Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Nominace na mistrovské utkání s RMSK Cidlina

(Renáta Kuldová , 20. 8. 2016 20:22)

http://kuldice.rajce.idnes.cz/MU_zakovske_ligy_U14_MFK_Trutnov-_RMSK_Cidlina_Novy_Bydzov

Omluva na tréninky

(Honza Valeš, 14. 8. 2016 10:31)

Dobrý den, omlouvám se z tréninků dne 16.8. a 18.8. Budu chodit na rehabilitace.

úprava programu na následujících 14 dní

(Tomáš Navrátil, 14. 8. 2016 10:00)

Vzhledem k vyváženosti tréninkového procesu v následujících 14 dnech jsme provedli drobné úpravy:

pondělí, 15. 8. - TJ v HSM 16.30-18.00
úterý, 16. 8. - TJ v HSM 16.30-18.30
středa, 17.8. - TJ v HSM 16.30-18.00
čtvrtek, 18. 8. - TJ v HSM 16.30-18.00
pátek, 19.8. - volno
sobota, 20. 8. - mistr.utkání MFK TU-Cidlina 11.45
neděle, 21. 8. - volno
--------------------------------------------------------------------------------
pondělí, 22. 8. - TJ v HSM 16.30-18.00
úterý, 23. 8. - přípravné utkání s Bohemkou v Horním Maršově, čas
bude upřesněn (odpoledne), doprava auty
středa, 24. 8. - TJ v HSM 16.30-18.00
čtvrtek, 25. 8. - TJ v HSM 16.30-18.00
pátek, 26. 8. - volno
sobota, 27.8. - mistr.utkání Dukla Praha-MFK TU od 12.00 (odj.v 7.15)
neděle, 28. 8. - volno

Omluva

(Konstantin Kondos, 14. 8. 2016 9:30)

Omlouvam Kostu od 16.8.-21.8.dovolena.Dekuji Kovacova

Omluva

(Georgios kondos, 13. 8. 2016 11:19)

Prosím o omluvu 13.8. -21.8. -dovolená. 8 Děkuji Kondosová

Dnešní trénink

(Honza Valeš, 12. 8. 2016 15:24)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku bolí mě hlava.

S Vyšehradem jsme remizovali 5:5

(Tomáš Navrátil, 11. 8. 2016 18:03)

Přípravné utkání U14 na UMT ve Vrchlabí:
MFK Trutnov-Slavoj vyšehrad 5:5(3:1), penalty: 6:5
branky: Bednář 2, Kulda, Navrátil, Hampl
sestava: Šimůnek-Stránský, Demuth, Gnol, Kalenský-Kulda, Čechovič, Navrátil, K.Kondos-Bednář, Valeš
průběžně střídali: Hampl, Sapár, G.Kondos
Další přípravné utkání se nám příliš nevydařilo a největším plusem bude, pokud na něho rychle zapomeneme. Dnes jakoby na vrchlabské umělce nastoupilo úplně jiné mužstvo než to, které sehrálo v předešlých dnech vyrovnané partie s Jabloncem a Pardubicemi. Nám chybělo téměř vše, co nás v úspěšných utkáních zdobilo, včetně nasazení a chuti hrát. V podstatě nás porazil jediný hráč soupeře, který ale byl skutečně vyjímečný, jak fotbalově, tak zejména rychlostně. Co jsme si řekli v kabině k jeho bránění, na hřišti bohužel neplatilo. Byť jsme opět v poločase vedli, o vítězství jsme se hrubicemi připravili, tak jako včera. Závěrečný penaltový rozstřel jsme ale zvládli, všech šest našich střelců proměnilo a Mates šestou penaltu vyrazil. Soupeři děkujeme za sehrání utkání.
Teď již budeme do mistrovských zápasů pouze trénovat a věřím, že se připravíme tak, aby byl náš vstup do žákovské ligy vítězný.

Zítřejší zápas

(Honza Valeš, 10. 8. 2016 21:18)

Dobrý večer, na zítřejší zápas ve Vrchlabí pojedu s taťkou autem.

Nominace na PU s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 10. 8. 2016 18:12)

Hraje se ve čtvrtek 11.8. od 15.00 ve Vrchlabí, odjezd z HSM mikrobusem (z HSM pojede trenér Jebavý a dále hráči K.Kondos, G.Kondos, Kulda, Bednář, Gnol, Hampl, Valeš - bude dost místa i pro rodiče) ve 13.30, sraz ve 13.25, vedoucí p.Jebavý, vzít bílo-modré dresy. Případně sraz ve 14.10 ve Vrchlabí.
Nominace: stejná jako v utkání s Pardubicemi !

Těsná prohra s Pardubicemi

(Tomáš Navrátil, 10. 8. 2016 18:05)

Přípravné utkání U14 na UMT v Trutnově:
MFK Trutnov - FK Pardubice 4:5(4:1)
branky: Mára Bednář 2, Štěpán Čechovič, Pndra Borovski
rozhodčí: Beránek
sestava: Šimůnek-Stránský, Gnol, Demuth, Kalenský-Čechovič, Navrátil, Kulda, K.Kondos-Bednář, Hampl
průběžně střídali: Borovski, Valeš, G.Kondos
Necitlivé přeložení zápasu na umělou trávu nakonec oba celky braly, neboť téměř po celé utkání vydatně pršelo a na přírodním trávníku by to bylo více o klozuání a o blátě než o fotbale. Byť jsme si utkání ve druhém poločase sami prohráli, musíme být spokojeni. Pardubice nás nepřehráli, naopak, více gólových příležitostí jsme měli my a být o kousek produktivnější, tento český "top" tým bychom porazili. Úvod utkání byl poměrně divoký a v šesté minutě již jsme 2:1 vedli, když se dvakrát prosadil Mára Bednář. Další branky přidali do poločasu ještě Štěpán Čechovič a Ondra Borovski a vedli jsme překvapivě, ale zaslouženě, 4:1. V poli jsme hráli dobře a soupeře pouštěli do minima šancí. Trošku problémy nám dělal důraz v osobních soubojích, které jsme často neustáli a padali na zem jak hrušky. Dle výsledku to vypadá, že druhý poločas ovládli hosté, ale bylo tomu tak pouze střelecky, herně nikoli. Jenže zatím co my jsme dvě, tři šance včetně penalty neproměnili, tak soupeř dával branky téměř z ničeho, respektivě těžil z naši naivity, lehkovážnosti, nesoustředěnosti a špatných odkopů. Na těchto atributech musíme zapracovat, takovéto výpadky by se nám neměly stávat, to pak zcela degraduje naši hru. Další věcí, kterou musíme zlepšit, je kreativita naší středové záložní formace, stále je tam spousty jen jakéhosi pobíhání a to v dnešním dynamickém fotbale nestačí. Kluky ale chválíme, poctivě to odmakali a se soupeřem zvučného jména, na kterého již v ligové soutěži bohužel nenarazíme, sehráli velmi kvalitní partii. Tentokrát si myslím, že vyhrál šťastnější a méně chybující tým. Co bych však chtěl na závěr vyzdvihnout, to byl zákrok našeho golmana Matese, který až neskutečně vyrazil střelu hostujícího hráče z trestného kopu.
Utkání bylo natáčeno na video a já se ho pokusím získat, neboť i pro nás by to byl velmi poučný materiál.
Ve čtvrtek hrajeme další přípravné utkání, ve Vrchlabí, pravděpodovně kvůli deštivému počasí opět na UMT, kde nám bude další soupeř žákovské ligy Slavoj Vyšehrad.

Nominace na utkání s Pardubicemi

(Tomáš Navrátil, 9. 8. 2016 22:14)

Utkání je z rozhodnutí sekretáře MFK sehráno na UMT v Trutnově !! Sraz na UMT v 11.00 hodin.
Nominace: Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Gnol, Demuth, Kalenský, Kulda, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Hampl, Valeš, A.Sováková (??)

Dnešní trénink

(Honza Valeš , 9. 8. 2016 13:01)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku stále mě bolí noha na zítřejší zápas přijdu a pokusím se hrát.

Pondělní trénin k zrušen !

(Tomáš Navrátil, 7. 8. 2016 20:35)

Pondělní trénink (8.8.) jsme zrušili a posunuli ho na úterý 9.8. od 16.30 !!
Důvodem je velké zatížení v posledních dnech a zdravotní stav hráčů.

Ve Vrchlabí porážíme Jablonec !

(Tomáš Navrátil, 7. 8. 2016 18:17)

FK Jablonec n.N.- MFK Trutnov 2 : 3 ( 0:2)
branky: Dan Navrátil, Táda Hampl, Mára Bednář
sestava: Šimůnek-Stránský, Gnol, Houdek, Kalenský-Kulda(12.Neradová), Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Bednář, Hampl
Na nádherném pažitu nového vrchlabského stadionu jsme se v nedělním dopoledni utkali s Jabloncem, který byl ve Vrchlabí na soustředění a zápasem s námi ho končil. Nám se úplně rozsypal mančaft, zranění nepustilo do hry sestry Sovákovy, horečka Kubu Demutha a nevolnost Georga Kondose. Navíc těsně před utkáním se zranil Honza Valeš a po deseti minutách hry odstopupil s nataženým stehenním svalem i Kuba Kulda. Museli jsme si vypomoci, na post stopera zaskočil "hradečák" Kevin Houdek a z Lázní Bělohrad kamarádka Anetky a Nely Denisa Neradová. Tradičně nám vypomohl golman patnáctky Táda Hampl. Utkání musíme proti tak kvalitnímu soupeři hodnotit velmi pozitivně. Byť jsme ho ve velkém vedru odehráli bez střídání, tak jsme ho zvládli skvěle. Kluci a Deniska zaslouží obdiv, jak utkání odmakali, ale pozor, nejen po fyzické stránce, ale hlavně po té fotbalové. Mnoho šancí, správného posouvání a přenášení hry a hlavně tři branky, a to jsme nastřelili ještě dvakrát břevno. Myslím si, že naše vítězství je zcela zasloužené, měli jsme více šancí než soupeř, navíc Jablonec dal dva pro nás velmi smolné góly, při tom prvním si naši obránci dávali metr před brankovou čárou přednost při odkopu, čehož soupeř gólově využil, při tom druhém Mates po malé domů namazal přímo na nohu útočníkovi, míč se dostal po přihrávce do našeho vápna, kde jsme faulovali a z penalty jablonečtí smazali náš dvoubrankový náskok, který jsme si vypracovali po pěkném voleji Dana Navrátila na zadní tyč a zakončení Tády Hampla po obhození golmana do prázdné branky. Deset minut před koncem utkání rozhodl o našem vítězství po pěkné průnikové přihrávce a následné střele k tyči Mára Bednář. Ten byl v poslední minutě i penaltově faulován (bohužel se penalta nepískala) a ze střetu si odnesl zraněný kotník. Všichni hráči zaslouží velké poděkování, protože utkání mělo z naší strany opravdu kvalitu. Věřmě, že zranění hráči se dají do středy, kdy v dalším přípravném utkání hostíme v HSM Pardubice, do kupy. Velká poklona pro Denisku Neradovou na závěr, neboť výkon, jaký předvedla, byl ozdobou celého utkání.
Soupeři děkujeme za sehrání utkání a jejich obránci přejeme brzské uzdravení zraněné ruky.

Video z utkání s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 12:05)

Níže posílám odkaz na zkrácený videozáznam našeho nedělního utkání s SK Jičín:
https://www.youtube.com/watch?v=8PZRKT6YLtQ&feature=youtu.be

Přípravné utkání s Jabloncem

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 9:01)

V neděli 7. srpna sehrajeme od 10.45 hodin na hřišti ve Vrchlabí přípravné utkání s FK Jablonec nad Nisou. Odjezd autobusu z HSM v 7.30, sraz v 7.25 (jede se společně s U15), případně sraz ve Vrchlabí na novém stadionu v 9.45.
Nominace: VŠICHNI !!! (omluveni: Klejna, Lukáš, Herman, N. Sováková, A. Sováková uvidíme dle stavu kolene)

Soustředění skončilo, je čas bilancovat

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 8:57)

Čtyřdenní soustředění v Dolní Kalné skončilo. Přesně splnilo to, co jsme si od něho slibovali. Zúčastnilo se ho vyjma dvou táborníků a jednoho dovolenkáře 15 hráčů, velmi bych ocenil přístup Tobiáše a jeho rodičů, přerušil tábor, aby se mohl Tobi soustředění zůčastnit. V Dolní Kalné jsme našli pro naši přípravu ideální podmínky, od stavu hřišť, zázemí, stravy, regenerace, cítili jsme se tam opravdu jako doma. Kluci a holky si to užili nejen fotbalově, ale i po té stránce mimofotbalové, kamarádské. Mají toho po fyzické stránce dost, trénovali jsme velmi intenzivně a sehráli i dvě kvalitní přípravná utkání. Za celé soustředění se nevyskytl žádný závažný problém s chováním či přístupem, i když pravdou je, že nasazení některých borců by mohlo být vyšší. Pokusíme se na tom zapracovat, neboť v hráčích, které mám na mysli, dříme velký potenciál a bude prácí nás trenérů to z nich "dostat". Stále si zvykáme na velké hřiště a z toho pramení chyby, které děláme. Ale je to jev naprosto přirozený a věřím, že to bude čím dál lepší. Chtěl bych poděkovat svým kolegům Davidovi Šikalovi a Honzovi Jebavému, utvořili jsme tým, kde se vzájemně doplňujeme a respektujeme, což se nejvíce projevuje na hřišti při tréninku. Celý pobyt se o nás starala jako o vlastní moje manželka Vlaďka, i jí patří za její péči velké poděkování. Stejně tak děkuji všem ostatním, kdo byl nápomocen, přivezl klukům něco na zub, pomohl s výdejem jídla apod. Úplnou bombou na závěr pak byl dar v podobě domácí zmrzliny z Mladých Buků, kterou nám od své kamarádky zajistila Ilona Demuthová a kluci se pěkně pochutnali. Děkuji i kolegům a hráčům z FC Hradec Králové, kteří se zůčastnili našeho čtvrtečního tréninku a náš program tak výrazně obohatili. Teď mají kluci volnou sobotu, tak dámy a pánové, odpočívejte !! Věřím, že vše zúročíme v podzimní části soutěže.

S Mladou Boleslaví jsme vysoko prohráli

(Tomáš Navrátil, 5. 8. 2016 20:53)

MFK Trutnov U14 - FK Mladá Boleslav U14 3 : 11 ( 2 : 3 )
branky: Jakub Kulda, Mára Bednář, Štěpán Čechovič
Ve druhém přípravném utkání na soustředění v Dolní Kalné jsme přivítali naše vrstevníky z Mladé Boleslavi, kteří jsou na soustředění na Benecku. Bolka utkání zcela ovládla, zejména ve druhém poločase. V tom prvním jsme ještě drželi krok, mrzet nás můžou jen tři velmi laciné góly v naší síti. Ve druhém poločase již jsme odpadli i fyzicky a hbitý a fotbalový soupeř nám nasázel další branky. Fobal je o chybách a my jsme jich tentokrát udělali hodně. Utkání bohužel nevyšlo golmanům, na normálních okolností věřím, že by z těch jedenácti osm nedostali. Tímto utkáním jsme zakončili naše čtyřdenní soustředění, sobotu kluci a holky mají zaslouženě volnou a v neděli před polednem hrajeme další náročné utkání, ve Vrchlabí s Jabloncem.

Soustředění-den třetí a čtvrtý

(Tomáš Navrátil, 5. 8. 2016 12:40)

Takže krátce se vrátím ještě ke čtvrtečnímu odpoledni. Od 16 hodin jsme absolvovali trénink s ligovými hráči FC Hradec Tomášem Malínským a Petrem Schwarcem a musím říci, že jsme si to všichni užili. Kluci s námi normálně trénovali, což samozřejmě zvýšilo nasazení našich borců. Po tréninku následovala přímo na hřišti ještě menší "beseda", kde jsme se od hradeckých kluků dozvěděli hodně zajímavého. Večer proběhla opékačka buřtů, u táboráku jsme poseděli do jedenácti hodin a ocenili výkon našich "zpěváků", zejména děvčat a rovněž i Máry. Noc proběhla tradičně v naprostém klidu. Ranní páteční probuzení bylo opět do teplého, i když hodně zamračeného dne. Při rozcvičce (výběh v lese 1200 metrů) začalo mírně pršet a stejné je to v podstatě až dotěď. Ale nám to nevadí, naopak, dopolední trénink v mírném deštíku měl šťávu a kluci a holky ho odjezdili. Po tréninku jsme šli ještě do bazénu, někdo se koupal celý, někdo pouze zchladil namožené nožičky. Pak následoval oběd, květáková polévka a kuře s rýží. Oba Kubové vytvořili v pojídání květákové polévky rekord. Po obědě proběhla volba kapitána, deseti hlasy byl zvolen Štěpán, zástupcem byla zvolena díky dvěma hlasům Anetka. Nyní je polední klid a všichni odpočívají. V půl druhé je na programu taktická porada a v půl třetí se jdeme připravovat na Boleslav. Na utkání se moc těšíme, ale bude to náročné, jednak velmi kvalitní soupeř, jednak ubývají po náročném programu síly. Bohužel do zápasu nemůžeme počítat s Nelou, tu na plážáku hrubě napadl Honzík a musela být transportována do nemocnice. Má berle a nucený klid. Po fotbale mají kluci připravenou "mňamku" - zmrzlinový pohár. Pak se zbalí a kolem půl šesté budou připraveni k odvozu.

Soustředění-den druhý a třetí

(Tomáš Navrátil, 4. 8. 2016 12:36)

Tak včera po zápase toho měli kluci a holky plné kecky, utkání bylo hodně náročné, soupeř byl běhavý, důrazný a i hru měl poměrně dobře organizovanou. Hrálo se 2x40 minut, když přičteme dvacetiminutové rozcvičení, tak docela zápřah. Po zápase jsme měli večeři a ihned po ní jsme šli do sportovního centra (z kempu pět minut pěšky), rozdě+lili se na tři party a vystřídali se po dvaceti minutách ve výřivce. Ostatní vždy měli jiné aktivity, někdo hrál fotbálek, někdo pinec a někdo šipky. Kolem půl desáté jsme dorazili zpět do kempu a absolvovali druhou večeři, výborné tousty. V deset byla večerka a kluci a holky padli jako za vlast. Dnešní dopolední program jsme přizpůsobili únavě hráčů a jejich zdravotnímu stavu. Po dvacetiminutovém výklusu a následném protažení trenéři Jebavý a Šikal zorganizovali turnaj trojic v nohejbale a plážovém volejbale. Mastilo se až do oběda, každý s každým. Po výborném obědě mají nyní hráči polední klid a ve 13.00 odchází společně na koupaliště, kde bude hlavní náplní plavání a cvičení ve vodě. No a odpoledne ve čtyři již se všichni těšíme na trénink, který s námi absolvují ligoví hráči FC Hradec Tomáš Malínský a Petr Schwarz. Trénink bude zaměřen na přenášení těžiště hry s následným zakončením. Prostor bude samozřejmě i na zvídavé otázky, které budou mít naši svěřenci k ligovým hráčům. Večer se chystáme opékat buřty, je krásné teplo a to se předpokládáme přenese i do večera. Ze včerejška zranění kluci již jsou v pořádku a dnešní turanj hráli úplně naplno. To je před zítřejším atraktivním duelem s Mladou Boleslaví velmi dobrá zpráva.
Ještě na závěr pozvánka pro rodiče, kdo by jste chtěl přijet na dnešní večerní opékání, jsme srdečně zváni. Pro tatínky máme i točené pivo.
Toť zatím vše.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA