Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Liberec-Hradec Králové 6:13
Čáslav-Mladá Boleslav 13:13 !!! (nebyli jsme jediní, kdo v Čáslavi v závěru zkolaboval, Bolka vedla po prvním poločase 9:5 a ve druhém skore ještě navyšovala ...)
Kolín-Náchod se hraje v neděli od 13.00

Re: víkendové výsledky ŽL

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2016 11:54)

Tak změna, Čáslav nakonec neremizovala, ale Bolku porazila 14:12 !!! Sice v zápise o utkání byl uveden výsledek 13:13, ale po deseti minutách byl změněn na 14:12. Tak věřme tomu 14:12 ...

Re: Re: víkendové výsledky ŽL

(Tomáš Navrátil, 23. 5. 2016 5:36)

Poslední výsledek:
Kolín-Náchod 1:15

MFK Trutnov - MFK Chrudim 20:1

(Daniel Franc, 21. 5. 2016 17:01)

Sestavy: I. Šimůnek, Stránský, Klejna, Navrátil, Herman, Kulda, Houdek, A. Sováková, Janák, Gnol
II. Kondos G., Bednář, Valše, Čechovič, Kalenský, Lukáš, N. Sováková, Demuth, Kondos K., Zengler
Branky: Kondos K., Klejna, Herman, Čechovič 3x, Kalenský 3x, Stránský, Navrátil 3x, Bednář 3x, Sováková N, Zengler, Sováková A. 2x

Hodnocení utkání:
Jsem moc rád, že jsme dokázali přenést spoustu věcí, které trénujeme v týdnu přímo do zápasu dnes. Na pátečním tréninku jsme ve velmi vysokém tempu odehráli intervalovou hru 4:4 a to samé jsme chtěli, aby kluci předvedli dnes, a to se nám velmi dobře povedlo. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, a když už náhodou, tak nás podrželi brankáři, kteří byli skvěle připraveni.
Ve hře byl míč v neustálém pohybu a naprostá většina přihrávek směřovala směrem k soupeřově brance. Troufám si tvrdit, že obě půle byly z naší strany odmakané a fotbal nás dnes bavil.
Chtěl bych klukům a holkám moc poděkovat, za přístup k dnešnímu utkání a za předvedenou hru. Já jsem se 60 minut na střídačce bavil tím, co kluci a holky na hřišti předváděli.. Doufám, že se v pondělí dokážeme připravit na Boleslav a přejedeme je stejně jako dnes Chrudim.
Užíjte si zbytek víkendu a v pondělí se jdeme chystat na Boleslav!

Re: MFK Trutnov - MFK Chrudim 20:1

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2016 7:53)

Kluci a holky, velká gratulace k vítězství, jste borci, tak vysoké a jednoznačné vítězství jsem ani zdaleka nečekal. Co mě moc mrzí, že jsem nemohl být Vašemu střeleckému konceru přítomen, neboť jsem musel organizačně zajišťovat jinou, bohužel mimofotbalovou, akci. Věřím, že se stejnou chutí, elánem a fotbalovou kvalitou vlétneme ve středu i na Bolku a pořádně jí zatopíme pod kotlem ! Budu se těšit !! Hezkou neděli a v pondělí v 16.45 v HSM.

Nominace na utkání s Chrudimí

(Tomáš Navrátil, 20. 5. 2016 19:33)

VŠICHNI + Táda Hampl, omluven pouze Kuba Mostecký, Tobiáš Janák dá do 8.00 zprávu, jak na tom je, jestli bude !
Hráči Herman, Kulda, Demuth, Zengler, Lukáš, G.Kondos a Houdek přinesou třicetivětovou "vstupenku" na utkání, jinak budou pouze fandit !!

Písnička prohraného týmu

(Daniel Franc, 18. 5. 2016 21:26)

Dnes na tréninku tým prohraných dostal výborný úkol. Museli zazpívat před lidmi na zahrádce místní hospody :-) Kluci to zvládli skvěle :-)

omluva

(Zengler Radim, 17. 5. 2016 17:08)

Dobrý den ahoj, omlouvám Radima ze zítřejšího tréninku, má celý den atletické závody. Díky Zengler

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 17. 5. 2016 9:38)

Středeční trénink platí normálně od 17.00 v HSM (sraz v 16.45), byť je asi osm hráčů omluveno z různých důvodů (atletické závody, fotbal.turnaj atd.). Trénovat se bude pravděpodobně na tréninkové ploše, neboť na hlavním hřišti v HSM se hraje od 17.30 dorostenecký zápas Trutnov-Vrchlabí.
V pátek se již sejdeme opět v "plné palbě" a připravíme se na sobotní utkání s Chrudimí !

V Náchodě vítězíme 12:6

(Tomáš Navrátil, 16. 5. 2016 6:03)

FK Náchod-MFK Trutnov 6:12(2:6)
branky: Kulda 6, Bednář 3, K.Kondos, Čechovič, Lukáš
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Klejna, Navrátil, Herman, Kulda, Houdek, Hampl, Janák, A.Sováková
sestava II.: G.Kondos, Gnol, Bednář, Valeš, Čechovič, Kalenský, Lukáš, N.Sováková, Demuth, K.Kondos
V první řadě je potřeba poděkovat domácím, že utkání nechali sehrát na hlavním hřišti v Bělovsi, na nádherném pažitu. V prvním poločase jsme se dlouho rozkoukávali. Sestava "I" vyhrála poločas 4:0, ale žádná sláva to nebyla, dali jsme sice čtyři branky, ale dvě po hrubých chybách golmana a dvě hlavou po rohových kopech, kdy domácí jakoby se našeho sobotního kanonýra Kuby Kuldy báli a s úctou ho nechali hlavičkovat úplně samotného. Sestava "II" remizovala v první půli 2:2, když nejprve po laciných gólech prohrávala, a do tempa se dostala až v druhé půli poločasu, ta první nebyla nic moc. V poločase se domácí borci protočili. Sestava "I" svého soupeře ve druhé půli sice přimáčkla, ale prohrála 2:3, když dvě branky dal opět sobotní střelec Kuba Kulda, zbytek skončil na modré betonové zdi za bránou nebo v rukavicích domácího golmana. Sestava "II" hrála druhou půli velmi dobře a soupeři vstřelila čtyři branky. Zbytek pochytal velmi dobrý golman, či jsme to do zakončení díky přílišnému individualismu a tahání do koncovky ani nedostali. Celkově tedy spokojenost, neboť utkání v Náchodě jsme zvládli, ale spokojenost se zvednutým prstem, neboť k optimálnímu výkonu to mělo místy hodně daleko. Musím vyzdvihnout i kvalitu soupeře, který se přes zimu výrazně zlepšil. Nyní nás čeká v sobotu v HSM obdobný soupeř - MFK Chrudim.

nominace do Náchoda

(Tomáš Navrátil, 13. 5. 2016 19:30)

Nominace hráčů na mistrovské utkání ŽL v Náchodě:
VŠICHNI + Táda Hampl !!!
omluveni: Kuba Mostecký, Radim Zengler, co Tomáš Herman ??
Sraz v neděli v 7.55 v HSM, odjezd autobusem společně s U12 v 8.00, návrat do v Trutnova v cca 14 hodin
Asi se bude hrát na UMT, ale raději buďte připraveni i na přírodní trávu ! Nastoupíme v červenýc dresech.
Služba: David Gnol, Martin Klejna, Jakub Demuth (dresy, míče, úklid kabiny a autobusu)

(Tomáš Navrátil, 12. 5. 2016 6:49)

Trenér Dan Franc dnes slaví čtyřiadvacáté narozeniny, za všechny přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a trenérských úspěchů a hlavně pevné nervy. Pro Dana bude nejlepším dárkem, když v neděli podáme dobrý výkon v jeho rodném Náchodě vyhrajeme, byť jsme si vědomi, že proti sále se lepšícím domácím to nebude žádná procházka růžovým sadem.
Ještě malá poznámka ke středečnímu tréninku. Čas srazu v 16.15 byl napsán špatně (správně mělo být 16,45), za což se omlouvám, nemohl jsem to napsat na stránky a opravit, neboť jsem neměl možnost psát na PC, tak jsem poslal sms jen paní tazatelce Iloně Demuthové. Tak věřím, že to nikomu nezpůsobilo nijak závažné problémy, trénovat jsme začali v 16.44, protože tam již všichni byli, a trénink končil v 18.20. Pátek platí normálně, sraz v 16.15 již v kabině a poté trénink 16.30-18.00.

Re: blahopřání

(Daniel Franc, 13. 5. 2016 6:39)

Děkuji moc a už se na Vás těším :-)

Omluva

(Mostecký Kuba, 12. 5. 2016 18:10)

Omlouvám Kubu na zítřejší trénink,neděli a celý příští týden-zájezd od školy.Mostecká

omluva

(Zengler Radim, 11. 5. 2016 18:57)

Omlouvám toho našeho "frajírka" z pátečního tréninku a nedělního zápasu, protože je drzý. Prosím bez komentáře. Díky Zengler

omluvenka

(Tomáš Herman, 11. 5. 2016 15:03)

Omlouvám dnes Toma,je unavený z dnešních závodů.
Díky Hanka

upozornění

(Tomáš Navrátil, 10. 5. 2016 6:31)

Středeční trénink bude na tréninkové ploše v HSM (původně jsme měli jít na UMT), nebude ale k dispozici kabina na převlečení (tedy ani sprchy), neboť od 16.00 a 17.45 se v HSM hrají zápasy ŽL U14 a U15 MFK Trutnov-Náchod a kabiny budou obsazeny. Sejdeme se tedy v 16.15 v rohu u hřiště tam jak se prodávají uzeniny, tam se převlékneme a půjdeme trénovat.
V neděli v Náchodě budeme hrát pravděpodobně bohužel na UMT, tak s tím počítejte !

Re: sraz na dnešní trénink

(Jakub Demuth, 11. 5. 2016 5:17)

Ahoj, sraz dnes v 16.15 nebo jak je na hlavni stránce v 16.45 ? Díky za upřesnění Ilona