Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Upřesnění nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 18. 2. 2017 19:24)

Dressler (Matěj Šimůnek má stále problémy s kolenem), G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Kuba Ondráček (U15), Pepa Hanzlíček (U13), Ondra Korotvička (U13)

Nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 17. 2. 2017 19:27)

Šimůnek, G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Ondráček (U15), + tři hráči z U13
Sraz na UMT v Trutnově v něděli v 11.00 hodin

Omluva

(David Gnol, 17. 2. 2017 13:55)

Dobrý den pane trenére,
bohužel David dnes dostal další antibiotika na průdušky a celý příští týden tedy ještě nepřijde.
Děkuji za pochopení.
Dita Gnolová

Příspěvky

(Tomáš Navrátil, 16. 2. 2017 22:04)

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za včasné zaplacení příspěvků, všichni hráči našeho týmu mají k dnešímu dni zaplaceno !!

V Nové Pace jsme zvítězili 6:2 !

(Tomáš Navrátil, 16. 2. 2017 21:16)

PU na UMT v Nové Pace:
1.FK Nová Paka U15-MFK Trutnov 2 : 6 ( 2 : 2 )
branky: Táda Hampl 4, Kosťa Kondos 2
rozhodčí: Šnajdr
sestava: Dressler-Ondráček, Kulda, Červený, G.Kondos-Klejna, Navrátil, Čechovič, Janák-K.Kondos, Hampl
V dalším přátelském utkání jsme zajížděli na umělku do Nové Paky, kde jsme se postavili místní patnáctce. Podmínky jsme měli, snad vyjma zimy, ideální, krásná umělka, delegovaný rozhodčí, časomíra, teplý čaj, velmi kvalitní soupeř a přátelská atmosféra. Vypomoci jsme si museli čtyřmi hráči U15, za což trenérům staršího ročníku moc děkuji. Úvod se nám nepovedl, neboť již po minutě hry jsme prohrávali 1:0, když jsme lacině ztratili míč a soupeř toho dokonale využil. Vyrovnali jsme Tádou na 1:1, ale soupeř nám znovu odskočil, když využil naši špatné rozehrávky mezi stopery. Do poločasu jsme stihli opět Tádou vyrovnat. Pokud shrnu první poločas, tak byl zcela vyrovnaný, jak v poli, tak na šance. Nám se vůbec nedařila kombinace, hodně přihrávek končilo na kopačkách soupeře, navíc naše bránění bylo dost naivní. Druhý poločas již byl lepší, měli jsme převahu, dali čtyři branky a měli další šance, někdy nás zastavila ofsajdová past, někdy naše nedůraznost, nedůslednost a nepřesnost v pokutovém území, navíc jednou jsme trefili břevno. Soupeř ale využil každé situace, jak naší obranu provětrat. Takže pokud to shrnu, tak velmi dobré tréninkové utkání. Panu Klejnovi děkuji za pomoc při organizaci doparvy a za funkci asistenta rozhodčího.

Nominace na PU do Nové Paky

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 20:31)

Odjezd malým autobusem z HSM v 15.45 (ved. p. Klejna, hráči Kulda, Klejna, G.Kondos, K.Kondos, Moravec), v Pilníkově přistoupí v 16.00 Janák, Červený a Ondráček, v Dolní Kalné přistoupí v 16.15 trenér Navrátil, hráči Čechovič, Navrátil a Dressler
Hrajeme v červených dresech, návrat do Trutnova v cca 19.30

Dnešní vířivka zrušena !!

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 15:19)

Jelikos dnešního tréninku se zúčastní pouze sedm hráčů (Martin, Kuba, Georgios, Dan, Aneta, Nela, Štěpán), a z toho do vířivky by šli jen tři (Martin, Kuba, Dan), tak jsem ji zrušil. David, Kosťa, Radek jsou stále nemocní, Matěj, Míra a Lukáš jsou zranění, Marek je v akademii, Pavel na lyžáku a Tobiáš se dnes omluvil pro bolest zad.

Příspěvky

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 11:57)

Dnes uplynula lhůta na zaplacení příspěvků, tak věřím, že všichni mají zaplaceno, abychom neměli problémy !!
Děkuji.

regenerace-vířivka

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 9:10)

Dnes (ve středu) by jsme měli jít po tréninku do vířivky, od 18.10 do 18.45, napište mi prosím každý, jestli do vířivky půjdete, či nikoliv. Aby se nestalo, že to správci pustí a pak nás tam jde pět. Pokud tu do 15.00 hodin bude osm hráčů, kteří do vířivky půjdou, zajistím ji u správců, pokud ne, po tréninku se rozejdeme k domovům.

Re: regenerace-vířivka

(Klejna , 15. 2. 2017 10:42)

Dobrý den,ahoj Martin a Kuba dnes můžou .

Re: regenerace-vířivka

(Michala, 15. 2. 2017 11:19)

Ahoj, holky ani Štěpán dnes do vířivky nepůjdou. Michala

Marek Bednář na zkoušce v FCHK

(Tomáš Navrátil, 12. 2. 2017 20:22)

Marek Bednář odehrál v neděli v dresu FC Hradec Králové celé přípravné utkání proti FK Jablonec nad Nisou a dvěmi brankami se podílel na vysokém vítězství hradeckých 8:1 ! Dle slov trenéra Ladislava Brože hrál velmi dobře a do mužstva dokonale zapadl. V prvním poločase tvořil velmi údernou útočnou dvojici se svým bývalým spoluhráčem Radimem Zenglerem. Ve druhém poločase nastoupil i Kevin Houdek, který byl více jak měsíc mimo se zraněným kotníkem. Ještě se vrátím k Markovi, neznám přesně jeho tréninkový program v pardubické akademii od pondělka do středy, na kavalci tam ale určitě neleží, ale ve čtvrtek odehrál velmi náročné utkání na vrchlabské umělce proti Vyšehradu, v pátek absolvoval 95 minut trvající trénink na UMT v Trutnově, v sobotu odehrál 70 minut náročného utkání v Jičíně a v neděli celé utkání za FCHK proti Jablonci. A nic neodchodil, nevypustil. To jen pro ty unavené a přetížené .... Klobouk dolů !

V Jičíně po velmi mdlém výkonu prohráváme 2:1!

(Tomáš Navrátil, 11. 2. 2017 19:08)

SK Jičín U15 (ročník 2001-2004) - MFK Trutnov 2 : 1 ( 0 : 1 )
branka: 49. Štěpán Čechovič
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Dressler-Strasser, A:Sováková, Kulda, Demuth-Klejna, Navrátil, N.Sováková, G.Kondos-Bednář, Čechovič
průběžně střídali: Janák, Neradová
Další přípravné utkání jsme sehráli v sobotním odpoledni na jičínské umělce proti vedoucímu celku krajského přeboru starších žáků SK Jičín. Domácí borci potvrdili svoji kvalitu a ve vyrovnaném utkání zvítězili, když rozhodující branku se jim podařilo vstřelit dvě minuty před koncem. Do vedení jsme se dostali po pětadvaceti minutách hry my, když se z velké dálky trefil parádně pod břevno Štěpán Čechovič. O chvilku později nastřelil Dan Navrátil z trestného kopu břevno, to ale bylo z naší strany téměř vše. Domácí ve druhé půli vyrovnali po parádně trefeném trestňáku Vojty Matějky, který svému jmenovci v naší brance vyhnal ze šibenice všechny pavouky. Když chyběly do konce utkání dvě minutky, upláchl naší nezajištěné obraně domácí expres Kulhánek a tváří v tvář Vojtovi Dresslerovi přízemní střelou rozhodl o vítězství domácích, kteří si ho dle jejich reakcí po závěrečném hvizdu rozhodčího hodně cenili. A já bych jen dodal, že vyhráli zaslouženě, nejen kvůli tomu, že dali dvě branky, ale zejména vzhledem k předváděné hře. Naši hru bych rozdělil na dvě fáze. Na obrannou a útočnou. Ta obranná byla až na pár vyjímek velmi dobrá, dobře jsme se posouvali za míčem, zdvojovali se, možná bychom mohli ubrat na zbrklosti při odkopech míče, kdy by se to nechalo řešit daleko konstruktivněji. Na postu druhého stopera zahrál vedle Anetky velmi dobře Kuba Kulda. Soupěře jsme do příliš šancí nepustili. Takže s hrou dozadu realtivně spokojenost. Ale co se týče hry s míčem na našich kopačkách, tedy hrou dopředu, to byla jedna velká bída. Kombinací, kdy jsme byli schopni si přihrát jednou, dvakrát po sobě, těch bylo jako šafránu, naopak každou druhou naši rozehrávku či snahu přihrát zastavil soupeř. Náš pohyb po hřišti byl malátný, unavený, otrávený, chyběla nám výbušnost, agresivita, nasazení, z hráčů vůbec nevyzařovala touha uspět. Polovina hráčů běhala tempem pana Zátopka jako když trénoval na maratón, ani stopa po zrychlení, sprintu. O přestávce jsem se kluků ptal, jestli jim není trapně, když zapůjčená spoluhráčka Denisa jim ukazuje, co je to bojovnost, nasazení, důraz a fotbalovost. Dovedu pochopit, že hráči můžou být po náročném tréninkovém procesu v tomto týdnu unaveni, ale to přeci nemůže znamenat, že se za celé utkání nebudou schopni a hlavně ochotni ani rozběhnout ! Nechci všechny házet do "Zátopkovského" pytle, každý ví sám nejlépe, co byl pro svůj výkon schopen udělat, kdo zaslouží pochvalu, tak to je Georgios, na pravé obraně si ve druhé půli počínal velmi dobře a "jezdil", to samé na levé straně zálohy Tobiáš, ten má ovšem velké mínus z pátku, takže ten se předvést "musel". Makal i Marek, ale proti důrazné a rychlostně vybavené obraně, v čele s exhradeckým Richardem Orendášem, se vůbec neprosadil. Za čtrnáct dní hrajeme s tímto soupeřem v Trutnově odvetu, věřím, že přístup hráčů bude daleko lepší a soupeři porážku vrátíme i s úroky.
Mrzí mě, že v mužstvu končí Kuba Demuth, ale je to jeho rozhodnutí. Jen mu přeji, aby si vybral klub, kde na něho nebudou kladeny tak vysoké tréninkové a zápasové nároky a požadavky, a rovněž aby narazil na tolerantnější trenéry. Tím celou záležitost uzavírám !
Všm přeji hezkou nefotbalovou neděli, odpočívejte. V pondělí startujeme znovu, v 17.00 na Mládežce.

Re: V Jičíně po velmi mdlém výkonu prohráváme 2:1!

(Jakub Demuth, 11. 2. 2017 20:43)

Tímto potvrzuji, že Jakub opravdu dnešním dnem končí. Všem hráčům U -14 přeji hodně sportovních úspěchů a vyhraných zápasů.
I já to tímto považuji za uzavřené. Díky Ilona

Nominace do Jičína

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2017 19:22)

Dressler, Strasser, Demuth, N.Sováková, A.Sováková, Klejna, Navrátil, Čechovič, Kulda, Janák, Bednář, G.Kondos, Neradová
Sraz v Jičíně na UMT ve 13.10. Hrajeme v červených dresech. Rodičům děkuji za zajištění dopravy.

Nález

(Jakub Kulda, 10. 2. 2017 14:29)

Ahoj nenašel někdo prosím bílé triko s dlouhým rukávem po včerejším zápase ve Vrchlabí ?

Re: Nález

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2017 19:17)

Kubo v kabině nezůstalo vůbec nic, procházel jsem ji jako poslední. Takže jsou dvě možnosti, buď to někdo omylem zbalil do tašky, nebo to je v koši s dresy, které dnes dala paní Demuthová vyprat.

páteční trénink 10. 2.

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:51)

Páteční trénink je mimořádně již od 16.00 hodin, sraz v 15.45 na UMT !! Trénink bude zaměřen zejména na zakončení (střelba) !

"Laviho" Vyšehrad porážíme ve Vrchlabí 1:0 !

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:46)

Slavoj Vyšehrad - MFK Trutnov 0 : 1 ( 0 : 0 )
branka: 43. Kuba Kulda hlavou po rohovém kopu
hrací doba: 1x35 a 1x45 minut
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna, Navrátil, Bednář, Janák-Čechovič, Kulda
průběžně střídali: G.Kondos, Neradová
Na parádní vrchlabské umělce jsme narazili na velmi fotbalově vyspělého soupeře. Po celou dobu se hrálo vyrovnané utkání, byli však pasáže, kdy soupeř působiol fotbalověji. Nám se poměrně dařilo "držet na uzdě" hráče asijského původu Martina, který byl hnacím motorem soupeře, co nám však příliš nešlo, tak byla hra dopředu, kdy jsme hráli málo kombinačně, měli malou nabíku a nesnažili se otáčet hru z přehuštěných prostorů do těch volných. Zaměřit se musíme i na zbytečné ztráty, kdy ve snaze někomu přihrát míč jen odevzdáme soupeři. Takových situací bylo poměrně dost. Co se týče šancí, tak na ty to bylo 2:2, ani jedno mužstvo ale žádnou nevyužilo. Naše branka z žádné šance nepadla, gól jsme dali spíše šťastný po rohovém kopu. Soupeř měl dvě šance z kategorie tisíciprocentních, poprvé nás zachránil skvělým zákrokem Vojta Dressler, podruhé jsme měli štěstí, když střelu soupeře do zcela opuštěné branky stihla ztečovat Anetka stehnem mimo. Naopak na 2:0 mohl těsně před koncem zvýšit po skvělé přihrávce Máry Bednáře Štěpán Čechovič, ale tváří v tvář golmanovi zakončil málo razantně. Kvalitnímu utkání by slušela spíše remíza. Výkony hráčů obou mužstev bych však vyzdvihl a pochválil. Soupeři děkujeme a těšíme se na odvetné utkání v letní přestávce.

vzkaz

(p.strasser, 8. 2. 2017 19:47)

Ahoj Pavel bude čekat na zástávce. Díky P.S


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA