Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kosťu Kondose zlákala nabídka Němců!

(Tomáš Navrátil, 30. 8. 2017 21:20)

Dalším hráčem, který opouští náš tým, je útočník Kosťa Kondos ! Ihned po utkání s německým soupeřem se v Jánských Lázních nechal zlákat nabídkou manažera Lothara Mathäuse (na fotce po Kosťově levici - asi by ho nikdo nepoznal !!). Německé manažery zaujala nejen Kosťova přímočarost na branku soupeře, ale i jeho fyzická kondice, neboť v 17.00 ho viděli běžet po silnici pod lanovkou a v 17.20 již byl v dresu na hřišti !!

Následující víkend mají hráči volno !

(Tomáš Navrátil, 30. 8. 2017 20:57)

V divizní soutěži máme tento týden, díky tomu, že je nás pouze 11 týmů, volno, takže jsme měli předjednané přátelské utkání s ml.dorostem FC Vrchlabí, který má rovněž o tomto víkendu volno. Ale hrát se nakonec nebude, neboť soupeř má nedostatek hráčů, což mi těď oznámil trenér FCV. Tím pádem mají kluci a holky volný víkend ! Poslední prázdninový, tak si ho všichni užijte !!
Sejdeme se tedy teď v pátek na tréninku a poté až, opět na tréninku, v pondělí !

V mezinárodním utkání jsme v Janských Lázních zvítězili 12:2 !

(Tomáš Navrátil, 30. 8. 2017 20:51)

MFK Trutnov U15 - SG 47 Bruchmuhle e. V. U15 12 : 2 (5:2)
branky: 7.,69.,74 Čechovič, 31.,34.,46. z pen. Kulda, 58.,63. G.Kondos, 10. Klejna, 19. K.Kondos, 59. z pen. Šimůnek, 79. Kalenský - 3.,37. soupeř
rozhodčí: Míra Seidel-Dan Navrátil, Helmut Weber
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Šimůnek, Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Borovski, Janák, Neradová, K.Kondos, G.Kondos, Kalenský
Nevěděli jsme, jaký soupeř na nás čeká, nakonec měl k dispozici pouze deset hráčů, takže v první půli za ně nastoupil Georgios, ve druhé Kosťa. Po celé utkání jsme měli výraznou převahu, ale hra nám vázla, přizpůsobili jsme se soupeři, navíc zejména ve druhém poločase jsme neproměnili řadu tutovek. Některá naše zakončení byla až na pováženou. Hráče jsme protočili na několika postech, zejména v závěru ale již chyběla koncentrace a herní kázeň. Nicméně kvalitní náhražka tréninku na přeplněném hřišti v HSM.
Davidovi Gnolovi děkuji za přesnou evidenci střelců. Rodičům pak za dopravu !
Několik perliček:
- všichni se na utkání v pohodě dostavili, pouze Kosťa nakonec volil cestu linkovým autobusem. Jenže vystoupil o dvě zastávky dál, než měl, a poté musel tři kilometry klusat na hřiště. Ale stihl to !
- v prvním poločase hrál za Němce Georgios a poměrně nás zlobil při napadání naší rozehrávky. Ve druhé půli se do německého dresu převlékl Kosťa a několikrát nám pěkně zatopil. Ale ani jeden ze svých nájezdů se mu proměnit nepodařilo
- Mates kraloval u dvou penalt, soupeři ji ve 23. minutě chytil a sám v 59. minutě s jistotou naši po faulu na Ondru Borovského proměnil
- Několik přehmatů předvedli rozhodčí. Velmi přísná byla zejména penalta, kterou "vyrobila" Anetka, to žádný faul nebyl, stejně tak oba pomezáci, jak Dan, tak Helmut se několikrát pěkně umávli
- někteří hráči moc toužili dát gól, ale co zcela sami před bránou a 149 cm vysokým golmanem neproměnili, to bylo doslova do nebe volající ...
- za 10 dní nás čeká v HSM Chrudim, musíme ve všem přidat !

Možnost dopravy do Janských Lázní

(Tomáš Navrátil, 30. 8. 2017 6:21)

Pokud by měl někdo problémy s dopravou do Janských Lázní, tak z HSM jede v 16.10 linkový autobus (zastávka MHD HSM-Sídliště) a v 16.33 je v Janských Lázních, u Lesního domu, tam vystoupíte a hřiště je po cca 300 metrech (ulice Sportovní), tedy necelých pět minut chůze. Zpět by Vás snad někdo vzal, případně jede rovněž linkový autobus. Cenu za autobus jsem nezjišťoval, ale jednu jizdu odhaduji na 25,- Kč.

Marek Bednář

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2017 9:06)

Marek Bednář byl s účinností od 29. srpna 2017 dočasně přeřazen do kategorie U17 k trenéru Tomáši Cermanovi. V našem týmu skončil.

Přípravné utkání s německým soupeřem !

(Tomáš Navrátil, 28. 8. 2017 20:00)

Ve středu 30. srpna sehrajeme v Janských Lázních přátelské utkání s německým regionálním týmem SC Gersfeld. Jedná se o hráče tamní krajské úrovně (vítěz krajského poháru), ročníku 2003, kteří jsou v Janských Lázních na soustředění. Hraje se od 17.30 hodin, sraz v Janských Lázních na hřišti v 16.45 (doprava individuální !).
Nominace: všichni !

Re: Přípravné utkání s německým soupeřem !

(Marek, 28. 8. 2017 20:33)

Zrejme krome Mary ne

Po střeleckém trápení porážíme Vlašim "pouze" 3:0 !

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2017 17:44)

MFK Trutnov - FC Vlašim 3 : 0 ( 0 : 0 )
branky: 36. K.Kondos, 46. Kalenský, 68. Čechovič
rozhodčí: Hůlka-Ležík, Tandler
ŽK: 1:0 (Bednář) - dle nových pravidel 8 min. trest
diváků: 60
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser (36. G.Kondos)-Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski (36. Janák)-K.Kondos, Bednář (27. Kalenský)
Narazili jsme na soupeře, kterého jsme nikdy neviděli hrát a ani jsme o něm neměli žádné pozatky, nevěděli jsme, do čeho jdeme. Byť jsme nepředvedli nikterak oslnivý výkon, tak jsme zaslouženě zvítězili, když zejména ve druhém poločase jsme měli šancí na několik utkání, ale proměnili pouze tři. Hru soupeře musím ale pochválit, navíc měli výtečného golmana, který nám nedal absolutně šanci uspět ze vzduchu. V první půli jsme měli převahu, ale naše finální řešení bylo příliš nepřesné a hlavně pomalé, aby jsme ho dotáhli do brankového efektu. Navíc často jsme byli chyceni do ofsajdové pasti. Byť tři vělmi slušné šance jsme si vypracovali, branku jsme v prvních pětatřiceti minutách vstřelit nedokázali. Někteří hráči mi připadli, že mají v nohách maratón, v naší hře bylo až moc "Zátopků". Povedl se nám ale vstup do druhého poločasu, Kosťa Kondos si pěkně narazil míč s Lukášem Kalenským a Kosťa své sólo přes půl hřiště zakončil se štěstím vedoucí brankou ! Deset minut na to jsme se radovali podruhé, Štěpán Čechovič poslal na levé křídlo nádhernou přihrávku na Kosťu Kondose, ten našel před bránou zcela osamoceného Lukáše Kalenského a ten potvrdil podzimní střeleckou formu, střela do prázdné na bylo to 2:0. Nádherná akce ! Třetí branky jsme se dočkali až v samotném závěru, kdy se po individuální akci prosadil střelou z úhlu rovněž do prázdné branky Štěpán Čechovič. Bohužel další tutovky, které jsme si vypracovali, jsme neproměnili, a to některé byly z kategorie tisíciprocentních. A že jich bylo ! Soupeř se ve druhém poločase dostal k jedinému zakončení, ale to vyřešil skvěle Mates. Mrzí nás samozřejmě velmi nízká produktivita, někteří hráči se navíc nemohli dostat vůbec do tempa, jak se hraje moderní křídelní fotbal všem ukázal nejlepší hráč na hřišti, Míra Stránský. Kategorií samou pro sebe je chování Marka Bednáře, to ale budeme řešit jinde, ne v komntáři o zápase. Velmi dobře, citlivě a výchovně utkání odřídil rozhodčí Lukáš Hůlka z Mladé Boleslavi.

Nominace na Vlašim

(Tomáš Navrátil, 25. 8. 2017 20:26)

Šimůnek, Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, Bednář, K.Kondos, Kalenský, Janák, G.Kondos
omluveni: Sapár, Navrátil, Gnol, Lukáš, N.Sováková
sraz ve 12.00 v HSM, hrajeme v červeno-bílých dresech

Memoriál Páti Kubečka se stal naší kořistí !

(Tomáš Navrátil, 23. 8. 2017 21:07)

Ve středu se v HSM konal třetí ročník memoriálu Patrika Kubečka, mladého fotbalisty, který teprve ve třinácti letech prohrál boj se zákeřnou nemocí. Turnaje čtrnáctiletých hráčů se zůčastnila mužstva domácího MFK Trutnov, FK Náchod a zpestřením byly dva zahraniční celky z Polska, Polkowice a Orzel Zabkowice Slaskie. Vítězem celého turnaje, kde se utkal každý s každým, se nakonec jednoznačně a zcela zaslouženě, stalo mužstvo MFK Trutnov U15, které převzalo z rukou předsedy MFK Trutnov Zdeňka Matěny a maminky Patrika Kubečka paní Kubečkové putovní pohár, medaile a věcné ceny. Nejlepším střelecem turnaje se s pěti brankami stal domácí kanonýr Marek Bednář (vzhledem k rovnosti branek vyhrál penaltový rozstřel nad Ladislavem Gunárem z Náchoda), nejlepším hráčem pak Marcel Smietana z Polkowic. Vydařilo se i počasí, poděkování patří trojici rozhodčích, Jiřímu Turkovi, Pavlu Žákovi a Waldemaru Herákovi a rovněž moderátorovi turnaje, Honzovi Jebavému.

Výsledky:

Trutnov-Náchod 4:2
branky: Kalenský, Čechovič, K.Kondos, Borovski
Nejkvalitnější zápas našeho týmu na turnaji, celé utkání jsme měli pod kontrolou, mrzí jen dvě zbytečně obdržené branky.

Polkowice-Orzel Zabkowice Slaskie 3:0

Trutnov-Polkowice 9:3
branky: Bednář 2, Kalenský, A.Sováková, Kalenský, Neradová, Kulda, Borovski, Klejna
Téměř házenkářský výsledek, vedli jsme 7:0, soupeř ale dal na začátku druhé půle tři slepené góly, naštěstí náš náskok byl dostatečný. Mělo by to ale být varování !

Náchod-Orzel Zabkowice Slaskie 0:4

Trutnov-Orzel Zabkowice Slaskie 4:1
branky: Bednář 2, Borovski, G.Kondos
Naše tempo již bylo velmi ochablé, utkání jsme měli ale pod kontrolou a potvrdili zasloužené vítězství v turnaji.

Náchod-Polkowice 3:2

Sestava MFK Trutnov: Šimůnek-Stránský, A:Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, K.Kondos, Bednář, Kalenský, G.Kondos
Trenér: David Šikal

Konečné pořadí:
1. MFK Trutnov 17:6 9
2. Polkowice 5:4 3
3. Orzel Zabkowice Slaskie 4:3 3
4. FK Náchod 4:6 3


Středeční turnaj

(Tomáš Navrátil, 22. 8. 2017 6:56)

Sraz na středeční turnaj nejdéle v 9.15 v HSM, konec v 16.30. Každý hráč bude mít 90,- Kč na oběd. Sebou dále pití, svačinu, věci na osprchování a oblečení na více jak sedmihodinový pobyt v HSM. Nominace: všichni !
PS: nezapomeňte na dnešní individuální trénink - švihadlo, práce s míčem, odrazová síla-stačí 40 minut, ale dbát na intenzitu (rychlé a dynamické provedení v co nejkratším čase)

Z Čáslavi vezeme vydřené tři body !

(Tomáš Navrátil, 20. 8. 2017 7:55)

FK Čáslav - MFK Trutnov 0 : 2 ( 0 : 0 )
branky: 42. Lukáš Kalenský, 70. Marek Bednář
rozhodčí: Čechlovský
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser-Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski-Kalenský, Bednář
Do Čáslavi jsme odjížděli s velkou chutí potvrdit kvalitu ze středečního přípravného utkání s Vrchlabím, ale již pohled na obě travnaté plochy v čáslavském areálu Vodranty naznačil, že utkání bude sehráno na umělé trávě. Ta je sice poměrně kvalitní, ale její rozměry jsou minimální. Celý první poločas jsme se s tím prali, odskakovaly nám i jednoduché míče, prohrávali jsme souboje, spousta přihrávek nenašla vůbec adresáta. Ani po stránce nasazení to nebylo pravé ořechové, jako by byli hráči otrávení. Vypracovali jsme si pouze dvě šance, ale ty neproměnili. Soupeř naši bránu ohrozil rovněž dvakrát, ale Mates byl vždy na místě. Poločas tedy zaslouženě 0:0. Ve druhém poločase jsme se ve všem zlepšili a začali soupeře přehrávat, ale vzhledem k jeho fyzické vyspělosti to nebylo vůbec nic jednoduchého. Ve 42. minutě jsme předvedli nejhezčí akci celého utkání, Denča získala skluzem u postranní čáry míč, ten se přes Martina a Štěpána dostal k Lukáši Kalenskému, který pohotovým obloučkem přehodil golmana - 0:1. Soupěře jsme i nadále tlačili a měli další šance, ale bohužel jsme jimi pohrdli. Soupeř hrál nakopávané míče na vysokého útočíka, naše obrana ale pracovala spolehlivě. V závěrečné desetiminutovce nás domácí přimáčkli, trefili břevno, ale jinak naši branku neohrozili. Naopak z brejků jswme měli dvě tutovky my, ale brankově se ujala až ta v 70. minutě, Štěpán vysunul skvěle Máru a ten svůj třetí samostatný nájezd již proměnit dokázal - 0:2. Ihned po rozehrávce velmi dobrý rozhodčí Čechlovský utkání ukončil. Klukům a holkám děkujeme za předvedený výkon, z chybiček se ale musíme do dalšího utkání poučit. V sobotu přijede do HSM neznámá Vlašim, musíme být připraveni. Snad se nám vrátí již někteří marodi a dovolenkáři, neboť v Čáslavi jsme odehráli celé utkání bez střídání !

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 18. 8. 2017 18:56)

Šimůnek, Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, Bednář, Kalenský, Gnol
odjezd v 7.00 z HSM (Klejna, Kulda, Borovski, Kalenský, Stránský, Strasser)
7.05 nádraží (Bednář, Gnol)
7.30 Dvůr Králové u pošty (A.Sováková, Neradová, Šimůnek + trenéři Navrátil a Šikal)
Štěpán Čechovič jede sólo.
Martin Klejna s Kubou Kuldou berou červené dresy, 5 míšů + kloboučky (Martin má klíče)

Výborný výkon ve středečním utkání proti FC Vrchlabí !

(Tomáš Navrátil, 16. 8. 2017 20:29)

MFK Trutnov - FC Vrchlabí U15-17
3 : 1 ( 1 : 1 )
branky: Lukáš Kalenský, vlastní, Pavel Strasser
rozhodčí: Jakub Navrátil, na lajně David Gnol
diváků: 35 (děkujeme za podporu !!)
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser-Klejna, Čechovič, Neradová, Drinka (Mazánek)-Bednář, Kalenský
V Dolní Kalné jsme ve středeční podvečer sehráli utkání s mladším dorostem FC Vrchlabí a s velkým potěšením musím konstatovat, že utkání se nám velmi vydařilo, hráli jsme opravdu skvěle ! Soupeře jsme téměř do ničeho nepustili, sami jsme dali sice jen dvě branky (jednu si dal soupeř pod tlakem Martina Klejny sám), ale trefili jsme 4x tyč a měli další tutovky, závary a šance, ze kterých se nechá skorovat. Naše hra byla plná velmi pěkných fotbalových momentů, soupeř, byť byl velmi dobře rychlostně a soubojově vybaven, tak s námi měl obrovské problémy. Dnes nebylo hráčům téměř co vytknout, naopak, samá chvála, a jsem velmi rád, že to kluci a holky takhle zvládli. Poděkování patří také dvěma narychlo povolaným hráčům, Petrovi Mazánkovi a Štěpánovi Drinkovi, kteří nám velmi ochotně vypomohli, jinak bychom hráli v deseti. Takže dnes palec nahoru !!!! Obdiv diváků si dnes, zcela poprávu, vysloužila Anetka. Hrála famózně, stejně tak ale její spoluhráči !! Do jednoho !!!

Omluva

(David Gnol, 16. 8. 2017 14:50)

Dobrý den,
omluvte prosím Davida z dnešního přátelského utkání. Po včerejším tréninku ho to tříslo opravdu bolí a na rehabilitaci mu řekli, že to má do konce týdne nechat v klidu.
Děkuji Dita

Omluva

(Kalenská , 15. 8. 2017 14:26)

Ahoj, omlouvám Lukáše z dnešního tréninku

Omluva

(Vítězslav Nerad, 15. 8. 2017 10:19)

Zdravím, omlouvám Denisu z dnešního tréninku, měla v noci zvýšenou teplotu. Dáme ještě vědět, jak zítra na ten přátelák.

omluva

(Čechovičová, 15. 8. 2017 10:12)

Dobrý den ,omlouvám dnes Štěpána z tréninku,rodinné důvody.

Středeční utkání s FC Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 14. 8. 2017 19:44)

Vzhledem k tomu, že ve středu není v HSM kde trénovat (na hlavním hřišti je zápas U12 a U13, na tréninkovém výstava kytiček), domluvili jsme se s trenérem FC Vrchlabí na sehrání nového přáteláku s mladším dorostem FC Vrchlabí (který jsme nesehráli v pátek kvůli lijáku). Hraje se na hřišti v Dolní Kalné od 17.30 hodin, sraz v 16.50 v Dolní Kalné na hřišti (doprava individuální).
Martina Klejnu a Kubu Kuldu poprosím, aby vzali z trenérské kabiny pět našich míčů a bílé dresy (vyjednám to se správcem)

Výpomoc na nedělním trurnaji přípravek v HSM

(Tomáš Navrátil, 14. 8. 2017 19:38)

Trenér Dan Franc počítá s účastí:
Martin Klejna, Kuba Kulda, David Gnol, Aneta Sováková, Nela Sováková, Denisa Neradová
Sraz je v neděli 20.8. v 7.30 na hřišti v HSM, s sebou si vzít: svačinu, pití, kdo má tak klubovou teplákovku.
Konec turnaje v 16.00


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »