Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

rekapitulace marodů + aktuality

(Tomáš Navrátil, 2. 2. 2017 16:12)

Tak nám to nějak polehalo, na sobotu nemůžeme určitě počítat s Radkem Lukášem, Kubou Demuthem, Martinem Klejnou, Mírou Stránským a Matějem Šimůnkem, ve výrazném ohrožení je start Kuby Kuldy a Lukáše Kalenského, věřím, že do kupy se do soboty dají Anetka, Nela a Tobiáš. Pokud by se tak nestalo, museli bychom uvažovat o zrušení utkání, což bych byl ovšem proti tak kvalitnímu soupeři velmi nerad. Poprve se proti nám představí v roli soupeře Radim Zengler, a věřím, že i Kevin Houdek, který se dává zdravotně do kupy po zranění kotníku. I to by mohla být pro obě strany zajímavá konfrontace.
Ve čtvrtek 9. února hrajeme ve Vrchlabí s jedním z nejznámějších českých klubů, díky seriálovému "Lavimu", Slavojem Vyšehrad, který je v Krkonoších na tradičním soustředění. Těšit se můžeme i Martina, neskutečně rychlého vietnamského klučinu, který dal loni našemu nejrychlejšímu hráči Radimovi na patnáct metrů pět. Hraje se na UMT ve Vrchlabí od 17 hodin, sraz nejdéle v 16.40 na hřišti ve Vrchlabí, rodiče bych poprosil o spolupráci s dopravou, z Trutnova by se muselo odjet nejdéle v 16.00. I toto utkání by pro nás mělo být hodně zajímavé, neboť Vyšehrad je na šestém místě žákovské ligy skupiny "C". Určitě dobrou vizitkou pro naše mužstvo je, že o utkání s námi soupeř moc stojí.
V minulém týdnu byl na základě našeho zájmu a po velmi vstřícné dohodě s trenéry U13 do našeho mužstva přezazen z kategorie U13 Pavel Strasser, za což jsem velmi rád a kolegům z nižšího ročníku děkuji, že to Pavlovi umožnili. Naopak opačným směrem putoval minimálně do konce jarní části Honzik Valeš. Oběma přejeme v "nových" týmech hodně sportovních úspěchů a radosti z fotbalu.

Re: rekapitulace marodů + aktuality

(Michala , 2. 2. 2017 18:26)

Holky zítra budou na tréninku i v sobotu na zápas...

Jakub

(Renáta Kuldová , 1. 2. 2017 13:24)

Dobrý den, ahoj ...
omlouvám Jakuba z dnešního a pátečního tréninku, má od pondělí teploty. Účast na sobotní utkání ještě potvrdíme.
Děkuji ta pochopení.

omluva

(Jakub Demuth, 31. 1. 2017 18:29)

Omlouvám Jakuba na středu i pátek z tréninku a pravděpodobně i ze sobotního utkání . Stále bojujeme s teplotou a nachlazením.
Díky Ilona

Aneta a Nela

(Michala , 31. 1. 2017 18:24)

Omlouvám holky ze zítřejšího tréninku tj. 01.02.2017. Anet je hodně nachlazená a Nela má nakopnuty kotník. V pátek by měly být. Michala

omluva

(Georgios Kondos, 30. 1. 2017 17:45)

Omlouvám Georgiose z tréninku. Není mu dobře.
Děkuji
Kondosová

Omluva

(Radek Lukáš, 30. 1. 2017 10:59)

Dobry den omlouvam Radka z treninku na 14dni je nemocny dekuji Lukášová

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 30. 1. 2017 11:58)

Tak to se ani nedivím, úplně jsem to čekal, neboť když jsem přijel do Pardubic, bylo pět pod nulou (ale pocitově daleko chladněji) a Radek si na vedlejší umělce kope, nemá čepici, nemá rukavice a má rozepnutou zimní budnu, tak z toho ani nic jiného než nemoc nemůže být. A o nějakém uposlechnutí, ať jde do kabiny, že je zima a není ustrojen, nemůže být ani řeč ... Škoda, ale každý je strůjcem svého štěstí.

omluva

(Jakub Demuth, 29. 1. 2017 18:11)

Omlouvám Jakuba z pondělního tréninku, má dnes celý den teplotu.
Díky Ilona

Halový turnaj krajských výběrů U14 v Pardubicích

(Tomáš Navrátil, 29. 1. 2017 18:09)

Výběr KFS Hradec Králové skončil ze sedmi účastníků až pátý, o tom, že neskončil druhý, rozhodla jediná branka, kterou hráči obdrželi se Severomoravským KFS deset sekund před koncem (navíc v tomto utkání neproměnil Dan penaltu). Naši kluci (Mára, Štěpán, Dan) ani nevyhořeli, ale ani neudělali díru do světa. Dle trenérů našeho výběru jim chybělo v prohraných utkáních nasazení, důraz v soubojích 1:1, fotbalová kvalita, rychlost práce s míčem a rychlost rozhodování. Ti nejlepší kluci z Olomouckého, Jihomoravského a Severomoravského KFS byli kvalitativně někde jinde. Jediným hráčem, který snesl srovnantelné měřítko s těmi nejlepšími, byl Matěj Šrejber z FC Hradec. Na obhajobu snad lze jen uvést, že se jenalo o to nejlepší, co po moravských trávnících v této věkové kategorii běhá.

Hodnocení manažera týmu p.Míla:

Ve sportovní hale v Dašické ulici v Pardubicích se ve dnech 27. a 28.1.2017 konal tradiční halový turnaj krajských výběrů U14 o Pohár předsedy ŘK FAČR pro Moravu. Hrálo se systémem každý s každým 1x20 minut a výběr našeho kraje čekaly postupně výběry Olomouckého, Zlínského, Jihomoravského, Pardubického, Moravskoslezského KFS a KFS Vysočina. Po pátečním programu se zdálo, že si to o celkové vítězství rozdají výběry Moravskoslezského, Olomouckého a Jihomoravského KFS. Nedělní zápasy však tabulku pěkně zamotaly a o celkovém vítězi se rozhodovalo až v úplně posledním zápase. O vyrovnanosti turnaje svědčí, že čtyři mužstva od 2. do 5. místa získala stejný počet 10b. a o konečném poředí rozhodovala minitabulka ze vzájemných zápasů. Z této minitabulky vyšli bohužel nejhůř naši hráči. Tím spíš mrzí vyrovnávací branka na 4:4, kterou jsme obdrželi v zápase s Moravskoslezským KFS 10 sekund !!! před koncem utkání a přišli tak o 2. místo. V loňském roce stačilo 10b. na 3. místo, letos bohužel stejný počet znamená až 5. místo. Malou útěchou může být fakt, že naši hráči dokázali jako jediní vzít body celkovému vítězi z Moravskoslezského KFS.

Královéhradecký KFS reprezentovali:

Jaroslav Rubeš, Václav Schober, Matěj Šrejber, Tomáš Česák, Matyáš Benák, Jakub Semerák (všichni FC Hradec Králové), Daniel Navrátil, Štěpán Čechovič, Marek Bednář (MFK Trutnov), Štěpán Dostál, Ondřej Lukáš (FK Náchod), Patrik Šoufek (RMSK Cidlina)

Výsledky Královéhradeckého KFS:

27.1.2017

KKFS - Olomoucký KFS 2:6

B: Šrejber, Bednář

KKFS - Zlínský KFS 5:2

B: Lukáš, Čechovič, Šrejber, Schober, Semerák

KKFS - Jihomoravský KFS 1:9

B: Šrejber

28.1.2017

KKFS - Pardubický KFS 4:2

B: Česák 2, Semerák, Navrátil

KKFS - Moravskoslezský KFS 4:4

B: Dostál 2, Šrejber 2

KKFS - KFS Vysočina 7:3

B: Bednář 2, Schober 2, Šrejber 2, ČechovičNejlepším střelcem našeho výběru byl Matěj Šrejber (7 gólů).

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Jednoznačné vítězství v Pardubicích

(Tomáš Navrátil, 28. 1. 2017 19:14)

FK Pardubice U14, U13 - MFK Trutnov U14 0 : 8 ( 0 : 1 )

branky: K.Kondos 3, Bednář 2, Klejna, Kulda, Lukáš

sestava: Šimůnek-Gnol, Demuth, Strasser, Janák-Klejna, Navrátil, Čechovič, Lukáš-Bednář, Kulda

průběžně střídali: K. a G. Kondosové

K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli v sobotu na novou UMT do Pardubic-Ohrazenic. Postavili jsme se místnímu týmu U14, který však musel být z různých důvodů vydatně doplněn hráči ročníku 2004. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, domácí dvě své šance neproměnili, zatímco na naší straně se ujala parádní střela svátečního střelce Kuby Demutha. Ani my jsme ovšem další šance již nevyužili, byť třeba ta Kuby Kuldy byla více než stoprocentní. Poločas tedy 0:1. Po deseti minutách druhého poločasu jsme přidali v krátkém sledu dvě branky a pak již to byl střelecký kolotoč v naší režii. Uplatnili jsme fyzickou a rychlostní převahu a dalšími krásnými brankami po skvěle vyřešených brejkových situacích jsme skore navýšili až na konečných 8:0. Kluci hráli s chutí (děvčata byla na srazu REPRE) a musím říci, že hráli opravdu dobře a fotbalem se bavili. Sice jsme dali osm branek a trefili ještě Kosťou tyč, ale největší šanci utkání jsme paradoxně neproměnili, když Marťas poslal před brankovou čárou zcela prázdné branky skákající míč vysoko nad. V závěru již Márovi, Danovi a Štěpánovi docházely síly, neboť se na nich projevila únava z dopoledního halového turnaje krajských výběrů. Pozitivem utkání rovněž bylo, že každý z hráčů odehrál minimálně 55 minut. Objevily se však i věci, na kterých musíme pracovat, zejména špatné obranné postavení, někdy nesmyslné vyrážení, zaměřit se musíme také na minimalizování počtu chyb při naší rozehrávce, jinými slovy když jsme v držení míče a nejsme pod tlakem soupeře, neměli bychom míč tak lehce odevzdávat, jak se kolikrát stalo. Kluky ale chválím a nenechám se otrávit názorem vetřelce v naší kabině, že 2004 by porazil každý .... jen doplním, že v předzápase prohrála naše patnáctka s domácími 11:0 ....

Nominace do Pardubic-odjezd již v 10.00 z HSM !!!

(Tomáš Navrátil, 27. 1. 2017 18:37)

Nominace: Šimůnek, Gnol, Demuth, Strasser, Kalenský, Klejna, Navrátil, Lukáš, Čechovič, K.Kondos, Strasser, G.Kondos, Bednář, Kulda, Janák
Odjezd z HSM již v 10.00 !!!
Mára, Štěpán a Dan budou čekat v Pardubicích
David u nádraží
Omluveni: Aneta, Nela, Honza, Míra

omluva

(Georgios Kondos, 27. 1. 2017 15:23)

Omlouvám Georgiose ještě z dnešního tréninku. Zítra na zápas pojede.
Děkuji
Kondosová Stanislava

Omluva

(Honza Valeš, 27. 1. 2017 10:16)

Omlouvám se z dnešního tréninku i sobotního zápasu jsem nachlazený a stále mě bolí noha.

omluva

(Jakub Demuth, 27. 1. 2017 4:53)

Omlouvám Jakuba na dnešní trénink z rodinných důvodů a nachlazení. Na sobotní zápas bude. Díky Ilona

Páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 26. 1. 2017 17:42)

Páteční trénink začneme co nejdříve (v 16.25) a ukončíme ho o chvilku dříve (17.50). Důvodem je moje účast na plesu MFK. Prosím zejména notorické lunochodopřevlékače (všichni vědí, o koho jde, že Radku a Kubo D.), aby sebou zítra zcela vyjímečně hodili. Trénink bude intenzivní, i z toho důvodu, že nás nebude moc (omluveni jsou Mára, Štěpán a Dan-halový turnaj krajských výběrů, Aneta s Nelou-reprezentační sraz, nevím, jak na tom budou nemocní David a Georgios a ani Honza Valeš, který o sobě nedal vědět. Když k tomu připočítám dlouhodobě zraněného Míru, tak by nás mělo být kolem deseti)

Omluva

(David Gnol, 25. 1. 2017 17:39)

Dobrý den, dnes omlouvám Davida z důvodu střevní virózy. Na pátek a na sobotu dáme vědět po výsledcích testů. Děkuji Dita Gnolová

omluva

(Georgios Kondos, 25. 1. 2017 15:45)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - nachlazení.
Děkuji Kondosová

Omluva

(David Gnol, 23. 1. 2017 16:06)

Dobrý den, omlouvám Davida z dnešního tréninku z důvodu střevních potíží. Děkuji za pochopení. Tomáš Gnol

V prvním přípravném utkání jsme hostili Jablonec

(Tomáš Navrátil, 22. 1. 2017 12:25)

MFK Trutnov-FK Jablonec 2:2 (1:0)
branky: Kosťa Kondos, Štěpán Čechovič
rozhodčí: Beránek
sestava: Dressler-Strasser, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Klejna, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Bednář, Kulda
do II. poločasu střídali: Gnol, G.Kondos, Kalenský, Lukáš, Neradová
Za mrazivého počasí jsme na trutnovské umělce hostili lídra naší skupiny žákovské ligy, FK Jablonec. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první utkání, tak ho lze hodnotiot jako úspěšné. Soupeř byl sice fotbalovější a přímočařejší, ale my jsme nijak nezaostávali a dovolím si tvrdit, že brankových příležitostí jsme měli více než soupeř. Do vedení jsme se dostali po přízemní střele Kosti, který využil svého úniku po levé straně. Soupeř ve druhém poločase zaslouženě vyrovnal, když využil našeho nedůrazu v rohu hřiště a následně i v malém pokutovém území. Dvacet minut před koncem jsme se dostali opět do vedení, Radek Lukáš doběhl zdánlivě ztracený míč, odcentroval a Štěpán uplatnil nejen svůj přehled a důraz, ale hlavně gólový apetit. Vedení jsme mohli ještě navýšit, ale Dan v samostatném úniku vymýšlel kraviny a netrefil bránu. V závěrečné desetiminutovce nás soupeř mačkal a tři minuty před koncem se mu podařilo z penalty vyrovnat. Penalta byla, protože ji pískl rozhodčí .... Kluci a holky utkání odjezdili a po kondiční stránce můžeme být spokojeni. Na technických detailech a organizaci hry musíme ale výrazně zapracovat, příležitostí k tomu budeme mít v dalších přípravných utkáních dostatek.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »