Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doplnění hodnocení

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 19:50)

Proti kvalitnímu týmu pražské Viktorky jsme se museli obejít bez Nely Sovákové a Marka Bednáře, navíc těsně před utkáním vypadl ze základní sestavy Radek Lukáš, kterého píchalo v koleně a do utkání nemohl dle vlastního uvážení nastoupit. Táda Hampl ho ale zastoupil více než dobře. Musím konstatovat, že s absencemi jsme se vyrovnali velmi dobře. Utkání rovněž vyšlo našemu golmanovi (ale i golman Viktorky měl velkou kvalitu), Matěj Šimůnek výborně četl hru a hlavně mluvil, čímž obraně hodně pomohl a ulehčil jí práci. Své umění ovšem moc dokazovat nemusel, Viktorka ho za celé utkání téměř neprověřila. Do obrany se na post stopera vrátila po reprezentačním srazu Anetka Sováková a její hra vnesla do týmu jistotu. Výborným výkonem se na pravé straně obrany prezentoval i z U13 zapůjčený Pavel Strasser, který svůj výkon mohl okořenit i brankou, ale po rohovém kopu trefil hlavou "pouze" tyč. Střed zálohy oživil v posledních utkáních hodně v sestavě "cestující" Kuba Kulda, velice aktivní byl na levé záloze i Kosťa Kondos, jehož výkon degradoval způsob zakončení jeho akcí. Opět excelentní jsme měli oba útočníky. Táda Hampl, byť si s míčem zase až tolik netyká, tak těžil ze své rychlosti, důrazu a enormní chuti se prosadit, pro soupeře byl pernamentním nebezpečím. To samé Štěpán Čechovič, dal dvě branky a navíc svým spoluhráčům několik velmi dobrých šancí připravil. I on byl jedním z největších zaměstnavatelů Žižkovské obrany. Ale dobře zahráli všichni, nikdo vyloženě nepropadl, byť samozřejmě, což je ale zcela přirozené, někomu se dařilo více, a někomu méně. Vrátím se ještě k našim šancím. Pokusím se vypíchnout ty tutové, ze kterých by se měla dát branka. V první půli 2x Táda Hamp (navíc pumelenicí trefil ještě břevno), 1x Kosťa Kondos a 1x Martin Klejna, ve druhém poločase 2x Kosťa Kondos, 1x Štěpán Čechovič, 1x Kuba Kulda, 1x Pavel Strasser (tyč). Pak tam bylo několik šancí, které nejsou "tutovky", ale branka se z nich nechá dát (1x David Gnol, 1x Dan Navrátil). A to nevím, jestli jsem ještě něco nezapoměl. Takže když to dle výše uvedeného objektivně zhodnotím, tak jsme dali dva góly a měli dalších 10-12 šancí, z toho 10 vyložených. Soupeř dal jednu branku, pak měl další jednu, možná dvě šance, jinak nic. Takže naše vítězství je z tohoto pohledu zcela zasloužené, ale nezaslouženě nízkým rozdílem. Mělo to skončit rozhodně více. Na druhou stranu, ve druhém poločase byly pasáže, kdy působil soupeř jistěji, fotbalověji, ale nic z toho nevytěžil. Na závěr sezony dobrý zápas, ještě jednou všem velké poděkování.
Rovněž děkuji všem rodičům a divákům za vytvoření té správné atmosféry.
Jedinou kaňkou je porážka našich starších kolegů 0:2, která znamená přiblížení Náchoda v boji o první šestku na rozdíl tří bodů.

Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 26. 11. 2016 7:23)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, Demuth, Strasser, Lukáš, Navrátil, Kulda, K.Kondos, Čechovič, Janák, Klejna, A.Sováková

hrajeme v bílo-modrých dresech, sraz v 10.45 na UMT v Trutnově

Pozvánka na poslední pozdimní utkání s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 24. 11. 2016 6:32)

Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, rodiče, prarodiče, sourozence a přátele našich hráčů na závěrečné mistrovské utkání v tomto roce, které odehrajeme na trutnovské umělce v sobotu, 26. listopadu, od 11.45 hodin. Byť jsme oslabeni o několik hráčů, tak věřím, že kluci a Anetka udělají vše pro to, aby byla podzimní derniéra úspěšná, jak herně, tak výsledkově. Viktorka je v tabulce hned za námi na čtvrtém místě, v prvním utkání v Praze jsme remizovali 1:1 a vyhráli na penalty. Naši hráči nastoupí do utkání v bílo-modrých dresech, Viktorka ve svých klasických pruhovaných červeno-bílých. Utkání řídí jako hlavní rozhodčí Lukáš Slavíček z Hradce Králové, na pomezí mu budou asistovat trutnovští Karel Šiling a David Žerovnický. V předzápase hraje od 10.00 se stejným soupeře naše U15.
Nominace hráčů na utkání: Matěj Šimůnek, David Gnol, Jakub Demuth, Aneta Sováková, Lukáš Kalenský, Martin Klejna, Dan Navrátil, Jakub Kulda, Radek Lukáš, Kosťa Kondos, Štěpán Čechovič, Tadeáš Hampl, Pavel Strasser, Tobiáš Janák
omluveni: Nela Sováková (zraněný kotník-sádra), Míra Stránský (zranění-koleno), Honza Valeš (nemoc), Marek Bednář (zájezd do zahraničí)

V pondělí jdeme již trénovat na Mládežku !

(Tomáš Navrátil, 22. 11. 2016 12:37)

V pondělí 28. listopadu máme první trénink na ZŠ Mládežnická ve velké tělocvičně, od 17 hodin do 18.30, sraz v 16.45. Abychom si trochu odpočinuli od fotbalu, dáme si florbalový zápas místní versus dojíždějíci. Kuba Kulda zajistí od pana učitele dvě brankářské výstroje, kdo nemáte florbalku, řekněte to Kubovi, on Vám ji zapůjčí rovněž ve škole. Hrát se bude 3x25 minut, 4+1. Na tréninku se dohodneme, o co se bude hrát.
Sestavy:
místní: Kuba Kulda, Martin Klejna, Radek Lukáš, Honza Valeš, David Gnol, Kosťa Kondos, Táda Hampl
dojíždějící: Štěpán Čechovič, Dan Navrátil, Anetka Sováková, Kuba Demuth, Matěj Šimůnek, Lukáš Kalenský, Tobi Janák
nebudou: Nela (sádra), Míra (zraněn), Mára (akademie)
Byl bych rád, kdyby si přišel zahrát a místní posílil i Georg Kondos a dojíždějící Pavel Strasser.
Odpískat by to mohla Nela.

Střelecké hody na Povltavské akademii !

(Tomáš Navrátil, 20. 11. 2016 17:07)

Povltavská FA - MFK Trutnov 4 : 8 ( 1 : 3 )
branky: Štěpán Čechovič 3, Mára Bednář 2, Táda Hampl 2, Martin Klejna
rozhodčí: Cichra
ŽK: Mára Bednář
diváků: 35
sestava: Šimůnek-Kulda, Demuth, Strasser, Kalenský (36.Gnol)-Klejna, Navrátil (53.Hampl), Lukáš, K.Kondos-Bednář, Čechovič
Zvláštní utkání, chvíli pohodové, chvíli inkfartové, nakonec proti svěřencům bývalého ligového hráče pražské Slávie Pavla Novotného se šťastným koncem pro nás. Určitě zasloužené vítězství, ale se spoustou ale ... Hrálo se na nově položené UMT, která měla velmi vysokou kvalitu, ovšem její rozměry (92x55 metrů) nám příliš do karet nehrály. Začali jsme dobře a již ve 3. minutě se ujali vedení, když si na roh Dana Navrátila naskočil Štěpán Čechovič a nejmenšímu hráči na hřišti, domácímu golmanovi, dal hlavou první branku. V 7. minutě bylo ještě veseleji, Štěpán Čechovič zatáhl míč po levé straně, prudkým centrem poslal střílený centr na přední tyč a tam ho hlavou nemohl trefit lépe skvěle naběhnuvší Martin Klejna - 0:2. Soupeř snížil ve 24. minutě, když dalekonosnou střelou zaskočil Matese v bráně - 1:2. Ještě do poločasu se nám podařilo naše vedení nyvýšit, po důrazném presinku jsme získali míč, Štěpán Čechovič se řítil zcela sám na domácího golmana, udělal mu kličku a střelou do prázdné přidal třetí branku - 1:3. Hned po změně stran jsme se radovali počtvrté, Dan Navrátil vysunul parádní kolmicí Kosťu Kondose, ten přihrál Márovi Bednářovi a vedli jsme 1:4. Vše vypadalo naprosto pohotově, ale kde že ty loňské sněhy jsou .... soupeř nám v rozmězí pěti minut nasypal tři góly a bylo vyrovnáno - 4:4 !! Nejprve lajdácký gól po autovém vhazování soupeře, poté rozhodně ne nechytatelný trestný kop a vše ukončil nedůraz při odvrácení standartní situace. Domácím narostla křídla, my jsme pět minut působili, jako kdyby nám ulítly včely. Důležité v této fázi utkání bylo, že se nám brzy podařilo vstřelit další branku, na kterou jsme navázali během šesti minut dalšími třemi trefami. Nejprve v 56. minutě utekl středem hřiště Štěpán Čechovič a střelou podél golmana nás poslal opět do vedení, to samé udělal o dvě minutky později i Mára Bednář a vedli jsme o dvě branky. Závěr utkání patřil golmanovi naší patnáctky Tádovi Hamplovi, který využil své rychlosti, důrazu a fotbalového umu a dvěma krásnými trefami po samostatných únicích rozhodl o tom, že vyhrajeme rozdílem čtyř branek. Zaslouženě jsme tedy vyhráli, ale výsledek měl být zcela jiný. Branek jsme mohli dát určitě více, ale v pokutovém území, zejména při standartních situacích, jsme byli málo důrazní a málo hladoví po gólech. Ve středu hřiště nám chyběla kvalita, Dan hodně kazil a o moc lépe si nevedl ani Radek. Dost akcí skončilo po zbytečném "drbání", hodněkrtát nás zastavila ofsajdová past domácího týmu. V obraně nastoupil poprvé Pavel Strasser a nevedl si vůbec zle, naopak. Zcela evidentně nám však při bránění chyběla součinnost a vzájemné zajišťování. Poprvé v sezóně jsme se museli obejít bez děvčat a myslím, že jsme se s tím popasovali, byť zejména neúčast Anetky v obraně byla hodně citelná. Za týden nás čeká mnohem kvalitnější soupeř, pokud chceme uspět, musíme se zlepšit a přidat, jak fotbalově, tak chutí a nasazením ! Klukům děkujeme, co by za to kdo dal, dát osm branek venku ....

Omluva

(Honza Valeš, 19. 11. 2016 9:38)

Dobrý den, moc se omlouvám, zítra nemohu na zápas. Vrátila se mi horečka a bolí mě v krku.

Nominace na MU s Povltavskou Akademií Praha

(Tomáš Navrátil, 18. 11. 2016 19:03)

Šimůnek, Kalenský, Gnol, Demuth, Strasser, Lukáš, Navrátil, Kulda, K.Kondos, Čechovič, Bednář, Klejna, Valeš

hrajeme v červených dresech na UMT v Praze Radotíně

Sraz v neděli v HSM v 6.25, odjezd v 6.30 (Demuth, Klejna, Kulda, Valeš, K.Kondos, Lukáš, vedoucí Demuthová), nádraží v 6.35 (Bednář, Gnol, trenér Jebavý), Pilníkov v 6.45 (Strasser), Dolní Kalná v 7.00 (Čechovič, Navrátil, Kalenský, Šimůnek, trenér Navrátil)
Návrat do Trutnova v cca 16.30

Předehrávka ŽL U14 17.listopadu

(Tomáš Navrátil, 17. 11. 2016 13:30)

Viktorka Žižkov - FK Náchod 1:2
Slovan Liberec - FK Jablonec 0:2

Re: Předehrávka ŽL U14 17.listopadu

(Tomáš Navrátil, 18. 11. 2016 18:55)

Oprava: konečný výsledek utkání Viktorka Žižkov-Náchod je 3:2 !! 1:2 byl pouze poločas !

omluva - trénink 16/11/2016

(Michala Šikalová, 16. 11. 2016 14:05)

Omlouvám holky z tréninku.

Anet je silně nastydlá a Nela si dnes ve škole vyvrkla kotník.
Má sádru na 3 týdny. Poté se budou řešit vazy.

Michala

Hodnocení sobotního utkání trenérem Dukly Praha (staženo ze stránek Dukly)

(Tomáš Navrátil, 15. 11. 2016 18:19)

Trenér Jaroslav Žipaj: "Utkání v Trutnově jsme nezvládli podle našich představ. Ze začátku jsme byli opět aktivní, vstřelili jsme branku a mohli přidat i další, bohužel s efektivitou si teď rozhodně netykáme. Trutnovští se postupně osmělovali více a především několik jejich hráčů vepředu nám dělalo obrovské problémy. My jsme v obranné činnosti nebyli dostatečně důslední a ani důrazní, o spolupráci lze mluvit jen stěží. Domácí do poločasu utkáni zaslouženě otočili, kde nás v závěru dokázali několikrát dostat do úzkých. Ve II. poločase jsme byli aktivní i my i domácí a až do posledních minut to bylo utkání „nahoru-dolu“. Závěr jsme už vůbec mentálně nezvládli a tak si domácí připsali další zasloužené vítězství, ke kterému jim gratulujeme. Pro nás je to další podnětná lekce, z které si doufám dokážeme vzít všichni ponaučení."

trénink

(Honzik, 14. 11. 2016 13:40)

Dobrý den,ještě dnes se omlouvám s tréninku,ve středu budu děkuji Honzík

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 13. 11. 2016 19:41)

Ahoj zítra Štěpán na trénink nejede , je nachlazeny a musí se učit , dík za pochopení Štěpánka

Trénink v pondělí

(David Šikal, 13. 11. 2016 19:16)

Ahoj, v pondělí holky nebudou na tréninku, Anetka má svalový problém a Nelis má na úterý a středu hodně učení.
David

Duklu porážíme zaslouženě 5:1 !!

(Tomáš Navrátil, 12. 11. 2016 18:18)

MFK Trutnov - FK Dukla Praha 5:1(2:1)
branky: Mára Bednář 2, Štěpán Čechovič 2, Táda Hampl (pen.)
rozhodčí: Erlebach-Vitvar, Mlynář
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Gnol(36.Kulda), A.Sováková, Demuth, Kalenský(67.Klejna)-Lukáš(65.Hampl), Navrátil, N.Sováková, K.Kondos-Bednář, Čechovič
V zimě, ve které by ani psa nevyhnal, nás kluci a holky zahřáli parádním fotbalem, na jehož konci bylo překvapivé, ale zcela zasloužené vítězství 5:1 !! A ten, kdo na trutnovskou umělku přišel, rozhodně nelitoval, viděl velmi kvalitní žákovské utkání, ve kterém bylo k vidění úplně vše ! Branky, šance, nasazení, krásné fotbalové momenty. Dnes jsme byli ve všem lepší než věhlasný pražský soupeř, je paradox, že předposlení Cidlině nedáme branku a týden na to porazíme výborný tým Dukly rozdílem třídy ! Kluci a holky zaslouží velkou pochvalu !! Utkání jsme ale nezačali nejlépe, když hned v první minutě využili hosté "zalezlost" našeho golmana a po průniku středem hřiště se dostali poměrně lacině do vedení. S námi to ale nezamávalo, naopak. Na hráčích byla vidět neskutečná touha proti kvalitnímu soupeři uspět. Stejné ambice měla ovšem i Dukla, neboť nám chtěl vrátit porážku 3:2 z prvního utkání v Praze. Postupně jsme se rozehráli k výkonu, jaký jsme již dlouho nepředvedli. Každý trenér by chtěl mít v mužstvu útočníky, kteří mu dají v zápase čtyři góly z pěti. Oba hroty dnes zahrály famózně, navíc byly podporovány po stranách, zejména zleva Kosťou, který splnil, co slíbil, že bude hrát naplno a hlavně že chce hrát ! Kdyby se nám střelecky dařilo již v prvním poločase, mohlo být rozhodnuto do přestávky. I přesto jsme stihli výsledek ještě v prvních pětatřiceti minutách otočit, když se dvakrát trefil specialista na Duklu Mára Bednář (v Praze dal všechny 3 branky !). Ve druhém poločase jsme chtěli v dobrém výkonu pokračovat, hlavně se vyvarovat chyb, které by nám výsledek zhatily. Obranu vyztužil "útočník" Kuba Kulda a to se ukázalo jako velmi dobrý tah. Kuba hrál velmi dobře jak dozadu, tak dopředu. Ve 44. minutě předvedl parádní individuelní akci, a světe div se, po neproměněných loženkách v prvním poločase, zakončenou krásnou brankou Štěpán Čechovič - 3:1. Růžky začala vystrkovat i Dukla, která rozhodně nechtěla odejít poražena, a tak se hrálo ve vysokém tempu nahoru dolů. Naši svěřenci však ukázali srdíčko na svém místě a soupeře do vážnější šance nepustili. A co prošlo, pochytal spolehlivý Mates Šimůnek. Všichni jsme si vážili tak krásného stavu s tak kvalitním soupeřem, to však ještě nikdo netušil, co bude následovat v poslední pětiminutovce. V 66. minutě zvýšil z penalty, po faulu na svoji osobu, střídající Táda Hampl, a o dvě minuty později po jedné z nejhezčích akcí utkání, kdy míč putoval po ose Nela-Táda-Štěpán, parádním volejem na přední tyči posledně jmenovaný Štěpán Čechovič. Parádní výkon proti velmi kvalitnímu soupeři !! Ještě jednou všem velké díky !!

Nominace proti Dukle Praha

(Tomáš Navrátil, 12. 11. 2016 7:18)

Šimůnek-Demuth, Aneta S., Nela S., Gnol, Kalenský, Klejna, Lukáš, Navrátil, Čechovič, K.Kondos,Bednář, Kulda, Janák (??)

Sraz v 10.45 na UMT.

Hrajeme v bílých dresech !

Omluva

(Honza Valeš , 10. 11. 2016 11:10)

Dobrý den, omlouvám se ze zítřejšího tréninku a sobotního zápasu jsem nemocný.

omluva

(Honza Valeš, 9. 11. 2016 15:04)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku není mi dobře.

Re: omluva

(Georg kondos , 9. 11. 2016 16:21)

Dobrý den,omlouvám se z dnešního tréninku děkuju Georg.

Krájské výběry

(Tomáš Navrátil, 9. 11. 2016 5:41)

MKS U14, Otrokovice, 8. listopadu 2016

Zlínský KFS - Královéhradecký KFS 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 19., 47. domácí - 12., 25. Zengler, 56, 63. Bednář

sestava: Rubeš (36. Hampl)-Borovski (36. Dostál), Orendáš, Zelenka (36. Šalda), Houdek-Zengler, Navrátil (53. Wagenknecht), Wágenknecht (36. Světlík), Boniš-Bednář (36. Čechovič), Schober (53. Bednář)

Utkání v dalekých Otrokovicích jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Vedení jsme se ujali ve 12. minutě. kdy "plachtící" střela Radima Zenglera skončila pod břevnem domácího golmana. Domácí ale vyrovnali téměř totožnou brankou, když se z pětadvaceti metrů nechal zaskočit golman Rubeš. Ve 25. minutě jsme šli opět do vedení, hodně podobnou, svou druhou brankou se trefil opět Radim Zengler. Další šance jsme bohužel nevyužili, i když některé byly z kategorie vyložených. Ve druhé půli domácí nejprve zahrozili samostatným nájezdem, který skvěle chytil golman Hampl, druhý pokus ale již skončil vyrovnávací brankou, na půlící čáře jsme nepodstoupili hlavičkový souboj a domácí útočník se řítil zcela osamocen na Hampla a tentokrát již nezaváhal a vyrovnal. Naše převaha se začala stupňovat a po několika spálených šancích se dostavily i branky. V 56. minutě zatáhl míč po levém křídle velmi agilní Boniš a Bednářovi stačilo před prázdnou brankou nastavit jen placírku - 2:3. Konečnou podobu výsledku dal opět Bednář, který si na penaltovém puntíku famózně zpracoval skvělou přihrávku Houdka a střelou na zadní tyč uzavřel gólový účet utkání. Naše vítězství je zcela zasloužené, i vzhledem k poměru brankových příležitostí 1:7, své kvality však předvedl i soupeř, naštěstí pro nás velmi dobře kombinoval zejména na své polovině, což nás příliš ohrozit nemohlo. K výrazným osobnostem v našem týmu tentokrát patřili hradečtí hráči Zengler, Boniš a Houdek.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »