Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Marek Bednář, 11. 4. 2016 14:52)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku protože mně bolí kotník ve středu snad budu.

OMLUVA

(Radek Lukáš, 11. 4. 2016 11:53)

Omlouva Radka z dnešního treninku neni mu dobře zitra ale pojede dekuji Lukášová

Víkendové výsledky ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 11:56)

Pardubice-Cidlina 15:2
Hradec Králové-Náchod 19:2
Mladá Boleslav-Jablonec 8:3
Viktorka Žižkov-Chrudim 8:3

V Liberci jsme prohráli

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 9:16)

FC Slovan Liberec-MFK Trutnov 5 : 3 ( 2 : 0 )
branky: Štěpán Čechovič, David Gnol, Dan Navrátil
rozhodčí: OFS Liberec
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Kalenský, Demuth, Navrátil, N.Sováková, Kulda, Valeš, Janák
sestava I.: G.Kondos, A.Sováková, Houdek, Gnol, Lukáš, Čechovič, Klejna, Bednář, Mostecký, K.Kondos
Na perfektně připraveném hřišti v areálu "Letka" jsme nepodali špatný výkon, ale na body to nestačilo. Směrem dozadu musíme kluky pochválit, soupeře pouštěli do minima šancí, bojovali, hráli velmi dobře pozičně. Velkými personami byli oba stopeři, Radim a Kevin, výborně nám zachytali oba golmani. Směrem dopředu již to tak kvalitní nebylo. Byť šance jsme si nějaké vypracovali, ani ty nejvyloženější jsme neproměnili. Velký problém nám dělal první dotek, spousta míčů nám uskočila, v lepším případě do soubojové situace, v horším přímo k soupeři. Ani výběr místa našich ofenzivních hráčů nebyl takový, jaký bychom chtěli. Prostě naše ofenzivní kvalita nebyla taková, abychom Liberec přehráli a porazili. Kluci a holky se snažili, to nechceme vůbec zpochybňovat, ale některým se nedaří, nemají formu, někteří mají svůj výkonnostní strop a někteří svoji kvalitu z tréninku nejsou schopni přenést do samotného utkání. V podstatě ze hry jsme dali jedinou branku, která ještě navíc padá jednoznačně na vrub domácího golmana. Jinak jsme dali gól z trestňáku a z penalty. A to je v zápase, ve kterém rozhodně nejsme horší, žalostně málo. Znovu musíme zdůraznit, že to není o tom kdo s kým hraje, ale jak hraje ! Na naši ofenzivní kvalitě se pokusíme v týdnu zapracovat, v sobotu nás čeká další kvalitní soupeř, FK Pardubice, a to bude ješe o stupínek těžší protivník, než Slovan. Musíme ale naši kvalitu přenést do samotného utkání, což se v Liberci nepodařilo. Ještě se vrátím k jedné věci, a to jsou rozhodčí. Nemám na mysli nějaké posouzení, se kterým nemusíme souhlasit, byť jich bylo několik, ale obsazovací úsek by se měl zamyslet nad tím, jaké sudí bude na žákovskou ligu vysílat. Rozhodně si nemyslím, že stopadesátikilový naprosto nepohyblivý rozhodčí je tím pravým ořechovým, kdo by měl pískat nejvyšší republikovou soutěž. A vůbec není rozhodující, že za pasem, na jehož změření by nedal ani krejčovský metr, má bílý sprej na označení vzdálenosti hráčů od míče jako lize mistrů ....

Nominace na Liberec

(Tomáš Navrátil, 8. 4. 2016 20:47)

Nominace hráčů na MÚ v Liberci: VŠICHNI !! (co je s Tomášem Hermanem ??)

omluva

(Kulda, 6. 4. 2016 12:26)

Ještě dnes Kubu omlouvám z tréninku, v pátek už by to snad mělo jít.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 5. 4. 2016 18:04)

Omlouvám Štěpána ze zítřejšího tréninku, včera si při souboji s Radimem natáhl tříslo

Nominace na MKS U13 v Brně proti Jihomoravskému KFS

(Tomáš Navrátil, 5. 4. 2016 7:25)

Z našeho týmu byli nominováni: Radim Zengler a Radek Lukáš. Podrobnosti budou hráčům včas oznámeny.

omluva

(Tomáš Navrátil, 4. 4. 2016 16:06)

Dnes nebude Matěj Šimůnek ani Míra Stránský. Oba bolí koleno.

omluva

(Georgios Kondos, 4. 4. 2016 11:19)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - bolí ho břicho a hlava.

Děkuji
Kondosová Stanislava

Omluva

(Konstantin Kondos, 4. 4. 2016 10:05)

Omlouvam Kostu do stredy z duvodu nemoci.Kovacova

Omluva

(Kulda, 4. 4. 2016 7:42)

Ahoj, omlouvam Kubu z dnesniho treninku-trislo.

S Hradcem jsme prohráli 1:10

(Tomáš Navrátil, 3. 4. 2016 15:46)

ŽL U13, skupina "C", první jarní kolo
MFK Trutnov-FC Hradec Králové 1 : 10 ( 1 : 4 )
branka: Kevin Houdek
rozhodčí: Beránek, Žerovnický
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, A.Sováková, Zengler, Houdek, Valeš, Navrátil, Janák, Herman, Kulda, Klejna
sestava II.: G.Kondos, N.Sováková, Stránský, Demuth, Čechovič, Kalenský, Bednář, Lukáš, Mostecký
Byť výsledek vypadá hodně krutě, je to bohužel realita. Hradci jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze na jedné polovině, a to na tak kvaliktního protivníka nestačí. Navíc řada hráčů zůstala svým výkonem a přístupem za očekáváním. V prvním poločase jsme na hřišti "u Úpy" hráli velmi dobře, soupeře jsme prakticky pustili do minima šancí a naopak sami se do několika po velmi dobré kombinační hře dostali. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, proto jsme vyhráli "jen" 1:0. Ale naše hra měla tempo, vyjma koncovky musíme hráče jen chválit, neboť soupeř z nás byl bezradný. Na hřišti "pod strání" výkon v prvním poločase nebyl dobrý. Bohužel jsme hráli velmi stažený fotbal směrem ke středu, kde byl zhušetěný prostor, a tak jsme často přicházeli o míče a nedokázali jsme ragovat na rychlé přechody soupeře. Tan tak často přecházel do naší otevřené obrany. My jsme si vytvořili dvě velké šance, které skončit brankou měly, ale nepovedlo se. Do druhého poločasu jsme se jako domácí tým protočili, ale fotbalově už to nebylo zdaleka ono. Mužstvo "u Úpy" na svého soupeře nestačilo, hosté nás přehrávali a vstřelili pět branek, bohužel tento poločas absolutně nevyšel Georgiosovi v brance, který dostal góly, které nejsou k vidění ani v silvestrovském sestřihu vtipných branek. Navíc někteří hráči v poli to vzdali, v závěru už ani neměl kdo hrát, neboť to byl samý bolestínek. Hradec nám dal v tomto poločase lekci a ukázal, že Zátopkovské tempo, hraní si na nabíhání a rozbrečení se při každém střetu, na tuto soutěž nestačí. Na hřišti "pod strání" jsme do druhé půle vlétli aktivně, dařilo se nám zákládat útoky, dařila se nám hra ve středu hřiště, ale nedařila se finální fáze a tím pádem jsme nedali branky.
Jsme přesvědčeni, že fotbal byl dnes z obou stran plný nepřesností, a víme, že umíme hrát lépe.
Z utkání se musíme poučit, na to dobré navázat a to co se nám nedařilo, tak na tom v tréninku zapracovat. A věříme, že za týden v Liberci se kluci poperou o výrazně lepší výsledek ! určitě na to mají !!!

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:26)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:25)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta

Nominace na mistrovské utkání s FC Hradec Králové

(Tomáš Navrátil, 2. 4. 2016 11:46)

Nominace hráčů:
Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Zengler, Houdek, A.Sováková, N.Sováková, Herman, Demuth, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, Kulda, Klejna, Mostecký, Janák, Kalenský, Valeš
omluveni: D.Gnol, K.Kondos

Omluva

(Dita Gnolová, 31. 3. 2016 13:40)

Dobrý den,
prosím o omluvení Davida ze zítřejšího tréninku a z nedělního zápasu. Rodinné důvody.
Děkuji za pochopení .

Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 28. 3. 2016 22:59)

Na velikonoční pondělí sehrála ženská reprezentace ČR U15 mezistátní utkání se stejně starými Holanďankami. Utkání skončilo 0:0, obě naše děvačata naskočila do utkání v 55. minutě zápasu, Nela mohla dokonce rozhodnout, ale svůj samostatný nájezd neproměnila. Asi si střelecký prach vystřílela ve stejné situaci v sobotu proti Matesovi ....
Holky velká gratulace !!

Re: Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:39)

Ve středu se hrála odveta a opět skončila 0:0. Anetka nastoupila v základu, Nela naskočila do utkání v cca 55. minutě. Takticky velmi svázaná bitva, pro České hráčky ale cenný výsledek, neboť Holanďanky patří v dívčím fotbalu ke světové elitě.

středeční předehrávka ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:35)

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Slovan Liberec 1 : 18 ( 0 : 9 )


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA