Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(David Gnol, 8. 2. 2017 14:13)

Dobrý den,
omluvte prosím Davida do konce tohoto týdne, dnes je mu ještě hůř než v pondělí. Na konci týdne se ozveme, jak to s ním vypadá.
Děkuji Dita Gnolová

omluva

(Kosťa K., 8. 2. 2017 12:06)

Dobrý den, chtěl bych se omluvit (bolest krku) z středečního a patečního tréninku i čtvrtečního zápasu v sobotu budu. Děkuju

omluva

(p.strasser, 7. 2. 2017 19:42)

Ahoj Tome Pavel ještě ve středu raději na trénink nepůjde,necháme tomu klid,ve čtvrtek už by jel.Potřebuju vědět ale kde má čekat.V neděli odjíždí na lyžařský výcvik tak nebude celý příští týden. děkuji P.S

Anetka s Nelou nominovány na mezinárodní turnaj do Skotska !

(Tomáš Navrátil, 7. 2. 2017 15:39)

Český reprezentační výběr dívek U16 se zůčastní ve dnech 18.-24.února mezinárodního turnaje ve Skotsku (ČR, Island, Rakousko, Skotsko), holkám gratulujeme a držíme palce !!

Omluva

(Gnol, 6. 2. 2017 16:26)

Ahoj omlouvam Davida z dnesniho treninku.Byl dnes u doktora a ma cely tyden lezet.Jestli se to aspon trosku zlepsi tak na dalsi trenink i zapas dorazi.Diky ahoj Tomáš Gnol

Doprava do Vrchlabí na utkání s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 6. 2. 2017 10:42)

Na utkání ve Vrchlabí nám klub zajistil mikrobus. Takže odjezd bude v 15.45 z HSM, sraz v 15.40. Návrat tamtéž počítejte v cca 19.30

omluva

(p.strasser, 5. 2. 2017 20:50)

Ahoj Tome, chci omluvit Pavla z pondělního tréninku. Bolí ho to koleno. Necháme tomu klid, ve středu by už měl být. Díky P.S.

Nedělní přípravné utkání U14

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2017 13:41)

FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec 6 : 0 ( 3 : 0 )
V minulém týdnu hardečtí porazili ještě Zbrojovku Brno 5:0 a Vysočinu Jihlava 7:1 .... a samozřejmě v sobotu nás 3:0
Tak asi nejsme tak špatný oddíl .....

Hradec nás přehrál a porazil 0:3

(Tomáš Navrátil, 4. 2. 2017 14:11)

MFK Trutnov - FC Hradec Králové 0 : 3 ( 0 : 2 )
rozhodčí: Víťa Horčička
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N. Sováková, Janák-Gnol, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Kulda, Bednář
průběžně střídali: Kalenský, G.Kondos, Neradová
Na výborně připravené umělce a za velmi přijatelného počasí jsme v sobotním dopoledni přivítali vedoucí tým "TOP" skupiny žákovské ligy FC Hradec Králové. Soupeř byl po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězil, vzhledem k ohrožení obou branek je pro nás skore ještě milosrdné, nebooť zatímco hradečtí další tři, čtyři velmi dobré šance nevyužili, my jsme se za celé utkání do přímého ohrožení hradecké branky prakticky nedostali. To ale neznamená, že náš výkon by byl špatný, to ani zdaleka. Naopak, spousta hráčů se přesvědčila, že lze hrát a fotbalově se měřit i s takovýmto kvalitním soupeřem. Výborné utkání sehrála děvčata, které z důvodu naší marodky doplnila ještě Deniska Neradová a i ona ukázala, jak kvalitní je hráčkou. Dostali jsme tři branky, kdy nás soupeř dokonale vyšachoval a zakončoval do "prázdné", další šance buď soupeř neproměnil, nebo je pochytal z patnáctky za zraněného Matěje Šimůnka zaskakující Vojta Dressler. V několika situacích jsme propadali jeden na jednoho, nedostatečně se zajišťovali, byli máro důrazní a kazili jednoduché míče, i když jsme třeba nebyli pod tlakem soupěře. Na to se musíme zaměřit, neboť přesná přihrávka je základem účelné kombinace. Do zakončení nás soupeř téměř nepustil, měli jsme tam sice dva, tři náznaky, ale nedotáhli jsme je ke gólovému zakončení. Někteří hráči se nesmí bát hrát, všeobecně se musíme více nabízet do volných prostorů, odpoutávat se od soupeře a být agresivnější. Kluky a holky ale chválím, utkání odmakali a soupeři se snažili co nejvíce přiblížit. To, co se nám dařilo, na tom bychom chtěli v dalších utkáních navázat, nad tím, co se nám nepovedlo, bychom se měli zamyslet a poučit se z toho, i když pro někjoho je to třeba těžké. Utkání bez problémů odřídil začínající rozhodčí Víťa Horčička. V dresu soupeře odehrál celé utkání náš bývalý spoluhráč Radim Zengler, naopak Kevin Houdek kvůli zranění kotníku ještě nedastoupil. Soupeři k vítězství gratulujeme !

Hodnocení trenéra soupeře Ladislava Brože na stránkách FCHK

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2017 9:19)

Hodnocení, Ladislav Brož - trenér FCHK: Proti nadšeně bojujícím a velmi dobře hrajícím domácím hráčům a hráčkám jsme dnes předvedli velmi mdlý výkon, chyběl nám pohyb, nasazení a důraz...

Nominace na FCHK

(Tomáš Navrátil, 3. 2. 2017 20:33)

Dressler, Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Kalenský, Gnol, Janák, Neradová, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, G.Kondos
ráno do 9.00 dá zprávu Kuba Kulda
omluveni: Lukáš, Demuth, Klejna (všichni nemocní), Šimůnek, Stránský (oba zranění)
sraz v sobotu nejdéle v 10.15 na UMT, hrajeme v červených dresech

rekapitulace marodů + aktuality

(Tomáš Navrátil, 2. 2. 2017 16:12)

Tak nám to nějak polehalo, na sobotu nemůžeme určitě počítat s Radkem Lukášem, Kubou Demuthem, Martinem Klejnou, Mírou Stránským a Matějem Šimůnkem, ve výrazném ohrožení je start Kuby Kuldy a Lukáše Kalenského, věřím, že do kupy se do soboty dají Anetka, Nela a Tobiáš. Pokud by se tak nestalo, museli bychom uvažovat o zrušení utkání, což bych byl ovšem proti tak kvalitnímu soupeři velmi nerad. Poprve se proti nám představí v roli soupeře Radim Zengler, a věřím, že i Kevin Houdek, který se dává zdravotně do kupy po zranění kotníku. I to by mohla být pro obě strany zajímavá konfrontace.
Ve čtvrtek 9. února hrajeme ve Vrchlabí s jedním z nejznámějších českých klubů, díky seriálovému "Lavimu", Slavojem Vyšehrad, který je v Krkonoších na tradičním soustředění. Těšit se můžeme i Martina, neskutečně rychlého vietnamského klučinu, který dal loni našemu nejrychlejšímu hráči Radimovi na patnáct metrů pět. Hraje se na UMT ve Vrchlabí od 17 hodin, sraz nejdéle v 16.40 na hřišti ve Vrchlabí, rodiče bych poprosil o spolupráci s dopravou, z Trutnova by se muselo odjet nejdéle v 16.00. I toto utkání by pro nás mělo být hodně zajímavé, neboť Vyšehrad je na šestém místě žákovské ligy skupiny "C". Určitě dobrou vizitkou pro naše mužstvo je, že o utkání s námi soupeř moc stojí.
V minulém týdnu byl na základě našeho zájmu a po velmi vstřícné dohodě s trenéry U13 do našeho mužstva přezazen z kategorie U13 Pavel Strasser, za což jsem velmi rád a kolegům z nižšího ročníku děkuji, že to Pavlovi umožnili. Naopak opačným směrem putoval minimálně do konce jarní části Honzik Valeš. Oběma přejeme v "nových" týmech hodně sportovních úspěchů a radosti z fotbalu.

Re: rekapitulace marodů + aktuality

(Michala , 2. 2. 2017 18:26)

Holky zítra budou na tréninku i v sobotu na zápas...

Jakub

(Renáta Kuldová , 1. 2. 2017 13:24)

Dobrý den, ahoj ...
omlouvám Jakuba z dnešního a pátečního tréninku, má od pondělí teploty. Účast na sobotní utkání ještě potvrdíme.
Děkuji ta pochopení.

omluva

(Jakub Demuth, 31. 1. 2017 18:29)

Omlouvám Jakuba na středu i pátek z tréninku a pravděpodobně i ze sobotního utkání . Stále bojujeme s teplotou a nachlazením.
Díky Ilona

Aneta a Nela

(Michala , 31. 1. 2017 18:24)

Omlouvám holky ze zítřejšího tréninku tj. 01.02.2017. Anet je hodně nachlazená a Nela má nakopnuty kotník. V pátek by měly být. Michala

omluva

(Georgios Kondos, 30. 1. 2017 17:45)

Omlouvám Georgiose z tréninku. Není mu dobře.
Děkuji
Kondosová

Omluva

(Radek Lukáš, 30. 1. 2017 10:59)

Dobry den omlouvam Radka z treninku na 14dni je nemocny dekuji Lukášová

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 30. 1. 2017 11:58)

Tak to se ani nedivím, úplně jsem to čekal, neboť když jsem přijel do Pardubic, bylo pět pod nulou (ale pocitově daleko chladněji) a Radek si na vedlejší umělce kope, nemá čepici, nemá rukavice a má rozepnutou zimní budnu, tak z toho ani nic jiného než nemoc nemůže být. A o nějakém uposlechnutí, ať jde do kabiny, že je zima a není ustrojen, nemůže být ani řeč ... Škoda, ale každý je strůjcem svého štěstí.

omluva

(Jakub Demuth, 29. 1. 2017 18:11)

Omlouvám Jakuba z pondělního tréninku, má dnes celý den teplotu.
Díky Ilona


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA