Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Tomáš Navrátil, 27. 5. 2018 21:23)

PO 28.5. - volno (doporučuji výklus + protažení)

diváků: 100
sestava: Šimůnek-Gnol, A.Sováková, Stránský, Strasser-Borovski, Navrátil, Sapár, Neradová-Kalenský (52. Ondráček), G.Kondos (86. Novák)
Utkání v Jablonci jsme nastoupili nejen bez zraněných Štěpána a Kosti, ale i bez vodáků Martina a Kuby a zahájili ho přímo hrozivě, když v 7. minutě jsme prohrávali již 3:0 ! Poté jsme hru zčásti vyrovnali, Georg trefil krásnou střelou břevno a po pěkných přihrávkách Pavla Strassera a Martina Sapára Ondra Borovski snížil. Druhou půli jsme neodehráli špatně, trefili tyč a další dvě příležitosti neproměnili. Domácí svoji kvalitu potvrdili ještě dvěmi brankami, když další šance neproměnili. Jablonec vyhrál zaslouženě, jeho hráči byli rychlejší a fotbalovější, navíc mají ve svém středu reprezentanta Černáka. Škoda jen toho šíleného úvodu, a rovněž dvou branek, které Mates jinak standartně nedostává. Děkuji klukům z mladšího ročníku, zejména Jirka Ondráček Lukášovi, kterého vystřídal, ukázal, jak se bojuje. Za týden hrajeme poslední žákovské utkání, v sobotu hostíme v HSM Třebeš. Tímto bych chtěl rodiče a všechny fanoušky na naše rozlučkové utkání pozvat.

nominace 27.5. 2018 Jablonec

(David, 26. 5. 2018 20:32)

Hráči: Šimůnek, Strasser, Stránský, Sovakova, Neradova, Borovský, Sapar, Kondos G., Gnol, Kalensky a Navratil. Odjezd z HSM v 7:00.

diváků: 30
sestava: Šimůnek-Gnol, Kulda, Stránský, Strasser-Borovski, Navrátil, Sapár, Neradová-A:Sováková, Klejna (57. G.Kondos)
Na hřišti číslo 2 (vyjma brankovišť ve velmi dobrém stavu) jsme předvedli solidní výkon a zaslouženě zvítězili. Vzhledem k naší střelecké produktivitě byla ale cesta za třemi body velmi náročná. V první půli mohlo být utkání rozhodnuté, bohužel, tři tutovky, které jsme si vypracovali, jsme neproměnili. Hned ve třetí minutě dostala výbornou přihrávku do vápna Anetka Sováková, ale střelu levačnou poslala do boční sítě. Pak měl dvě tutovky Martin Klejna, v prvním případě však běžel ohrozit pouze rohový praporek a ve druhém šla jeho střela po samostatném nájezdu vysoko nad. Dalším akcím chyběl důraz v zakončení, takže jsme golmana v podstatě ani neohrozili. Domácí neměli snad vyjma jednoho náznaku zakončení v první půli vůbec nic. Druhá půle byla o tom, zda se nám podaří vstřelit houževnatému soupeři branku. A to se nám hned po třech minutách hry povedlo. Všemu předcházelo parádní sólo Martina Sapára téměř přes celé hřiště, které dotáhl až do malého vápna, tam mu ale soupeř míč ukopl na roh. Na následný rohový kop si na přední tyči skvěle naskočil Kuba Kulda a přesnou hlavičkou nedal domácímu golmanovi šanci -0:1. Měli jsme další šanci na pojištění, ale Martin Klejna v koncovce opět selhal. Domácí hru vyrovnali a jejich útoky byly díky rychlosti jejich útočníků čím dál nebezpečnější. V závěru byl tlak domácích drtivý, ale odolali jsme, naopak jsme mohli rozhodnout do prázdné branky, ale na koncovku již jsme neměli síly. Kluky a holky chválím, vzhledem ke stavu kádru to je asi maximum.

Re: Těsné vítězství v Kolíně

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2018 7:42)

Na stránkách FK Kolín píší ....
"Se soupeřem, který byl technicky zdatnější jsme neodehráli špatné utkání. Technické nedostatky jsme nahrazovali bojovnosti a nadšením. Soupeři jsme dovolili pouze jednu vydařenou akci, kterou však skvěle zlikvidoval Čenda. Bohužel se nám nevydařil vstup do druhé půle, kdy hned v prvé minutě jsme inkasovali po hrubé chybě z rohového kopu. Škoda, že se nám nepodařilo skórovat v závěru utkání, kdy jsme měli značnou převahu, ale bez koncovky. Škoda, že některým hráčům chybí vztah ke kopané a raději jedou na víkend kamsi. Tentokrát se to povedlo hned třem. Bohužel." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

omluvenka

(ONDRA, 21. 5. 2018 18:35)

dobrý den omluvám se z dnešního treninku byl jsem sněžce a jsem unavený, pardon že to píšu tak pozdě

omluva

(Georgios Kondos, 21. 5. 2018 13:34)

Cyklo kurz 4.-8.6.2018
Kondosová

omluva

(Kulda, 21. 5. 2018 12:39)

Ahoj, omlouvám dnes Kubu z tréninku. Včera se vysekal na bruslích. Má sedřený a naražený koleno a loket.

V Jablonci se hraje v neděli dle původního rozpisu !

(Tomáš Navrátil, 21. 5. 2018 9:59)

Jablonec nesouhlasí s odehráním utkání v jiném termínu, nezbývá nám tedy, než utkání v neděli odehrát v silně oslabené sestavě. Vzhledem k tomu, že nebudou k dispozici Kuba Kulda, Ondra Borovski a Martin Klejna (vodácký kurz), tak hráče Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Stránský, Strasser, Navrátil, Sapár, Neradová, G.Kondos a Kalenský (celkem 10) doplní hráči ročníku 2004.
Tím pádem tréninky budou v tomto týdnu klasicky PO, ST, PA od 17.00 v HSM

Nejistý program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 20. 5. 2018 11:37)

PO 21.5.- trénink v HSM 17.00-18.30
další program závisí na termínu mistrovského utkání v Jablonci (původně se mělo hrát v neděli 27.5., ale z důvodu nedostatku hráčů - školní aktivity - v obou kategoriích jsme požádali o přeložení.