Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V Jičíně po velmi mdlém výkonu prohráváme 2:1!

(Tomáš Navrátil, 11. 2. 2017 19:08)

SK Jičín U15 (ročník 2001-2004) - MFK Trutnov 2 : 1 ( 0 : 1 )
branka: 49. Štěpán Čechovič
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Dressler-Strasser, A:Sováková, Kulda, Demuth-Klejna, Navrátil, N.Sováková, G.Kondos-Bednář, Čechovič
průběžně střídali: Janák, Neradová
Další přípravné utkání jsme sehráli v sobotním odpoledni na jičínské umělce proti vedoucímu celku krajského přeboru starších žáků SK Jičín. Domácí borci potvrdili svoji kvalitu a ve vyrovnaném utkání zvítězili, když rozhodující branku se jim podařilo vstřelit dvě minuty před koncem. Do vedení jsme se dostali po pětadvaceti minutách hry my, když se z velké dálky trefil parádně pod břevno Štěpán Čechovič. O chvilku později nastřelil Dan Navrátil z trestného kopu břevno, to ale bylo z naší strany téměř vše. Domácí ve druhé půli vyrovnali po parádně trefeném trestňáku Vojty Matějky, který svému jmenovci v naší brance vyhnal ze šibenice všechny pavouky. Když chyběly do konce utkání dvě minutky, upláchl naší nezajištěné obraně domácí expres Kulhánek a tváří v tvář Vojtovi Dresslerovi přízemní střelou rozhodl o vítězství domácích, kteří si ho dle jejich reakcí po závěrečném hvizdu rozhodčího hodně cenili. A já bych jen dodal, že vyhráli zaslouženě, nejen kvůli tomu, že dali dvě branky, ale zejména vzhledem k předváděné hře. Naši hru bych rozdělil na dvě fáze. Na obrannou a útočnou. Ta obranná byla až na pár vyjímek velmi dobrá, dobře jsme se posouvali za míčem, zdvojovali se, možná bychom mohli ubrat na zbrklosti při odkopech míče, kdy by se to nechalo řešit daleko konstruktivněji. Na postu druhého stopera zahrál vedle Anetky velmi dobře Kuba Kulda. Soupěře jsme do příliš šancí nepustili. Takže s hrou dozadu realtivně spokojenost. Ale co se týče hry s míčem na našich kopačkách, tedy hrou dopředu, to byla jedna velká bída. Kombinací, kdy jsme byli schopni si přihrát jednou, dvakrát po sobě, těch bylo jako šafránu, naopak každou druhou naši rozehrávku či snahu přihrát zastavil soupeř. Náš pohyb po hřišti byl malátný, unavený, otrávený, chyběla nám výbušnost, agresivita, nasazení, z hráčů vůbec nevyzařovala touha uspět. Polovina hráčů běhala tempem pana Zátopka jako když trénoval na maratón, ani stopa po zrychlení, sprintu. O přestávce jsem se kluků ptal, jestli jim není trapně, když zapůjčená spoluhráčka Denisa jim ukazuje, co je to bojovnost, nasazení, důraz a fotbalovost. Dovedu pochopit, že hráči můžou být po náročném tréninkovém procesu v tomto týdnu unaveni, ale to přeci nemůže znamenat, že se za celé utkání nebudou schopni a hlavně ochotni ani rozběhnout ! Nechci všechny házet do "Zátopkovského" pytle, každý ví sám nejlépe, co byl pro svůj výkon schopen udělat, kdo zaslouží pochvalu, tak to je Georgios, na pravé obraně si ve druhé půli počínal velmi dobře a "jezdil", to samé na levé straně zálohy Tobiáš, ten má ovšem velké mínus z pátku, takže ten se předvést "musel". Makal i Marek, ale proti důrazné a rychlostně vybavené obraně, v čele s exhradeckým Richardem Orendášem, se vůbec neprosadil. Za čtrnáct dní hrajeme s tímto soupeřem v Trutnově odvetu, věřím, že přístup hráčů bude daleko lepší a soupeři porážku vrátíme i s úroky.
Mrzí mě, že v mužstvu končí Kuba Demuth, ale je to jeho rozhodnutí. Jen mu přeji, aby si vybral klub, kde na něho nebudou kladeny tak vysoké tréninkové a zápasové nároky a požadavky, a rovněž aby narazil na tolerantnější trenéry. Tím celou záležitost uzavírám !
Všm přeji hezkou nefotbalovou neděli, odpočívejte. V pondělí startujeme znovu, v 17.00 na Mládežce.

Re: V Jičíně po velmi mdlém výkonu prohráváme 2:1!

(Jakub Demuth, 11. 2. 2017 20:43)

Tímto potvrzuji, že Jakub opravdu dnešním dnem končí. Všem hráčům U -14 přeji hodně sportovních úspěchů a vyhraných zápasů.
I já to tímto považuji za uzavřené. Díky Ilona

Nominace do Jičína

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2017 19:22)

Dressler, Strasser, Demuth, N.Sováková, A.Sováková, Klejna, Navrátil, Čechovič, Kulda, Janák, Bednář, G.Kondos, Neradová
Sraz v Jičíně na UMT ve 13.10. Hrajeme v červených dresech. Rodičům děkuji za zajištění dopravy.

Nález

(Jakub Kulda, 10. 2. 2017 14:29)

Ahoj nenašel někdo prosím bílé triko s dlouhým rukávem po včerejším zápase ve Vrchlabí ?

Re: Nález

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2017 19:17)

Kubo v kabině nezůstalo vůbec nic, procházel jsem ji jako poslední. Takže jsou dvě možnosti, buď to někdo omylem zbalil do tašky, nebo to je v koši s dresy, které dnes dala paní Demuthová vyprat.

páteční trénink 10. 2.

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:51)

Páteční trénink je mimořádně již od 16.00 hodin, sraz v 15.45 na UMT !! Trénink bude zaměřen zejména na zakončení (střelba) !

"Laviho" Vyšehrad porážíme ve Vrchlabí 1:0 !

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:46)

Slavoj Vyšehrad - MFK Trutnov 0 : 1 ( 0 : 0 )
branka: 43. Kuba Kulda hlavou po rohovém kopu
hrací doba: 1x35 a 1x45 minut
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna, Navrátil, Bednář, Janák-Čechovič, Kulda
průběžně střídali: G.Kondos, Neradová
Na parádní vrchlabské umělce jsme narazili na velmi fotbalově vyspělého soupeře. Po celou dobu se hrálo vyrovnané utkání, byli však pasáže, kdy soupeř působiol fotbalověji. Nám se poměrně dařilo "držet na uzdě" hráče asijského původu Martina, který byl hnacím motorem soupeře, co nám však příliš nešlo, tak byla hra dopředu, kdy jsme hráli málo kombinačně, měli malou nabíku a nesnažili se otáčet hru z přehuštěných prostorů do těch volných. Zaměřit se musíme i na zbytečné ztráty, kdy ve snaze někomu přihrát míč jen odevzdáme soupeři. Takových situací bylo poměrně dost. Co se týče šancí, tak na ty to bylo 2:2, ani jedno mužstvo ale žádnou nevyužilo. Naše branka z žádné šance nepadla, gól jsme dali spíše šťastný po rohovém kopu. Soupeř měl dvě šance z kategorie tisíciprocentních, poprvé nás zachránil skvělým zákrokem Vojta Dressler, podruhé jsme měli štěstí, když střelu soupeře do zcela opuštěné branky stihla ztečovat Anetka stehnem mimo. Naopak na 2:0 mohl těsně před koncem zvýšit po skvělé přihrávce Máry Bednáře Štěpán Čechovič, ale tváří v tvář golmanovi zakončil málo razantně. Kvalitnímu utkání by slušela spíše remíza. Výkony hráčů obou mužstev bych však vyzdvihl a pochválil. Soupeři děkujeme a těšíme se na odvetné utkání v letní přestávce.

vzkaz

(p.strasser, 8. 2. 2017 19:47)

Ahoj Pavel bude čekat na zástávce. Díky P.S

Nominace na čtvrteční utkání s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 8. 2. 2017 19:41)

Dressler, Strasser, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Klejna, Kalenský, G.Kondos, Navrátil, Kulda, Čechovič, Bednář, Janák
odjezd z HSM mikrobusem v 15.45 (ved.p.Demuthová, hráči Klejna, G.Kondos, Kulda, Demuth), v 15.50 přistoupí na kruháči směr Volanov Bednář, v 16.00 přistoupí v Pilníkově Strasser a Janák.
Ostatní sraz ve Vrchlabí nejdéle v 16.30
Hrajeme v červených dresech.

nález

(Jakub Demuth, 8. 2. 2017 19:10)

Nenašel někdo v kabině zelenou termosku? Kuba ji tam zapomněl. Díky Ilona

Re: nález

(Tomáš Navrátil, 8. 2. 2017 19:24)

Dan šel poslední, zůstala v kabině, tak ji vzal, máme ji doma a zítra ji i s teplým čajem přivezeme do Vrchlabí.

Omluva

(David Gnol, 8. 2. 2017 14:13)

Dobrý den,
omluvte prosím Davida do konce tohoto týdne, dnes je mu ještě hůř než v pondělí. Na konci týdne se ozveme, jak to s ním vypadá.
Děkuji Dita Gnolová

omluva

(Kosťa K., 8. 2. 2017 12:06)

Dobrý den, chtěl bych se omluvit (bolest krku) z středečního a patečního tréninku i čtvrtečního zápasu v sobotu budu. Děkuju

omluva

(p.strasser, 7. 2. 2017 19:42)

Ahoj Tome Pavel ještě ve středu raději na trénink nepůjde,necháme tomu klid,ve čtvrtek už by jel.Potřebuju vědět ale kde má čekat.V neděli odjíždí na lyžařský výcvik tak nebude celý příští týden. děkuji P.S

Anetka s Nelou nominovány na mezinárodní turnaj do Skotska !

(Tomáš Navrátil, 7. 2. 2017 15:39)

Český reprezentační výběr dívek U16 se zůčastní ve dnech 18.-24.února mezinárodního turnaje ve Skotsku (ČR, Island, Rakousko, Skotsko), holkám gratulujeme a držíme palce !!

Omluva

(Gnol, 6. 2. 2017 16:26)

Ahoj omlouvam Davida z dnesniho treninku.Byl dnes u doktora a ma cely tyden lezet.Jestli se to aspon trosku zlepsi tak na dalsi trenink i zapas dorazi.Diky ahoj Tomáš Gnol

Doprava do Vrchlabí na utkání s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 6. 2. 2017 10:42)

Na utkání ve Vrchlabí nám klub zajistil mikrobus. Takže odjezd bude v 15.45 z HSM, sraz v 15.40. Návrat tamtéž počítejte v cca 19.30

omluva

(p.strasser, 5. 2. 2017 20:50)

Ahoj Tome, chci omluvit Pavla z pondělního tréninku. Bolí ho to koleno. Necháme tomu klid, ve středu by už měl být. Díky P.S.

Nedělní přípravné utkání U14

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2017 13:41)

FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec 6 : 0 ( 3 : 0 )
V minulém týdnu hardečtí porazili ještě Zbrojovku Brno 5:0 a Vysočinu Jihlava 7:1 .... a samozřejmě v sobotu nás 3:0
Tak asi nejsme tak špatný oddíl .....

Hradec nás přehrál a porazil 0:3

(Tomáš Navrátil, 4. 2. 2017 14:11)

MFK Trutnov - FC Hradec Králové 0 : 3 ( 0 : 2 )
rozhodčí: Víťa Horčička
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N. Sováková, Janák-Gnol, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Kulda, Bednář
průběžně střídali: Kalenský, G.Kondos, Neradová
Na výborně připravené umělce a za velmi přijatelného počasí jsme v sobotním dopoledni přivítali vedoucí tým "TOP" skupiny žákovské ligy FC Hradec Králové. Soupeř byl po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězil, vzhledem k ohrožení obou branek je pro nás skore ještě milosrdné, nebooť zatímco hradečtí další tři, čtyři velmi dobré šance nevyužili, my jsme se za celé utkání do přímého ohrožení hradecké branky prakticky nedostali. To ale neznamená, že náš výkon by byl špatný, to ani zdaleka. Naopak, spousta hráčů se přesvědčila, že lze hrát a fotbalově se měřit i s takovýmto kvalitním soupeřem. Výborné utkání sehrála děvčata, které z důvodu naší marodky doplnila ještě Deniska Neradová a i ona ukázala, jak kvalitní je hráčkou. Dostali jsme tři branky, kdy nás soupeř dokonale vyšachoval a zakončoval do "prázdné", další šance buď soupeř neproměnil, nebo je pochytal z patnáctky za zraněného Matěje Šimůnka zaskakující Vojta Dressler. V několika situacích jsme propadali jeden na jednoho, nedostatečně se zajišťovali, byli máro důrazní a kazili jednoduché míče, i když jsme třeba nebyli pod tlakem soupěře. Na to se musíme zaměřit, neboť přesná přihrávka je základem účelné kombinace. Do zakončení nás soupeř téměř nepustil, měli jsme tam sice dva, tři náznaky, ale nedotáhli jsme je ke gólovému zakončení. Někteří hráči se nesmí bát hrát, všeobecně se musíme více nabízet do volných prostorů, odpoutávat se od soupeře a být agresivnější. Kluky a holky ale chválím, utkání odmakali a soupeři se snažili co nejvíce přiblížit. To, co se nám dařilo, na tom bychom chtěli v dalších utkáních navázat, nad tím, co se nám nepovedlo, bychom se měli zamyslet a poučit se z toho, i když pro někjoho je to třeba těžké. Utkání bez problémů odřídil začínající rozhodčí Víťa Horčička. V dresu soupeře odehrál celé utkání náš bývalý spoluhráč Radim Zengler, naopak Kevin Houdek kvůli zranění kotníku ještě nedastoupil. Soupeři k vítězství gratulujeme !


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »