Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: omluva

(Georg kondos , 9. 11. 2016 16:21)

Dobrý den,omlouvám se z dnešního tréninku děkuju Georg.

Krájské výběry

(Tomáš Navrátil, 9. 11. 2016 5:41)

MKS U14, Otrokovice, 8. listopadu 2016

Zlínský KFS - Královéhradecký KFS 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 19., 47. domácí - 12., 25. Zengler, 56, 63. Bednář

sestava: Rubeš (36. Hampl)-Borovski (36. Dostál), Orendáš, Zelenka (36. Šalda), Houdek-Zengler, Navrátil (53. Wagenknecht), Wágenknecht (36. Světlík), Boniš-Bednář (36. Čechovič), Schober (53. Bednář)

Utkání v dalekých Otrokovicích jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Vedení jsme se ujali ve 12. minutě. kdy "plachtící" střela Radima Zenglera skončila pod břevnem domácího golmana. Domácí ale vyrovnali téměř totožnou brankou, když se z pětadvaceti metrů nechal zaskočit golman Rubeš. Ve 25. minutě jsme šli opět do vedení, hodně podobnou, svou druhou brankou se trefil opět Radim Zengler. Další šance jsme bohužel nevyužili, i když některé byly z kategorie vyložených. Ve druhé půli domácí nejprve zahrozili samostatným nájezdem, který skvěle chytil golman Hampl, druhý pokus ale již skončil vyrovnávací brankou, na půlící čáře jsme nepodstoupili hlavičkový souboj a domácí útočník se řítil zcela osamocen na Hampla a tentokrát již nezaváhal a vyrovnal. Naše převaha se začala stupňovat a po několika spálených šancích se dostavily i branky. V 56. minutě zatáhl míč po levém křídle velmi agilní Boniš a Bednářovi stačilo před prázdnou brankou nastavit jen placírku - 2:3. Konečnou podobu výsledku dal opět Bednář, který si na penaltovém puntíku famózně zpracoval skvělou přihrávku Houdka a střelou na zadní tyč uzavřel gólový účet utkání. Naše vítězství je zcela zasloužené, i vzhledem k poměru brankových příležitostí 1:7, své kvality však předvedl i soupeř, naštěstí pro nás velmi dobře kombinoval zejména na své polovině, což nás příliš ohrozit nemohlo. K výrazným osobnostem v našem týmu tentokrát patřili hradečtí hráči Zengler, Boniš a Houdek.

(Kulda, 7. 11. 2016 15:23)

Ahoj, omlouvám dnes Kubu z tréninku, měli se školou celodenní florbalový turnaj a je unavený. Díky Milan

zápas

(Marek Bednář, 6. 11. 2016 16:21)

Dobrý den nenašel někdo po zápase černé termo kraťasy ?

Prohra na penalty v Bydžově

(Tomáš Navrátil, 6. 11. 2016 3:06)

RMSK Cidlina Nový Bydžov-MFK Trutnov 0 : 0, penalty: 4:2
sestava: Šimůnek-Gnol, A.Sováková, N.Sováková, Kalenský-Lukáš(36.Valeš), Navrátil, Čechovič, Demuth(36.Klejna)-Kulda(36.K.Kondos), Bednář
Na chudonické umělce jsme bohužel pokračovali v našich velmi nevýrazných výkonech z poslední doby. Směrem dozadu to bylo téměř bezchybné, soupeř ani jednou neprověřil našeho golmana, ale směrem dopředu to byla jedna velká bída. Chybělo nám úplně vše, fotbalovost, pohyb, lehkost, rychlost a hlavně srdíčko. Hráči, na kterých by měla naše hra stát, jsou totálně z formy, s přístupem, jakým jsme se prezentovali, jsme neměli šanci uspět. Fotbal se musí hrát naplno, nikoliv ho jen imitovat. Jediným světlým okamžikem byla krásná střela Kosti z 25 metrů, která se k naší smůle odrazila od břevna kousek před brankovou čáru. Jinak ale totální propadák !

omluva

(Jakub Demuth, 5. 11. 2016 14:19)

Omlouvám Jakuba z pondělního tréninku, bude po očkování. Díky Ilona

Nominace do Nového Bydžova

(Tomáš Navrátil, 4. 11. 2016 19:15)

Šimůnek, Kalenský, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, K.Kondos, Valeš, Klejna, Lukáš, Gnol

Hrát budeme v červených dresech ! Hraje se na UMT v Novém Bydžově-Chudonicích !

Odjezd v 7.45 z HSM (Kubové, Honzik, Radek, Kosťa, Martin)

nic nepreferují, přizpůsobí se všemu ............... 1x

Takže vyhrává BOWLING, někde to musíme zajistit, zjistit podmínky atd. Pokud máte někdo nějaké doporučení, zkušenost, tak se mi nejdéle do zahájení zítřejšího tréninku ozvěte.
Děkuji.

Program do konce roku + plán zimní přípravy

(Tomáš Navrátil, 3. 11. 2016 6:22)

Na hlavní stránku jsem vložil program do konce roku 2016 a plán zimní přípravy 2017 včetně sjednaných přípravných utkání.

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 2. 11. 2016 19:35)

Za středeční trénink bych kluky a holky pochválil. I přes velkou zimu a občasný déšť to všichni odmakali a dali do toho všechno. Trénink obohatila i účast golmanů U15 Tády Hampl a Vojty Dresslera a Ti odcházeli nadmíru spokojeni a pochválili naše střelce.
Jen upozorňuji na teplé tréninkové oblečení (včetně šusťákovky) a suché věci na převlečení !

omluva

(Georgios Kondos, 2. 11. 2016 16:14)

Prosím o omluvení z tréninku.
Děkuji

zakončení podzimní sezony-poslední výkop

(Tomáš Navrátil, 30. 10. 2016 7:32)

Všem rodičům jsem poslal na e-mail návrhy posledního výkopu, prosím rovněž na e-mail o rychlou reakci. Děkuji.

Admiru porážíme 4:0, ale fotbal z naší strany plakal, druhý poločas byl ostudou !

(Tomáš Navrátil, 29. 10. 2016 17:56)

MFK Trutnov - FK Admira Praha 4 : 0 ( 4 : 0 )
branky: Štěpán Čechovič 2, Dan Navrátil, Radek Lukáš
rozhodčí: Šob-Mlynář, Turek
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Kalenský(36. Klejna), A.Sováková, N.Sováková, Janák(36. G.Kondos)-Valeš, Navrátil, Kulda, Lukáš (36. Borovski)-Čechovič (54. K.Kondos), Bednář
Vyhráli jsme, ale to je tak jediné, co nás může těšit. Co jsme ale předvedli ve druhém poločase, to nemělo s fotbalem nic společného. Utkání rozhodl jeho úvod, když již po třech minutách hry jsme vedli 2:0. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky a další šance zahodili, soupeř zlobil jen zcela vyjímečně. Druhá půle však byla z naší strany jak ze zlého snu, soupeř nás fotbalově přehrával, my jsme se jen schovávali, nechtěli hrát, navíc měli strašně nevynucených ztrát a nebýt děvčat vzadu, rozhodně by jsme nedohráli s nulou. Někteří hráči působili na hřišti svým pohybem jak důchodci, někteří tam byli jen jako "namalovaní". Sebedůvěra některých je vzhledem k jejich pohybovým a fotbalovým schopnostem zarážející. S takovýmto přístupem hrát fotbal na této úrovni nelze. To pak nemusíme 3x týdně trénovat. Nevím, kam se poděla pohybová přirozenost, vitalita, touha uspět, soupeře přehrát, i když je výsledek jednoznačný. Je to k zamyšlení. Každopádně se podle toho musíme zařídit, protože takhle by to dál nešlo. Fotbalová a pohybová kvalita hráčů je přirozeně díky několika faktorům různá, nasazení a chuť však musí být u všech stejná !! Věřím, že v Novém Bydžově předvedeme o 200% kvalitnější výkon. Jak po stránce fotbalové, tak přístupu !!

Nominace na MU s Admirou Praha

(Tomáš Navrátil, 28. 10. 2016 19:05)

Šimůnek, Kalenský, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, Janák, K.Kondos, Valeš, G.Kondos, Klejna, Lukáš

Hrajeme v bílých dresech (termo-modré spodky, bílý vršek), sraz v 10.45 na UMT

omluva

(Kulda, 28. 10. 2016 10:09)

Omlouvam Jakuba z dnesniho treninku - rodinne duvody. Zitra bude. Diky Milan

omluva

(Georgios Kondos, 24. 10. 2016 15:27)

Omlouvám Georga z dnešního tréninku. Bolí ho hlava a není mu dobře.
Děkuji

omluva

(Jakub Demuth, 24. 10. 2016 11:50)

Omlouvám Jakuba na pondělí a středu z tréninku, v pátek na trénink přijde, v sobotu na zápas pokud bude v nominaci také. Díky Ilona