Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Tomáš Navrátil, 3. 10. 2016 8:16)

Zajímavé hodnocení ze stránek soupeře ......

(jinak na těchto stránkách : http://www.fkcaslav-mladez.cz/novinky/u14-mfk-trutnov-fk-caslav- je i obsáhlá fotodokumentace z utkání). Tradičně řadu pěkných fotek pořídila i paní Šikalová: http://sikalovci.rajce.idnes.cz/20161002_MFK_x_Caslav/

U14 - Hořká porážka na hřišti Trutnova

Dvě slečny a 9 kluků v dresech Trutnova nám udělilo velkou lekci z proměňování šancí a proč se vyplácí hrát až do závěrečného hvizdu rozhodčího

MFK Trutnov - FK Čáslav 8:0 (1:0)

Sestava: Duras - Vorel, Mužátko, Válek, Nykodým - Machů, Štoček, Nový (62. Trtík), Krška (26. Vondra), Šveřepa (52. Klepáč) - Miláček

Po drtivém závěru porážíme Čáslav vysoko 8:0 !

(Tomáš Navrátil, 3. 10. 2016 6:04)

MFK Trutnov - FK Čáslav 8 : 0 ( 1 : 0 )
branky: 33., 64., 65. Tadeáš Hampl, 38., 58. Nela Sováková, 68., 70. Dan Navrátil, 43. Štěpán Čechovič
rozhodčí: Hůlka-Šiling, Žák
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Kalenský(52.Valeš), A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna(23.Hampl), Navrátil, Čechovič, K.Kondos(54.G.Kondos)-Bednář, Kulda
V dalším mistrovském utkání jsme přivítali na přírodní trávě hlavního stadionu v Trutnově Čáslav a po dvou porážkách v řadě od libereckého Slovanu jsme chtěli naplno bodovat. To se povedlo, kluci a holky podali velmi dobrý výkon a svého soupeře nejen výrazně přehráli, ale také přestříleli. V prvním poločase nebyla naše převaha ještě tak výrazná, zlobil i soupeř, který několikrát využil okénka v naší obraně a kdoví, jak by to vypadalo, kdyby hostující Miláček dvě své velké příležitosti, kdy se řítil sám na Matěje, proměnil. Nám hra směrem dopředu vázla, scházela kvalitnější finální kombinace a náběhy z druhé vlny. Na branku jsme tak museli čekat "až" do 33. minuty, to Kuba Kulda vybojoval míč, za obranou našel rozběhnutého Tádu Hampla a ten krásným lobem přehodil vyběhnuvšího golmana - 1:0. A jelikož další dvě, tři velmi dobré příležitosti jsme neproměnili, do kabin se šlo za našeho hubeného vátězství 1:0. Do druhé půle jsme šli na hřiště s cílem hrát aktivní, nátlakový fotbal, na soupeře vlétnout a nedat mu žádný prostor. To se nám dařilo, přicházely jeho chyby, naše standartky, náběhy do otevřené obrany. Hned na začátku druhého poločasu se nám dvěma brankami podařilo soupeře zlomit a stali jsme se pánem na hřišti. Málo kdo tušil, že v závěrečných dvanácti minutách přidáme ještě pět branek ! A nutno podotknout, že krásných branek. Soupeř se za celý druhý poločas do zakončení vůbec nedostal a na naší polovině byl spíše svátečním hostem. Utkání se nám zejména výsledkově velmi povedlo, herně to také špatné nebylo, ale stále je v naší hře hodně věcí, které musíme vylepšit, ať již zrychlit, zpřesnit či zjednodušit. Kluky a holky chválíme, bylo to krásné nedělní odpoledne. V sobotu hrajeme další mistrovské utkání v Náchodě, kde budeme chtít naší formu potvrdit, čeká nás ale velmi kvalitní domácí tým, navíc derby žádného favorita většinou nemá.

Krásné vítězství nad Čáslaví 8:0 !!

(Tomáš Navrátil, 2. 10. 2016 21:43)

Nad Čáslaví vítězíme zaslouženě a jednoznačně, zejména díky kanonádě ve druhém poločase, 8:0. Hráči zaslouží velké poděkování. Podrobnosti později !

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 30. 9. 2016 20:56)

Šimůnek, Klejna, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Navrátil, Bednář, Čechovič, K.Kondos, Valeš, Kalenský, G.Kondos, Hampl

omluveni: Gnol, Stránský, Lukáš, Janák (pravděpodobně ještě nemocný)

Sraz v neděli ve 13.15 na stadionu v Trutnově. S sebou vítěznou náladu !!!

Ukončení nemoci

(David Gnol, 29. 9. 2016 14:38)

Dobrý den,
David již v pondělí přijde na trénink.

Děkuji Dita Gnolová

(Tomáš Navrátil, 29. 9. 2016 5:59)

Lukáš Novotný, trenér FC Slovan Liberec:"V dnešním utkání jsme měli pomalejší rozjezd,soupeř dobře napadal ,byl důrazný v osobních soubojích a to nám komplikovalo rozehrávku,proto jsme se nemohli dostat ke své kombinační hře.Co musím ocenit je dnešní kvalita v zakončení,kdy po dvou přesných trefáf Vyčítala jsme šli do kabin s dvoubrankovým vedením.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a to se promítlo do další vstřelené branky Vyčítalem,který v utkání zaznamenal již třetí branku.Zdálo se ,že utkání už bez komplikací dohrajeme,ale ze dvou standartních situací jsme inkasovali a utkání jsme si zkomplikovali.Dramatický závěr ovšem nedopustil v dobré formě hrající Plechatý,který dvěmi brankami položil soupeře na lopatky a utkání jsme dovedli do vítězného konce.Hráči dnes podali dobrý výkon proti soupeři,který se prezentoval v obou utkáních velice slušně.Za zmínku stojí to,že hráči, kteří dnes nehráli od začátku a nastoupili v průběhu utkání,podali také velice dobrý výkon."

Odvetu s Libercem jsme nezvládli jen výsledkově !

(Tomáš Navrátil, 28. 9. 2016 15:47)

MFK Trutnov - FC Slovan Liberec 2 : 5 ( 0 : 2 )
branky: 41., 42. Kuba Kulda - 24., 32., 36 Vyčítal, 43., 46. Plechatý
rozhodčí: Erlebach-M.Říha, Havlík
ŽK: 1:1 (K.Kondos-Reichl)
diváků: 45
sestava: Šimůnek-Stránský, A:Sováková, Demuth, Kalenský (50. N.Sováková)-Kulda, Navrátil, Čechovič (69.G.Kondos), K.Kondos (60.Kruliš)-Bednář, Hampl (36. Borovski)
Co na to říci, v poli sehrajeme naprosto vyrovnané utkání, máme šance, hrajeme o 100% lépe než v neděli v Liberci, přesto dostáváme doma "bůra". Individuální chyby nás sráží do kolen, přišlo mi to, že Liberečtí se k nám chovají jak ve "výchovném táboře", neboť všechny naše chyby tvrdě trestali. V prvním poločase jsme byli možná i o malinko lepším týmem, ale soupeř nás vyučil v produktivitě, ze tří akcí se dostal do dvoubrankového vedení, zatímco naše tři, čtyři velmi dobré situace, ze kterých se nechá branka dát, zůstaly bez využití. Poločas tedy "nespravedlivě" 0:2 a do druhé půle jsme šli s odhodláním výsledek otočit. Jenže, hned po minutě hry Mates při výběhu z branky malinko podklouzl, míč mu vypadl a hostující Vyčítal "souboj" s Lukášem hravě vyhrál - 0:3. Ale nevzdali jsme se a o pět minut později již to bylo "jen" 2:3. Nejprve ve 41. minutě snížil parádní hlavičkou po rohovém kopu Kuba Kulda, a stejný hráč hned minutu na to zužitkoval, opět hlavou, perfektně zahraný trestný kop. A rázem se zdálo, že jsme na koni, vyrovnání viselo ve vzduchu, ale fotbal ukázal, jak dovede být krutý. Ve 43. minutě Mates namazal míč přímo z rozehrávky na nohu připraveného Plechatého a ten nabídkou jak na zlatém podnosu nepohrdl - 2:4. Ve 46. minutě hosté definitivně rozhodli, Mates nevyběhl na nakopnutý míč soupeře, Kuba Demuth se nechal o míč lajdácky obrat a opět Plechatý nává na 2:5. To by zatřáslo i s mnohem zkušenějšími týmy ! Přesto to kluci a holky nevzdali, byť již toho měli plné zuby, tlačili se k brance soupeře, ale bohužel do žádné šance se již, snad vyjma tyče agilní střídající Nely, nedostali. Z výsledku jsme ohromě zklamaní, protože jsme cítili, že tentokrát bychom mohli soupeře hodně potrápit a třeba i porazit. Museli jsme i hodně improvizovat, neboť po dvou ranních omluvenkách nás bylo do utkání připraveno jen deset. Proto děkuji všem, kteří nám narychlo vypomohli, třeba i přes svůj zdravotní handicap. Všem hráčům děkujeme, protože většina z nich zahrála bez ohledu na výsledek velmi dobře. Ti, co ne (oni to vědí), si to musí rozebrat sami se sebou, aby z nich ta deka konečně spadla, neboť jejich kvalitu nutně potřebujeme. Klobou dolů před Mírou Stránským, tři týdny marodí s koleny, přesto dnes patřil k nejlepším na hřišti. Rychlý, důrazný, náběhový, s touhou v soubojích uspět, nikoliv je jen podstupovat, diametrálně odlišný byl v těchto atributech druhý krajní obránce. Z chyb se musíme poučit a uděláme vše pro to, abychom v neděli porazili Čáslav. Fotbalově máme ale určitě na čem stavět !!

omluva

(Honza Valeš, 28. 9. 2016 9:06)

omlouvám se na dnešní zápas mám teplotu a zvracím

Nominace na Liberec

(Tomáš Navrátil, 27. 9. 2016 22:51)

Šimůnek, Kalenský, A.Sováková, Demuth, Janák, Kulda, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Valeš, G.Kondos, Hampl
sraz v 10.45 na stadionu v Trutnově
Štěpán Čechovič jsde na lavičku U15 (sraz v 9.20 v Trutnově)
Omluveni: N.Sováková, Stránský, Gnol, Lukáš, Klejna.

Doprava

(Konstantin Kondos, 27. 9. 2016 16:52)

Prosim mohl by zitra nekdo vzit Kostu?Jsou spatne spoje do TU.Dekuji Kovacova

Nela Sováková

(Michala Šikalová, 26. 9. 2016 14:13)

Omlouvám ještě Nelu z tréninků, stav se jí nezlepšil, začíná požívat další plato antibiotik..... . Michala

Plán přípravy od 26.9. do 10.10.

(Tomáš Navrátil, 25. 9. 2016 21:07)

pondělí, 26. září - TJ v HSM od 16.30
středa, 28. září - mistrovské utkání MFK Trutnov-FC Slovan Liberec od 11.45 na přírodní trávě v Trutnově, sraz v 10.45
pátek, 30. září - TJ v HSM od 16.30
neděle, 2. října - mistrovské utkání MFK Trutnov-FK Čáslav od 14.15 na přírodní trávě v Trutnově, sraz ve 13.15

(Tomáš Navrátil, 25. 9. 2016 20:40)

FC Slovan Liberec - MFK Trutnov 2 : 1 ( 1 : 0 )
branka: Kuba Kulda
sestava: Šimůnek-Kalenský, A.Sováková, Demuth, Janák-Kulda(66.G.Kondos), Navrátil(63.Valeš), Čechovič, K.Kondos-Bednář, Hampl(36.Borovski)
K dalšímu mistrovskému utkání jsme cestovali na městský stadion do Liberce, kde nás na skvělém pažitu čekal třetí tým tabulky, domácí Slovan Liberec. Věděli jsme, že nás i díky oslabení našeho kádru nečeká jednoduché utkání, a to se potvrdilo. Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Rozdíl byl ve fobalovosti, v pohyblivosti, v důrazu i nasazení. Domácí nás nijak výrazně nepřehrávali, ale naše fotbalové pojetí nebylo dobré, chyběl nám pohyb, fotbalová kvalita, něměli jsme střed hřiště, někteří hráči se dovedli rozběhat až ve druhém poločase, někteří bohužel vůbec. Některým se navíc nedařilo. I přesto jsme mohli dosáhnout na bod, ale vyloženou šanci v posledních sekundách zápasu jsme neproměnili. Domácí se dostali do vedení dvě minuty před poločasem, kdy jsme jejich průnik zastavili pouze za cenu faulu a nařízenou penaltu bezpečně proměnili. Škoda, že chvíli před tím stejný zákrok na Marka Bednáře jako penaltový posouzen nebyl. Nepovedl se nám ani nástup do druhé půle a hned ve druhé minutě zvýšili domácí na 2:0, Matějovi se příliš nepovedl výkop a domácí hráč to nemohl trefit lépe ! Bylo nám jasné, že jediná naše šance je využít nějakou standartku. A to se povedlo v 54. minutě Kubovi Kuldovi, který si naskočil na rohový kop a parádní hlavičkou snížil na 2:1. Domácí pak měli tutovku, ale nám se podařilo míč na poslední chvíli ukopnout z brankové čáry. V závěru jsme měli dva rohové kopy a jeden trestný kop, bohužel jsme byli ve finální fázi málo důrazní. Několik sekund před koncem se nám naskytla jedinečná šance k vyrovnání, Kosťův rohový kop prosvištěl domácím vápnem, Štěpán Čechovič přistrčil míč Markovi Bednářovi, tomu ale bohužel střela vůbec nesedla a z deseti metrů netrefil ze dvou třetin odkrytou domácí bránu. Nejlepším naším hráčem byla Anetka Sováková, nechá se souhlasit s názorem diváků, že kdybychom ji neměli, dostaneme šestku. Někteří hráči by se měli v koutku zastydět, jaké dovede mít dívka na rozdíl od nich nasazení. Poděkování zaslouží i Ondra Borovski, který byť měl v nohách celý zápas za U15, tak naši hru ve druhém poločase oživil. Domácí tedy zaslouženě vítězí, šanci na odplatu máme hned tuto středu, kdy Liberec přijede k dalšímu MU do Trutnova. Musíme se ale výrazně zlepšit a přidat, jinak nemáme na úspěch sebemenší šanci !