Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(Marek Bednář, 19. 7. 2016 19:17)

Dobrý den omlouvám se ze středečního a čtvrtečního tréninku a z pátečního zápasu jsme na dovolený.

nezvěstní

(Tomáš Navrátil, 19. 7. 2016 6:04)

Copak je s Tomášem Hermanem, Tobiášem Janákem a Georgiosem Kondosem ?? V pondělí začala příprava, na tréninku bez omluvy nebyli a o nich nikdo nic neví ....

dovolená

(Georgios Kondos, 17. 7. 2016 12:49)

Omlouvám Georgiose od 13.8. - 21.8. - dovolená.
Děkuji
Kondosová

upřesnění informací

(Jakub Demuth, 17. 7. 2016 12:14)

Jakub se od 18.7. zapojí do tréninku, mála změna plánu. Na soustředění pojede, ale odvezu si ho již v pátek 5.8.,jelikož 6.8. máme svatbu. A zatím potvrzuji na 50 % účast na nedělním utkání 7.8.

Souhrn omluvenek-letní příprava

(Tomáš Navrátil, 16. 7. 2016 21:28)

Jelikož se nám nezadržitelně blíží zahájení letní přípravy, uvádím souhrn omluvenek, které se naschromáždili na stránkách (případně telefonicky). Pokud se něco změnilo (což bych byl moc rád), tak to zde prosím napište:
Honza Valeš: dovolená 18.7-30.7 (začne soustředěním)
Martin Klejna: tábor 30.7-18.8
David Gnol: dovolená 12.8-21.8
Radek Lukáš: tábor 30.7.-13.8.
Kosťa Kondos: dovolená (místo soustředění) ??
Jakub Demuth: dovolená u babičky do konce července
Jakub Kulda: dovolená 18.7.-22.7.
Aneta a Nela Sovákovy: dovolená 18.7.-29.7.

Již v pátek 22.7. hrajeme v HSM od 16.30 první přípravné utkání s Náchodem (přeloženo ze soboty 23.7.), tak jestli to dáme vůbec do kupy ....

Vzhledem k tomu, že zahájení letní přípravy v dřívějším termínu jsem avizoval již někdy v listopadu, jsou pro mě některé omluvy zarážející, ještě bych pochopil neúčast v přípravě v červenci, ale neúčast v srpnu a zejména na soustředění beru jako zásadní narušení tréninkového procesu a v podstatě jako znevážení práce nás trenérů. Soustředění je základem letní přípravy, kde se hráči zdokonalují nejen po stránce fotbalové, ale i té lidské. Asi nám v podzimní sezoně bude prd platné, že někdo bude umět rozdělat táborový oheň nebo vázat uzle. Nějak se s tím popereme, ale každý je strůjcem svého štěstí, to je potřeba si uvědomit.

Předem děkuji všem, kdo sem napíše nějakou pozitivní změnu, a naopak doufám, že žádné omluvenky již se neobjeví.

Jinak v pondělí 18.7. sraz v 16.20 v HSM. Budu se těšit !

Letní příprava

(Kulda, 12. 7. 2016 9:00)

Ahoj, omlouvám Jakuba z přípravy od 18.7. do 22.7. jsme na dovolené. V sobotu 23.7. pokud bude nominován už přijde. Díky Milan

neděle 31.7. PU-soupeř v jednání
úterý 2.8.- sobota 6.8. soustředění v Dolní Kalné (ve středu 3.8. hrajeme v D.Kalné od 16.30 s Neratovicemi)
neděle 7.8. PU ve Vrchlabí od 10.45 s FK Jablonec n.N.
sobota 20.8. MU žákovské ligy U14 MFK Trutnov-RMSK Cidlina Nový Bydžov

Je možné, že ještě dojede k nějakým úpravám, sledujte stránky !!
Žádám hráče, aby dle možností absolvovali maximální množství tréninkových jednotek a přípravných utkání !

Jinak našimi soupeři v žákovské lize U14 jsou: Nový Bydžov, Liberec, Jablonec, Dukla Praha, Povltavská akademie (Jíloviště u Prahy), Náchod, Čáslav, FAŠV (Vansdorf), Viktorka Žižkov, Chrudim, Admira Praha
Na mistrovská utkání budeme jezdit s U15 (budeme hrát jako druzí), zahajujeme 20.srpna , končíme 27. listopadu

Ĺetní příprava

(Honza Valeš, 29. 6. 2016 20:53)

Dobrý den, omlouvám se z letní přípravy od 18.7 do 30.7 jsme na dovolené k týmu se připojím až soustředěním v Dolní kalné.

(Klejna Martin, 27. 6. 2016 8:01)

Dobrý den,ahoj...Už jsem to tu v lednu psala,znovu upřesňuji.Omlouvám Martina z letní přípravy v termínu od 30.7 do 18.8 je na táboře. Bohužel soustředěnÍ se nezúčastní.Děkuji za pochopení. Hanka

Přátelské utkání ve Studenci

(Tomáš Navrátil, 26. 6. 2016 18:53)

SK Studenec U13-15 - MFK Trutnov U13 3 : 4 ( 2 : 3 )
branky: Radek Lukáš 2, Štěpán Čechovič 2
závěrečné penalty: 4:3 (proměnili Štěpán Čechovič, Dan Navrátil, Radim Zengler-neproměnili Marek Bednář, Kevin Houdek, Radek Lukáš)
hrací doba: 2x40 minut
rozhodčí: Huřťák (KFS Liberec)
diváků: 80
sestava: Šimůnek-Stránský, Zengler, Demuth, Gnol, Klejna, Navrátil, Čechovič, Houdek, Lukáš, Bednář, Kalenský
Na úplný závěr sezony jsme sehráli utkání ve Studenci, které zapadalo do programu studenecké pouti. Stál proti nám velmi vyspělý soupeř, nejen fyzicky, ale i fotbalově. Studenečtí měli ve svém středu několik hráčů ligového Jablonce a to se na jejich kvalitě samozřejmě výrazně projevilo. Nám se absolutně nepovedl začátek utkání a v 11. minutě jsme prohrávali 2:0. Hráli jsme zbytečně složitě a míč tahali a přicházeli o něj, navíc jsme se soupěře jakoby báli a byli velmi nedůrazní. Ale poté jsme se výrazně zlepšili a ještě do poločasu se nám podařilo výsledek otočit. Nejprve Radek Lukáš využil perfektní kolmice za obranu od Radima Zenglera a tváří v tvář domácímu golmanovi snížil. Poté vyrovnal po odraženém míči Štěpán Čechovič a stejný hráč nás po hrubé chybě domácích obránců poslal do poločasového vedení. To jsme mohli ještě navýšit, ale Dan Navrátil trefil z trestného kopu jen břevno. Ve druhém poločase získávali s přibývajícím časem a ubývajícími silami našich hráčů domácí převahu a podařilo se jim zaslouženě vyrovnat, když jsme zcela propadli ve středu hřiště a situaci domácímu střelci ještě ulehčil svým špatným vyběhnutím golman Mates Šimůnek. Studenečtí pak měli ještě několik příležitostí, jak získat vedení na svoji stranu, ale ani jednu svoji šanci nevyužili. A tak pro ně přišel trest a naopak naše radost, v poslední minutě vyslal Štěpán Čechovič krásnou přihrávkou Radka Lukáše, ten si pohrál s dvěma obránci a podél golmana ligového Jablonce Vojty Reinera rozhodl o našem vítězství 4:3. Jelikož již byly domluvené i penalty (tři minuty před koncem za mnou přišel domácí funkcionář, že to asi skončí remízou a že by o vítězi měly před tolika diváky rozhodnout penalty), takže se nakonace i přes naše vítězství kopaly.
Myslím si, že záslouhou obou mužstev se hrálo velmi kvalitní utkání, které mělo i přes velké teplo velmi vysoké tempo a fotbalovou kvalitu.
Klukům děkuji a přeji jim pohodové prázdniny. Rodičům děkuji za dopravu hráčů k utkání.

Nominace na nedělní utkání ve Studenci

(Tomáš Navrátil, 22. 6. 2016 21:15)

Neděle, 26. června od 15.30, sraz na hřišti ve Studenci ve 14.50, hraje se s SK Studenec U15, na velké hřiště, 10+1, 2x35 minut
Nominace: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, Gnol, Lukáš, Čechovič, Navrátil, Houdek, Klejna, Bednář, Kalenský. Ještě jeden hráč do pole může jet (počkám do čtvrtka do 18.00, pak případně seženu náhradníka z U14), abychom měli dva hráče na střídání.
Cesta do Studence: Trutnov-Dolní Kalná (kolem autokempu)-Bukovina-Studenec
Cesta zpět do Trutnova: Studenec-Zálesní Lhota-Horní Kalná-Dolní Kalná-Trutnov
Byl by někdo schopen v HSM vyzvednout červené dresy (předjednal bych to tam) ?
PS: kdyby byl zájem, je možné se cestou zpět zastavit v Dolní Kalné na koupališti se osvěžit, hlásí třicítky !
V případě dotazů pište zde, případně volejte.

(Tomáš Navrátil, 23. 6. 2016 20:44)

Martine díky, už je má naložené Ilona Demuthová, spojila se s Liborem a ten jí je dnes vydal, takže v neděli je přiveze.

(Oprava, 26. 6. 2016 0:07)

Akorát ☺

Studenec

(David Gnol, 22. 6. 2016 19:26)

Dobrý den, také bych se rád zúčastnil zápasu. Pokud je místo. Děkuji.

Studenec

(Zengler Radim, 22. 6. 2016 17:11)

Ahoj Radim se zúčastní jestli je místo

Re: Studenec

(Tomáš Navrátil, 22. 6. 2016 19:09)

Budu velmi rád, je jedenáctý .... Díky !

Nabídka přáteláku na velké hřiště ve Studenci

(Klára, 22. 6. 2016 12:45)

Dobrý den, Mára se jistě rád zúčastní, akorad musím někoho poprosit zda by ho nevzal, neboť jsem v práci :( Děkuji

(Tomáš Navrátil, 20. 6. 2016 14:07)

Ahoj kluci, holky a rodiče, v neděli 26. června je ve Studenci pouť a obrátili se na mne s prosbou tamní pořadatelé, kterým na poslední chvíli vypadl soupeř, jestli bychom nedali do kupy tým žáků na zápas proti SK Studenec (roč.2001-03), 2x35 minut, 10+1, od 15.30 na hřišti ve Studenci (krásný pažit). Jeto z Trutnova 34 km, doprava by musela být individuelní, sraz na hřišti ve Studenci ve 14.50 hodin. Hráli bychom v červených dresech. Je to vyjet z Trutnova ve 14.10 a návrat počítejte, že do šesti jste doma.
Napište zde prosím, kdo by jste si chtěl jet zápas zahrát, pokud by nás bylo málo, musel bych to doplnit z jiných kategorií. Ale Studeneckým fotbalistům bych velmi rád vyhověl, neboť oni mi také vyšli vstříc, když den před tím sehrají zápas v Dolní Kalné u příležitosti zakončení sezóny, kdy i nám vypadl soupeř.