Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Polsko

(Štěpánka Čechovičová , 14. 6. 2016 11:37)

Ahojky ,taky se hlásím o 2 místa já a Lukáš dík Štěpánka

Nominace hráčů na nedělní turnaj v Polsku

(Tomáš Navrátil, 13. 6. 2016 23:12)

Na nedělní turnaj v polských Polkowicích byli nominováni tito hráči:
G.Kondos, Šimůnek, Stránský, Zengler, Houdek, Lukáš, Navrátil, Čechovič, Kulda, Bednář, A.Sováková, N.Sováková, Demuth
Trenéři: Franc, Navrátil
Vedoucí mužstva: I.Demuthová
sraz v neděli 19.6. v 6.55 v HSM, odjezd v 7.00
Jede se autobusem pro 25 lidí, jelikož jede 13 hráčů a 3 členové realizačního týmu, zbyde 9 míst pro rodiče. Prosím ty, kdo mají zájem jet s námi, nechť se sem napíší, prvních devět napsaných jede.
Děkuji za pochopení.

Re: Nominace hráčů na nedělní turnaj v Polsku

(Petr Vlček , 14. 6. 2016 8:21)

Mám zájem se zúčastnit turnaje v Polsku + 1... :-)

(Michala Šikalová, 14. 6. 2016 11:31)

Ahoj, já se hlásím o jedno místo pro rodiče. Michala (holky a já)

V Jablonci jsme herně obstáli, byť nakonec o dvě branky prohráli !

(Tomáš Navrátil, 12. 6. 2016 18:49)

FK Jablonec nad Nisou-MFK Trutnov 8:6(4:3)
branky: Čechovič, Navrátil, Zengler, Lukáš, Mostecký, Bednář
diváků: 100 !
sestava I.: Hampl, Stránský, Houdek, Kalenský, Klejna, Navrátil, Herman, Kulda, Valeš
sestava II.: G.Kondos, Gnol, Zengler, Demuth, Lukáš, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Mostecký
K poslednímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu třetího celku tabulky FK Jablonec nad Nisou. Po strastiplné cestě autobusem (nejprve pozdní příjezd do HSM, poté objížďka za Jičínem), kdy jsme do kabiny dorazili deset minut před utkáním, jsme sehráli velmi kvalitní utkání a domácím borcům byli naprosto vyrovnaným soupeřem. Hrálo se na vynikajícím trávníku ZŠ Mozartova před parádní kulisou 100 diváků. Jablonec na nás vlétl a my jsme se oháněli, seč nám síly stačily. Ale udeřili jsme jako první, když se na hřišti "B" trefil Štěpán Čechovič, jenže domácí za pár minutek skore otočili a nadále byli velmi nebezpeční. Zejména na hřišti "A" hráč Michal Černák nám svojí rychlostí a pohyblivostí s míčem u nohy dělal velké starosti, ale Kevin Houdek ukázal, jak kvalitním je hráčem a pustil ho do minima šancí. Povedlo se nám vyrovnat, když se po perfektní přihrávce Lukáše Kalenského trefil neméně parádně Dan Navrátil. Ke konci poločasu jsme hru vyrovnali, skore se nám však srovnat nepodařilo a tak poločas jsme prohráli 4:3. Ve druhém poločase jsme pokračovali v kvalitní hře, na hřišti "A" jsme se sice spíše bránili a branku domácích ohrožovali podstatně méně než soupeř tu naši, ale na hřišti "B" jsme hráli naprosto vyrovnanou partii a jen menší důraz, nepřesnost či zbrklost v koncovce nás připravily o vstřelení dalších branek. Vyzdvihl bych zejména akci Marka Bednáře, po které se trefil Kuba Mostecký a trestný kop Štěpána Čechoviče, jehož pumelenici do šibenice zázračně vyrazil domácí golman. Chleba se lámal, a bohužel zlomil, zhruba deset minut před koncem za stavu 5:5, kdy jsme v krátkém sledu obdrželi na obou hřištích součtově tři branky a bylo rozhodnuto. V poslední minutě již jsme jen výsledek Márou Bednářem kosmeticky upravili. Byť jsme z tohoto mače odešli poraženi, s nasazením, výkonem a vystupováním kluků jsme byli maximálně spokojeni. Sice bodově jsme odměněni nebyli, tak odměnou pro nás byla pochvala a uznání domácích trenérů a diváků za předvedenou hru. Dle mého názoru byli domácí o ty dvě branky lepší a vyhráli zaslouženě. Ale pro nás je vítězství, že s takto kvalitním soupeřem dokážeme hrát rovnocenou partii. Bylo to velmi důstojné rozloučení s touto kategorií, kluci ukázali, že když chtějí, tak umí, a je úplně jedno, proti komu to je. Všem bychom chtěli poděkovat, bylo to opravdu nejen super sobotní fotbalové odpoledne, ale i celá sezóna !

S Jabloncem prohráváme 6:8

(Libor Valeš, 12. 6. 2016 10:56)

I přes prohru kluci zaslouží pochvalu, hráli proti silnému soupeři vyrovnaný zápas. Velmi dobrým výkonem se rozloučili s kategorií mladších žáků. Podrobnosti později.
Tréninky v po, st nejsou, sejdeme se v pátek na posledním výkopu. Kluci odpočívejte a fanděte české reprezentaci.

brigáda na poslední výkop

(Libor Valeš, 7. 6. 2016 19:37)

Prosím tři-čtyři šikovné dobrovolníky z řad tatínků o pomoc při štípání dřeva na poslední výkop. Sekyrku s sebou. Sraz na hřišti v HSM ve čtvrtek (9.6.2016) v 17.00 hod. Díky Libor

Re: brigáda na poslední výkop

(Milan K, 8. 6. 2016 14:12)

Tento čtvrtek jsem služebně pryč, ale kdyby si potřeboval pomoci toho 17.6. cca od 12 h můžu...

omluva

(Jakub Demuth, 6. 6. 2016 16:32)

Omlouvám Jakuba dnes z tréninku , má za sebou školní túru a zároveň omluva i na středu, je na cyklistickém výcviku. Díky Ilona

omluva

(Marek, 6. 6. 2016 16:29)

Ahoj dnes omlouvám Marka má v nohách cca 30 km a ve středu je se školou na výletě dík

V Praze jsme remizovali s Viktorkou 4:4 !

(Tomáš Navrátil, 6. 6. 2016 5:41)

FK Viktoria Žižkov-MFK Trutnov 4:4 (2:2)
branky: Kulda, Čechovič, Herman, Bednář (pen.)
sestavy:
I.: Šimůnek-Stránský, Houdek, Borovski, Klejna, Navrátil, Janák, Kulda, Herman
II.: G.Kondos-Demuth, Zengler, Gnol, Lukáš, Čechovič, Kalenský, Bednář, K.Kondos, Mostecký
V Praze-Horních Měcholupech jsme sehráli velmi dramatické utkání, které jsme však ve vítězství přetavit nedokázali. Na hřišti se nanašel nikdo, kdo by nechtěl zvítězit, ale naše fotbalová kvalita tentokrát, zejména při hře do otevřené obrany na soupeřově polovině, pokulhávala. Navíc jsme neproměnili vypracované příležitosti včetně penalty. Byť domácí hráli velmi dobře a ve svém středu měli několik vělmi kvalitních, rychlostně a fotbalově vyspělých hráčů, tak se domnívám, že jsme měli zvítězit. V čem jsme však zcela propadli, to je mentální vyspělost a odolnost našich hráčů. V závěru to bylo samé bolístko, v podstatě nebylo skoro s kým hrát. Navíc podrážděné reakce, ubulenost, vulgarismy, to prostě na hřiště, pokud chceme uspět, nepatří a to si myslím, že nás stálo dva ztracené body ! Někteří hráči by se měli nad svým chováním na hřišti zamyslet, ve dvanácti letech někoho oslovovat pánským přirozením tolerovat nebudeme a je úplně jedno, jestli to patřilo rozhodčímu či hráči soupeře ! Po této stránce ohromné zklamání.

Nominace na utkání s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 4. 6. 2016 12:16)

Nominace: VŠICHNI !! (omluveni Táda Hampl-nemoc a Aneta s Nelou-?) + Ondra Borovski, Martin Sapár
služba: Kevin, Mára, Kuba Kulda (dresy, míče, úklid v kabinách a v autobuse)
budeme hrát v bílo-modrých dresech !
upozornění - počítejte i s povrchem UMT !!
odjezd v neděli v 10.30 z HSM !

Re: Nominace na utkání s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 4. 6. 2016 22:15)

Martin Sapár nám nepomůže, omluvil se, není mu dobře.

omluva

(Marek Bednář, 3. 6. 2016 18:58)

Dobrý den omlouvám se ze středečního tréninku protože mám cikláku.

Re: omluva

(Tomáš Navrátil, 3. 6. 2016 20:48)

To je Máro nějaká nemoc, "cikláka" ?

omluva z letní přípravy

(David Gnol, 2. 6. 2016 15:49)

Dobrý den,
David nebude přítomen od 12.-21.8. - dovolená.

Děkuji za pochopení Dita.

OMLUVA

(Radek Lukáš, 2. 6. 2016 10:36)

Dobrý den, Radek se soustředění nezučastní bude na táboře od30.7.-13.8. děkuji Lukášová

Turnaj Polsko-Polkowice, 19.6.

(Tomáš Navrátil, 1. 6. 2016 22:38)

Několik, zatím předběžných, informací k turnaji v Polsku (Polkowice) v neděli 19. června:
- pokud tedy skončíme ve skupině pátí, odehrajeme pět zápasů po 20 minutách, pokud skončíme ve skupině čtvrtí, odehrajeme šest zápasů po 20 minutách

Další informace se pokusím zjistit (soupeře, rozlosování, jak se tam dopravíme apod.)

Bude to naše poslední akce na malém hřišti a v mladších žácích !!

KS Polkowice

Kvalitu týmů nedovedu posoudit, neboť ani jeden neznám.
Roylosování turnaje proběhne 10. června, pošlou mi ho a ihned poté ho zde zveřejním.

Pozor, změna času nedělního utkání na Žižkově !!

(Tomáš Navrátil, 30. 5. 2016 23:07)

V neděli hrajeme v Praze s Viktorkou Žižkov až od 14.00 hodin !! Odjezd z HSM tedy bude nikoli v 6.30, ale až v 10.30 !! Návrat do Trutnova počítejte v cca 19.45 !! Důvodem změny je obsazenost hřiště, kdy se tam hraje divizní utkání mužů (údajně ??). Bohužel hrozí i varianta, že naše utkání bude sehráno na UMT. Hraje se na hřišti v Horních Měcholupech (tam, co jsme hráli v zimě s Tempem Praha)