Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Letní příprava

(Klejna Martin, 27. 6. 2016 8:01)

Dobrý den,ahoj...Už jsem to tu v lednu psala,znovu upřesňuji.Omlouvám Martina z letní přípravy v termínu od 30.7 do 18.8 je na táboře. Bohužel soustředěnÍ se nezúčastní.Děkuji za pochopení. Hanka

Přátelské utkání ve Studenci

(Tomáš Navrátil, 26. 6. 2016 18:53)

SK Studenec U13-15 - MFK Trutnov U13 3 : 4 ( 2 : 3 )
branky: Radek Lukáš 2, Štěpán Čechovič 2
závěrečné penalty: 4:3 (proměnili Štěpán Čechovič, Dan Navrátil, Radim Zengler-neproměnili Marek Bednář, Kevin Houdek, Radek Lukáš)
hrací doba: 2x40 minut
rozhodčí: Huřťák (KFS Liberec)
diváků: 80
sestava: Šimůnek-Stránský, Zengler, Demuth, Gnol, Klejna, Navrátil, Čechovič, Houdek, Lukáš, Bednář, Kalenský
Na úplný závěr sezony jsme sehráli utkání ve Studenci, které zapadalo do programu studenecké pouti. Stál proti nám velmi vyspělý soupeř, nejen fyzicky, ale i fotbalově. Studenečtí měli ve svém středu několik hráčů ligového Jablonce a to se na jejich kvalitě samozřejmě výrazně projevilo. Nám se absolutně nepovedl začátek utkání a v 11. minutě jsme prohrávali 2:0. Hráli jsme zbytečně složitě a míč tahali a přicházeli o něj, navíc jsme se soupěře jakoby báli a byli velmi nedůrazní. Ale poté jsme se výrazně zlepšili a ještě do poločasu se nám podařilo výsledek otočit. Nejprve Radek Lukáš využil perfektní kolmice za obranu od Radima Zenglera a tváří v tvář domácímu golmanovi snížil. Poté vyrovnal po odraženém míči Štěpán Čechovič a stejný hráč nás po hrubé chybě domácích obránců poslal do poločasového vedení. To jsme mohli ještě navýšit, ale Dan Navrátil trefil z trestného kopu jen břevno. Ve druhém poločase získávali s přibývajícím časem a ubývajícími silami našich hráčů domácí převahu a podařilo se jim zaslouženě vyrovnat, když jsme zcela propadli ve středu hřiště a situaci domácímu střelci ještě ulehčil svým špatným vyběhnutím golman Mates Šimůnek. Studenečtí pak měli ještě několik příležitostí, jak získat vedení na svoji stranu, ale ani jednu svoji šanci nevyužili. A tak pro ně přišel trest a naopak naše radost, v poslední minutě vyslal Štěpán Čechovič krásnou přihrávkou Radka Lukáše, ten si pohrál s dvěma obránci a podél golmana ligového Jablonce Vojty Reinera rozhodl o našem vítězství 4:3. Jelikož již byly domluvené i penalty (tři minuty před koncem za mnou přišel domácí funkcionář, že to asi skončí remízou a že by o vítězi měly před tolika diváky rozhodnout penalty), takže se nakonace i přes naše vítězství kopaly.
Myslím si, že záslouhou obou mužstev se hrálo velmi kvalitní utkání, které mělo i přes velké teplo velmi vysoké tempo a fotbalovou kvalitu.
Klukům děkuji a přeji jim pohodové prázdniny. Rodičům děkuji za dopravu hráčů k utkání.

Nominace na nedělní utkání ve Studenci

(Tomáš Navrátil, 22. 6. 2016 21:15)

Neděle, 26. června od 15.30, sraz na hřišti ve Studenci ve 14.50, hraje se s SK Studenec U15, na velké hřiště, 10+1, 2x35 minut
Nominace: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, Gnol, Lukáš, Čechovič, Navrátil, Houdek, Klejna, Bednář, Kalenský. Ještě jeden hráč do pole může jet (počkám do čtvrtka do 18.00, pak případně seženu náhradníka z U14), abychom měli dva hráče na střídání.
Cesta do Studence: Trutnov-Dolní Kalná (kolem autokempu)-Bukovina-Studenec
Cesta zpět do Trutnova: Studenec-Zálesní Lhota-Horní Kalná-Dolní Kalná-Trutnov
Byl by někdo schopen v HSM vyzvednout červené dresy (předjednal bych to tam) ?
PS: kdyby byl zájem, je možné se cestou zpět zastavit v Dolní Kalné na koupališti se osvěžit, hlásí třicítky !
V případě dotazů pište zde, případně volejte.

(Tomáš Navrátil, 23. 6. 2016 20:44)

Martine díky, už je má naložené Ilona Demuthová, spojila se s Liborem a ten jí je dnes vydal, takže v neděli je přiveze.

(Oprava, 26. 6. 2016 0:07)

Akorát ☺

Studenec

(David Gnol, 22. 6. 2016 19:26)

Dobrý den, také bych se rád zúčastnil zápasu. Pokud je místo. Děkuji.

Studenec

(Zengler Radim, 22. 6. 2016 17:11)

Ahoj Radim se zúčastní jestli je místo

Re: Studenec

(Tomáš Navrátil, 22. 6. 2016 19:09)

Budu velmi rád, je jedenáctý .... Díky !

Nabídka přáteláku na velké hřiště ve Studenci

(Klára, 22. 6. 2016 12:45)

Dobrý den, Mára se jistě rád zúčastní, akorad musím někoho poprosit zda by ho nevzal, neboť jsem v práci :( Děkuji

(Tomáš Navrátil, 20. 6. 2016 14:07)

Ahoj kluci, holky a rodiče, v neděli 26. června je ve Studenci pouť a obrátili se na mne s prosbou tamní pořadatelé, kterým na poslední chvíli vypadl soupeř, jestli bychom nedali do kupy tým žáků na zápas proti SK Studenec (roč.2001-03), 2x35 minut, 10+1, od 15.30 na hřišti ve Studenci (krásný pažit). Jeto z Trutnova 34 km, doprava by musela být individuelní, sraz na hřišti ve Studenci ve 14.50 hodin. Hráli bychom v červených dresech. Je to vyjet z Trutnova ve 14.10 a návrat počítejte, že do šesti jste doma.
Napište zde prosím, kdo by jste si chtěl jet zápas zahrát, pokud by nás bylo málo, musel bych to doplnit z jiných kategorií. Ale Studeneckým fotbalistům bych velmi rád vyhověl, neboť oni mi také vyšli vstříc, když den před tím sehrají zápas v Dolní Kalné u příležitosti zakončení sezóny, kdy i nám vypadl soupeř.