Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Z Čáslavi vezeme zasloužené tři body !

(Tomáš Navrátil, 12. 3. 2017 18:20)

FK Čáslav - MFK Trutnov 1 : 4 ( 0 : 3 )
branky: 42.Mužátko-2.Kulda, 12.Navrátil, 29., 38.Čechovič
rozhodčí: Hocek-Mucha, Zoufalý
diváků: 40
sestava MFK: Šimůnek-Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Gnol(36.G.Kondos)-Čechovič(40.Lukáš), Navrátil, Neradová, Klejna-Bednář, K.Kondos
První jarní mistrovské utkání jsme sehráli na umělce v Čáslavi a musím radostně konstatovat, že jsme ho zvládli velmi dobře. V prvním poločase jsme jednoznačně dominovali, hráli hodně směrem dopředu a dostávali se do nadějných příležitostí. Branky jsme však stříleli pouze ze stndartních situací. Ty jsme zvládli, byť jejich nácvik na pátečním tréninku byl doslova děsivý, skvěle. Již ve druhé minutě posadil Dan rohový kop na hlavu naskakujícího Jakuba Kuldy a ujali jsme se vedení - 0:1. Situace jako přes kopírák o pět minut později, Kuba však snad v ještě výhodnější pozici nedal, míč se mu zamotal mezi nohy. Ve 12. minutě sehraný signál, opět z rohu, s agilním Márou na přední tyči, Danem vrácený centr měl najít svého adresáta na zadní tyči, ale ouha, "nepovedený" centr skončil sice u zadní tyče, ale přesně v šibenici - 0:2. Nadále jsme měli herní převahu a domácí obraně zle zatápěli, výpady domácích byly jen ojedinělé a s přehledem je likvidovala naše reprezentační stoperská dvojice společně s Matesem v bráně. Ve 29. minutě jsme odskočili na tříbrankový rozdíl, Dan načechral do vápna trestný kop, po hlavičkovém souboji se k propadlému míči dostal Štěpán a pohodlně zavěsil - 0:3. Tak skončil i první poločas, který se nám povedl parádně. Do druhé půle jsme prostřídali, Davida bolelo koleno, na levého beka se tak postavil Georgios, po pěti minutách hry vystřídal Radek Štěpána, který měl problémy s tříslem. Než se ale nechal vystřídat, stihl dát ještě svůj druhý gól, když využil nezištnou přihrávku skvěle se uvolnivšího Martina a míč doklepl za bezmocného domácího golmana - 0:4. Poté jsme ale na dobrých patnáct minut vypadli ze hry a můžeme být rádi, že nám domácí dali jen jednu branku, neboť v minimálně dvou případech skvěle zasáhl Mates a podržel nás. V poslední čtvrthodince jsme si již utkání pohlídali, mohli přidat další branky, ale v koncovce jsme byli velmi nepřesní a "hladoví". Utkání jsme tak dovedli do vítězného konce, myslím si, že zcela zaslouženě, kluci a holky hráli vyjma snad té krátké pasáže ve druhém poločase velmi dobře a zaslouží za svůj výkon a přístup velkou pochvalu ! Své premiérové mistrovské utkání odehrála v našem dresu Denisa Neradová a musím říci, že hrála skvěle. Pochválil bych i velmi přesné a komunikativní rozhodčí. Jedinou kaňkou tak byla porážka 1:0, kterou utpěla naše patnáctka, věřme, že v dalších utkáních předvede daleko kavlitnější výkon a zajistí nám pro zbývající část jara "lepší" skupinu.

Re: Z Čáslavi vezeme zasloužené tři body !

(Tomáš Navrátil, 14. 3. 2017 8:08)

Hodnocení utkání domácími trenéry:

V prvním utkání jarní části mistrovskch soutěží se v Čáslavi představil tým MFK Trutnov. Velmi kvalitní soupeř, který se pohybuje na předních příčkách ČLŽ. Po celý 1. poločas se domácí nedokázali prosadit a vymanit z velkého tlaku. Malý důraz v osobních soubojích a nedůsledné obsazování při standartních situacích přineslo poločasový stav 0:3.

V druhém poločasu byli domácí aktivnější. Rychlé přistupování k hráčům při bránění a náznaky dobrých kombinací přineslo pasáž hry, kdy se konečně podařilo obsadit branku hostů. Po hezké kombinaci Gonda - Miláček vstřelil čestnou branku Mužátko.

"Pokud se podaří poločasové probuzení aktivovat už před začátkem utkání je zde velký předpoklad na lepší výkon i výsledek"

gratulace

(Ilona, 12. 3. 2017 15:41)

Gratuluji všem klukům a děvčatům k dnešnímu vítězství v Čáslavi.

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 10. 3. 2017 19:19)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Klejna, Lukáš, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, G.Kondos, Bednář, Neradová
Odjezd v neděli v 7.00 z HSM, sraz v 6.55, jede se směr Hradec Králové.
Hrajeme v červených dresech, vezměte si obutí na oba povrchy (jak UMT, tak přírodní trávu). Návrat do Trutnova v cca 15.30.

přání

(Ilona Demuthová , 5. 3. 2017 18:46)

Přeji všem hráčům U -14 úspěšný vstup do začínajících mistrovských utkání, mnoho vyhraných zápasů a jen to nej.
Bylo to s vámi fajn a jste bezva parta kluků a holek.

Re: přání

(Michala , 8. 3. 2017 20:39)

Ilonko za nás všechny Sovakovo-Sikalovic děkujeme za přání a je velikanananska skoda, že budete oba v U14 chybět!!!!!! Michala

Re: Re: přání

(Marek st., 10. 3. 2017 7:03)

Naprosto souhlasím Kuba bude citelná ztráta

Re: Re: Re: přání

(Ilona, 10. 3. 2017 18:41)

Děkujeme , i vy nám budete chybět. Ať se Markovi daří.

Re: Re: přání

(Ilona, 10. 3. 2017 18:39)

Míšo , i mě budete všchni chybět, ale asi to tak mělo být. Držím Vám všem palce a přeji hodně štěstí a vyhraných zápasů. Pozdrav holkám.

V neděli zahajujeme v Čáslavi jarní část soutěže !

(Tomáš Navrátil, 9. 3. 2017 22:10)

Zima utekla jako voda a po tří a půl měsíční přestávce začínají opět mistrovské mače. Musím smutně konstatovat, že zimní příprava se příliš nepovedla, hlavním důvodem byla spousta absencí v tréninkovém procesu, včetně přípravných utkání. Na vině byly zejména nemoci a zranění. Sehráli jsme osm přípravných utkání a na "rozjezd" jeden halový turnaj. Bohužel jedno utkání jsme museli pro nedostatek hráčů zrušit. Pozitivní bylo, že všichni hráči měli přibližně stejné herní vytížení. Trénovali jsme třikrát týdně, v pondělí v hale na Mládežce a ve středu a v pátek na umělce v Trutnově + hráči měli doma 1-2x týdně cvičit, když jsem ale viděl pokroky něktrerých třeba v přeskocích přes švihadlo, tak o tom dost pochybuji. Bohužel. Tréninkové nasazení bylo ale vesměs dobré, je jen pro některé kluky samotné škoda, že tomu nedají sto procent. Ale věřím, že po období, kdy se jim honí v hlavě všechno možné a jejich reakce jsou úměrné jejich vývoji, se to postupně zlepší. Do jara vstupujeme s velmi úzkým kádrem, bohužel dlouhodobě jsou zraněni Míra Stránský a Pavel Strasser, takže jsme si na poslední chvíli vypomohli angažováním Denisy Neradové, která nám pomohla již v několika utkáních a v těchto dnech se dotahuje její půlroční přestup do Trutnova. Jsem velice rád, že vábení několika ligových klubů odolal Marek Bednář a minimálně na jaře bude součástí našeho týmu. Věřme, že nikdo neomarodí a nezraní se, to by byla situace poměrně kritická. Nedělní utkání v Čáslavi pro nás bude velkou prověrkou. Doma jsme sice porazili Čáslav jednoznačně 8:0, ale tehdy utkání rozhodly tři rychlé branky a soupeř odpadl, nyní hrajeme venku, na UMT menších rozměrů a soupeř nám určitě nedá nic zadarmo. Fotbalovou kvalitu musíme podložit nasazením, jinak nemáme šanci. Domácí mají kvalitní tým, jsou to bojovníci, navíc někteří hráči jsou i ve fotbalové akademii v Pardubicích. Ale my se netajíme tím, že chceme v Čáslavi uspět, sice soupeř nám má po debaklu u nás co vracet, my jemu ale také, neboť v posledním utkání v Čáslavi, ještě v mladších žácích, jsme na místním atletickém hřišti vedli v pohodovém utkání čtvrt hodiny před koncem 4:1, nakonec jsme ale prohráli 5:4 !! I toto utkání pro nás musí být ponaučením, většina hráčů ho má ještě v krvi. Klukům a holkám věřím, že utkání zvládnou a budou pokračovat ve velmi kvalitních výkonech, které nás zdobily po většinu podzimu. Na jaře nás čekají ještě čtyři kola základní části (do Čáslavi, doma Náchod, do Chrudimi a doma Jablonec), poté má náš osud v rukou naše patnáctka, pokud skončí do šestého místa, budeme hrát lepší skupinu, pokud skončí sedmá a níže, budeme hrát "okresní přebor" řízený Fačrem. I z tohoto důvodu budeme k naší patnáctce vstřícní a budeme se snažit ji vypomoci našimi "TOP" hráči, pokud o to bude zájem. Do Čáslavi jede v neděli velký autobus, tak zvu i rodiče, kdo má čas a chuť, pojeďte nás podpořit. Kluci a holky to budou určitě potřebovat !
Děkuji všem rodičům za spolupráci a zejména svému kolegovi Davidu Šikalovi za trenérskou výpomoc, zejména v době, kdy jsem byl nepřítomen z důvodu studia trenérské licence v Praze.
Tak vzhůru na jarní část !!
Tomáš Navrátil-trenér

Re: V neděli zahajujeme v Čáslavi jarní část soutěže !

(fanousek-rodic, 10. 3. 2017 9:25)

Hodne stesti at se Vam dari a vyhrajete nejen v Caslavi !

Páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 3. 2017 9:35)

Páteční trénink by začal již v 16.15 (sraz v 16.00), ale trénovali bychom normálně do 18.00, přičemž v té poslední čtvrthodince bychom si nacvičili pár standartek (rohové kopy, auty), ať jsme na Čáslav připraveni !

Omluva

(Kulda, 6. 3. 2017 15:48)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku mám natažený stehenní sval.

Paní Ilona Demuthová končí ve funkci vedoucího mužstva

(Tomáš Navrátil, 5. 3. 2017 12:04)

Po svém synovi končí u našeho mužstva i paní Ilona Demuthová, která zastávala funkci vedoucí mužstva. Iloně bych chtěl poděkovat za spolupráci a za vše, co pro náš tým velmi ochotně a zodpovědně zajišťovala.

omluva

(Klejna, 5. 3. 2017 9:26)

Dobrý den;omlouvám se z pondělního treninku,jsem na horách.Klejnič

Tři upozornění na příští týden !

(Tomáš Navrátil, 4. 3. 2017 20:56)

1. pondělní trénink je na UMT, tělocvična na Mládežce je zavřená (čas zůstává stejný)
2. středeční trénink je o čtvrt hodiny dříve (od 18.00 hraje áčko PU)
3. v neděli zahajujeme mistrovská utkání - jedeme do Čáslavi !!

Jinak gratuluji k výkonu a vítězství nad Náchodem !

MFK Trutnov : FK Náchod 2:0 (1:0)

(David Šikal, 4. 3. 2017 19:23)

Sestava: Šimůnek - Kalenský, Sováková A., Gnol, Kulda - Kondos K., Navrátil, Lukáš, Klejna - Bednář, Čechovič
Průběžně střídali: Kondos G. Neradová
Góly: 10 Lukáš, 50 Neradová
Do dnešního utkání, se soupeřem z nedalekého Náchoda, jsme vstoupili ospale, čehož soupeř dokázal využít a dostával nás tak pod tlak.
Naštěstí pro nás svou převahu nepotvrdil gólově. V 10. minutě jsme se osmělili, Kosťa vyvezl balón po lajně, centroval do vápna soupeře. Ze skrumáže se dostal míč k Radkovi, který krásnou střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu.
Náchodští hráči se po obdržené brance nepoložili, naopak je vyburcovala k většímu tlaku.
Nám scházel větší důraz a přesnost v přihrávkách. Zbytečně jsme se snažili od půlky hřiště o finální přihrávky.
Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší. Byli jsme aktivnějším týmem, zpřesnili jsme přihrávky a hru jsme zbytečně nezkracovali.
V 50 min. zápasu přihrál Lukáš, přesnou přihrávkou doprostřed hřiště, Denče, která z 25 metrů přímou střelou překonala hostujícího brankáře.
Zbytek zápasu se odehrál většinou na půlce soupeře.
Škoda jen, že jsme nedokázali využít naši sérii 5ti rohových kopů.
Za zmínku stojí parádní průniky Marka, gól Štěpána (nebyl uznán pro ofsajdové postavení), hlavičková střela Kuby i nastřelené břevno Kosti.

Nominace na PU s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 3. 3. 2017 20:31)

Šimůnek, Gnol, Kalenský, A.Sováková, G.Kondos, Čechovič, Klejna, Navrátil, Lukáš, Kulda, Bednář, K.Kondos
Sraz v 10.55 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech.
Všichni hráči nastoupí v dlouhých nohavicích (nikoli jen v trenýrkách !!)

po středečním tréninku vířivka NENÍ !!

(Tomáš Navrátil, 1. 3. 2017 14:58)

Jelikož trenér David Šikal musí ihned po tréninku odjet do zaměstnání a nepodařilo se mi sehnat "dozor" kluků na regeneraci, tak ji ruším, tedy ihned po tréninku pojede každý domů. Děkjui za pochopení.
PS: ať se Vám dnešní trénink povede, pozdravuji vás z Prahy !!

trénink

(David Gnol, 27. 2. 2017 13:09)

Dobrý den,
David začne s tréninkem od středy 1.3.2017.
Děkuji Dita Gnolová


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »