Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chránič

(Mára, 4. 9. 2016 10:53)

Ahojky Všem, včera na zápase jsem vytratil chránič zn adidas. Mohli by jste se podívat zda ho omylem nemáte někdo ve svých věcech? Děkuji

MFK Trutnov x Povltavská FA

(David Šikal, 3. 9. 2016 19:26)

MFK Trutnov x Povltavská akademie Praha 3:1 (1:0)

Marek Bednář, Dan Navrátil, Konstantin Kondos

Sestava:

Šimůnek-Sováková A., Stránský, Dejmuth - Sováková N - Čechovič, Navrátil, Kondos K. (64´ Kondos G.), Gnol (46´ Kálenský) - Bednář, Kulda(36´ Janák)

Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním získat na domácí půdě tři body.

Hned ve druhé minutě skóroval Mára Bednář, který využil chyby zasahujícího hostujícího gólmana a poslal míč za jeho záda.

Zbytek poločasu působil z naší strany zbytečně zbrklým dojmem.

Hráči volili spíše nakopávané balóny místo krátkých adresných přihrávek, a tím nebyli vůbec využiti střední záložníci k otoční hry z jedné strany na druhou.

Mára Bednář měl několik pěkných průniků a centrů z pravé strany před svatyni hostů, ale bohužel chyběl důraz ve finální fázi nabíhajících hráčů a druhého útočníka.

Druhý poločas už byl mnohem lepší. Kluci hráli konstruktivně, více si přihrávali a tlak na soupeře se postupně zvyšoval.

Střelou z dálky se ve 44 min. prosadil Dan Navrátil a po krásné přihrávce Tobiáše Janáka skóroval v 52 min. Kosťa Kondos.

V 64 min. po jediném závaru druhého poločasu před naší brankou jsme inkasovali lacinou branku.

Klukům a holkám bych rád poděkoval zejména za druhý poločas, kdy hráli dynamicky a kombinačně s cílem skórovat!!!

Nominace na sobotní zápas

(David Šikal, 2. 9. 2016 19:29)

Nominováni jsou Šimůnek, Stránský, Demuth, Sovákovy, Čechovič, Navrátil, Kondos K. , Gnol, Kulda, Bednář, Valeš, Janák, Kondos G. , Kalenský.
Sraz v Trutnově!!!! v 10:45.
Gnol a Kondos K. jsou v nominaci U15 tak musí být nejdéle v 9:15 na hřišti!!

trenink

(Marek, 2. 9. 2016 15:29)

Dobrý den omlouvám se z dnešního treninku ,zítra budu k dispozici

omluva

(Honza Valeš, 2. 9. 2016 12:57)

Omlouvám se z dnešního tréninku není mi dobře. Na zítřejší zápas pokud budu nominován budu.

Vítězství na Admiře

(Tomáš Navrátil, 1. 9. 2016 21:18)

FK Admira Praha - MFK Trutnov 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 34., 47. Dan Navrátil, 1. Štěpán Čechovič, 66. Nela Sováková

sestava: Šimůnek-Sováková A., Stránský, Demuth (59. Valeš), Sováková N.- Čechovič, Navártil (67. G.Kondos), Janák (36. K.Kondos), Lukáš (36. Kalenský) - Bednář, Kulda (36. Gnol)

David Šikal, trenér:

Zápas měl výborný začátek, kdy Štěpán Čechovič hned po zahajovacím hvizdu využil postavení brankáře domácích a střelou z poloviny hřiště skóroval na 0:1. Následovala hra, ve které jsme byli aktivnějším celkem, bohužel scházela finální přihrávka a klid v zakončení.
V 17 minutě se podařilo domácím dostat za naši obranu a poslat lobem míč za Matesova záda - 1:1. Během následujících minut se do dobré gólové příležitosti dostal Mára Bednář, který byl nečistě zastavován obráncem soupeře, bohužel bez povšimnutí sudích. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil krásnou střelou z dálky Dan Navrátil - 1:2.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výsledek potvrdíme a přidáme další branky. To se podařilo ve 47min., kdy po samostatném průniku přihrál před svatyni soupeře Konstantin Kondos a Dan Navrátil nedal brankáři domácích šanci - 1:3.
I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, dařilo se nám kombinovat, přihrávky byly cílené a plynule jsme z obranných zákroků přecházeli do protiútoků, které bohužel končily v ofsajdové pasti (i když ne vždy se praporek postranního sudího zvedl oprávněně).
Soupeř se však nevzdával a stále prověřoval naši obranu. Větší klid přinesl gól Nely Sovákové v 66 minutě, kdy prošla prostředkem hřiště a zakončila podél brankáře domácích - 1:4. V poslední minutě zápasu došlo ještě ke korekci výsledku ze strany domácích na 2:4.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 1. 9. 2016 15:56)

Prosím omluvte zítra Štěpána z tréninku, jsem na očkování Dík Štěpánka

Utkání s Duklou očima soupeře

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 21:25)

V prvním domácím utkání žákovské ligy se našim žákům U14 v prvním poločase nedařilo a i přes velkou převahu po přestávce nakonec utkání nedokázali otočit.
Trenér Jaroslav Žipaj: "První poločas utkání s Trutnovem jsme vůbec neodehráli podle našich představ. Sice jsme se snažili hrát konstruktivně už od naší branky, bohužel jsme si vůbec neporadili s aktivním napadáním soupeře. Středový hráči nebyli tak aktivní a sladění v nabídce, dlouhé míče na útočníky jsme podrželi jen minimálně a v kombinaci s menším důrazem a agresivitou při získávání odraženým míčů jsme neměli nárok ve většině herních situací. Výsledek 0:3 byl jen odrazem situace na hřišti, kde jsme prakticky až na 1,5 situace ani nevystřelili na branku soupeře. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem zlepšit všechny tyto činnosti, což se nám i poměrně dařilo. Hra se přesunula před branku trutnovských, kteří ale neustále hrozili poměrně slušným protiútokem. Převahu ve druhé polovině jsme dokázali využít jen dvakrát, ostatní poměrně slušně jevící se situace a možnosti ve vápně soupeře jsme nedokázali dohrát. Gratulujeme trutnovským k vítězství a děkujeme za podnětnou lekci."

Výhra na Admiře a druhý flek v průběžné tabulce !

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 20:29)

Kluci a holky velká gratulace k výkonu a vítězství na pražské Admiře a poskočení na druhé místo v tabulce!! Zatím co Vy jste se potili na hřišti, já jsem se potil v učebně. Ve čtvrtek si odpočiňte, v pátek odmakejte trénink a v sobotu přehrajte a poražte Povltavskou akademii ! Přeji hodně štěstí, uvidíme se v pondělí.
Davidovi děkuji za odkoučování zápasu.

Trénink čtvrtek a pátek

(David Šikal, 31. 8. 2016 19:52)

Čtvrteční trénink je zrušen, v pátek trénink normálně od 16:30 do 18:00.
D.Š.

Nominace na Admiru

(David Šikal, 30. 8. 2016 19:20)

Na zápas do Prahy na Admiru jsou nominováni: Šimůnek, Sovákovy, Stránský, Čechovič, Navrátil, Kulda, Bednář, Lukáš, Demuth, Kondos K. , Gnol, Kondos G. , Kalenský, Valeš, Janák.
Odjezd od stadionu v HSM v 6:30.
Případné omluvenky na můj telefon 605986408 .
Dobrou náladu vezměte s sebou!!

Dnešní trénink

(Honza Valeš, 29. 8. 2016 9:15)

Dobrý den, dnešní trénink stihnu rehabilitaci jsem přesunul.

Pátek, 2. Září – TJ HSM 16.30-18.00

Sobota, 3. Září – MU MFK Trutnov-Povltavská FA od 11.45, sraz v 10.45 na hlavním hřišti v Trutnově

(Honza Valeš, 28. 8. 2016 12:44)

Omlouvám se ze zítřejšího tréninku, jdu na rehabilitaci.

Cenné vítězství na DULKE !

(Tomáš Navrátil, 28. 8. 2016 8:19)

ŽL U14:
FK Dukla Praha MFK Trutnov 2 : 3 ( 0 : 3 )
branky: 11., 33., 34. Marek Bednář
rozhodčí: Duchoň-Tsarev, Zatkal
ŽK: 48. Marek Bednář
diváků: 60
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Lukáš (22. Janák, 69. G.Kondos), Navrátil, Čechovič, K.Kondos (40. Kalenský, 62. Gnol)-Bednář, Kulda (52. Hampl)
Utkání bylo sehráno na parádním pažitu v Praze-Ruzyni za neskutečně úmorného vedra (začátek ve 12.15 - ve stínu 35 stupňů !!). Nám se skvěle povedl první poločas. Svojí aktivní hrou jsme Duklu dokonale zaskočili, měli převahu, šance a díky střelecky disponovanému Márovi Bednářovi jsme se dostali do zaslouženého tříbrankového vedení. A to jsme ještě několik velmi dobrých šancí neproměnili. Soupeř se dostal do zakončení pouze jednou, ale se slabou hlavičkou si Mates hravě poradil. Prim v naší defenzivě hrály holky, útočníci Dukly z nich byli doslova nešťastní. Ve druhé půli jsme chtěli v aktivní hře dopředu pokačovat, ale ubývaly nám síly. Dukla poslala v poločase na hřiště sedm (!!) čerstvých hráčů a ve druhé půli dominovala. Mačkala nás a podařilo se jí dát dvě branky, navíc trestný kop z hranice vápna vyrazil Mates na tyč. My jsme se dostali na soupeřovu půli jen vyjímečně, ale byly to zajímavé situace, bohužel jsme s nimi špatně naložili. Vítězství jsme nakonec ubránili, objektivně ale musím říci, že utkání by slušela spíše remíza, my jsme byli lepší v prvním poločase, domácí ve druhém. Hráči zaslouží obrovské poděkování za způsob, jakým utkání v těchto doslova nelidských podmínkách odjezdili. Projevila se šíře a kvalita obou kádrů, zatímco Dukla když v poločase prostřídala a na hřiště poslala sedm nových hráčů, tak její hra šla nahoru, zatímco v našem případě někteří střídající kluci do utkání vůbec nezapadli a nedařilo se jim. Bylo to neskutečně náročné, o to více tři body hřejí ! Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích, s jakým nadhledem utkání odřídila. Ocenil bych i velmi přátelské prostředí na stadionku v Ruzyni a vstřícné jednání funkcionářů Dukly. Na některé věci, bohužel, nejsme zvyklí....

Re: Cenné vítězství na DULKE !

(Marek, 28. 8. 2016 8:46)

Gratulka v tom vedru asi nic moc

fotky z DULKY

(Tomáš Navrátil, 28. 8. 2016 8:30)

Na níže uvedeném odkazu se můžete podívat na několik fotek z našeho utkání na DUKLE, které pořídila vedoucí mužstva domácích paní Petra Spilková, za což jí moc děkujeme.

Nominace na DUKLU

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2016 7:00)

Nominace hráčů na mistrovské utkání s Duklou Praha v Praze na Ruzyni:
Šimůnek, Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Demuth, Lukáš, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Kulda, Janák, Kalenský, Gnol, G.Kondos, Hampl.
Sraz v 6.25 v HSM, odjezd v 6.30. Nástupy mimo HSM: Bednář, Gnol-nádraží (6.35), Kaleňáci-Kocbeře (6.50 - odjezd od Hradu v 6.20), holky-Hradec Králové restaurace za Hypernovou (cca 7.25)
Službu (červené dresy, čtyři míče a 15 ks kloboučlů) má Kuba Kulda a Radek Lukáš !
Návrat do Trutnova počítejte v cca 17 hodin

gratulace U15

(Tomáš Navrátil, 24. 8. 2016 21:39)

Velká gratulace našim U15, které vyhráli domácí středeční turnaj v HSM. Poděkování patří i našim klukům, Márovi, Kosťovi, Davidovi a Georgovi, kteří našim starším spoluhráčům na turnaji ochotně vypomohli. A dle slov trenéra Dorotíka si nevedli vůbec špatně, naopak !!