Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nález

(Jakub Kulda, 10. 2. 2017 14:29)

Ahoj nenašel někdo prosím bílé triko s dlouhým rukávem po včerejším zápase ve Vrchlabí ?

Re: Nález

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2017 19:17)

Kubo v kabině nezůstalo vůbec nic, procházel jsem ji jako poslední. Takže jsou dvě možnosti, buď to někdo omylem zbalil do tašky, nebo to je v koši s dresy, které dnes dala paní Demuthová vyprat.

páteční trénink 10. 2.

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:51)

Páteční trénink je mimořádně již od 16.00 hodin, sraz v 15.45 na UMT !! Trénink bude zaměřen zejména na zakončení (střelba) !

"Laviho" Vyšehrad porážíme ve Vrchlabí 1:0 !

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2017 19:46)

Slavoj Vyšehrad - MFK Trutnov 0 : 1 ( 0 : 0 )
branka: 43. Kuba Kulda hlavou po rohovém kopu
hrací doba: 1x35 a 1x45 minut
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna, Navrátil, Bednář, Janák-Čechovič, Kulda
průběžně střídali: G.Kondos, Neradová
Na parádní vrchlabské umělce jsme narazili na velmi fotbalově vyspělého soupeře. Po celou dobu se hrálo vyrovnané utkání, byli však pasáže, kdy soupeř působiol fotbalověji. Nám se poměrně dařilo "držet na uzdě" hráče asijského původu Martina, který byl hnacím motorem soupeře, co nám však příliš nešlo, tak byla hra dopředu, kdy jsme hráli málo kombinačně, měli malou nabíku a nesnažili se otáčet hru z přehuštěných prostorů do těch volných. Zaměřit se musíme i na zbytečné ztráty, kdy ve snaze někomu přihrát míč jen odevzdáme soupeři. Takových situací bylo poměrně dost. Co se týče šancí, tak na ty to bylo 2:2, ani jedno mužstvo ale žádnou nevyužilo. Naše branka z žádné šance nepadla, gól jsme dali spíše šťastný po rohovém kopu. Soupeř měl dvě šance z kategorie tisíciprocentních, poprvé nás zachránil skvělým zákrokem Vojta Dressler, podruhé jsme měli štěstí, když střelu soupeře do zcela opuštěné branky stihla ztečovat Anetka stehnem mimo. Naopak na 2:0 mohl těsně před koncem zvýšit po skvělé přihrávce Máry Bednáře Štěpán Čechovič, ale tváří v tvář golmanovi zakončil málo razantně. Kvalitnímu utkání by slušela spíše remíza. Výkony hráčů obou mužstev bych však vyzdvihl a pochválil. Soupeři děkujeme a těšíme se na odvetné utkání v letní přestávce.

vzkaz

(p.strasser, 8. 2. 2017 19:47)

Ahoj Pavel bude čekat na zástávce. Díky P.S

Nominace na čtvrteční utkání s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 8. 2. 2017 19:41)

Dressler, Strasser, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Klejna, Kalenský, G.Kondos, Navrátil, Kulda, Čechovič, Bednář, Janák
odjezd z HSM mikrobusem v 15.45 (ved.p.Demuthová, hráči Klejna, G.Kondos, Kulda, Demuth), v 15.50 přistoupí na kruháči směr Volanov Bednář, v 16.00 přistoupí v Pilníkově Strasser a Janák.
Ostatní sraz ve Vrchlabí nejdéle v 16.30
Hrajeme v červených dresech.

nález

(Jakub Demuth, 8. 2. 2017 19:10)

Nenašel někdo v kabině zelenou termosku? Kuba ji tam zapomněl. Díky Ilona

Re: nález

(Tomáš Navrátil, 8. 2. 2017 19:24)

Dan šel poslední, zůstala v kabině, tak ji vzal, máme ji doma a zítra ji i s teplým čajem přivezeme do Vrchlabí.

Omluva

(David Gnol, 8. 2. 2017 14:13)

Dobrý den,
omluvte prosím Davida do konce tohoto týdne, dnes je mu ještě hůř než v pondělí. Na konci týdne se ozveme, jak to s ním vypadá.
Děkuji Dita Gnolová

omluva

(Kosťa K., 8. 2. 2017 12:06)

Dobrý den, chtěl bych se omluvit (bolest krku) z středečního a patečního tréninku i čtvrtečního zápasu v sobotu budu. Děkuju

omluva

(p.strasser, 7. 2. 2017 19:42)

Ahoj Tome Pavel ještě ve středu raději na trénink nepůjde,necháme tomu klid,ve čtvrtek už by jel.Potřebuju vědět ale kde má čekat.V neděli odjíždí na lyžařský výcvik tak nebude celý příští týden. děkuji P.S

Anetka s Nelou nominovány na mezinárodní turnaj do Skotska !

(Tomáš Navrátil, 7. 2. 2017 15:39)

Český reprezentační výběr dívek U16 se zůčastní ve dnech 18.-24.února mezinárodního turnaje ve Skotsku (ČR, Island, Rakousko, Skotsko), holkám gratulujeme a držíme palce !!

Omluva

(Gnol, 6. 2. 2017 16:26)

Ahoj omlouvam Davida z dnesniho treninku.Byl dnes u doktora a ma cely tyden lezet.Jestli se to aspon trosku zlepsi tak na dalsi trenink i zapas dorazi.Diky ahoj Tomáš Gnol

Doprava do Vrchlabí na utkání s Vyšehradem

(Tomáš Navrátil, 6. 2. 2017 10:42)

Na utkání ve Vrchlabí nám klub zajistil mikrobus. Takže odjezd bude v 15.45 z HSM, sraz v 15.40. Návrat tamtéž počítejte v cca 19.30

omluva

(p.strasser, 5. 2. 2017 20:50)

Ahoj Tome, chci omluvit Pavla z pondělního tréninku. Bolí ho to koleno. Necháme tomu klid, ve středu by už měl být. Díky P.S.

Nedělní přípravné utkání U14

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2017 13:41)

FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec 6 : 0 ( 3 : 0 )
V minulém týdnu hardečtí porazili ještě Zbrojovku Brno 5:0 a Vysočinu Jihlava 7:1 .... a samozřejmě v sobotu nás 3:0
Tak asi nejsme tak špatný oddíl .....

Hradec nás přehrál a porazil 0:3

(Tomáš Navrátil, 4. 2. 2017 14:11)

MFK Trutnov - FC Hradec Králové 0 : 3 ( 0 : 2 )
rozhodčí: Víťa Horčička
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N. Sováková, Janák-Gnol, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Kulda, Bednář
průběžně střídali: Kalenský, G.Kondos, Neradová
Na výborně připravené umělce a za velmi přijatelného počasí jsme v sobotním dopoledni přivítali vedoucí tým "TOP" skupiny žákovské ligy FC Hradec Králové. Soupeř byl po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězil, vzhledem k ohrožení obou branek je pro nás skore ještě milosrdné, nebooť zatímco hradečtí další tři, čtyři velmi dobré šance nevyužili, my jsme se za celé utkání do přímého ohrožení hradecké branky prakticky nedostali. To ale neznamená, že náš výkon by byl špatný, to ani zdaleka. Naopak, spousta hráčů se přesvědčila, že lze hrát a fotbalově se měřit i s takovýmto kvalitním soupeřem. Výborné utkání sehrála děvčata, které z důvodu naší marodky doplnila ještě Deniska Neradová a i ona ukázala, jak kvalitní je hráčkou. Dostali jsme tři branky, kdy nás soupeř dokonale vyšachoval a zakončoval do "prázdné", další šance buď soupeř neproměnil, nebo je pochytal z patnáctky za zraněného Matěje Šimůnka zaskakující Vojta Dressler. V několika situacích jsme propadali jeden na jednoho, nedostatečně se zajišťovali, byli máro důrazní a kazili jednoduché míče, i když jsme třeba nebyli pod tlakem soupěře. Na to se musíme zaměřit, neboť přesná přihrávka je základem účelné kombinace. Do zakončení nás soupeř téměř nepustil, měli jsme tam sice dva, tři náznaky, ale nedotáhli jsme je ke gólovému zakončení. Někteří hráči se nesmí bát hrát, všeobecně se musíme více nabízet do volných prostorů, odpoutávat se od soupeře a být agresivnější. Kluky a holky ale chválím, utkání odmakali a soupeři se snažili co nejvíce přiblížit. To, co se nám dařilo, na tom bychom chtěli v dalších utkáních navázat, nad tím, co se nám nepovedlo, bychom se měli zamyslet a poučit se z toho, i když pro někjoho je to třeba těžké. Utkání bez problémů odřídil začínající rozhodčí Víťa Horčička. V dresu soupeře odehrál celé utkání náš bývalý spoluhráč Radim Zengler, naopak Kevin Houdek kvůli zranění kotníku ještě nedastoupil. Soupeři k vítězství gratulujeme !

Hodnocení trenéra soupeře Ladislava Brože na stránkách FCHK

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2017 9:19)

Hodnocení, Ladislav Brož - trenér FCHK: Proti nadšeně bojujícím a velmi dobře hrajícím domácím hráčům a hráčkám jsme dnes předvedli velmi mdlý výkon, chyběl nám pohyb, nasazení a důraz...

Nominace na FCHK

(Tomáš Navrátil, 3. 2. 2017 20:33)

Dressler, Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Kalenský, Gnol, Janák, Neradová, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, G.Kondos
ráno do 9.00 dá zprávu Kuba Kulda
omluveni: Lukáš, Demuth, Klejna (všichni nemocní), Šimůnek, Stránský (oba zranění)
sraz v sobotu nejdéle v 10.15 na UMT, hrajeme v červených dresech

rekapitulace marodů + aktuality

(Tomáš Navrátil, 2. 2. 2017 16:12)

Tak nám to nějak polehalo, na sobotu nemůžeme určitě počítat s Radkem Lukášem, Kubou Demuthem, Martinem Klejnou, Mírou Stránským a Matějem Šimůnkem, ve výrazném ohrožení je start Kuby Kuldy a Lukáše Kalenského, věřím, že do kupy se do soboty dají Anetka, Nela a Tobiáš. Pokud by se tak nestalo, museli bychom uvažovat o zrušení utkání, což bych byl ovšem proti tak kvalitnímu soupeři velmi nerad. Poprve se proti nám představí v roli soupeře Radim Zengler, a věřím, že i Kevin Houdek, který se dává zdravotně do kupy po zranění kotníku. I to by mohla být pro obě strany zajímavá konfrontace.
Ve čtvrtek 9. února hrajeme ve Vrchlabí s jedním z nejznámějších českých klubů, díky seriálovému "Lavimu", Slavojem Vyšehrad, který je v Krkonoších na tradičním soustředění. Těšit se můžeme i Martina, neskutečně rychlého vietnamského klučinu, který dal loni našemu nejrychlejšímu hráči Radimovi na patnáct metrů pět. Hraje se na UMT ve Vrchlabí od 17 hodin, sraz nejdéle v 16.40 na hřišti ve Vrchlabí, rodiče bych poprosil o spolupráci s dopravou, z Trutnova by se muselo odjet nejdéle v 16.00. I toto utkání by pro nás mělo být hodně zajímavé, neboť Vyšehrad je na šestém místě žákovské ligy skupiny "C". Určitě dobrou vizitkou pro naše mužstvo je, že o utkání s námi soupeř moc stojí.
V minulém týdnu byl na základě našeho zájmu a po velmi vstřícné dohodě s trenéry U13 do našeho mužstva přezazen z kategorie U13 Pavel Strasser, za což jsem velmi rád a kolegům z nižšího ročníku děkuji, že to Pavlovi umožnili. Naopak opačným směrem putoval minimálně do konce jarní části Honzik Valeš. Oběma přejeme v "nových" týmech hodně sportovních úspěchů a radosti z fotbalu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71

následující »