Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala za pondělní trénink!

(Tomáš Navrátil , 25. 9. 2017 19:28)

Dnes musíme s kolegou Davidem všechny pochválit, takový přístup, chuť a nasazení bychom si představovali. To pak má smysl, zejména pro hráče!!
Středeční trénink bude ještě na UMT, čas stejný, 16.30 !

trénink

(David Gnol, 25. 9. 2017 9:16)

Dobrý den,
David dnes již na trénink dorazí.
Děkuji Dita Gnolová

Pondělní trénink je na UMT !!

(Tomáš Navrátil, 25. 9. 2017 5:57)

Trénink v pondělí 25. září je od 16.30 na UMT v Trutnově !

Zrušení zápasu s Cidlinou !!

(Tomáš Navrátil, 24. 9. 2017 9:55)

Nedělní utkání žákovské divize U15 a U14 MFK Trutnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov je panem Matěnou zrušeno !! Důvodem je podmáčený terén a obava o zničení hřiště v HSM. A umělka v Trutnově je obsazena americkým fotbalem. Náhradní termín bude dohodnut dodatečně.
Vzhledem k počasí bude pondělní trénink na UMT v Trutnově, čas zůstává stejný, tedy 16.30-18.00 !!

Nominace na Cidlinu

(Tomáš Navrátil, 23. 9. 2017 10:01)

Šimůnek, Stránský, A.Sováková, Kulda, Borovski, Kalenský, Neradová, Sapár, Čechovič, Navrátil, Bednář, K.Kondos, Strasser
Sraz v neděli ve 13.45 v HSM, hrajeme v červených dresech, nezapomenout termo !!

Omluva

(Pavla Strasserová, 22. 9. 2017 13:24)

Dobrý den, omlouvám Pavla z dnešního tréninku. Strasserová

Trénink 20/09/2017

(Michala, 20. 9. 2017 7:32)

Omlouvám Anetu a Nelu z dnešního tréninku. Michala

info k tréninkům-oblečení, pití

(Tomáš Navrátil, 19. 9. 2017 10:20)

Vzhledem k tomu, že se nezadržitelně blíží podzim a tomu odpovídá i počasí, je potřeba na to reagovat i v souvislosti s tréninkovým oblečením. Takže od středečního tréninku:
- pokud bude mít někdo trenýrky, musí pod nimi mít krátké termo kalhoty
- pokud bude někdo trénovat jen v tričku, musí pod ním mít termo triko s dlouhým rukávem
- každý bude mít na trénink k dispozici ještě mikinu či teplákovou bundu, v případě deštivého či větrného počasí šusťákovou bundu !!
- každý bude mít lahev s pitím !!
- chrániče na tréninku nejsou povinné, ale doporučuji je, při soubojích dochází ke zbytečnému pokopání

Výše uvedené berte prosím jako podmínku k absolvování tréninkové jednotky !


Omluva

(David Gnol, 18. 9. 2017 11:39)

Dobrý den,
omluvte dnes 18.9. Davida z tréninku. Včera večer lehl a má teplotu. Ve středu dáme vědět, zda na trénink dorazí.
Děkuji Dita Gnolová

Z dalekého Benešova vezeme výhru 2:4 !

(Tomáš Navrátil, 17. 9. 2017 7:19)

SK Benešov - MFK Trutnov 2 : 4 ( 1 : 2 )
branky: 6. K.Kondos, 8. Klejna, 48. Navrátil z pen., 67. Čechovič
rozhodčí: Braun-Nerad, Radil
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Klejna (11. Lukáš, 65. Strasser), Neradová-Borovski, Navrátil, Sapár (31. Gnol), Janák-K.Kondos, Čechovič
Nejprve musím poděkovat domácímu správci, že nás nechal hrát na hlavním hřišti, na parádním pažitu, kde se hrála kdysi i první fotbalová liga, a nešoupl nás na vedlejší umělku ! Domácí tým pro nás byl jedna velká neznámá. Nám se povedl brankově vstup do utkání, v 6. minutě jsme dostali rychle míč z lajny před bránu, Kosťa si ho pohodlně zpracoval a nechytatelnou bombou pod břevno nás poslal do vedení - 0:1. Dvě minuty na to se do vápna prodral na neobvyklém postu stopera hrající Martin Klejna a v pádu pod brankářem přidal druhou branku - 0:2. Jenže místo toho, aby to naši hru zklidnilo a zkvalitnilo, spíše nám to ublížilo. Hráli jsme pomalu, na velkém hřišti málo otáčeli hru a byli velmi nepřesní. Domácí zlobili pouze rychlíkem na levém útoku, toho ale eliminoval stejnou zbraní Míra Stránský. V 18. minutě šla na Matěje lehká přízemní střela přes malé vápno, klasické "mám", ale ouha, míč mu vypadl a domácí Križko neměl problém trefit zcela prázdnou bránu - 1:2. Do konce poločasu jsme hráli doslova hrozně a do zakončení se vůbec nedostali. Ve druhé půli se náš herní projev malinko zlepšil, hru jsme sice příliš nezrychlili, ale alespoň zpřesnili a začali trochu bojovat. Hrálo se na jednu bránu, ale branky jsme se dočkali až po třinácti minutách hry. Tradičně skvěle hrající Míra Stránský byl ve vápně doslova zkosen a penaltu s přehledem proměnil Dan. Pak jsme měli další tutovky, ale ani ty nejvyloženější nevyužili. Naopak, z ojedinělé návštěvě domácích na naší polovině jsme inkasovali. Radek zbytečně fauloval domácího útočníka a z penalty domácí snížili - 3:2. Naštěstí se nám podařilo rychle kontrovat, Anetky propadlou přihrávku za obranu využil Štěpán a střelou kolem gomana přidal čtvrtou naší branku - 2:4. Utkání tak končí naším vítězstvím, ale pokud můžeme být s něčím spokojeni, tak to jsou pouze body. Jinak hra byla špatná, na tom musíme výrazně zapracovat. Ale musíme chtít ! Těžko se mi chápe, že někdo jede tři hodiny autobusem na zápas a pak nechce hrát. Vzhledem k dohodě o nenasazení Pavla Strassera do našeho utkání jsme už ani neměli hráče na střídání. Přitom na vystřídání byly v poločase dvě třetiny mančaftu ! Snad se ponaučíme a příští týden zvládneme utkání proti kvalitativně stejnému týmu RMSK Cidlina daleko lépe !

Příspěvky

(Tomáš Navrátil, 14. 9. 2017 20:20)

Ty, kdo ještě nezaplatili příspěvky, prosím, aby tak učinili nejpozději v pátek 15. září ! Děkuji.

Omluva

(p.strasser, 14. 9. 2017 18:44)

Ahoj,prosím o omluvení Pavla z pátečního tréninku.Díky P. Strasser

S Chrudimí bez branek, prohra na penalty !

(Tomáš Navrátil, 10. 9. 2017 8:11)

MFK Trutnov - MFK Chrudim 0:0, penalty 5:6
penalty dali: Čechovič, Navrátil, Strasser, A.Sováková
penalty nedali: Borovski, Sapár
Jednu penaltu Mates chytil.
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Strasser, Borovski-Klejna, Čechovič, Sapár, Neradová-K.Kondos (61. Navrátil), Kalenský (53. Lukáš)
Utkání s vedoucím týmem tabulky se nám příliš nepovedlo. Za celý zápas jsme měli minimum šancí, chybělo nám tempo, přesnost, rychlejší práce s míčem a bohužel u některých hráčů i chuť. Dozadu to bylo solidní, velmi dobře si počínal golman Matěj Šimůnek a opřít jsme se mohli o stoperskou dvojici Anetka-Pavel. Směrem k soupeřově brance již to ale bylo výrazně horší, tam nám chyběla kvalita, nasazení, touha se prosadit, některé naše ofenzivní snažení bych se nebál nazvat až trapné. Celé utkání bylo vyrovnané, byly pasáže, kdy byl soupeř fotbalovější, poté i takové, kdy jsme platonickou převahu měli my. V prvním poločase jsme měli jednu tutovku, ale Pavlovi se z malého vápna nepodařilo propálit hradbu bránících hráčů. Soupeř měl dvě šance, s oběma si Mates skvěle poradil. Zejména jeho zákrok po rohovém kopu, kdy vytáhl jistý gól od týče, byl přímo famózní. Druhý poločas začal velmi nešťastně, při střetu Matese s hráčem soupeře Matyášem Víchem došlo k velmi vážnému zranění kolene Matyáše, na hřišti zasahovala rychlá záchranná služba a dvacet minut se nehrálo. Po této nešťastné události již se zápas pouze dohrával, neboť hráči to měli stále před očima. Rozhodnout mohl soupeř i my. Mrzí zejména zakončení Martina Klejny, který nejprve po pěkném náběhu na přihrávku Radka Lukáše vstřelil branku, bohužel slečna asistentka mu odmávala ofsajd, a tu samou situci o tři minuty později nezvládl, ač byl v jasné šanci a mohl zakončit, okamžik střely prováhal, nechal se doběhnout a nakonec z toho byl jen roh. Obrovská škoda, to byla megatutovka ! V závěru utkání jsme měli k dispozici ještě trestný kop z poměrně zajímavé vzdálenosti, ale střela Dana neměla patřičné parametry, aby s ní měl golman soupeře výraznější práci. Utkání tedy skončilo 0:0 a šlo se na penalty. Hráčům jsme nechali volnost, ať se dohodnou a jde kopet ten, kdo si hlavně věří, má sebevědomí. Nepovedlo se, na druhou stranu pokud jde někdo kopat penaltu se slovy "já ji stejně nadám", jinak to ani dopadnout nemohlo. Plusový bod tedy bere Chrudim, z mého pohledu zaslouženě.
Hráči soupeře Matyáši Víchovi přejeme brzské uzdravení a návrat za zelený pažit !

Nominace na Chrudim

(Tomáš Navrátil, 8. 9. 2017 19:13)

Šimůnek, Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, K.Kondos, Kalenský, Janák, Sapár, Navrátil, Lukáš
omluveni: Gnol, N.Sováková, G.Kondos
Sraz ve 12.00 v HSM, hrajeme v bílých dresech.

Do 15. září prosíme o zaplacení příspěvků !!

(Tomáš Navrátil, 7. 9. 2017 6:44)

Prosíme o zaplacení částky 2 000,- Kč (případně celou částku 4 000,- Kč) nejdéle do 15. září 2017, buď převodem na účet MFK číslo 2904740369/0800, nebo vložením přímo na účet MFK na pobočce České Spořitelny. Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno hráče a rok narození (např. František Novák , 2006).Placení v hotovosti není možné ! Děkuji všem rodičům za zaplacení a věřím, že 16. září nebude nikdo z našeho týmu na "černé" listině !!

Zrušení pátečního tréninku !

(Tomáš Navrátil, 1. 9. 2017 14:30)

Vzhledem k velkému počtu omluvenek a velmi deštivému počasí rušíme páteční trénink !! Sejdeme se v pondělí v 16.15 !

Omluva

(Janáková Michaela , 1. 9. 2017 9:31)

Dobrý den. Omlouvám Tobiho z dnešního treninku. Děkuji. Janáková Michaela

Omluva

(Strasserová, 1. 9. 2017 6:36)

Omluvte, prosím, Pavla z pátečního tréninku. Děkuji.

Aneta - trénink 01.09.2017

(Michala , 31. 8. 2017 20:33)

Omlouvám Anetu ze zítřejšího treninku z důvodu návštěvy sportovního maséra.
Dále pak omlouvám Anetu z tréninku v příštím týdnu z důvodu reprezentacniho srazu.
Díky Michala

Omluva

(Neradová, 31. 8. 2017 20:00)

Prosím,omluvte Denisu ze zítřejšího treninku. Děkuji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »