Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Halový turnaj krajských výběrů U14 v Pardubicích

(Tomáš Navrátil, 29. 1. 2017 18:09)

Výběr KFS Hradec Králové skončil ze sedmi účastníků až pátý, o tom, že neskončil druhý, rozhodla jediná branka, kterou hráči obdrželi se Severomoravským KFS deset sekund před koncem (navíc v tomto utkání neproměnil Dan penaltu). Naši kluci (Mára, Štěpán, Dan) ani nevyhořeli, ale ani neudělali díru do světa. Dle trenérů našeho výběru jim chybělo v prohraných utkáních nasazení, důraz v soubojích 1:1, fotbalová kvalita, rychlost práce s míčem a rychlost rozhodování. Ti nejlepší kluci z Olomouckého, Jihomoravského a Severomoravského KFS byli kvalitativně někde jinde. Jediným hráčem, který snesl srovnantelné měřítko s těmi nejlepšími, byl Matěj Šrejber z FC Hradec. Na obhajobu snad lze jen uvést, že se jenalo o to nejlepší, co po moravských trávnících v této věkové kategorii běhá.

Hodnocení manažera týmu p.Míla:

Ve sportovní hale v Dašické ulici v Pardubicích se ve dnech 27. a 28.1.2017 konal tradiční halový turnaj krajských výběrů U14 o Pohár předsedy ŘK FAČR pro Moravu. Hrálo se systémem každý s každým 1x20 minut a výběr našeho kraje čekaly postupně výběry Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského, Pardubického, Moravskoslezského KFS a KFS Vysočina. Po pátečním programu se zdálo, že si to o celkové vítězství rozdají výběry Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského KFS. Nedělní zápasy však tabulku pěkně zamotaly a o celkovém vítězi se rozhodovalo až v úplně posledním zápase. O vyrovnanosti turnaje svědčí, že čtyři mužstva od 2. do 5. místa získala stejný počet 10b. a o konečném poředí rozhodovala minitabulka ze vzájemných zápasů. Z této minitabulky vyšli bohužel nejhůř naši hráči. Tím spíš mrzí vyrovnávací branka na 4:4, kterou jsme obdrželi v zápase s Moravskoslezským KFS 10 sekund !!! před koncem utkání a přišli tak o 2. místo. V loňském roce stačilo 10b. na 3. místo, letos bohužel stejný počet znamená až 5. místo. Malou útěchou může být fakt, že naši hráči dokázali jako jediní vzít body celkovému vítězi z Moravskoslezského KFS.

Královéhradecký KFS reprezentovali:

Jaroslav Rubeš, Václav Schober, Matěj Šrejber, Tomáš Česák, Matyáš Benák, Jakub Semerák (všichni FC Hradec Králové), Daniel Navrátil, Štěpán Čechovič, Marek Bednář (MFK Trutnov), Štěpán Dostál, Ondřej Lukáš (FK Náchod), Patrik Šoufek (RMSK Cidlina)

Výsledky Královéhradeckého KFS:

27.1.2017

KKFS - Olomoucký KFS 2:6

B: Šrejber, Bednář

KKFS - Zlínský KFS 5:2

B: Lukáš, Čechovič, Šrejber, Schober, Semerák

KKFS - Jihomoravský KFS 1:9

B: Šrejber

28.1.2017

KKFS - Pardubický KFS 4:2

B: Česák 2, Semerák, Navrátil

KKFS - Moravskoslezský KFS 4:4

B: Dostál 2, Šrejber 2

KKFS - KFS Vysočina 7:3

B: Bednář 2, Schober 2, Šrejber 2, ČechovičNejlepším střelcem našeho výběru byl Matěj Šrejber (7 gólů).

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Jednoznačné vítězství v Pardubicích

(Tomáš Navrátil, 28. 1. 2017 19:14)

FK Pardubice U14, U13 - MFK Trutnov U14 0 : 8 ( 0 : 1 )

branky: K.Kondos 3, Bednář 2, Klejna, Kulda, Lukáš

sestava: Šimůnek-Gnol, Demuth, Strasser, Janák-Klejna, Navrátil, Čechovič, Lukáš-Bednář, Kulda

průběžně střídali: K. a G. Kondosové

K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli v sobotu na novou UMT do Pardubic-Ohrazenic. Postavili jsme se místnímu týmu U14, který však musel být z různých důvodů vydatně doplněn hráči ročníku 2004. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, domácí dvě své šance neproměnili, zatímco na naší straně se ujala parádní střela svátečního střelce Kuby Demutha. Ani my jsme ovšem další šance již nevyužili, byť třeba ta Kuby Kuldy byla více než stoprocentní. Poločas tedy 0:1. Po deseti minutách druhého poločasu jsme přidali v krátkém sledu dvě branky a pak již to byl střelecký kolotoč v naší režii. Uplatnili jsme fyzickou a rychlostní převahu a dalšími krásnými brankami po skvěle vyřešených brejkových situacích jsme skore navýšili až na konečných 8:0. Kluci hráli s chutí (děvčata byla na srazu REPRE) a musím říci, že hráli opravdu dobře a fotbalem se bavili. Sice jsme dali osm branek a trefili ještě Kosťou tyč, ale největší šanci utkání jsme paradoxně neproměnili, když Marťas poslal před brankovou čárou zcela prázdné branky skákající míč vysoko nad. V závěru již Márovi, Danovi a Štěpánovi docházely síly, neboť se na nich projevila únava z dopoledního halového turnaje krajských výběrů. Pozitivem utkání rovněž bylo, že každý z hráčů odehrál minimálně 55 minut. Objevily se však i věci, na kterých musíme pracovat, zejména špatné obranné postavení, někdy nesmyslné vyrážení, zaměřit se musíme také na minimalizování počtu chyb při naší rozehrávce, jinými slovy když jsme v držení míče a nejsme pod tlakem soupeře, neměli bychom míč tak lehce odevzdávat, jak se kolikrát stalo. Kluky ale chválím a nenechám se otrávit názorem vetřelce v naší kabině, že 2004 by porazil každý .... jen doplním, že v předzápase prohrála naše patnáctka s domácími 11:0 ....

Nominace do Pardubic-odjezd již v 10.00 z HSM !!!

(Tomáš Navrátil, 27. 1. 2017 18:37)

Nominace: Šimůnek, Gnol, Demuth, Strasser, Kalenský, Klejna, Navrátil, Lukáš, Čechovič, K.Kondos, Strasser, G.Kondos, Bednář, Kulda, Janák
Odjezd z HSM již v 10.00 !!!
Mára, Štěpán a Dan budou čekat v Pardubicích
David u nádraží
Omluveni: Aneta, Nela, Honza, Míra

omluva

(Georgios Kondos, 27. 1. 2017 15:23)

Omlouvám Georgiose ještě z dnešního tréninku. Zítra na zápas pojede.
Děkuji
Kondosová Stanislava

Omluva

(Honza Valeš, 27. 1. 2017 10:16)

Omlouvám se z dnešního tréninku i sobotního zápasu jsem nachlazený a stále mě bolí noha.

omluva

(Jakub Demuth, 27. 1. 2017 4:53)

Omlouvám Jakuba na dnešní trénink z rodinných důvodů a nachlazení. Na sobotní zápas bude. Díky Ilona

Páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 26. 1. 2017 17:42)

Páteční trénink začneme co nejdříve (v 16.25) a ukončíme ho o chvilku dříve (17.50). Důvodem je moje účast na plesu MFK. Prosím zejména notorické lunochodopřevlékače (všichni vědí, o koho jde, že Radku a Kubo D.), aby sebou zítra zcela vyjímečně hodili. Trénink bude intenzivní, i z toho důvodu, že nás nebude moc (omluveni jsou Mára, Štěpán a Dan-halový turnaj krajských výběrů, Aneta s Nelou-reprezentační sraz, nevím, jak na tom budou nemocní David a Georgios a ani Honza Valeš, který o sobě nedal vědět. Když k tomu připočítám dlouhodobě zraněného Míru, tak by nás mělo být kolem deseti)

Omluva

(David Gnol, 25. 1. 2017 17:39)

Dobrý den, dnes omlouvám Davida z důvodu střevní virózy. Na pátek a na sobotu dáme vědět po výsledcích testů. Děkuji Dita Gnolová

omluva

(Georgios Kondos, 25. 1. 2017 15:45)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - nachlazení.
Děkuji Kondosová

Omluva

(David Gnol, 23. 1. 2017 16:06)

Dobrý den, omlouvám Davida z dnešního tréninku z důvodu střevních potíží. Děkuji za pochopení. Tomáš Gnol

V prvním přípravném utkání jsme hostili Jablonec

(Tomáš Navrátil, 22. 1. 2017 12:25)

MFK Trutnov-FK Jablonec 2:2 (1:0)
branky: Kosťa Kondos, Štěpán Čechovič
rozhodčí: Beránek
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Bednář, Kulda
do II. poločasu střídali: Gnol, G.Kondos, Kalenský, Lukáš, Neradová
Za mrazivého počasí jsme na trutnovské umělce hostili lídra naší skupiny žákovské ligy, FK Jablonec. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první utkání, tak ho lze hodnotiot jako úspěšné. Soupeř byl sice fotbalovější a přímočařejší, ale my jsme nijak nezaostávali a dovolím si tvrdit, že brankových příležitostí jsme měli více než soupeř. Do vedení jsme se dostali po přízemní střele Kosti, který využil svého úniku po levé straně. Soupeř ve druhém poločase zaslouženě vyrovnal, když využil našeho nedůrazu v rohu hřiště a následně i v malém pokutovém území. Dvacet minut před koncem jsme se dostali opět do vedení, Radek Lukáš doběhl zdánlivě ztracený míč, odcentroval a Štěpán uplatnil nejen svůj přehled a důraz, ale hlavně gólový apetit. Vedení jsme mohli ještě navýšit, ale Dan v samostatném úniku vymýšlel kraviny a netrefil bránu. V závěrečné desetiminutovce nás soupeř mačkal a tři minuty před koncem se mu podařilo z penalty vyrovnat. Penalta byla, protože ji pískl rozhodčí .... Kluci a holky utkání odjezdili a po kondiční stránce můžeme být spokojeni. Na technických detailech a organizaci hry musíme ale výrazně zapracovat, příležitostí k tomu budeme mít v dalších přípravných utkáních dostatek.

Přípravné utkání s Jabloncem

(Tomáš Navrátil, 21. 1. 2017 8:43)

Nominace na přípravné utkání s FK Jablonec nad Nisou:
Dressler, Gnol, A.Sováková, N.Sováková, Strasser, Demuth, Lukáš, Kalenský, Čechovič, Navrátil, Kulda, K.Kondos, G.Kondos, Bednář, Klejna.
Sraz nejpozději v 15.10 v kabině. Nezapoměňte na termo oblečení (na barvě nezáleží), čepici, rukavice, teplý čaj v termosce.
Omluveni: Šimůnek, Janák (nemoc), Stránský, Valeš (zranění)

Honza

(Honza Valeš, 20. 1. 2017 14:32)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku i zítřejšího zápasu ze středečního tréninku mám natažený sval na noze.

Program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 15. 1. 2017 8:36)

pondělí, 16.ledna - trénink 17.00-18.30 ZŠ Mládežnická, sraz v 16.45, ne dříve, s sebou švihadlo
středa, 18. ledna - trénink 16.30-18.00 UMT Trutnov, sraz v 16.15, poté 18.00-18.45 regenerace (sauna, vířivka), s sebou plavky
pátek, 20. ledna - trénink 16.30-18.00 UMT Trutnov, sraz v 16.15
sobota, 21. ledna - přípravné utkání s FK Jablonec od 16.00, sraz v 15.15 na UMT
pondělí, 23. ledna - trénink 17.00-18.30 ZŠ Mládežnická, sraz v 16.45, ne dříve, s sebou švihadlo

Všem marodům přeji brzké uzdravení, poctivě se léčete, ať se můžete co nejdříve zapojit !

Halový miniturnaj v Nové Pace se vydařil !

(Tomáš Navrátil, 14. 1. 2017 19:30)

Halový miniturnaj v Nové Pace-sobota 14.ledna 2017

Hrací doba 1x18 minut, 4+1

9.30 NP“A“-TU“A“ 1:3
9.50 NP“B“-TU“B“ 0:5
10.10 NP“A“-TU“B“ 0:2
10.30 NP“B“-TU“A“ 1:4
10.50 TU“A“-TU“B“ 6:2
11.10 NP“A“-NP“B“ 3:3

Tabulka po základní části:

1. TU“A“ 13:4 9
2. TU“B“ 9:6 6
3. NP“A“ 4:8 1
4. NP“B“ 4:12 1

11.30 první – čtvrtý TU“A“-NP“B“ 9:0
11.50 druhý – třetí TU“B“-NP“A“ 5:0
12.10 poražení o bronz NP“B“-NP“A“ 4:6
12.30 vítězové finále TU“A“-TU“B“ 2:6

Nejlepší střelec: Štěpán Čechovič (9 branek)
Nejlepší brankář: Vojta z Nové Paky
Nejužitečnější hráč: Dan Navrátil
Sestavy (počet branek):

TU“A“: Vojta Dressler - Nela Sováková (3), Marek Bednář (5), David Gnol (1), Dan Navrátil (8), Martin Klejna (5)

TU“B“: Vojta Dressler – Aneta Sováková (2), Štěpán Čechovič (9), Jakub Demuth (0), Kosťa Kondos (7), Georg Kondos (2)

Hodnocení:

Turnaj se vydařil a splnil to, co jsme si od něho slibovali. Kluci a holky makali, každý si zahrál 90 minut. Výsledky nejsou vůbec důležité, prioritou pro nás bylo herní vytížení. Ale i fotbal byl ke koukání, některé akce jedním slovem paráda !! Při prvním vzájemném utkání našich hráčů (v základní skupině) si vytížený Vojta Dressler (zapůjčen z U15) odpočinul a hráči se v brance střídali, tudíž v poli hráli bez střídání. V „odvetě“, ve finále, chytal za „A“ Vojta Dressler a za „B“ vypůjčený Vojta z Nové Paky. Jestliže to první utkání zcela ovládli áčkaři, finále bylo v režii, zejména brankově, béčkařů. Po turnaji byli všichni v sousedním bazéně, po „povinných“ deseti bazénech pak postupně prošli párou, infrasaunou a výřivkou. Negativum bylo pouze jediné, že nás bylo díky nemocem ostatních kluků (Mates, Míra, Lukáš, Honza, Kuba K., Tobi, Radek) málo. Kluci a holky zaslouží poděkování, za nasazení, za přístup, za chování i za předvedený fotbal ! Rodičům děkuji za dopravu. Poděkování patří rovněž soupeři, domácí borci nám nedali nic zadarmo, navíc vše se odehrávalo v naprosto přátelské atmosféře.

Omluva

(Radek Lukáš, 13. 1. 2017 14:32)

Dobrý den , omluvte Radka z dnešního tréninku a zítra do Paky taky nepojede

Honza

(Honza Valeš, 13. 1. 2017 13:02)

Dobrý den, omlouvám se z treninku, nebudu ani zítra stále jsem nemocný (střevní chřipka).

Jakub

(Renáta Kuldová , 13. 1. 2017 7:22)

Ahoj, dobrý den,
z důvodu nemoci ( střevní viróza ) omlouvám Kubu z dnešního tréninku. Zítra do Paky uvidíme ... jestli bude již schopen.
Díky za pochopení,
Renáta

Re: Jakub

(Renáta Kuldová , 13. 1. 2017 12:17)

Tak nebude ani zítra - do Paky. Přidaly se nám horečky 39. :/

Omluva

(Matěj Šimůnek, 11. 1. 2017 16:33)

Dobrý den, omlouvám se z tréninků do konce týdne a nebudu ani na sobotní turnaj, jsem nemocný.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA