Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

po středečním tréninku vířivka NENÍ !!

(Tomáš Navrátil, 1. 3. 2017 14:58)

Jelikož trenér David Šikal musí ihned po tréninku odjet do zaměstnání a nepodařilo se mi sehnat "dozor" kluků na regeneraci, tak ji ruším, tedy ihned po tréninku pojede každý domů. Děkjui za pochopení.
PS: ať se Vám dnešní trénink povede, pozdravuji vás z Prahy !!

trénink

(David Gnol, 27. 2. 2017 13:09)

Dobrý den,
David začne s tréninkem od středy 1.3.2017.
Děkuji Dita Gnolová

Dnešní utkání s Jičínem ZRUŠENO!!!

(Tomáš Navrátil, 25. 2. 2017 9:54)

Vzhledem k naprosto nedostatečnému počtu hráčů (nemoc,zranění,reprez. akce a testy v jiných klubech) je dnešní utkání s SK Jičín U15 po dohodě se soupeřem (i on má málo hráčů) ZRUŠENO!!!
Všem, co si chtěli zahrát, se omlouvám,ale bohužel taková je realita.
Sejdeme se v pondělí v 16.50 h. na ZŠ Mládežnická!

Nominace na PU s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 24. 2. 2017 20:12)

Dressler, Kalenský, Kulda, G.Kondos, K.Kondos, Čechovič, Navrátil, Klejna, Lukáš, věřím, že nám pomůže i Anetka, vracející se s reprezentací ze Skotska (Nela má něco s kotníkem, nevím, jak na tom je ??).
Sraz ve 12.55 na UMT v Trutnově.

Re: Nominace na PU s SK Jičín

(Michala , 24. 2. 2017 20:37)

Nela má kotník špatný. Anet dostala dnes pěkně naloženo a netuším jak moc. Jestli bude schopná dorazit teď nevim, jsou na cestě a dorazí ve 02:00hod. Michala

Re: Nominace na PU s SK Jičín

(Michala , 25. 2. 2017 4:46)

Omlouvám i Anet z dnešního zápasu. Teprve nyní se dostala do pelechu a je celá bolavá! Michala

omluva

(p.strasser, 19. 2. 2017 20:08)

Ahoj Tome omlouvám tento týden Pavla z tréninku kvůli bolavému kolenu.Budu informovat jak budem vědět co s tím má. Díky P.S

RMSK Cidlinu jsme jednoznačně porazili, ovšem hra ve druhé půli byla velmi hanebná !

(Tomáš Navrátil, 19. 2. 2017 14:32)

MFK Trutnov-RMSK Cidlina Nový Bydžov 5 : 1 ( 3 : 0 )
branky: K.Kondos 2, Čechovič, Kulda, Klejna
rozhodčí: Víťa Horčička
sestava: Dressler-G.Kondos, Kulda, Korotvička, Ondráček-Klejna, Navrátil, Bednář, K.Kondos-Čechovič, Hanzlíček
V prvním poločase jsme hráli poměrně solidně, dali tři branky a spoustu dalších šancí neproměnili. V poli jsme měli výraznou herní převahu, soupeř se dostal na naší polovinu jen sporadicky. Ve druhé půli jsme změnili rozestavení, hráli na tři obránce, ale byla to z naší strany jedna velká holomajzna, naší hře chybělo úplně vše. Utápěli jsme se v nepřesnostech, míč měli neustále někde nad hlavou, navíc vše v tempu lunochodů. Soupeř naši naivní defenzivu několikrát pěkně provětral a povedlo se mu po trestném kopu vstřelit i branku. Takže sice jednoznačné vítězství, ale ve druhé půli totální herní propadák hraničící s ostudou ! Více nemá cenu utkání komentovat. Věřím, že se z toho hráči ponaučí a příště předvedou daleko kvalitnější výkon ! Klukům z mladšího ročníku děkuji za výpomoc.

Upřesnění nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 18. 2. 2017 19:24)

Dressler (Matěj Šimůnek má stále problémy s kolenem), G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Kuba Ondráček (U15), Pepa Hanzlíček (U13), Ondra Korotvička (U13)

Nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 17. 2. 2017 19:27)

Šimůnek, G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Ondráček (U15), + tři hráči z U13
Sraz na UMT v Trutnově v něděli v 11.00 hodin

Omluva

(David Gnol, 17. 2. 2017 13:55)

Dobrý den pane trenére,
bohužel David dnes dostal další antibiotika na průdušky a celý příští týden tedy ještě nepřijde.
Děkuji za pochopení.
Dita Gnolová

Příspěvky

(Tomáš Navrátil, 16. 2. 2017 22:04)

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za včasné zaplacení příspěvků, všichni hráči našeho týmu mají k dnešímu dni zaplaceno !!

V Nové Pace jsme zvítězili 6:2 !

(Tomáš Navrátil, 16. 2. 2017 21:16)

PU na UMT v Nové Pace:
1.FK Nová Paka U15-MFK Trutnov 2 : 6 ( 2 : 2 )
branky: Táda Hampl 4, Kosťa Kondos 2
rozhodčí: Šnajdr
sestava: Dressler-Ondráček, Kulda, Červený, G.Kondos-Klejna, Navrátil, Čechovič, Janák-K.Kondos, Hampl
V dalším přátelském utkání jsme zajížděli na umělku do Nové Paky, kde jsme se postavili místní patnáctce. Podmínky jsme měli, snad vyjma zimy, ideální, krásná umělka, delegovaný rozhodčí, časomíra, teplý čaj, velmi kvalitní soupeř a přátelská atmosféra. Vypomoci jsme si museli čtyřmi hráči U15, za což trenérům staršího ročníku moc děkuji. Úvod se nám nepovedl, neboť již po minutě hry jsme prohrávali 1:0, když jsme lacině ztratili míč a soupeř toho dokonale využil. Vyrovnali jsme Tádou na 1:1, ale soupeř nám znovu odskočil, když využil naši špatné rozehrávky mezi stopery. Do poločasu jsme stihli opět Tádou vyrovnat. Pokud shrnu první poločas, tak byl zcela vyrovnaný, jak v poli, tak na šance. Nám se vůbec nedařila kombinace, hodně přihrávek končilo na kopačkách soupeře, navíc naše bránění bylo dost naivní. Druhý poločas již byl lepší, měli jsme převahu, dali čtyři branky a měli další šance, někdy nás zastavila ofsajdová past, někdy naše nedůraznost, nedůslednost a nepřesnost v pokutovém území, navíc jednou jsme trefili břevno. Soupeř ale využil každé situace, jak naší obranu provětrat. Takže pokud to shrnu, tak velmi dobré tréninkové utkání. Panu Klejnovi děkuji za pomoc při organizaci doparvy a za funkci asistenta rozhodčího.

Nominace na PU do Nové Paky

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 20:31)

Odjezd malým autobusem z HSM v 15.45 (ved. p. Klejna, hráči Kulda, Klejna, G.Kondos, K.Kondos, Moravec), v Pilníkově přistoupí v 16.00 Janák, Červený a Ondráček, v Dolní Kalné přistoupí v 16.15 trenér Navrátil, hráči Čechovič, Navrátil a Dressler
Hrajeme v červených dresech, návrat do Trutnova v cca 19.30

Dnešní vířivka zrušena !!

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 15:19)

Jelikos dnešního tréninku se zúčastní pouze sedm hráčů (Martin, Kuba, Georgios, Dan, Aneta, Nela, Štěpán), a z toho do vířivky by šli jen tři (Martin, Kuba, Dan), tak jsem ji zrušil. David, Kosťa, Radek jsou stále nemocní, Matěj, Míra a Lukáš jsou zranění, Marek je v akademii, Pavel na lyžáku a Tobiáš se dnes omluvil pro bolest zad.

Příspěvky

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 11:57)

Dnes uplynula lhůta na zaplacení příspěvků, tak věřím, že všichni mají zaplaceno, abychom neměli problémy !!
Děkuji.

regenerace-vířivka

(Tomáš Navrátil, 15. 2. 2017 9:10)

Dnes (ve středu) by jsme měli jít po tréninku do vířivky, od 18.10 do 18.45, napište mi prosím každý, jestli do vířivky půjdete, či nikoliv. Aby se nestalo, že to správci pustí a pak nás tam jde pět. Pokud tu do 15.00 hodin bude osm hráčů, kteří do vířivky půjdou, zajistím ji u správců, pokud ne, po tréninku se rozejdeme k domovům.

Re: regenerace-vířivka

(Klejna , 15. 2. 2017 10:42)

Dobrý den,ahoj Martin a Kuba dnes můžou .

Re: regenerace-vířivka

(Michala, 15. 2. 2017 11:19)

Ahoj, holky ani Štěpán dnes do vířivky nepůjdou. Michala

Marek Bednář na zkoušce v FCHK

(Tomáš Navrátil, 12. 2. 2017 20:22)

Marek Bednář odehrál v neděli v dresu FC Hradec Králové celé přípravné utkání proti FK Jablonec nad Nisou a dvěmi brankami se podílel na vysokém vítězství hradeckých 8:1 ! Dle slov trenéra Ladislava Brože hrál velmi dobře a do mužstva dokonale zapadl. V prvním poločase tvořil velmi údernou útočnou dvojici se svým bývalým spoluhráčem Radimem Zenglerem. Ve druhém poločase nastoupil i Kevin Houdek, který byl více jak měsíc mimo se zraněným kotníkem. Ještě se vrátím k Markovi, neznám přesně jeho tréninkový program v pardubické akademii od pondělka do středy, na kavalci tam ale určitě neleží, ale ve čtvrtek odehrál velmi náročné utkání na vrchlabské umělce proti Vyšehradu, v pátek absolvoval 95 minut trvající trénink na UMT v Trutnově, v sobotu odehrál 70 minut náročného utkání v Jičíně a v neděli celé utkání za FCHK proti Jablonci. A nic neodchodil, nevypustil. To jen pro ty unavené a přetížené .... Klobouk dolů !


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA