Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poslední trénink v tomto roce

(Tomáš Navrátil, 6. 12. 2016 8:38)

Pondělí, 12. prosince, 17.00-18.30, velká tělocvična ZŠ Mládežnická, fotbalové utkání místní-dojíždějící, 4+1, 3x25 minut + závěrečné penalty.
Sraz v 16.50 !

Středeční a páteční trénink RUŠÍME !!

(Tomáš Navrátil, 5. 12. 2016 19:49)

Z několika objektivních důvodů vypustíme poslední dva plánované tréninky na UMT v Trutnově ( středa 7.12. a pátek 9.12.) a sejdeme se až v sobotu ve 14.30 v Olympu v Poříčí na Bowlingu. Pokud by byla v pondělí volná velká tělocvična na Mládežce, šli bychom ještě tam a dali si po dvou florbalových zápasech místní-dojíždějící zápas v sálovém fotbale. Prověřím to, tak sledujte stránky !!

Odvetný florbalový zápas

(Tomáš Navrátil, 5. 12. 2016 19:44)

místní versus dojíždějící 13:14 (3:4, 4:6, 6:4) + samostatné nájezdy 0:4
branky: Kuba Kulda 8, David Gnol 3, Táda Hampl, Radim Zengler-Štěpán Čechovič 4, Pavel Strasser 4, Matěj Šimůnek 2, Kuba Demuth 2, Ondra Borovski, Anetka Sováková
sestavy:
místní: Kosťa Kondos-David Gnol, Kuba Kulda, Martin Klejna, Radek Lukáš, Táda Hampl, Georgios Kondos, Radim Zengler
dojíždějící: Dan Navrátil-Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Pavel Strasser, Štěpán Čechovič, Anetka Sováková, Ondra Borovski
Odvetné utkání mělo svoji kvalitu a nebylo tak jednoznačné, jako první utkání. Naopak ! Hrál se zcela vyrovnaný zápas plný pěkných kombinačních i individuálních akcí a skvělých zákroků golmanů. "Dojíždějící" odskočili na začátku druhé třetiny na 8:3 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže proti byl Kuba Kulda, který dal během pěti minut čtyři branky, snížil na 8:7 a zadělal na pořádné drama. Hrálo se nahoru dolů, "místní" měli i trochu smůly, neboť co nepochytal skvělý Dan v brance, tak skončilo na tyčích a břevnech. V poslední třetině udávali tempo hry "místní" které vydatně posílil bývalý spoluhráč Radim Zengler a dvě minuty před koncem se jim podařilo právě Radimem vyrovnat ! Jenže půl minuty před koncem dal vítěznou branku "dojíždějících" Pavel Strasser a "místním" již nezbyl na reakci čas. Po zápase byli kluci a Anetka odměněni sladkostmi od paní Demuthové, která právě dnes slavila své krásné narozeniny.
Utkání se bohužel nemohli zůčastnit nemocní Lukáš Kalenský a Tobi Janák, nepřišel ani Honza Valeš.

zimní příprava s novými míči

(Tomáš Navrátil, 4. 12. 2016 12:23)

Zimní přípravu zahájíme na UMT s novými míči od firmy JAKO, které jsme vyhráli na červnovém turnaji v Polsku. Máme jich 15 kusů, jsou to speciální míče na zimní období (nejen svojí oranžovou barvou, ale i materiálem), a tomu odpovídá i cena 1200,- Kč, za jakou se nechají koupit ve specializovaných sportovních obchodech. Míče, které jsme používali doposud, tak "zakonzervujeme" a použijeme je opět na jaře na trávě v HSM.

pondělní odveta ve florbale

(Tomáš Navrátil, 4. 12. 2016 12:16)

Pánové, tak v pondělí mají "místní" šanci dokázat, že vysoká porážka v prvním utkání od "dojíždějících" byla jen dílem náhody a soupeři porážku vrátí. Je potřeba do toho dát ale srdíčko a být pro hru zapálení, jinak je to bez šance. Doporučuji kapitánovi "místních" Kubovi Kuldovi oslovit ještě Ondru Borovského, který by místním zajisté pomohl, případně bývalého spoluhráče Radima Zenglera, který má v pondělí v Hradci volno a určitě by si taky rád zahrál. A pokud florbal někoho nebaví, tak ať prosím přijde až ve středu na trénink na UMT !
Věřím, že odvetné utkání byude jak herně, tak výsledkově výrazně vyrovnanější !!

Hodnocení podzimní sezony – MFK Trutnov U14

(Tomáš Navrátil, 3. 12. 2016 8:29)

Na hlavní stránku jsem vložil hodnocení podzimní části.

Omluva

(David Gnol, 2. 12. 2016 14:55)

Dobrý den,
omluvte dnes prosím Davida z tréninku, není mu dobře. V pondělí přijde.
Děkuji Dita

Omluva

(Honzik Valeš, 30. 11. 2016 14:07)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku.

florbalový zápas

(Tomáš Navrátil, 29. 11. 2016 5:48)

V rámci pondělního tréninku bylo na ZŠ Mládežnická sehráno utkání ve florbale mezi našimi hráči, kteří jsou místní (trutnovští) a kteří dojíždí (Mladé Buky, Pilníkov, Dolní Kalná, Dvůr, Mostek). Hrálo se 3x25 minut včetně "oblečených" golmanů, 4+1.

místní - dojíždějící 7 : 25

sestavy:
místní: Kuba Kulda-David Gnol, Honza Valeš, Martin Klejna, Radek Lukáš, Táda Hampl, Georgios Kondos, Kosťa Kondos (hrál jen první třetinu, pak ho to přestalo bavit ...)
dojíždějící: Dan Navrátil-Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Lukáš Kalenský, Tobi Janák, Pavel Strasser, Štěpán Čechovič, Anetka Sováková

Utkání zcela ovládli dojíždějící kluci a Anetka, na obou stranách bylo k vidění spousta hezkých, jak kombinačních, tak individuelních, akcí, a bylo na co koukat. Odveta se hraje příští pondělí !

Tabulka žákovské ligy po podzimní části

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 20:09)

1. FK Jablonec 18 18 0 0 112:16 53 1 0
2. FC SLOVAN LIBEREC 18 14 0 4 77:28 42 2 2
3. MFK Trutnov 18 14 0 4 62:27 42 1 1
4. FK DUKLA Praha 18 11 0 7 73:28 35 0 2
5. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 18 11 0 7 44:35 34 0 1
6. FK Náchod 18 10 0 8 65:55 30 2 2
7. MFK Chrudim 18 8 0 10 64:39 26 0 2
8. FK Čáslav 18 6 0 12 38:67 18 2 2
9. FK Admira Praha 18 6 0 12 29:69 17 3 2
10. RMSK "Cidlina" 18 5 0 13 12:75 11 4 0
11. Povltavská fotbalová akademie 18 3 0 15 28:77 10 1 2
12. FK Varnsdorf 18 2 0 16 13:101 6 0 0

Viktorku porážíme 2:1, šancí jsmě však měli na dvě utkání ...

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 15:31)

MFK Trutnov-Viktoria Žižkov 2 : 1 ( 1 : 0 )
branky: 28., 62 Štěpán Čechovič - 53. Pavel Cicko
rozhodčí: Slavíček-Šiling, Žerovnický
diváků: 40
sestava: Šimůnek-Strasser, A.Sováková, Demuth, Kalenský (51. Janák)-Klejna (36. Gnol), Navrátil, Kulda, K.Kondos-Čechovič, Hampl (51. Borovski)
Na závěr podzimní sezony cenné vítězství nad velmi kvalitním soupeřem. V poli se hrálo vyrovnané utkání, na šance jsme ale jednoznačně zvítězili, bohužel jsme toho hodně "zazdili". Do vedení jsme se dostali z závěru poločasu po samostatném nájezdu Štěpána Čechoviče, soupeř však ve druhé půli z ojedinělé akce, po našem autovém vhazování, vyrovnal a velmi nebezpečně nám naznačil, že přijel vyhrát. Hrálo se nahoru dolů a nám se podařilo po rohovém kopu, hlavičkou opět Štěpána Čechoviče, vstřelit vítěznou branku. Mohli jsme přidat i další branky, ale koncovka byla v tomto utkání naši nejslabší stránkou. A když jsme v závěru po naší minele přečkali šanci hostí, utkání skončilo našim těsným vítězstvím 2:1. Dle mého pohledu vítězstvím naprosto zaslouženým, neboť poměr šancí 8:2 napovídal, že jsme byli výrazně nebezpečnější než soupeř.
Podzim tak končíme na velmi pěkném třetím místě se ziskem 42 bodů a pouze s horším skore než druhý Liberec. Klukům a holkám děkuji !

Doplnění hodnocení

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 19:50)

Proti kvalitnímu týmu pražské Viktorky jsme se museli obejít bez Nely Sovákové a Marka Bednáře, navíc těsně před utkáním vypadl ze základní sestavy Radek Lukáš, kterého píchalo v koleně a do utkání nemohl dle vlastního uvážení nastoupit. Táda Hampl ho ale zastoupil více než dobře. Musím konstatovat, že s absencemi jsme se vyrovnali velmi dobře. Utkání rovněž vyšlo našemu golmanovi (ale i golman Viktorky měl velkou kvalitu), Matěj Šimůnek výborně četl hru a hlavně mluvil, čímž obraně hodně pomohl a ulehčil jí práci. Své umění ovšem moc dokazovat nemusel, Viktorka ho za celé utkání téměř neprověřila. Do obrany se na post stopera vrátila po reprezentačním srazu Anetka Sováková a její hra vnesla do týmu jistotu. Výborným výkonem se na pravé straně obrany prezentoval i z U13 zapůjčený Pavel Strasser, který svůj výkon mohl okořenit i brankou, ale po rohovém kopu trefil hlavou "pouze" tyč. Střed zálohy oživil v posledních utkáních hodně v sestavě "cestující" Kuba Kulda, velice aktivní byl na levé záloze i Kosťa Kondos, jehož výkon degradoval způsob zakončení jeho akcí. Opět excelentní jsme měli oba útočníky. Táda Hampl, byť si s míčem zase až tolik netyká, tak těžil ze své rychlosti, důrazu a enormní chuti se prosadit, pro soupeře byl pernamentním nebezpečím. To samé Štěpán Čechovič, dal dvě branky a navíc svým spoluhráčům několik velmi dobrých šancí připravil. I on byl jedním z největších zaměstnavatelů Žižkovské obrany. Ale dobře zahráli všichni, nikdo vyloženě nepropadl, byť samozřejmě, což je ale zcela přirozené, někomu se dařilo více, a někomu méně. Vrátím se ještě k našim šancím. Pokusím se vypíchnout ty tutové, ze kterých by se měla dát branka. V první půli 2x Táda Hamp (navíc pumelenicí trefil ještě břevno), 1x Kosťa Kondos a 1x Martin Klejna, ve druhém poločase 2x Kosťa Kondos, 1x Štěpán Čechovič, 1x Kuba Kulda, 1x Pavel Strasser (tyč). Pak tam bylo několik šancí, které nejsou "tutovky", ale branka se z nich nechá dát (1x David Gnol, 1x Dan Navrátil). A to nevím, jestli jsem ještě něco nezapoměl. Takže když to dle výše uvedeného objektivně zhodnotím, tak jsme dali dva góly a měli dalších 10-12 šancí, z toho 10 vyložených. Soupeř dal jednu branku, pak měl další jednu, možná dvě šance, jinak nic. Takže naše vítězství je z tohoto pohledu zcela zasloužené, ale nezaslouženě nízkým rozdílem. Mělo to skončit rozhodně více. Na druhou stranu, ve druhém poločase byly pasáže, kdy působil soupeř jistěji, fotbalověji, ale nic z toho nevytěžil. Na závěr sezony dobrý zápas, ještě jednou všem velké poděkování.
Rovněž děkuji všem rodičům a divákům za vytvoření té správné atmosféry.
Jedinou kaňkou je porážka našich starších kolegů 0:2, která znamená přiblížení Náchoda v boji o první šestku na rozdíl tří bodů.

Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 7:23)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, Demuth, Strasser, Lukáš, Navrátil, Kulda, K.Kondos, Čechovič, Janák, Klejna, A.Sováková

hrajeme v bílo-modrých dresech, sraz v 10.45 na UMT v Trutnově

Pozvánka na poslední pozdimní utkání s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 24. 11. 2016 6:32)

Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, rodiče, prarodiče, sourozence a přátele našich hráčů na závěrečné mistrovské utkání v tomto roce, které odehrajeme na trutnovské umělce v sobotu, 26. listopadu, od 11.45 hodin. Byť jsme oslabeni o několik hráčů, tak věřím, že kluci a Anetka udělají vše pro to, aby byla podzimní derniéra úspěšná, jak herně, tak výsledkově. Viktorka je v tabulce hned za námi na čtvrtém místě, v prvním utkání v Praze jsme remizovali 1:1 a vyhráli na penalty. Naši hráči nastoupí do utkání v bílo-modrých dresech, Viktorka ve svých klasických pruhovaných červeno-bílých. Utkání řídí jako hlavní rozhodčí Lukáš Slavíček z Hradce Králové, na pomezí mu budou asistovat trutnovští Karel Šiling a David Žerovnický. V předzápase hraje od 10.00 se stejným soupeře naše U15.
Nominace hráčů na utkání: Matěj Šimůnek, David Gnol, Jakub Demuth, Aneta Sováková, Lukáš Kalenský, Martin Klejna, Dan Navrátil, Jakub Kulda, Radek Lukáš, Kosťa Kondos, Štěpán Čechovič, Tadeáš Hampl, Pavel Strasser, Tobiáš Janák
omluveni: Nela Sováková (zraněný kotník-sádra), Míra Stránský (zranění-koleno), Honza Valeš (nemoc), Marek Bednář (zájezd do zahraničí)

V pondělí jdeme již trénovat na Mládežku !

(Tomáš Navrátil, 22. 11. 2016 12:37)

V pondělí 28. listopadu máme první trénink na ZŠ Mládežnická ve velké tělocvičně, od 17 hodin do 18.30, sraz v 16.45. Abychom si trochu odpočinuli od fotbalu, dáme si florbalový zápas místní versus dojíždějíci. Kuba Kulda zajistí od pana učitele dvě brankářské výstroje, kdo nemáte florbalku, řekněte to Kubovi, on Vám ji zapůjčí rovněž ve škole. Hrát se bude 3x25 minut, 4+1. Na tréninku se dohodneme, o co se bude hrát.
Sestavy:
místní: Kuba Kulda, Martin Klejna, Radek Lukáš, Honza Valeš, David Gnol, Kosťa Kondos, Táda Hampl
dojíždějící: Štěpán Čechovič, Dan Navrátil, Anetka Sováková, Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Lukáš Kalenský, Tobi Janák
nebudou: Nela (sádra), Míra (zraněn), Mára (akademie)
Byl bych rád, kdyby si přišel zahrát a místní posílil i Georg Kondos a dojíždějící Pavel Strasser.
Odpískat by to mohla Nela.

Střelecké hody na Povltavské akademii !

(Tomáš Navrátil, 20. 11. 2016 17:07)

Povltavská FA - MFK Trutnov 4 : 8 ( 1 : 3 )
branky: Štěpán Čechovič 3, Mára Bednář 2, Táda Hampl 2, Martin Klejna
rozhodčí: Cichra
ŽK: Mára Bednář
diváků: 35
sestava: Šimůnek-Kulda, Demuth, Strasser, Kalenský (36.Gnol)-Klejna, Navrátil (53.Hampl), Lukáš, K.Kondos-Bednář, Čechovič
Zvláštní utkání, chvíli pohodové, chvíli inkfartové, nakonec proti svěřencům bývalého ligového hráče pražské Slávie Pavla Novotného se šťastným koncem pro nás. Určitě zasloužené vítězství, ale se spoustou ale ... Hrálo se na nově položené UMT, která měla velmi vysokou kvalitu, ovšem její rozměry (92x55 metrů) nám příliš do karet nehrály. Začali jsme dobře a již ve 3. minutě se ujali vedení, když si na roh Dana Navrátila naskočil Štěpán Čechovič a nejmenšímu hráči na hřišti, domácímu golmanovi, dal hlavou první branku. V 7. minutě bylo ještě veseleji, Štěpán Čechovič zatáhl míč po levé straně, prudkým centrem poslal střílený centr na přední tyč a tam ho hlavou nemohl trefit lépe skvěle naběhnuvší Martin Klejna - 0:2. Soupeř snížil ve 24. minutě, když dalekonosnou střelou zaskočil Matese v bráně - 1:2. Ještě do poločasu se nám podařilo naše vedení nyvýšit, po důrazném presinku jsme získali míč, Štěpán Čechovič se řítil zcela sám na domácího golmana, udělal mu kličku a střelou do prázdné přidal třetí branku - 1:3. Hned po změně stran jsme se radovali počtvrté, Dan Navrátil vysunul parádní kolmicí Kosťu Kondose, ten přihrál Márovi Bednářovi a vedli jsme 1:4. Vše vypadalo naprosto pohotově, ale kde že ty loňské sněhy jsou .... soupeř nám v rozmězí pěti minut nasypal tři góly a bylo vyrovnáno - 4:4 !! Nejprve lajdácký gól po autovém vhazování soupeře, poté rozhodně ne nechytatelný trestný kop a vše ukončil nedůraz při odvrácení standartní situace. Domácím narostla křídla, my jsme pět minut působili, jako kdyby nám ulítly včely. Důležité v této fázi utkání bylo, že se nám brzy podařilo vstřelit další branku, na kterou jsme navázali během šesti minut dalšími třemi trefami. Nejprve v 56. minutě utekl středem hřiště Štěpán Čechovič a střelou podél golmana nás poslal opět do vedení, to samé udělal o dvě minutky později i Mára Bednář a vedli jsme o dvě branky. Závěr utkání patřil golmanovi naší patnáctky Tádovi Hamplovi, který využil své rychlosti, důrazu a fotbalového umu a dvěma krásnými trefami po samostatných únicích rozhodl o tom, že vyhrajeme rozdílem čtyř branek. Zaslouženě jsme tedy vyhráli, ale výsledek měl být zcela jiný. Branek jsme mohli dát určitě více, ale v pokutovém území, zejména při standartních situacích, jsme byli málo důrazní a málo hladoví po gólech. Ve středu hřiště nám chyběla kvalita, Dan hodně kazil a o moc lépe si nevedl ani Radek. Dost akcí skončilo po zbytečném "drbání", hodněkrtát nás zastavila ofsajdová past domácího týmu. V obraně nastoupil poprvé Pavel Strasser a nevedl si vůbec zle, naopak. Zcela evidentně nám však při bránění chyběla součinnost a vzájemné zajišťování. Poprvé v sezóně jsme se museli obejít bez děvčat a myslím, že jsme se s tím popasovali, byť zejména neúčast Anetky v obraně byla hodně citelná. Za týden nás čeká mnohem kvalitnější soupeř, pokud chceme uspět, musíme se zlepšit a přidat, jak fotbalově, tak chutí a nasazením ! Klukům děkujeme, co by za to kdo dal, dát osm branek venku ....

Omluva

(Honza Valeš, 19. 11. 2016 9:38)

Dobrý den, moc se omlouvám, zítra nemohu na zápas. Vrátila se mi horečka a bolí mě v krku.

Nominace na MU s Povltavskou Akademií Praha

(Tomáš Navrátil, 18. 11. 2016 19:03)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, Demuth, Strasser, Lukáš, Navrátil, Kulda, K.Kondos, Čechovič, Bednář, Klejna, Valeš

hrajeme v červených dresech na UMT v Praze Radotíně

Sraz v neděli v HSM v 6.25, odjezd v 6.30 (Demuth, Klejna, Kulda, Valeš, K.Kondos, Lukáš, vedoucí Demuthová), nádraží v 6.35 (Bednář, Gnol, trenér Jebavý), Pilníkov v 6.45 (Strasser), Dolní Kalná v 7.00 (Čechovič, Navrátil, Kalenský, Šimůnek, trenér Navrátil)
Návrat do Trutnova v cca 16.30

Předehrávka ŽL U14 17.listopadu

(Tomáš Navrátil, 17. 11. 2016 13:30)

Viktorka Žižkov - FK Náchod 1:2
Slovan Liberec - FK Jablonec 0:2

Re: Předehrávka ŽL U14 17.listopadu

(Tomáš Navrátil, 18. 11. 2016 18:55)

Oprava: konečný výsledek utkání Viktorka Žižkov-Náchod je 3:2 !! 1:2 byl pouze poločas !


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »