Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Tomáš Navrátil, 12. 12. 2016 22:06)

Místní-dojíždějící 24:23 v základní hrací době, pak se ještě nastavovalo 6 minut a konečný výsledek byl 24:25.
Hrací doby 3x25 minut
sestavy:
Místní: Radek, Kuba K., Kosťa, Georg, Martin, Ondra, David
Dojíždějící: Anetka, Štěpán, Dan, Kuba D., Tobiáš, Lukáš, Matěj, Pavel
Omluven: Honzik, Míra, Nela a Mára. Nedorazil Táda.
Vyrovnané utkání, ve kterém dojíždějící nepodrželi golmani. K vidění byla řada pěkných akcí a parádních branek.
To bylo úlně to poslední a nyní se sejdeme až 9. ledna 2017.

Omluva

(Honza Valeš, 12. 12. 2016 15:38)

Dobrý den,
omlouvám se z dnešního tréninku, natáhl jsem si sval na noze.

Poslední výkpo-bowling

(Tomáš Navrátil, 8. 12. 2016 21:25)

Vážení rodiče, kluci a holky, jménem našeho trenérského týmu Vás co nejsrdečněji zvu na zakončení naší podzimní, snad úspěšné sezóny, které se koná tuto sobotu v Poříčí v Olympu na bowlingu. Program bude pestrý - zhodnocení sezony, dvě hodiny bowlingu, překvapení-kulturní vložka, kvalitní občerstvení a hlavně snad dobrá zábava. Sejdeme se ve 14.30 před budovou, od 15.00 máme rezervované tři dráhy. Jste srdečně zváni, věřím, že dorazíte všichni ! Budeme se těšit ! Pokud by jste měl někdo nějaký dotaz či požadavek, piště, volejte.

Poslední trénink v tomto roce

(Tomáš Navrátil, 6. 12. 2016 8:38)

Pondělí, 12. prosince, 17.00-18.30, velká tělocvična ZŠ Mládežnická, fotbalové utkání místní-dojíždějící, 4+1, 3x25 minut + závěrečné penalty.
Sraz v 16.50 !

Středeční a páteční trénink RUŠÍME !!

(Tomáš Navrátil, 5. 12. 2016 19:49)

Z několika objektivních důvodů vypustíme poslední dva plánované tréninky na UMT v Trutnově ( středa 7.12. a pátek 9.12.) a sejdeme se až v sobotu ve 14.30 v Olympu v Poříčí na Bowlingu. Pokud by byla v pondělí volná velká tělocvična na Mládežce, šli bychom ještě tam a dali si po dvou florbalových zápasech místní-dojíždějící zápas v sálovém fotbale. Prověřím to, tak sledujte stránky !!

Odvetný florbalový zápas

(Tomáš Navrátil, 5. 12. 2016 19:44)

místní versus dojíždějící 13:14 (3:4, 4:6, 6:4) + samostatné nájezdy 0:4
branky: Kuba Kulda 8, David Gnol 3, Táda Hampl, Radim Zengler-Štěpán Čechovič 4, Pavel Strasser 4, Matěj Šimůnek 2, Kuba Demuth 2, Ondra Borovski, Anetka Sováková
sestavy:
místní: Kosťa Kondos-David Gnol, Kuba Kulda, Martin Klejna, Radek Lukáš, Táda Hampl, Georgios Kondos, Radim Zengler
dojíždějící: Dan Navrátil-Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Pavel Strasser, Štěpán Čechovič, Anetka Sováková, Ondra Borovski
Odvetné utkání mělo svoji kvalitu a nebylo tak jednoznačné, jako první utkání. Naopak ! Hrál se zcela vyrovnaný zápas plný pěkných kombinačních i individuálních akcí a skvělých zákroků golmanů. "Dojíždějící" odskočili na začátku druhé třetiny na 8:3 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže proti byl Kuba Kulda, který dal během pěti minut čtyři branky, snížil na 8:7 a zadělal na pořádné drama. Hrálo se nahoru dolů, "místní" měli i trochu smůly, neboť co nepochytal skvělý Dan v brance, tak skončilo na tyčích a břevnech. V poslední třetině udávali tempo hry "místní" které vydatně posílil bývalý spoluhráč Radim Zengler a dvě minuty před koncem se jim podařilo právě Radimem vyrovnat ! Jenže půl minuty před koncem dal vítěznou branku "dojíždějících" Pavel Strasser a "místním" již nezbyl na reakci čas. Po zápase byli kluci a Anetka odměněni sladkostmi od paní Demuthové, která právě dnes slavila své krásné narozeniny.
Utkání se bohužel nemohli zůčastnit nemocní Lukáš Kalenský a Tobi Janák, nepřišel ani Honza Valeš.

zimní příprava s novými míči

(Tomáš Navrátil, 4. 12. 2016 12:23)

Zimní přípravu zahájíme na UMT s novými míči od firmy JAKO, které jsme vyhráli na červnovém turnaji v Polsku. Máme jich 15 kusů, jsou to speciální míče na zimní období (nejen svojí oranžovou barvou, ale i materiálem), a tomu odpovídá i cena 1200,- Kč, za jakou se nechají koupit ve specializovaných sportovních obchodech. Míče, které jsme používali doposud, tak "zakonzervujeme" a použijeme je opět na jaře na trávě v HSM.

pondělní odveta ve florbale

(Tomáš Navrátil, 4. 12. 2016 12:16)

Pánové, tak v pondělí mají "místní" šanci dokázat, že vysoká porážka v prvním utkání od "dojíždějících" byla jen dílem náhody a soupeři porážku vrátí. Je potřeba do toho dát ale srdíčko a být pro hru zapálení, jinak je to bez šance. Doporučuji kapitánovi "místních" Kubovi Kuldovi oslovit ještě Ondru Borovského, který by místním zajisté pomohl, případně bývalého spoluhráče Radima Zenglera, který má v pondělí v Hradci volno a určitě by si taky rád zahrál. A pokud florbal někoho nebaví, tak ať prosím přijde až ve středu na trénink na UMT !
Věřím, že odvetné utkání byude jak herně, tak výsledkově výrazně vyrovnanější !!

Hodnocení podzimní sezony – MFK Trutnov U14

(Tomáš Navrátil, 3. 12. 2016 8:29)

Na hlavní stránku jsem vložil hodnocení podzimní části.

Omluva

(David Gnol, 2. 12. 2016 14:55)

Dobrý den,
omluvte dnes prosím Davida z tréninku, není mu dobře. V pondělí přijde.
Děkuji Dita

Omluva

(Honzik Valeš, 30. 11. 2016 14:07)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku.

florbalový zápas

(Tomáš Navrátil, 29. 11. 2016 5:48)

V rámci pondělního tréninku bylo na ZŠ Mládežnická sehráno utkání ve florbale mezi našimi hráči, kteří jsou místní (trutnovští) a kteří dojíždí (Mladé Buky, Pilníkov, Dolní Kalná, Dvůr, Mostek). Hrálo se 3x25 minut včetně "oblečených" golmanů, 4+1.

místní - dojíždějící 7 : 25

sestavy:
místní: Kuba Kulda-David Gnol, Honza Valeš, Martin Klejna, Radek Lukáš, Táda Hampl, Georgios Kondos, Kosťa Kondos (hrál jen první třetinu, pak ho to přestalo bavit ...)
dojíždějící: Dan Navrátil-Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Lukáš Kalenský, Tobi Janák, Pavel Strasser, Štěpán Čechovič, Anetka Sováková

Utkání zcela ovládli dojíždějící kluci a Anetka, na obou stranách bylo k vidění spousta hezkých, jak kombinačních, tak individuelních, akcí, a bylo na co koukat. Odveta se hraje příští pondělí !

12. FK Varnsdorf 18 2 0 16 13:101 6 0 0

Viktorku porážíme 2:1, šancí jsmě však měli na dvě utkání ...

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 15:31)

MFK Trutnov-Viktoria Žižkov 2 : 1 ( 1 : 0 )
branky: 28., 62 Štěpán Čechovič - 53. Pavel Cicko
rozhodčí: Slavíček-Šiling, Žerovnický
diváků: 40
sestava: Šimůnek-Strasser, A.Sováková, Demuth, Kalenský (51. Janák)-Klejna (36. Gnol), Navrátil, Kulda, K.Kondos-Čechovič, Hampl (51. Borovski)
Na závěr podzimní sezony cenné vítězství nad velmi kvalitním soupeřem. V poli se hrálo vyrovnané utkání, na šance jsme ale jednoznačně zvítězili, bohužel jsme toho hodně "zazdili". Do vedení jsme se dostali z závěru poločasu po samostatném nájezdu Štěpána Čechoviče, soupeř však ve druhé půli z ojedinělé akce, po našem autovém vhazování, vyrovnal a velmi nebezpečně nám naznačil, že přijel vyhrát. Hrálo se nahoru dolů a nám se podařilo po rohovém kopu, hlavičkou opět Štěpána Čechoviče, vstřelit vítěznou branku. Mohli jsme přidat i další branky, ale koncovka byla v tomto utkání naši nejslabší stránkou. A když jsme v závěru po naší minele přečkali šanci hostí, utkání skončilo našim těsným vítězstvím 2:1. Dle mého pohledu vítězstvím naprosto zaslouženým, neboť poměr šancí 8:2 napovídal, že jsme byli výrazně nebezpečnější než soupeř.
Podzim tak končíme na velmi pěkném třetím místě se ziskem 42 bodů a pouze s horším skore než druhý Liberec. Klukům a holkám děkuji !

Doplnění hodnocení

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 19:50)

Proti kvalitnímu týmu pražské Viktorky jsme se museli obejít bez Nely Sovákové a Marka Bednáře, navíc těsně před utkáním vypadl ze základní sestavy Radek Lukáš, kterého píchalo v koleně a do utkání nemohl dle vlastního uvážení nastoupit. Táda Hampl ho ale zastoupil více než dobře. Musím konstatovat, že s absencemi jsme se vyrovnali velmi dobře. Utkání rovněž vyšlo našemu golmanovi (ale i golman Viktorky měl velkou kvalitu), Matěj Šimůnek výborně četl hru a hlavně mluvil, čímž obraně hodně pomohl a ulehčil jí práci. Své umění ovšem moc dokazovat nemusel, Viktorka ho za celé utkání téměř neprověřila. Do obrany se na post stopera vrátila po reprezentačním srazu Anetka Sováková a její hra vnesla do týmu jistotu. Výborným výkonem se na pravé straně obrany prezentoval i z U13 zapůjčený Pavel Strasser, který svůj výkon mohl okořenit i brankou, ale po rohovém kopu trefil hlavou "pouze" tyč. Střed zálohy oživil v posledních utkáních hodně v sestavě "cestující" Kuba Kulda, velice aktivní byl na levé záloze i Kosťa Kondos, jehož výkon degradoval způsob zakončení jeho akcí. Opět excelentní jsme měli oba útočníky. Táda Hampl, byť si s míčem zase až tolik netyká, tak těžil ze své rychlosti, důrazu a enormní chuti se prosadit, pro soupeře byl pernamentním nebezpečím. To samé Štěpán Čechovič, dal dvě branky a navíc svým spoluhráčům několik velmi dobrých šancí připravil. I on byl jedním z největších zaměstnavatelů Žižkovské obrany. Ale dobře zahráli všichni, nikdo vyloženě nepropadl, byť samozřejmě, což je ale zcela přirozené, někomu se dařilo více, a někomu méně. Vrátím se ještě k našim šancím. Pokusím se vypíchnout ty tutové, ze kterých by se měla dát branka. V první půli 2x Táda Hamp (navíc pumelenicí trefil ještě břevno), 1x Kosťa Kondos a 1x Martin Klejna, ve druhém poločase 2x Kosťa Kondos, 1x Štěpán Čechovič, 1x Kuba Kulda, 1x Pavel Strasser (tyč). Pak tam bylo několik šancí, které nejsou "tutovky", ale branka se z nich nechá dát (1x David Gnol, 1x Dan Navrátil). A to nevím, jestli jsem ještě něco nezapoměl. Takže když to dle výše uvedeného objektivně zhodnotím, tak jsme dali dva góly a měli dalších 10-12 šancí, z toho 10 vyložených. Soupeř dal jednu branku, pak měl další jednu, možná dvě šance, jinak nic. Takže naše vítězství je z tohoto pohledu zcela zasloužené, ale nezaslouženě nízkým rozdílem. Mělo to skončit rozhodně více. Na druhou stranu, ve druhém poločase byly pasáže, kdy působil soupeř jistěji, fotbalověji, ale nic z toho nevytěžil. Na závěr sezony dobrý zápas, ještě jednou všem velké poděkování.
Rovněž děkuji všem rodičům a divákům za vytvoření té správné atmosféry.
Jedinou kaňkou je porážka našich starších kolegů 0:2, která znamená přiblížení Náchoda v boji o první šestku na rozdíl tří bodů.