Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Honza Valeš, 10. 10. 2016 7:35)

Dobrý den omlouvám se z dnešního treninku mám nataženou pravou nohu.

Program na následujících 14 dní

(Tomáš Navrátil, 9. 10. 2016 21:10)

Pondělí, 10. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00 (VIDEO !!)
Středa, 12. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Pátek, 14. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00
Neděle, 16. října - MU FK Jablonec-MFK Trutnov od 12.00, odjezd z HSM v 7.00
Pondělí, 17. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00 - trenéři Jebavý, Šikal - Navrátil licence Praha
Středa, 19. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00 - trenéři Jebavý, Šikal - Navrátil licence Praha
Pátek, 21. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00 - trenéři Jebavý, Šikal - Navrátil licence Praha
Sobota, 22. října - MU MFK Trutnov-MFK Chrudim od 13.30 v HSM (případně UMT Trutnov)
Pondělí, 24. října - TJ UMT Trutnov 16.30-18.00

Z Náchoda vezeme tři body a máme velkou radost z vítězství U15 !

(Tomáš Navrátil, 9. 10. 2016 8:32)

FK Náchod-MFK Trutnov 0 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 31., 35. Jakub Kulda, 56. Štěpán Čechovič
rozhodčí: Svoboda-T.Franěk, Nožka
ŽK: 0:1 (32. Jakub Demuth za úmyslnou ruku)
diváků: 50
sestava: Hampl-Gnol (41.Kalenský) , A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Borovski (46.Valeš), Navrátil, Čechovič (59.G.Kondos), K.Kondos (47.Klejna)-Bednář, Kulda

Utkání v Náchodě se nám povedlo výsledkově, herně to moc dobré nebylo. Navíc dvě minuty před výkopem jsme museli rychle reagovat na zranění golmana Matěje Šimůnka. Bylo znát, že na malou umělku jsou domácí více zvyklí, nám to v prvním poločase fotbalově nešlo. Od zadu chyběla kvalitnější, přesnější a rychlejší rozhehrávka, v záloze pohyb, důraz a nabídka a v útoku schopnost podržet míč a prosadit se. Domácí nám byli v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem, byť se do žádné tutovky nedostali, tak působili daleko živějším dojmem. Nám se podařil závěr poločasu, kdy jsme po dvou pěkných kombinacích ve středu hřiště a pohotovém zakončení Kuby Kuldy odskočili na dvoubrankové vedení. Ve druhé půli ne že bychom naši hru až tolik zlepšili, ale již jsme měli převahu, byli daleko nebezpečnější a dostávali se do šancí, z nich několik jich bylo více než vyložených. Ale vyjma parádní branky Štěpána Čechoviče po pěkné individuelní akci středem hřiště jsme již další branku nepřidali. Soupeř měl ve druhém poločase dvě šance, první jsme s vypětím odvrátili, při druhé nás zachránila tyč. Za týden v Jablonci na půdě vedoucího celku musíme ale svůj výkon zlepšit, s takovýmto herním pojetím bychom tam neměli šanci uspět. Někteří hráči si to musí rozebrat ve svých hlavách, neboť jejich fotbalový potenciál je daleko vyšší, než jaký v Náchodě předvedli.
Velkou radost máme i z vítězství naší patnáctky (podle U15 se rozhoduje i o našem osudu pro jarní část), která zvítězila jednoznačně 5:1 a svým výkonem ji v prvním poločase pomohl i Štěpán Čechovič.

dresy

(Tomáš Navrátil, 7. 10. 2016 20:11)

V Náchodě nastoupíme v červených dresech a bílých trenýrkách, píši to kvůli barvě termoprádla, aby nedošlo k situaci jako minulý týden. Takže kdo bude mít pod dresem jakékoli oblečení, které bude z dresu (trenýrek) koukat, musí mít stejnou barvu jako dres (trenýrky).
Docela se divím, že rozhodčí nevyžadují i stejnou barvu např. ortézy na koleno, brankařských rukavic apod. .... Aby si hráči za chvíli nemuseli barvit i vlasy, když půjdou do hlavičky, aby rozhodčí poznal, kdo hlavičkuje ....

Nominace do Náchoda

(Tomáš Navrátil, 7. 10. 2016 19:28)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, A.Sováková, N.Sováková, Klejna, Kulda, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Kalenský, Valeš, G.Kondos

omluveni: Stránský, Lukáš, Janák

odjezd v sobotu v 8.00 z HSM (Mára, David, trenér Jebavý - vlakové nádraží, Martin, Honzik, Štěpán a holky jedou autem - sraz v Náchodě v 10.45)

Upozorňuji na teplé oblečení (termoprádlo) !!

termo

(Ilona Demuthová , 6. 10. 2016 16:23)

Nabízím bílé dlouhé termokalhoty, vel.164. Kdyby někdo potřeboval na zápasy. Cena 100, - Kč. Velmi málo nošené a dále kopačky Nike vel.41, cena 200, - Kč.

Na výběrech se naši hráči neztratili !

(Tomáš Navrátil, 5. 10. 2016 21:18)

1.kolo MKS v Havlíčkově Brodě s KFS Vysočina

Dne 4.10.2016 zajížděly výběry KFS U13 a U14 do Havlíčkova Brodu, kde se utkaly v rámci 1.kola MKS s výběry KFS Vysočina. V chladném a deštivém počasí se nedařilo hráčům výběru U13. Ti své dvojutkání se svými vrstevníky prohráli vysoko 7:21. Hlavní rozdíl byl v přechodu do útoku a realizaci brankových příležitostí. Někteří hráči pak zaostávali také v rychlosti a osobních soubojích. Výběr U14 své utkání naopak zvládl velmi dobře a zvítězil přesvědčivě 7:2.

KFS Vysočina U13– Královéhradecký KFS U13 21:7 (11:2)

Červení: Hendrich, Hanzlíček, Cvrček, Horváth, Pospíšil, Brdička, Holík, Čejchan, Kalina

Branky: Holík 3, Pospíšil 2

Modří: Šimůnek, Pospíšil, Duch, Kruliš, Šimon, Čančara, Filip, Malý, Hruška

Branky: Čančara, Malý

Trenéři: Martin Štěpán, Ondřej Nejman, Pavel Obermajer

Hodnocení týmu: Na první utkání mezi krajské soutěže jsme odjeli bez několika hráčů, kteří byli v původní nominaci. Hned od začátku bylo viditelné, že někteří nestačí vyšší rychlosti než jsou normálně zvyklí. Nicméně i tak jsme se dokázali dostat do šancí, ale zakončení bylo minimálně velmi tristní. Buď jsme byli zbytečně zbrklí nebo nám to naopak trvalo příliš dlouho. Soupeř, který měl velmi dobrý přechod do útoku, využil takřka každou naši chybu ke skórování. Nutno přiznat, že některé chyby byly úplně šílené. Obrovské nedostatky jsme ale měli také v organizaci hry. Do dalších kol máme rozhodně na čem pracovat.


KFS Vysočina U14 – Královéhradecký KFS U14 2:7 (1:1)

Branky: Matěj Šrejber 2, Daniel Zelenka 2, Václav Schober, Vojtěch Brychta, Jan Zmítko

Sestava: Jiří Strnad (36.Patrik Šoufek)-Štěpán Dostál (55.Ondřej Borovski), Tomáš Česák (60. Jaroslav Šalda), Jaroslav Šalda (36. Martin Sapár), Ondřej Borovski (36.Jan Zmítko)-Radim Zengler (53.Tomáš Havrda), Daniel Navrátil (53.Ondřej Lukáš) , Ondřej Lukáš (36.Štěpán Čechovič), Tomáš Havrda (36. Daniel Zelenka)-Ladislav Gunár (28.Vojtěch Brychta, 55.Václav Schober), Václav Schober (20.Matěj Šrejber, 60.Ladislav Gunár)

Trenéři: Mirza Rahimič, Tomáš Navrátil, Jaroslav Matějka

Hodnocení týmu: Do utkání náš výběr nevstoupil příliš šťastně, když domácí využili ojedinělého brejku a nepokrytý domácí hráč nedal Strnadovi tvrdou střelou na zadní tyč šanci. Poté jsme měli několik příležitostí na vyrovnání, ale vždy nám scházela přesnější finální přihrávka, přesto se nám ještě do poločasu podařilo utkání vyrovnat. Ve druhé půli jsme však brzy opět prohrávali, když jsme pokazili jednoduchou rozehrávku a soupeř nás nemilosrdně potrestal. To však bylo z jeho strany vše. Naši hráči utkání zcela ovládli a podařilo se jim vstřelit dalších šest branek, když ještě řadu dalších příležitostí neproměnili. Utkání tedy nakonec skončilo poměrně jednoznačným výsledkem, po většinu utkání jsme byli lepším týmem, takže zaslouženě, ale v utkání bylo i několik pasáží, kdy nám scházel účelnější pohyb, lepší a hlavně rychlejší práce s míčem, přesnější kombinace a hlavně efektivnější zakončení. Tyto faktory musíme do příštího utkání, které hrajeme 18. října v Hradci Králové na Slávii s jihomoravským KFS, výrazně zlepšit. Pochvalu zaslouží všichni hráči, k těm výraznějším patřili Tomáš Česák, Ondřej Lukáš, Daniel Navrátil, Radim Zengler, Matěj Šrejber, a Ladislav Gunár.

Mgr. Jan Míl, PTM Královehradeckého KFS

Páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 5. 10. 2016 17:12)

Páteční trénink (7.10.) bude na UMT v Trutnově, čas zůstává stejný, tedy 16.30-18.00. Důvody jsou tři, vzhledem k očekávanému podzimnímu počasí jsou podmínky na UMT oproti přírodní trávě neměnné, navíc potřebujeme velkou bránu a celou polovinu hřiště a za další v sobotu v Náchodě budeme hrát s největší pravděpodobností rovněž na UMT, tak aby si na ni hráči po více jak půlroční pauze trochu zvykli.

Zrušený trénink!

(Tomáš Navrátil, 5. 10. 2016 13:28)

Dnešní trénink /5.10./ z důvodu vytrvalého deště,podmáčeného terénu v HSM a obsazené UMT zrušen!! Páteční trénink je možný na UMT,sledujte stránky!

Omluva

(Martin Klejna , 5. 10. 2016 12:53)

Dobrý den ,omlouvám dnes Martina asi střevní chřipka .Děkuji Klejnová

Omluva

(Honzík Valeš, 3. 10. 2016 13:50)

Omlouvám se, že dnešního tréninku.

Hodnocení ze strany soupeře

(Tomáš Navrátil, 3. 10. 2016 8:16)

Zajímavé hodnocení ze stránek soupeře ......

(jinak na těchto stránkách : http://www.fkcaslav-mladez.cz/novinky/u14-mfk-trutnov-fk-caslav- je i obsáhlá fotodokumentace z utkání). Tradičně řadu pěkných fotek pořídila i paní Šikalová: http://sikalovci.rajce.idnes.cz/20161002_MFK_x_Caslav/

U14 - Hořká porážka na hřišti Trutnova

Dvě slečny a 9 kluků v dresech Trutnova nám udělilo velkou lekci z proměňování šancí a proč se vyplácí hrát až do závěrečného hvizdu rozhodčího

MFK Trutnov - FK Čáslav 8:0 (1:0)

Sestava: Duras - Vorel, Mužátko, Válek, Nykodým - Machů, Štoček, Nový (62. Trtík), Krška (26. Vondra), Šveřepa (52. Klepáč) - Miláček

Po drtivém závěru porážíme Čáslav vysoko 8:0 !

(Tomáš Navrátil, 3. 10. 2016 6:04)

MFK Trutnov - FK Čáslav 8 : 0 ( 1 : 0 )
branky: 33., 64., 65. Tadeáš Hampl, 38., 58. Nela Sováková, 68., 70. Dan Navrátil, 43. Štěpán Čechovič
rozhodčí: Hůlka-Šiling, Žák
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Kalenský(52.Valeš), A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna(23.Hampl), Navrátil, Čechovič, K.Kondos(54.G.Kondos)-Bednář, Kulda
V dalším mistrovském utkání jsme přivítali na přírodní trávě hlavního stadionu v Trutnově Čáslav a po dvou porážkách v řadě od libereckého Slovanu jsme chtěli naplno bodovat. To se povedlo, kluci a holky podali velmi dobrý výkon a svého soupeře nejen výrazně přehráli, ale také přestříleli. V prvním poločase nebyla naše převaha ještě tak výrazná, zlobil i soupeř, který několikrát využil okénka v naší obraně a kdoví, jak by to vypadalo, kdyby hostující Miláček dvě své velké příležitosti, kdy se řítil sám na Matěje, proměnil. Nám hra směrem dopředu vázla, scházela kvalitnější finální kombinace a náběhy z druhé vlny. Na branku jsme tak museli čekat "až" do 33. minuty, to Kuba Kulda vybojoval míč, za obranou našel rozběhnutého Tádu Hampla a ten krásným lobem přehodil vyběhnuvšího golmana - 1:0. A jelikož další dvě, tři velmi dobré příležitosti jsme neproměnili, do kabin se šlo za našeho hubeného vátězství 1:0. Do druhé půle jsme šli na hřiště s cílem hrát aktivní, nátlakový fotbal, na soupeře vlétnout a nedat mu žádný prostor. To se nám dařilo, přicházely jeho chyby, naše standartky, náběhy do otevřené obrany. Hned na začátku druhého poločasu se nám dvěma brankami podařilo soupeře zlomit a stali jsme se pánem na hřišti. Málo kdo tušil, že v závěrečných dvanácti minutách přidáme ještě pět branek ! A nutno podotknout, že krásných branek. Soupeř se za celý druhý poločas do zakončení vůbec nedostal a na naší polovině byl spíše svátečním hostem. Utkání se nám zejména výsledkově velmi povedlo, herně to také špatné nebylo, ale stále je v naší hře hodně věcí, které musíme vylepšit, ať již zrychlit, zpřesnit či zjednodušit. Kluky a holky chválíme, bylo to krásné nedělní odpoledne. V sobotu hrajeme další mistrovské utkání v Náchodě, kde budeme chtít naší formu potvrdit, čeká nás ale velmi kvalitní domácí tým, navíc derby žádného favorita většinou nemá.

Krásné vítězství nad Čáslaví 8:0 !!

(Tomáš Navrátil, 2. 10. 2016 21:43)

Nad Čáslaví vítězíme zaslouženě a jednoznačně, zejména díky kanonádě ve druhém poločase, 8:0. Hráči zaslouží velké poděkování. Podrobnosti později !

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 30. 9. 2016 20:56)

Šimůnek, Klejna, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Kulda, Navrátil, Bednář, Čechovič, K.Kondos, Valeš, Kalenský, G.Kondos, Hampl

omluveni: Gnol, Stránský, Lukáš, Janák (pravděpodobně ještě nemocný)

Sraz v neděli ve 13.15 na stadionu v Trutnově. S sebou vítěznou náladu !!!

Ukončení nemoci

(David Gnol, 29. 9. 2016 14:38)

Dobrý den,
David již v pondělí přijde na trénink.

Děkuji Dita Gnolová

Hodnocení ze strany soupeře

(Tomáš Navrátil, 29. 9. 2016 5:59)

Lukáš Novotný, trenér FC Slovan Liberec:"V dnešním utkání jsme měli pomalejší rozjezd,soupeř dobře napadal ,byl důrazný v osobních soubojích a to nám komplikovalo rozehrávku,proto jsme se nemohli dostat ke své kombinační hře.Co musím ocenit je dnešní kvalita v zakončení,kdy po dvou přesných trefáf Vyčítala jsme šli do kabin s dvoubrankovým vedením.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a to se promítlo do další vstřelené branky Vyčítalem,který v utkání zaznamenal již třetí branku.Zdálo se ,že utkání už bez komplikací dohrajeme,ale ze dvou standartních situací jsme inkasovali a utkání jsme si zkomplikovali.Dramatický závěr ovšem nedopustil v dobré formě hrající Plechatý,který dvěmi brankami položil soupeře na lopatky a utkání jsme dovedli do vítězného konce.Hráči dnes podali dobrý výkon proti soupeři,který se prezentoval v obou utkáních velice slušně.Za zmínku stojí to,že hráči, kteří dnes nehráli od začátku a nastoupili v průběhu utkání,podali také velice dobrý výkon."

Odvetu s Libercem jsme nezvládli jen výsledkově !

(Tomáš Navrátil, 28. 9. 2016 15:47)

MFK Trutnov - FC Slovan Liberec 2 : 5 ( 0 : 2 )
branky: 41., 42. Kuba Kulda - 24., 32., 36 Vyčítal, 43., 46. Plechatý
rozhodčí: Erlebach-M.Říha, Havlík
ŽK: 1:1 (K.Kondos-Reichl)
diváků: 45
sestava: Šimůnek-Stránský, A:Sováková, Demuth, Kalenský (50. N.Sováková)-Kulda, Navrátil, Čechovič (69.G.Kondos), K.Kondos (60.Kruliš)-Bednář, Hampl (36. Borovski)
Co na to říci, v poli sehrajeme naprosto vyrovnané utkání, máme šance, hrajeme o 100% lépe než v neděli v Liberci, přesto dostáváme doma "bůra". Individuální chyby nás sráží do kolen, přišlo mi to, že Liberečtí se k nám chovají jak ve "výchovném táboře", neboť všechny naše chyby tvrdě trestali. V prvním poločase jsme byli možná i o malinko lepším týmem, ale soupeř nás vyučil v produktivitě, ze tří akcí se dostal do dvoubrankového vedení, zatímco naše tři, čtyři velmi dobré situace, ze kterých se nechá branka dát, zůstaly bez využití. Poločas tedy "nespravedlivě" 0:2 a do druhé půle jsme šli s odhodláním výsledek otočit. Jenže, hned po minutě hry Mates při výběhu z branky malinko podklouzl, míč mu vypadl a hostující Vyčítal "souboj" s Lukášem hravě vyhrál - 0:3. Ale nevzdali jsme se a o pět minut později již to bylo "jen" 2:3. Nejprve ve 41. minutě snížil parádní hlavičkou po rohovém kopu Kuba Kulda, a stejný hráč hned minutu na to zužitkoval, opět hlavou, perfektně zahraný trestný kop. A rázem se zdálo, že jsme na koni, vyrovnání viselo ve vzduchu, ale fotbal ukázal, jak dovede být krutý. Ve 43. minutě Mates namazal míč přímo z rozehrávky na nohu připraveného Plechatého a ten nabídkou jak na zlatém podnosu nepohrdl - 2:4. Ve 46. minutě hosté definitivně rozhodli, Mates nevyběhl na nakopnutý míč soupeře, Kuba Demuth se nechal o míč lajdácky obrat a opět Plechatý nává na 2:5. To by zatřáslo i s mnohem zkušenějšími týmy ! Přesto to kluci a holky nevzdali, byť již toho měli plné zuby, tlačili se k brance soupeře, ale bohužel do žádné šance se již, snad vyjma tyče agilní střídající Nely, nedostali. Z výsledku jsme ohromě zklamaní, protože jsme cítili, že tentokrát bychom mohli soupeře hodně potrápit a třeba i porazit. Museli jsme i hodně improvizovat, neboť po dvou ranních omluvenkách nás bylo do utkání připraveno jen deset. Proto děkuji všem, kteří nám narychlo vypomohli, třeba i přes svůj zdravotní handicap. Všem hráčům děkujeme, protože většina z nich zahrála bez ohledu na výsledek velmi dobře. Ti, co ne (oni to vědí), si to musí rozebrat sami se sebou, aby z nich ta deka konečně spadla, neboť jejich kvalitu nutně potřebujeme. Klobou dolů před Mírou Stránským, tři týdny marodí s koleny, přesto dnes patřil k nejlepším na hřišti. Rychlý, důrazný, náběhový, s touhou v soubojích uspět, nikoliv je jen podstupovat, diametrálně odlišný byl v těchto atributech druhý krajní obránce. Z chyb se musíme poučit a uděláme vše pro to, abychom v neděli porazili Čáslav. Fotbalově máme ale určitě na čem stavět !!

omluva

(Honza Valeš, 28. 9. 2016 9:06)

omlouvám se na dnešní zápas mám teplotu a zvracím

Nominace na Liberec

(Tomáš Navrátil, 27. 9. 2016 22:51)

Šimůnek, Kalenský, A.Sováková, Demuth, Janák, Kulda, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Valeš, G.Kondos, Hampl
sraz v 10.45 na stadionu v Trutnově
Štěpán Čechovič jsde na lavičku U15 (sraz v 9.20 v Trutnově)
Omluveni: N.Sováková, Stránský, Gnol, Lukáš, Klejna.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA