Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vítězný zápas s Neratovicemi

(Tomáš Navrátil, 3. 8. 2016 19:10)

MFK Trutnov U14 - FK Neratovice U 15 4 : 2 (3 : 0 )
branky: Dan Navrátil 2, Nela Sováková, Štěpán Čechovič
hrací doba: 2x40 minut
Utkání s velmi důrazným soupeřem jsme zvládli zejména výsledkově, jinak herně to bylo hodně upracované. Dařilo se nám realizovat nacvičené věci z tréninku, zejména co se týče standartních situací. Vyjma čtyř branek jsme nastřelili ještě dvě tyče. Ale i soupeř měl šance, ale podržel nás Mates v bráně. Stínem utkání jsou dva pokopaní, Kuba Kulda a Lukáš Kalenský, snad se jejich kotníky dají brzy do kupy.

Soustředění - čtvrteční trénink

(Tomáš Navrátil, 3. 8. 2016 15:36)

Na čtvrteční trénink (16.00-17.30) za námi do Dolní Kalné dorazí hráči prvoligového FC Hradec Králové Tomáš Malínský a Petr Schwarz, kteří s námi celý trénink budou absolvovat.
Jinak dnes za sebou máme ranní běžeckou rozcvičku, dopolední trénink zaměřený na zakončení po souboji 1:1, velmi dobrý oběd a po poledním klidu hodinový trénink zaměřený na standartní situace a posouvání po hřišti. Teď jsou hráči po svačině, mají hodinku volno (někteří odpočívají vleže, někteří u karet a pokru) a v 16.15 se jdou připravovat na utkání s Neratovicemi, které se hraje od 17 hodin. Po něm bude následovat vyklusání, večeře a poté se přemísťujeme do sportovního centra na regeneraci + další aktivity (pinec, fotbálek, šipky), kde budeme do čtvrt na deset. Pak druhá večeře a jde se na kutě. Myslím si, že hráči toho budou mít plné zuby. Nechci to zakřiknout, ale přístup a chování zatím perfektní, u všech !! Mám velkou radost, že za námi dnes dorazil David Gnol. Počasí jsme si zatím nemohli přát lepší, je nějakých 22 stupňů a je pod mrakem.

Soustředění-den první

(Tomáš Navrátil, 2. 8. 2016 22:42)

Tak první den máme za sebou. A musíme ho hodnotit velmi pozitivně. Po ranním příjezdu a následném ubytování jsme absolvovali první, poměrně intenzivní, trénink. Poté nás čekal výborný oběd, krátký polední klid a v půl druhé již jsme byli opět na hřišti a věnovali se nácviku "pohybu" hráčů po velkém hřišti, neboť doposud jsme byli zvyklí pouze na to malé. Zabralo nám to, i včetně koordinačních cvičení v pískovém kurtu, hodinku. Následovala svačina a další trénink, trval hodinu a čtvrt a byl zaměřený zejména na herní stránku. Mělo to šťávu, bylo to nadoraz. Ihned poté jsme se přesunuli na koupaliště, kde se ještě kluci a holky vyplavali. Teplota vody žádná sláva, ale po náročném tréninku to bylo parádní osvěžení. V půl sedmé jsme měli večeři a poté se kádr rozdělil na dvě poloviny, ta první šla hrát plážový volejbal a ta druhá hledala v lese jakési Pokemony. V devět večer jsme se opět sešli v kiosku u druhé večeře a v půl desáté se již všichni přesunuli do svých chatek a stanů a připravovali na spánek. Ve 22.00 již byl všude naprostý klid. Ráno bude v 7.30 budíček, poté rozcvička a snídaně. Kluky a holky musíme pochválit, trénovali naplno a poslouchali, což kolikrát dříve nebylo zvykem. A kupodivu ani u jídla nebyly problémy, každý vše snědl, i když je smutné, že ve třinácti letech někoho učíme jíst rajčata, sýr, rýži, vajíčka a podobně. Počasí nám přeje, je příjemné teplo, ale žádné vedro, občas malinko zaprší.
Ještě na závěr spaní:
chatka č.1.: Štěpán, Jakub K., Jakub D., Honza, Georgios
chatka č.12.: trenéři + Aneta a Nela
stan-ložnice I.: Dan, Mára, Tobi
stan-ložnice II.: Lukáš, Míra, Kosťa
Další informace opět zítra, dobrou noc.

Soustředění

(Tomáš Navrátil, 2. 8. 2016 6:05)

Tak kluci a holky, budu se na Vás těšit, sraz dnes v 8.30 na hřišti v Dolní Kalné. Po kvalitním tréninku bude následovat neméně kvalitní oběd, hovězí polévka a kuřecí řízek s bramborem.

Přípravné utkání s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 31. 7. 2016 21:45)

MFK Trutnov U14-SK Jičín U13-15 2 : 5 (0:3)
branky: Dan Navrátil 2
diváků: 50
V dalším přípravném utkání jsme sice herně nepropadli, ale výsledkově bohužel ano. Kluci z Jičína byli v prvním poločase rychlejší, důraznější a hlavně, produktivnější. Ve druhé půli jsme měli malinko více ze hry my, ale stačilo to jen korigaci výsledku. Spoustu věcí musíme hodnotit pozitivně, ale spoustu i negativně, což je pro nás námět do další práce v tréninku. Soupeři gratulujeme k vítězství a děkujeme za sehrání utkání.

Nominace na utkání s Jičínem

(Tomáš Navrátil, 30. 7. 2016 7:21)

Šimůnek, Stránský, Gnol, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Čechovič, Navrátil, K.Kondos, Kulda, Bednář, Kalenský, G.Kondos
Omluveni: Janák, Klejna, Lukáš, Valeš, Herman
Sraz ve 14.00 v Dolní Kalné na hřišti, hrát budeme v červených dresech, pro trutnovské doporuučuji odjezd ve 13.20 z HSM a poprosil bych o dopravu trenéra Jebavého, bude čekat ve 13.15 v HSM (zpět má odvoz zajištěn). Děkuji.

Odvoz

(Konstantin Kondos, 29. 7. 2016 16:11)

Dobry den,vzal by me nekdo v nedeli Kostu do Kalny na zapas a zaroven prosim o odvoz na soustredeni.Predem dekuji Kovacova

OMLUVA

(Kondos, 28. 7. 2016 15:54)

Omlouvám Georga z tréninku bolí ho ruka.
Děkuji Kondosová.

Místo zápasu s Pardubicemi jen výlet do Koles

(Tomáš Navrátil, 27. 7. 2016 20:51)

Plánované utkání s FK Pardubice bohužel nebylo sehráno, v průběhu utkání patnáctek se spustil velmi intenzivní liják a hřiště bylo za pár minut zcela pod vodou. Patnáctky tedy odehráli pouhých 12 minut, nás déšť a nasáklý terén nepustil do utkání vůbec. Když se k tomu přidá tříhodinová cesta v autobuse a ještě hodinové čekání, než autobus přemění v Chlumci prasklou pneumatiku, parádní výlet byl na světě.
O to intenzivnější bude pánové čtvrteční trénink !

Nominace na utkání s Pardubicemi

(Tomáš Navrátil, 25. 7. 2016 22:44)

Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Demuth, Gnol, Kalenský, Lukáš, Navrátil, Čechovič, Janák, Klejna, Bednář, K.Kondos, Kulda, Hampl.
Sraz ve 14.10 v HSM, odjezd ve 14.15. Návrat do Trutnova v cca 20.45

Přípravné utkání s FK Náchod

(Tomáš Navrátil, 22. 7. 2016 21:01)

MFK Trutnov - FK Náchod 11:1 (6:1)
branky: Kosťa Kondos 4, Tadeáš Hampl 3, Radek Lukáš 2, Mára Bednář 2
rozhodčí: Trejbal
sestava: Šimůnek(36.G.Kondos)-Stránský, Gnol, Demuth, Kalenský-Klejna, Navrátil, Čechovič, Janák-Lukáš, Bednář. Průběžně střídali K.Kondos a Hampl
První přípravné utkání se nám povedlo zejména výsledkově. Soupeř nebyl ani zdaleka tak špatný, jak napovídá výsledek, ale my jsme měli až na dvě tutovky Kosti a zahozenou penaltu Máry úžasnou produktivitu. Naopak při šancích soupeře nás podrželi golmani. Některé naše akce a zejména branky měly ligové patrametry, hlavně neskutečný "věšák" Radka Lukáše, který trefil od střídačky hostí na milimetry zadní šibenici. V utkání jsme měli několik pasáží velmi dobrých, kdy jsme se přesnou kombinací dostali do zakončení, ale bylo i poměrně dost takových, kdy jsme byli nepřesní, pomalí v práci s míčem a účelný pohyb po hřišti jsme zaměnili s pouhým pobíháním. Určitě dobrá zápasová premiéra, ale máme stále na čem pracovat. Kluci si teď užijí volný víkend a v příštím týdnu nás čekají další tři tréninky a dvě přípravná utkání. Soupeři z Náchoda děkujeme za sehrání utkání.

Nominace na PÚ s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 21. 7. 2016 19:40)

Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Demuth, Gnol, Kalenský, Lukáš, Navrátil, Čechovič, Janák, Klejna, Bednář, K.Kondos.
Sraz v 15.50 v HSM, hrajeme v červených dresech

Omluva

(Marek Bednář, 19. 7. 2016 19:17)

Dobrý den omlouvám se ze středečního a čtvrtečního tréninku a z pátečního zápasu jsme na dovolený.

nezvěstní

(Tomáš Navrátil, 19. 7. 2016 6:04)

Copak je s Tomášem Hermanem, Tobiášem Janákem a Georgiosem Kondosem ?? V pondělí začala příprava, na tréninku bez omluvy nebyli a o nich nikdo nic neví ....

dovolená

(Georgios Kondos, 17. 7. 2016 12:49)

Omlouvám Georgiose od 13.8. - 21.8. - dovolená.
Děkuji
Kondosová

upřesnění informací

(Jakub Demuth, 17. 7. 2016 12:14)

Jakub se od 18.7. zapojí do tréninku, mála změna plánu. Na soustředění pojede, ale odvezu si ho již v pátek 5.8.,jelikož 6.8. máme svatbu. A zatím potvrzuji na 50 % účast na nedělním utkání 7.8.

Souhrn omluvenek-letní příprava

(Tomáš Navrátil, 16. 7. 2016 21:28)

Jelikož se nám nezadržitelně blíží zahájení letní přípravy, uvádím souhrn omluvenek, které se naschromáždili na stránkách (případně telefonicky). Pokud se něco změnilo (což bych byl moc rád), tak to zde prosím napište:
Honza Valeš: dovolená 18.7-30.7 (začne soustředěním)
Martin Klejna: tábor 30.7-18.8
David Gnol: dovolená 12.8-21.8
Radek Lukáš: tábor 30.7.-13.8.
Kosťa Kondos: dovolená (místo soustředění) ??
Jakub Demuth: dovolená u babičky do konce července
Jakub Kulda: dovolená 18.7.-22.7.
Aneta a Nela Sovákovy: dovolená 18.7.-29.7.

Již v pátek 22.7. hrajeme v HSM od 16.30 první přípravné utkání s Náchodem (přeloženo ze soboty 23.7.), tak jestli to dáme vůbec do kupy ....

Vzhledem k tomu, že zahájení letní přípravy v dřívějším termínu jsem avizoval již někdy v listopadu, jsou pro mě některé omluvy zarážející, ještě bych pochopil neúčast v přípravě v červenci, ale neúčast v srpnu a zejména na soustředění beru jako zásadní narušení tréninkového procesu a v podstatě jako znevážení práce nás trenérů. Soustředění je základem letní přípravy, kde se hráči zdokonalují nejen po stránce fotbalové, ale i té lidské. Asi nám v podzimní sezoně bude prd platné, že někdo bude umět rozdělat táborový oheň nebo vázat uzle. Nějak se s tím popereme, ale každý je strůjcem svého štěstí, to je potřeba si uvědomit.

Předem děkuji všem, kdo sem napíše nějakou pozitivní změnu, a naopak doufám, že žádné omluvenky již se neobjeví.

Jinak v pondělí 18.7. sraz v 16.20 v HSM. Budu se těšit !

Letní příprava

(Kulda, 12. 7. 2016 9:00)

Ahoj, omlouvám Jakuba z přípravy od 18.7. do 22.7. jsme na dovolené. V sobotu 23.7. pokud bude nominován už přijde. Díky Milan

Plán letní přípravy MFK Trutnov U14

(Tomáš Navrátil, 2. 7. 2016 7:33)

Plán letní přípravy MFK Trutnov U14

pondělí 18.7. TJ v HSM od 16.30 - zahájení letní přípravy
středa 20.7. TJ v HSM od 16.30
čtvrtek 21.7. TJ v HSM od 16.30
pátek 22.7. TJ v HSM od 16.30
sobota 23.7. PU v HSM od 16.00 s Náchodem
pondělí 25.7. TJ v HSM od 16.30
středa 27.7. PU v Kolesech s FK Pardubice, odjezd s U15 bude upřesněn
čtvrtek 28.7. TJ v HSM od 16.30
pátek 29.7. TJ v HSM od 16.30
neděle 31.7. PU-soupeř v jednání
úterý 2.8.- sobota 6.8. soustředění v Dolní Kalné (ve středu 3.8. hrajeme v D.Kalné od 16.30 s Neratovicemi)
neděle 7.8. PU ve Vrchlabí od 10.45 s FK Jablonec n.N.
pondělí 8.8. TJ v HSM od 16.30
středa 10.8. TJ v HSM od 16.30
čtvrtek 11.8. PU s Vyšehradem, hřiště Vrchlabí nebo Benecko, čas bude upřesněn
pátek 12.8. TJ v HSM od 16.30
neděle 14.8 PU-soupeř v jednání
pondělí 15.8. TJ v HSM od 16.30
středa 17.8. TJ v HSM od 16.30
čtvrtek 18.8. TJ v HSM od 16.30
pátek 19.8. TJ v HSM od 16.30
sobota 20.8. MU žákovské ligy U14 MFK Trutnov-RMSK Cidlina Nový Bydžov

Je možné, že ještě dojede k nějakým úpravám, sledujte stránky !!
Žádám hráče, aby dle možností absolvovali maximální množství tréninkových jednotek a přípravných utkání !

Jinak našimi soupeři v žákovské lize U14 jsou: Nový Bydžov, Liberec, Jablonec, Dukla Praha, Povltavská akademie (Jíloviště u Prahy), Náchod, Čáslav, FAŠV (Vansdorf), Viktorka Žižkov, Chrudim, Admira Praha
Na mistrovská utkání budeme jezdit s U15 (budeme hrát jako druzí), zahajujeme 20.srpna , končíme 27. listopadu

Ĺetní příprava

(Honza Valeš, 29. 6. 2016 20:53)

Dobrý den, omlouvám se z letní přípravy od 18.7 do 30.7 jsme na dovolené k týmu se připojím až soustředěním v Dolní kalné.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA