Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V neděli zahajujeme v Čáslavi jarní část soutěže !

(Tomáš Navrátil, 9. 3. 2017 22:10)

Zima utekla jako voda a po tří a půl měsíční přestávce začínají opět mistrovské mače. Musím smutně konstatovat, že zimní příprava se příliš nepovedla, hlavním důvodem byla spousta absencí v tréninkovém procesu, včetně přípravných utkání. Na vině byly zejména nemoci a zranění. Sehráli jsme osm přípravných utkání a na "rozjezd" jeden halový turnaj. Bohužel jedno utkání jsme museli pro nedostatek hráčů zrušit. Pozitivní bylo, že všichni hráči měli přibližně stejné herní vytížení. Trénovali jsme třikrát týdně, v pondělí v hale na Mládežce a ve středu a v pátek na umělce v Trutnově + hráči měli doma 1-2x týdně cvičit, když jsem ale viděl pokroky něktrerých třeba v přeskocích přes švihadlo, tak o tom dost pochybuji. Bohužel. Tréninkové nasazení bylo ale vesměs dobré, je jen pro některé kluky samotné škoda, že tomu nedají sto procent. Ale věřím, že po období, kdy se jim honí v hlavě všechno možné a jejich reakce jsou úměrné jejich vývoji, se to postupně zlepší. Do jara vstupujeme s velmi úzkým kádrem, bohužel dlouhodobě jsou zraněni Míra Stránský a Pavel Strasser, takže jsme si na poslední chvíli vypomohli angažováním Denisy Neradové, která nám pomohla již v několika utkáních a v těchto dnech se dotahuje její půlroční přestup do Trutnova. Jsem velice rád, že vábení několika ligových klubů odolal Marek Bednář a minimálně na jaře bude součástí našeho týmu. Věřme, že nikdo neomarodí a nezraní se, to by byla situace poměrně kritická. Nedělní utkání v Čáslavi pro nás bude velkou prověrkou. Doma jsme sice porazili Čáslav jednoznačně 8:0, ale tehdy utkání rozhodly tři rychlé branky a soupeř odpadl, nyní hrajeme venku, na UMT menších rozměrů a soupeř nám určitě nedá nic zadarmo. Fotbalovou kvalitu musíme podložit nasazením, jinak nemáme šanci. Domácí mají kvalitní tým, jsou to bojovníci, navíc někteří hráči jsou i ve fotbalové akademii v Pardubicích. Ale my se netajíme tím, že chceme v Čáslavi uspět, sice soupeř nám má po debaklu u nás co vracet, my jemu ale také, neboť v posledním utkání v Čáslavi, ještě v mladších žácích, jsme na místním atletickém hřišti vedli v pohodovém utkání čtvrt hodiny před koncem 4:1, nakonec jsme ale prohráli 5:4 !! I toto utkání pro nás musí být ponaučením, většina hráčů ho má ještě v krvi. Klukům a holkám věřím, že utkání zvládnou a budou pokračovat ve velmi kvalitních výkonech, které nás zdobily po většinu podzimu. Na jaře nás čekají ještě čtyři kola základní části (do Čáslavi, doma Náchod, do Chrudimi a doma Jablonec), poté má náš osud v rukou naše patnáctka, pokud skončí do šestého místa, budeme hrát lepší skupinu, pokud skončí sedmá a níže, budeme hrát "okresní přebor" řízený Fačrem. I z tohoto důvodu budeme k naší patnáctce vstřícní a budeme se snažit ji vypomoci našimi "TOP" hráči, pokud o to bude zájem. Do Čáslavi jede v neděli velký autobus, tak zvu i rodiče, kdo má čas a chuť, pojeďte nás podpořit. Kluci a holky to budou určitě potřebovat !
Děkuji všem rodičům za spolupráci a zejména svému kolegovi Davidu Šikalovi za trenérskou výpomoc, zejména v době, kdy jsem byl nepřítomen z důvodu studia trenérské licence v Praze.
Tak vzhůru na jarní část !!
Tomáš Navrátil-trenér

Re: V neděli zahajujeme v Čáslavi jarní část soutěže !

(fanousek-rodic, 10. 3. 2017 9:25)

Hodne stesti at se Vam dari a vyhrajete nejen v Caslavi !

Páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 3. 2017 9:35)

Páteční trénink by začal již v 16.15 (sraz v 16.00), ale trénovali bychom normálně do 18.00, přičemž v té poslední čtvrthodince bychom si nacvičili pár standartek (rohové kopy, auty), ať jsme na Čáslav připraveni !

Omluva

(Kulda, 6. 3. 2017 15:48)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku mám natažený stehenní sval.

Paní Ilona Demuthová končí ve funkci vedoucího mužstva

(Tomáš Navrátil, 5. 3. 2017 12:04)

Po svém synovi končí u našeho mužstva i paní Ilona Demuthová, která zastávala funkci vedoucí mužstva. Iloně bych chtěl poděkovat za spolupráci a za vše, co pro náš tým velmi ochotně a zodpovědně zajišťovala.

omluva

(Klejna, 5. 3. 2017 9:26)

Dobrý den;omlouvám se z pondělního treninku,jsem na horách.Klejnič

Tři upozornění na příští týden !

(Tomáš Navrátil, 4. 3. 2017 20:56)

1. pondělní trénink je na UMT, tělocvična na Mládežce je zavřená (čas zůstává stejný)
2. středeční trénink je o čtvrt hodiny dříve (od 18.00 hraje áčko PU)
3. v neděli zahajujeme mistrovská utkání - jedeme do Čáslavi !!

Jinak gratuluji k výkonu a vítězství nad Náchodem !

MFK Trutnov : FK Náchod 2:0 (1:0)

(David Šikal, 4. 3. 2017 19:23)

Sestava: Šimůnek - Kalenský, Sováková A., Gnol, Kulda - Kondos K., Navrátil, Lukáš, Klejna - Bednář, Čechovič
Průběžně střídali: Kondos G. Neradová
Góly: 10 Lukáš, 50 Neradová
Do dnešního utkání, se soupeřem z nedalekého Náchoda, jsme vstoupili ospale, čehož soupeř dokázal využít a dostával nás tak pod tlak.
Naštěstí pro nás svou převahu nepotvrdil gólově. V 10. minutě jsme se osmělili, Kosťa vyvezl balón po lajně, centroval do vápna soupeře. Ze skrumáže se dostal míč k Radkovi, který krásnou střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu.
Náchodští hráči se po obdržené brance nepoložili, naopak je vyburcovala k většímu tlaku.
Nám scházel větší důraz a přesnost v přihrávkách. Zbytečně jsme se snažili od půlky hřiště o finální přihrávky.
Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší. Byli jsme aktivnějším týmem, zpřesnili jsme přihrávky a hru jsme zbytečně nezkracovali.
V 50 min. zápasu přihrál Lukáš, přesnou přihrávkou doprostřed hřiště, Denče, která z 25 metrů přímou střelou překonala hostujícího brankáře.
Zbytek zápasu se odehrál většinou na půlce soupeře.
Škoda jen, že jsme nedokázali využít naši sérii 5ti rohových kopů.
Za zmínku stojí parádní průniky Marka, gól Štěpána (nebyl uznán pro ofsajdové postavení), hlavičková střela Kuby i nastřelené břevno Kosti.

Nominace na PU s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 3. 3. 2017 20:31)

Šimůnek, Gnol, Kalenský, A.Sováková, G.Kondos, Čechovič, Klejna, Navrátil, Lukáš, Kulda, Bednář, K.Kondos
Sraz v 10.55 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech.
Všichni hráči nastoupí v dlouhých nohavicích (nikoli jen v trenýrkách !!)

po středečním tréninku vířivka NENÍ !!

(Tomáš Navrátil, 1. 3. 2017 14:58)

Jelikož trenér David Šikal musí ihned po tréninku odjet do zaměstnání a nepodařilo se mi sehnat "dozor" kluků na regeneraci, tak ji ruším, tedy ihned po tréninku pojede každý domů. Děkjui za pochopení.
PS: ať se Vám dnešní trénink povede, pozdravuji vás z Prahy !!

trénink

(David Gnol, 27. 2. 2017 13:09)

Dobrý den,
David začne s tréninkem od středy 1.3.2017.
Děkuji Dita Gnolová

Dnešní utkání s Jičínem ZRUŠENO!!!

(Tomáš Navrátil, 25. 2. 2017 9:54)

Vzhledem k naprosto nedostatečnému počtu hráčů (nemoc,zranění,reprez. akce a testy v jiných klubech) je dnešní utkání s SK Jičín U15 po dohodě se soupeřem (i on má málo hráčů) ZRUŠENO!!!
Všem, co si chtěli zahrát, se omlouvám,ale bohužel taková je realita.
Sejdeme se v pondělí v 16.50 h. na ZŠ Mládežnická!

Nominace na PU s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 24. 2. 2017 20:12)

Dressler, Kalenský, Kulda, G.Kondos, K.Kondos, Čechovič, Navrátil, Klejna, Lukáš, věřím, že nám pomůže i Anetka, vracející se s reprezentací ze Skotska (Nela má něco s kotníkem, nevím, jak na tom je ??).
Sraz ve 12.55 na UMT v Trutnově.

Re: Nominace na PU s SK Jičín

(Michala , 24. 2. 2017 20:37)

Nela má kotník špatný. Anet dostala dnes pěkně naloženo a netuším jak moc. Jestli bude schopná dorazit teď nevim, jsou na cestě a dorazí ve 02:00hod. Michala

Re: Nominace na PU s SK Jičín

(Michala , 25. 2. 2017 4:46)

Omlouvám i Anet z dnešního zápasu. Teprve nyní se dostala do pelechu a je celá bolavá! Michala

omluva

(p.strasser, 19. 2. 2017 20:08)

Ahoj Tome omlouvám tento týden Pavla z tréninku kvůli bolavému kolenu.Budu informovat jak budem vědět co s tím má. Díky P.S

RMSK Cidlinu jsme jednoznačně porazili, ovšem hra ve druhé půli byla velmi hanebná !

(Tomáš Navrátil, 19. 2. 2017 14:32)

MFK Trutnov-RMSK Cidlina Nový Bydžov 5 : 1 ( 3 : 0 )
branky: K.Kondos 2, Čechovič, Kulda, Klejna
rozhodčí: Víťa Horčička
sestava: Dressler-G.Kondos, Kulda, Korotvička, Ondráček-Klejna, Navrátil, Bednář, K.Kondos-Čechovič, Hanzlíček
V prvním poločase jsme hráli poměrně solidně, dali tři branky a spoustu dalších šancí neproměnili. V poli jsme měli výraznou herní převahu, soupeř se dostal na naší polovinu jen sporadicky. Ve druhé půli jsme změnili rozestavení, hráli na tři obránce, ale byla to z naší strany jedna velká holomajzna, naší hře chybělo úplně vše. Utápěli jsme se v nepřesnostech, míč měli neustále někde nad hlavou, navíc vše v tempu lunochodů. Soupeř naši naivní defenzivu několikrát pěkně provětral a povedlo se mu po trestném kopu vstřelit i branku. Takže sice jednoznačné vítězství, ale ve druhé půli totální herní propadák hraničící s ostudou ! Více nemá cenu utkání komentovat. Věřím, že se z toho hráči ponaučí a příště předvedou daleko kvalitnější výkon ! Klukům z mladšího ročníku děkuji za výpomoc.

Upřesnění nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 18. 2. 2017 19:24)

Dressler (Matěj Šimůnek má stále problémy s kolenem), G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Kuba Ondráček (U15), Pepa Hanzlíček (U13), Ondra Korotvička (U13)

Nominace na PU s RMSK Cidlina

(Tomáš Navrátil, 17. 2. 2017 19:27)

Šimůnek, G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Janák, Ondráček (U15), + tři hráči z U13
Sraz na UMT v Trutnově v něděli v 11.00 hodin

Omluva

(David Gnol, 17. 2. 2017 13:55)

Dobrý den pane trenére,
bohužel David dnes dostal další antibiotika na průdušky a celý příští týden tedy ještě nepřijde.
Děkuji za pochopení.
Dita Gnolová


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA