Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Program do konce roku + plán zimní přípravy

(Tomáš Navrátil, 3. 11. 2016 6:22)

Na hlavní stránku jsem vložil program do konce roku 2016 a plán zimní přípravy 2017 včetně sjednaných přípravných utkání.

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 2. 11. 2016 19:35)

Za středeční trénink bych kluky a holky pochválil. I přes velkou zimu a občasný déšť to všichni odmakali a dali do toho všechno. Trénink obohatila i účast golmanů U15 Tády Hampl a Vojty Dresslera a Ti odcházeli nadmíru spokojeni a pochválili naše střelce.
Jen upozorňuji na teplé tréninkové oblečení (včetně šusťákovky) a suché věci na převlečení !

(Tomáš Navrátil, 30. 10. 2016 7:32)

Všem rodičům jsem poslal na e-mail návrhy posledního výkopu, prosím rovněž na e-mail o rychlou reakci. Děkuji.

Admiru porážíme 4:0, ale fotbal z naší strany plakal, druhý poločas byl ostudou !

(Tomáš Navrátil, 29. 10. 2016 17:56)

MFK Trutnov - FK Admira Praha 4 : 0 ( 4 : 0 )
branky: Štěpán Čechovič 2, Dan Navrátil, Radek Lukáš
rozhodčí: Šob-Mlynář, Turek
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Kalenský(36. Klejna), A.Sováková, N.Sováková, Janák(36. G.Kondos)-Valeš, Navrátil, Kulda, Lukáš (36. Borovski)-Čechovič (54. K.Kondos), Bednář
Vyhráli jsme, ale to je tak jediné, co nás může těšit. Co jsme ale předvedli ve druhém poločase, to nemělo s fotbalem nic společného. Utkání rozhodl jeho úvod, když již po třech minutách hry jsme vedli 2:0. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky a další šance zahodili, soupeř zlobil jen zcela vyjímečně. Druhá půle však byla z naší strany jak ze zlého snu, soupeř nás fotbalově přehrával, my jsme se jen schovávali, nechtěli hrát, navíc měli strašně nevynucených ztrát a nebýt děvčat vzadu, rozhodně by jsme nedohráli s nulou. Někteří hráči působili na hřišti svým pohybem jak důchodci, někteří tam byli jen jako "namalovaní". Sebedůvěra některých je vzhledem k jejich pohybovým a fotbalovým schopnostem zarážející. S takovýmto přístupem hrát fotbal na této úrovni nelze. To pak nemusíme 3x týdně trénovat. Nevím, kam se poděla pohybová přirozenost, vitalita, touha uspět, soupeře přehrát, i když je výsledek jednoznačný. Je to k zamyšlení. Každopádně se podle toho musíme zařídit, protože takhle by to dál nešlo. Fotbalová a pohybová kvalita hráčů je přirozeně díky několika faktorům různá, nasazení a chuť však musí být u všech stejná !! Věřím, že v Novém Bydžově předvedeme o 200% kvalitnější výkon. Jak po stránce fotbalové, tak přístupu !!

Nominace na MU s Admirou Praha

(Tomáš Navrátil, 28. 10. 2016 19:05)

Šimůnek, Kalenský, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Navrátil, Čechovič, Bednář, Janák, K.Kondos, Valeš, G.Kondos, Klejna, Lukáš

Hrajeme v bílých dresech (termo-modré spodky, bílý vršek), sraz v 10.45 na UMT

omluva

(Kulda, 28. 10. 2016 10:09)

Omlouvam Jakuba z dnesniho treninku - rodinne duvody. Zitra bude. Diky Milan

omluva

(Georgios Kondos, 24. 10. 2016 15:27)

Omlouvám Georga z dnešního tréninku. Bolí ho hlava a není mu dobře.
Děkuji

omluva

(Jakub Demuth, 24. 10. 2016 11:50)

Omlouvám Jakuba na pondělí a středu z tréninku, v pátek na trénink přijde, v sobotu na zápas pokud bude v nominaci také. Díky Ilona

Omluva

(Honza Valeš, 23. 10. 2016 20:46)

Omlouvám se ze zítřejšího tréninku jsem mimo Trutnov.

Aneta s Nelou na reprezentačním srazu U15

(Tomáš Navrátil, 23. 10. 2016 12:03)

Hráčky našeho týmu Aneta a Nela Sovákovy se tento týden nezúčastní našeho tréninkového procesu, neboť byly nominovány na reprezentační sraz dívek U15, v jehož rámci sehrají dvě mezistátní přátelská utkání se stejným výběrem Polska. V úterý od 15 hodin v Náchodě a ve čtvrtek odvetu od 11 hodin ve Walbrzychu. Holkám přejeme hodně štěstí a věříme, že se v národním týmu prosadí !
V sobotu již budou obě k dispozici na utkání s Admirou Praha.

Plán přípravy a zápasů na následujících 14 dní

(Tomáš Navrátil, 23. 10. 2016 11:30)

Plán přípravy na 24 října. - 7. listopadu:

Pondělí, 24. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Středa, 26. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Pátek, 28. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Sobota, 29. října - MU MFK Trutnov - Admira Praha od 11.45 na UMT v Trutnově, sraz v 10.45
Pondělí, 31. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Středa, 2. listopadu - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Pátek, 4. listopadu - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Sobota, 5. listopadu - MU RMSK Cidlina Nový Bydžov - MFK Trutnov od 11.45 na UMT v Chudonicích, odjezd v 7.45 z HSM
Pondělí, 7. listopadu - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00

Chrudim porážíme šťastně 3:2 !

(Tomáš Navrátil, 23. 10. 2016 10:49)

MFK Trutnov - MFK Chrudim 3 : 2 ( 2 : 2 )
branky: 24., 35. Štěpán Čechovič, 70. Dan Navrátil (z pen.) - 2., 29. Roman Musílek
rozhodčí: Kazda-Bouz, Ludvík
diváků: 80
sestava: Šimůnek-Strasser, A.Sováková, Bednář (70.Bednář), Kalenský-Borovski (36.Klejna), Navrátil, N.Sováková, K.Kondos (53.Valeš)-Kulda, Čechovič
Na trutnovské umělce jsme přivítali velmi kvalitního soupeře. Trochu jsme museli improvizovat, neboť marodi přibývají. Utkání jsme nezačali dobře a od druhé minuty prohrávali, když nám utekl rychlonový Musílek a své sólo zakončil brankou. Nám to v poli herně nešlo, chyběla nám "šťáva", soupeř působil daleko fotbalověji. Několik náznaků šancí jsme měli, ale zcela jsme nezvládali finální fázi. Až ve 24. minutě se nám podařilo vyrovnat, když se po skvělém vysunutí prosadil ze samostatného nájezdu Štěpán Čechovič. Jenže po pěti minutách jsme opět prohrávali, po naši laciné ztrátě míče se soupeř dostal do rychlého brejku a opět Musílek ho zakončil druhou brankou v naší síti. Nám se však povedlo těsně před odchodem do kabin vyrovnat, když se opět ze samostatného nájezdu skvěle prosadil Štěpán Čechovič. Druhý poločas byl zcela vyrovnaný, možná s naší optickou převahou, ale téměř bez šancí. My jsme měli několik nebezpečných standartek, ale nic z toho, soupeř několik brejků, ale i on rovněž bez gólového zakončení. Když už se všichni připravovali na penaltové rozuzlení, Honza Valeš vysunul povedeným odkopem Štěpána Čechoviče, ten běžel sám na hostujícího golmana, ve vápně byl faulován a z nařízené penalty nám vystřelil šťastné tři body Dan Navrátil. Po rozehrání rozhodčí Kazda utkání ukončil.
Vyhráli jsme, získali tři body, ale tentokrát byly velmi šťastné. Chrudim si za předvedený výkon prohrát nezasloužila, hrála velmi dobře kombinačně, což nám dělalo veliké problémy. Má ve svém středu několik fotbalově velmi šikovných hráčů a skvělého golmana, který byť je menšího vzrůstu, tak skvěle čte hru a pro tým je neskutečně platným. Nám utkání vyhrál svojí mentální kvalitou Štěpán Čechovič, i díky skvělému tahu trenéra Šikala. Velkou pochvalu zaslouží i hráč U13 Pavel Strasser, který nám vypomohl a na pavém beku si vedl více než dobře. Do příštího utkání, které hrajeme opět doma s pražskou Admirou, se ale musíme výrazně zlepšit. Snad již se nám vyprázní marodka. Z hráčů musíme dostat na hřišti více, protože jsme přesvědčeni, že jejich potenciál je výrazně větší, než na hřišti ukazují. Ale bez tvrdé práce v tréninku to nepůjde !

Nominace na utkání s Chrudimí

(Tomáš Navrátil, 21. 10. 2016 18:49)

Šimůnek, A.Sováková, N.Sováková, Kalenský, Gnol, Klejna, Navrátil, Čechovič, Valeš, K.Kondos, G.Kondos, Kulda, Bednář, Hampl

Re: Nominace na utkání s Chrudimí

(Tomáš Navrátil, 21. 10. 2016 19:23)

Sraz v 10.45 na UMT v Trutnově (hrajeme vyjímečně jako první !) Nastoupíme v bílých dresech !!

Omluva

(Gnol David, 21. 10. 2016 14:56)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku. Narazil jsem si koleno. Zítra na zápas přijdu a uvidím jestli to půjde. Dnes to opravdu nejde.

(Jakub Demuth, 17. 10. 2016 11:44)

Omlouvám Jakuba od 17.10 do 26.10 z tréninků .
Od dnešního dne má antibiotika. Děkuji Demuthová Ilona

Jablonec byl nad naše síly

(Tomáš Navrátil, 16. 10. 2016 16:14)

FK Jablonec nad Nisou - MFK Trutnov 6 : 0 ( 3 : 0 )
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Gnol (36. Hampl), Navrátil (45. Klejna), Čechovič 50. (G.Kondos), K.Kondos-Kulda, Bednář
Domácí nás předčili ve všech směrech a zaslouženě vysoko zvítězili, k čemuž jim gratulujeme. Naplno se projevila síla obou kádrů, navíc Jablonci toto utkání opravdu sedlo, hrál skvěle. Náš výkon nebyl optimální, ani po stránce fotbalové kvality, ani po stránce přístupu a nasazení. Zatímco domácí ještě několik šancí do gólového efektu nedotáhli, my jsme se do ohrožení domácí branky za celé utkání prakticky nedostali. Nemrzí ani tak konečný výsledek, jako nechuť se o lepší poprat ! Na druhou stranu, individuální výkonostní strop má každý hráč někde jinde.