Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V Chrudimi budeme bojovat o druhou příčku !

(Tomáš Navrátil, 2. 4. 2017 7:51)

Všem "marodům" děkuji za potvrzení jejich stavu, všichni jsou zdraví, což je paráda, neboť v dnešním zápase jsme dostali šanci poprat se o celkové druhé místo v tabulce po základní části, neboť Liberec včera prohrál na Dukle 4:0. Věřím, že větší motivaci hráči nepotřebují, utkání se jim povede a všichni si to užijeme.

Denisa Neradova

(Nerad, 1. 4. 2017 20:36)

Déňa je už v pohodě a zítra může nastoupit

Potvrzení zdravotního stavu

(Tomáš Navrátil, 1. 4. 2017 8:08)

Prosím hráče, kteří v pátek nedokončili trénink, či na něm nebyli vůbec, aby mi sem nejdéle do neděle 8.30 napsali, jaký je jejich stav, jestli jsou na utkání 100% připraveni, či nikoliv (Kuba Kulda, Lukáš Kalenský, Kosťa Kondos, Deniska Neradová, Matěj Šimůnek). Než pojedu v neděli ráno na zápas, tak musím vložit do IS zápis (sestavu). Kdo nic nenapíše, na utkání s ním nepočítám !

Re: Potvrzení zdravotního stavu

(Renáta Kuldová , 1. 4. 2017 20:35)

Ahoj, Kuba ok.

Naše patnáctka na 6. místě !!

(Tomáš Navrátil, 1. 4. 2017 12:21)

Díky sobotní prohře Náchoda na Admiře Praha 7:2 již nemá zítřejší výsledek naší patnáctky na konečné umístění vliv a na šestém místě již ji nemůže nikdo předstihnout. Pro nás to znamená jediné, budeme hrát "kvalitnější" skupinu (Liberec, Jablonec, Dukla, Viktorka, Admira), první zápas "nadstavby" hrajem příští sobotu v Praze na Ruzyni proti Dukle Praha, která v patnáctkách základní část vyhrála. Kompletní rozlosování vložím v pondělí na stránky. Teď ještě čekám na výsledek U14 Dukla-Liberec, jestli budeme mít šanci hrát zítra v Chrudimi od druhé místo !

Nominace do Chrudimi

(Tomáš Navrátil, 31. 3. 2017 19:36)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš, Navrátil, G.Kondos, K.Kondos, Čechovič, Klejna, Bednář, Neradová, Janák
Odjezd z HSM v neděli v 10.00, sraz v 9.55, služba neúspěšní penaltisté (Martin, Georgios), hrát se bude na hlavním travnatém hřišti (raději si ale vzít i obutí na UMT !!), v bílo-modrých dresech. Návrat do Trutnov v cca 18 hodin.

Omluva

(David Gnol, 29. 3. 2017 15:36)

Dobrý den, omluvte dnes prosím Davida z tréninku, ukopl si palec a má to nateklé.
Děkuji Dita Gnolová

Omluva

(Neradova, 29. 3. 2017 15:23)

Prosim omluvte Denisu do konce tydne z treninku.Je nemocna.Jestli bude zdrava na nedeli dame jeste vedet.Dekuji Neradova

Omluva

(Čechovič, 27. 3. 2017 13:44)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku trošku to bolí, tak to nechci riskovat.

tréninky

(Tomáš Navrátil, 27. 3. 2017 6:23)

Tento týden je posledním, kdy budeme trénovat na UMT v Trutnově (pozor-v PO, STi PA od 17.00), od příštího ponděli se přesouváme do HSM a tréninky by měly být vždy od 16.30. Vždy to ale bude aktualizováno v týdenním plánu na hlavní stránce, tak to prosím sledujte !

Vedoucí Jablonec jsme porazili 2:1 !

(Tomáš Navrátil, 26. 3. 2017 7:52)

MFK Trutnov - FK Jablonec n.N. 2 : 1 ( 2 : 0 )
branky: 4. Martin Klejna, 23. Kosťa Kondos - 44. Vojta Linhart (pen.)
rozhodčí: Kazda-Skřivánek, Soukup
diváků: 60
sestava: Šimůnek-Lukáš, A.Sováková, Kulda, Janák-Klejna, Neradová, Bednář, Navrátil, K.Kondos (64.Gnol)-Čechovič
Pohled na utkání musím rozdělit na dvě části. Porazili jsme vedoucí mužstvo soutěže, které teprve ve 21. kole utrpělo první porážku v soutěži, to samozřejmě hřeje, kluci a holky utkání odmakali, soupeře pustili do minima šancí a byť v poli měl navrch Jablonec, my jsme dali o jednu branku více a z tohoto pohledu zaslouženě zvítězili. Výborným výkonem nás v několika případech podržel Mates v báně, skvělá byla tradičně Anetka a hodně znát bylo stažení Máry na post defenzivního záložníka. Pro naše hráče byl konečný výsledek sladkou odměnou a za jejich výkon, co se týče touhy uspět, nasazení a bojovnosti, zaslouží poděkování a velkou pochvalu !
Pokud se na utkání podíváme z hlediska čistě fotbalového, a o to by nám v těchto kategoriiích mělo jít nejvíce, tak jsem byl výkonem obou mužstev zklamán. Soupeře hodnotit nechci, ale čekal jsem od něho daleko více. Nám se utkání fotbalově nepovedlo, moderní trend je úplně jiný, než co na hřišti předvádíme a co si myslím, že umíme. Práce s míčem v rychlosti, kvalita prvního doteku, tempo hry, danymika, výbušnost, souboje 1:1, rozehrávka, vše mi přijde, že děláme se zataženou ruční brzdou. Chybí nám lehkost, účelnější a koordinovanější pohyb, velká spousta našich přihrávek skončila na prvním hráči soupeře, a to kolikrát ani nejsme pod tlakem. V těchto faktorech nás soupeř, až na malé vyjímky, o třídu předčil. Neměli jsme střed hřiště, středoví hráči soupeře si z těch našich dělali chvílemi tréninkové kužele. Někteří hráči nejsou ochotni rychleji popoběhnout, někteří bohužel nejsou schopni. Pak když chceme střídat, tak hráč z lavičky mi řekne, že to neuběhá ....
Druhou věcí samozřejmě je, že hrajeme tak, co nám dovolí soupeř. Ale jedině proti takovýmto soupeřům máme šanci se zlepšovat. Ale hráči musí chtít, mít to v hlavě srovnané, dát to mu 120 procent nejen v zápase, ale hlavně na trénincích, kde máme z tohoto pohledu velké rezervy, neboť polovina to stále bere jako odpolední doplněk, využití volného času na úrovni skautského kroužku. Pokud toto nezměníme, tak výrazný progres nenastane. Za rok, za dva, nebude nikoho zajímat, jak jsme hráli s Jabloncem, ale co umíme. Co umíme v konfrontaci s těmi lepšími, a to by měl být náš cíl, být konkurenceschopní po fotbalové stránce.
Kromě výsledku máme radost ještě z utkání naší patnáctky, která sehrála vynikající utkání a Jablonec porazila zaslouženě 2:0, čímž se mílovými kroky přiblížila k první šestce. Moc ji gratulujeme a děkujeme !!

Nominace na MU s FK Jablonec

(Tomáš Navrátil, 24. 3. 2017 19:02)

Šimůnek, Gnol, A. Sováková, G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, Lukáš, K.Kondos, Neradová, Janák

omluveni: N.Sováková, Stránský, Strasser, Kalenský

sraz v 10.45 na UMT, hrajeme v červených dresech

pondělní trénink již na UMT !!

(Tomáš Navrátil, 19. 3. 2017 19:05)

V pondělí 20. března již nepůjdeme na Mládežku do tělocvičny, ale na UMT. Trénink je od 17.00 do 18.30 ! Jelikož tam jsme navíc (není to ještě v plánu), tak kluky prosím, aby nechodili na UMT dříve, než přijedu (aby si nešli kopat), předejdeme tak případným problémům.
Děkuji !

S Náchodem jsme utrpěli vítězství 4:2 !

(Tomáš Navrátil, 19. 3. 2017 8:09)

MFK Trutnov - FK Náchod 4 : 2 ( 2 : 1 )
branky: Kosťa Kondos 3, Nela Sováková
rozhodčí: Vojtěch-Žerovnický, Nývlt
diváků: 40
ŽK: K.Kondos
sestava: Šimůnek-Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš-Klejna, Navrátil, Neradová, K.Kondos-Bednář(36.Gnol), Čechovič(62.G.Kondos)
Utkání s Náchodem se nám herně vůbec nepovedlo, soupeř byl po většinu utkání lepším, fotbalovějším a s větší chutí hrajícím týmem, a nezaslouženě prohrál. Naše hra měla k ideálu hodně daleko, chyběla nám rychlost, přesnost, pohyb, touha být lepší než soupeř, naopak jsme oplývali zbrklostí, naivitou, nerozhodností a malým důrazem. Naštěstí jsme dali čtyři branky a to rozhodlo. Na pondělním tréninku si vše rozebereme a musíme se poučit ! Na utkání musíme co nejrychleji zapomenout, za týden hostíme vedoucí Jablonec a pokud bychom takovýto výkon zopakovali, se zlou bychom se potázali ! Na druhou stranu byla v utkání vidět i určitá pozitiva, byť nám to nešlo, brzy jsme prohrávali, druhý poločas hráli bez Marka a poté i bez Štěpána, tak jsme dokázali utkání otočit a vyhrát. Není umění vyhrát, když soupeře mačkáte, padá Vám tam jedna branka za druhou a hrajete za slunečného počasí na perfektním pažitu, ale právě v těch utkáních, kdy jste na kolenou a ven by ani psa nevyhnal ! I to svědčí o síle našeho mužstva !
Co však bolí daleko více, naše patnáctka se stejným soupeřem 1:0 prohrála a nyní již to nemá, dvě kola před koncem základní části, ve svých rukou ...

upozornění pro kluky !

(Tomáš Navrátil, 18. 3. 2017 7:06)

Podívejte se z okna, tak jen aby někdo nepřišel na zápas jak na motýly !! Zimní doplňky každý určitě ve své tašce unese. A budou se hodit ....

Nominace na MU s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 17. 3. 2017 20:50)

Šimůnek, Gnol, A.+N. Sovákovy, G.Kondos, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, Lukáš, K.Kondos, Neradová

omluveni: Stránský, Strasser, Kalenský
nezvěstný: Janák

sraz v 10.45 na UMT, hrajeme v červených dresech

Marek Bednář sraz již v 9.00, jde vypomoci U15

PS: kdo můžete, přijďte fandit našim U15, potřebujeme, aby vyhráli !!!

Omluva

(Dita Gnolová, 17. 3. 2017 13:51)

Dobrý den pane trenére, omluvte prosím ještě dnes Davida z tréninku. Dnes jsme byli znovu u doktorky a čekáme do odpoledne na výsledky. Dám pak vědět, jak to bude se zítřejším zápasem.
Děkuji Dita Gnolová

středeční dohrávka ŽL U15

(Tomáš Navrátil, 15. 3. 2017 14:32)

FK Náchod-FK Jablonec nad Nisou 0:2 !!
Tento výsledek má pro nás velký význam, Náchod po této porážce zůstává tři body za naší patnáctkou a tak pokud ho v sobotu porazí, na 99% skončí na 6. místě, což pro nás znamená, že ve zbývající části jara bychom hráli "kvalitěnjší skupinu (Dukla, Viktorka, Jablonec, Liberec, Admira, Trutnov).

Re: středeční dohrávka ŽL U15

(Tomáš Navrátil, 15. 3. 2017 19:05)

Tak těch 0:2 byl pouze poločas, nakonec Náchod prohrál vysoko 1:8. Náchodská U14 prohrála s Jabloncem 3:10, což je poměrně slušný výsledek, zejména co se týče vstřelených branek, takže pro naši defenzivu určitě varování !

Z Čáslavi vezeme zasloužené tři body !

(Tomáš Navrátil, 12. 3. 2017 18:20)

FK Čáslav - MFK Trutnov 1 : 4 ( 0 : 3 )
branky: 42.Mužátko-2.Kulda, 12.Navrátil, 29., 38.Čechovič
rozhodčí: Hocek-Mucha, Zoufalý
diváků: 40
sestava MFK: Šimůnek-Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Gnol(36.G.Kondos)-Čechovič(40.Lukáš), Navrátil, Neradová, Klejna-Bednář, K.Kondos
První jarní mistrovské utkání jsme sehráli na umělce v Čáslavi a musím radostně konstatovat, že jsme ho zvládli velmi dobře. V prvním poločase jsme jednoznačně dominovali, hráli hodně směrem dopředu a dostávali se do nadějných příležitostí. Branky jsme však stříleli pouze ze stndartních situací. Ty jsme zvládli, byť jejich nácvik na pátečním tréninku byl doslova děsivý, skvěle. Již ve druhé minutě posadil Dan rohový kop na hlavu naskakujícího Jakuba Kuldy a ujali jsme se vedení - 0:1. Situace jako přes kopírák o pět minut později, Kuba však snad v ještě výhodnější pozici nedal, míč se mu zamotal mezi nohy. Ve 12. minutě sehraný signál, opět z rohu, s agilním Márou na přední tyči, Danem vrácený centr měl najít svého adresáta na zadní tyči, ale ouha, "nepovedený" centr skončil sice u zadní tyče, ale přesně v šibenici - 0:2. Nadále jsme měli herní převahu a domácí obraně zle zatápěli, výpady domácích byly jen ojedinělé a s přehledem je likvidovala naše reprezentační stoperská dvojice společně s Matesem v bráně. Ve 29. minutě jsme odskočili na tříbrankový rozdíl, Dan načechral do vápna trestný kop, po hlavičkovém souboji se k propadlému míči dostal Štěpán a pohodlně zavěsil - 0:3. Tak skončil i první poločas, který se nám povedl parádně. Do druhé půle jsme prostřídali, Davida bolelo koleno, na levého beka se tak postavil Georgios, po pěti minutách hry vystřídal Radek Štěpána, který měl problémy s tříslem. Než se ale nechal vystřídat, stihl dát ještě svůj druhý gól, když využil nezištnou přihrávku skvěle se uvolnivšího Martina a míč doklepl za bezmocného domácího golmana - 0:4. Poté jsme ale na dobrých patnáct minut vypadli ze hry a můžeme být rádi, že nám domácí dali jen jednu branku, neboť v minimálně dvou případech skvěle zasáhl Mates a podržel nás. V poslední čtvrthodince jsme si již utkání pohlídali, mohli přidat další branky, ale v koncovce jsme byli velmi nepřesní a "hladoví". Utkání jsme tak dovedli do vítězného konce, myslím si, že zcela zaslouženě, kluci a holky hráli vyjma snad té krátké pasáže ve druhém poločase velmi dobře a zaslouží za svůj výkon a přístup velkou pochvalu ! Své premiérové mistrovské utkání odehrála v našem dresu Denisa Neradová a musím říci, že hrála skvěle. Pochválil bych i velmi přesné a komunikativní rozhodčí. Jedinou kaňkou tak byla porážka 1:0, kterou utpěla naše patnáctka, věřme, že v dalších utkáních předvede daleko kavlitnější výkon a zajistí nám pro zbývající část jara "lepší" skupinu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71

následující »