří výrazných opor (Gunár, Hrubý, Zelenka), ale snažil se hrát a přispěl výraznou měrou ke kvalitě utkání. My jsme měli několik pasáží velmi dobrých, ale řada z nich byla opět "ve starých kolejích", tedy nepřesná, pomalá, bez pohybu, s velkým podílem neúspěšného individuálního řešení. Pro nás podnět do dalšího tréninkového procesu. Trénovat budeme opět PO, ST, PA od 16.30 na UMT a v sobotu přivítáme od 16.30 za umělého osvětlení tým KP mladšího dorostu TJ Červený Kostelec.

nominace na Náchod

(Tomáš Navrátil , 10. 11. 2017 19:32)

Strasser, Stránský, A.Sováková, Kulda, Gnol, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Borovski, Bednář, Neradová, Kalenský, G.Kondos, K.Kondos, Jedlička. Sraz v sobotu v 9.45 na UMT v Trutnově. Hrajeme v červených dresech.

Dnešní trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 11. 2017 20:10)

Tak nakonec nám trénink natočil pan Jirousek ze Rtyně, za což mu moc děkuji. To budou soudruzi v Praze koukat, s čím tady pracujeme ......

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 11. 2017 9:55)

Dnešní trénink se bude natáčet na video, tak bych poprosil, aby Ti, co přijdou, byli řádně oblečeni, obuti, měli pití a hlavně aby měli chuť trénovat naplno a nechali domy všechny "voly".
Děkuji!

omluva

(Čechovičová, 6. 11. 2017 11:23)

Omlouvám Štěpána z dnešního tréninku. Štěpa

Trénink 06/11/2017

(Michala, 6. 11. 2017 6:54)

Omlouvám Nelu a Anetu z dnešního tréninku. Michala

Volný víkend !!

(Tomáš Navrátil, 3. 11. 2017 21:44)

Vzhledem k tomu, že SK Jičín ve středu zrušil pro nedostatek hráčů přátelské utkání v Jičíně a nepodařilo se sehnat náhradu, mají hráči o víkendu volno ! Sejdeme se tedy v pondělí v 16.30 na UMT v Trutnově na tréninku.
Všem přeji pohodový víkend !

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 3. 11. 2017 13:08)

Omluvte, prosím, Denisu z dnešního tréninku - je na prezentaci středních škol v HK a nestihne to Trutnova. Dnešní trénink bude tedy absolvovat doma, s Javorkou.

S Náchodem jsme vyhráli až na penalty !

(Tomáš Navrátil, 1. 11. 2017 20:39)

MFK Trutnov - FK Náchod 3:3 (2:2)
branky: 12. K.Kondos, 23. Čechovič, 66. Kulda - 6. Hrubý, 27. Žahourek, 48. Světlík
rozhodčí: Erlebach
diváků: 40
sestava: Hnízdil-Stránský, A.Sováková, Kulda, Borovski-Neradová (45. Lukáš), Sapár, Čechovič, Navrátil-Bednář, K.Kondos (57. Kalenský)
V odloženém utkání se na trutnovské umělce hrálo za umělého osvětlení poměrně kvalitní utkání. Výsledek byl neustále jak na houpačce, utkání nakonec skončilo po brankové přestřelce asi zaslouženou remízou. V penaltách jsme byli až na Máru stoprocentní a hlavně měli v brance zapůjčeného Matěje Hnízdila, který soupeři dvě penalty skvěle lapil. Úvod utkání patřil soupeři a po šesti minutách jsme prohrávali, když jsme na půlce hřiště soupeři odevzdali míč, ten podnikl rychlý brejk do naší nezajištěné obrany a kanonýr hostí Hrubý se prosadil střelou k tyči - 0:1. Poté jsme hru vyrovnali a podařilo se nám pěknou brankou Kosti Kondose vyrovnat. Mára Bednář poslal výbornou průnikovou přihrávku na právě Kosťu a ten skvěle obstřelil golmana - 1:1. V poli jsme s postupem času získali převahu a podařilo se nám vstřelit druhou branku. Velmi pohledná akce začala pohotovou rozehrávkou Kuby Kuldy, Dan Navrátil pak skvěle vysunul Máru Bednáře, ten trošku se štěstím propasíroval míč na Štěpána Čechoviče a ten byl tam, kde měl být - 2:1. Jenže neradovali jsme se dlouho a Žahourek po našem nedůrazu v našem pokutovém území vyrovnal. Poločas se dohrával za mírné převahy hostí. Druhá půle byla vyrovnaná, nahoru dolů, ale téměř bez šancí. Ve 48. minutě se po naší levé straně prosadil rychlík Láďa Gunár, Matěj Hnízdil jeho střílený centr pouze srazil na malé vápno a u dorážky byl první Světlík - 2:3. Soupeř působil v těchto fázích utkání živěji, jako by více chtěl vyhrát. My jsme se sice snažili, ale vázlo nám to. Až čtyři minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil Kuba Kulda. V závěru již se ani před jednou brankou nic neudálo a tak se šlo na penalty. Hned v první sérii zaváhal Mára Badnář a soupeř hladce proměnil. Pak všichni proměňovali, jenže pátá a šestá série patřila našemu zapůjčenému golmanovi Matěji Hnízdilovi, který obě přízemní střely k pravé tyči skvěle vyrazil ! Plusový bod tedy zůstal v Trutnově. Po zápase jsme museli hráče pochválit, ale jsme si vědomi, že někteří hráči ještě nejsou ochotni prodat vše, co v nich je.

Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 8:32)

Hraje se ve středu, 1. listopadu, od 15.30 na UMT v Trutnově, sraz ve 14.45. Hrejeme v červených dresech !
Nominace: Hnízdil, Stránský, Kulda, A.Sováková, Borovski, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Gnol, Neradová, Bednář, K.Kondos

Re: Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 15:04)

Do nominace doplňuji ještě Lukáše Kalenského.

Pondelni trenink

(Tomáš Navrátil , 30. 10. 2017 11:59)

Dnes trenink na UMT od 16.30 !

Utkání s Náchodem zrušeno !!!!

(Tomáš Navrátil, 29. 10. 2017 8:29)

Vzhledem k velmi silnému větru bylo utkání s FK Náchod zrušeno !! Náhradní termín - předběžně středa 1. listopadu U15 od 15.30, U14 od 17.15 (za umělého osvětlení). BUDE UPĚSNĚNO !!

Nominace na poslední MU s FK Náchod

(Tomáš Navrátil, 27. 10. 2017 20:26)

Šimůnek, Kulda, A.Sováková, Stránský, Kalenský, Lukáš, Borovski, Čechovič, Navrátil, Bednář, Sapár, Gnol, K.Kondos, Neradová
Sraz v neděli v 9.00 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech.

Trénink 25/10/2017

(Michala , 25. 10. 2017 7:41)

Omlouvám Anetu a Nelu z dnešního tréninku. Michala

Tréninky v tomto týdnu

(Tomáš Navrátil, 23. 10. 2017 6:56)

Tento týden trénujeme na UMT v Trutnově, pondělí, středa, pátek vždy 16.30-18.00, v neděli hrajeme poslední MU, od 10.00 doma na umělce s Náchodem. Upozorňuji na dostatečné oblečení !

V Třebši utrápené vítězství, domácí si prohrát nezasloužili !

(Tomáš Navrátil, 22. 10. 2017 14:24)

TJ Sokol Třebeš - MFK Trutnov 0:3(0:1)
branky: Sapár, Kulda (pen.), Čechovič
rozhodčí: Kazda
ŽK: 1:0
diváků: 50
sestava: Šimůnek,-Stránský (36.Gnol), A.Sováková, Kulda, Borovski-Klejna (36.Kalenský), Navrátil, Sapár, Neradová (55.K.Kondos)-Bednář, Čechovič
Utkání bylo sehráno na, vzhledem k počasí, velmi kvalitním přírodním trávníku v HK-Třebši. Nám se utkání povedlo pouze výsledkově. Herně to byla jedna velká bída, velké množství ztracených míčů, nepřesností, velmi špatný první dotek, odhad. Navíc spousta hráčů otrávených, úplně bez zápalu. A ten kdo by chtěl, tak se mu zase nedařilo. V první půli jsme byli o malinko lepším týmem a dostali se po hlavičce Martina Sapára do zaslouženého vedení. Ve druhé půli měli naopak více ze hry domácí, ale neprosadili se, kolikrát jsme však měli velké štěstí. V závěru jsme přidali ještě dvě branky, nejprve po nefaulu na Sapiho Kuba Kulda z penalty a v poslední minutě Štěpán parádní hlavičkou po rohovém kopu. Dnes nás však hřeje jen výsledek, musím pochválit hru soupeře, hráli opravdu dobře, někteří naši hráči si chvílemi připadali jak na kolotoči. Na závěr info pro rodiče, kteří by si třeba přáli větší herní vytíženost svých dětí. Do základní sestavy měl nastoupit Radek Lukáš, byl řádně rozcvičen, ale když přišli rozhodčí na hřiště a řadili hráče na nástup, Radek nám oznámil, že hrát nechce, že ho něco tahá. Naštěstí se nám podařilo "ukecat" rozhodčí, že nám ještě umožnili výměnu a místo Radka mohl naskočit Míra Stránský, takže jsme nemuseli využít prvního střídání. V poločase jsem dal pokyny Kosťovi Kondosovi a řekl mu, ať se pořádně rozcvičí, že nastupuje do druhého poločasu. On mi na to na lavičce řekl, že se musí jít nasvačit, že ještě dnes nejdl a že ho bolí břicho .... Nevím, jestli rodiče hráčům kontrolují věci, ale jestliže je venku deštivo, deset stupňů, tak by mělo být samozřejmostí termoprádlo a nějaká bunda na rozcvičení. Někteří hráči to pojali jako výlet na motýly.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »