Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Jakub Demuth, 11. 9. 2016 7:58)

Omlouvám Jakuba na pondělí a středu z tréninku, jede na povinný cyklistický kurz se třídou. Páteční trénink upřesním, dle návratu Jakuba domů. Sobotního zápasu se zúčastní, pokud bude nominován.
Díky Ilona

Nominace na Viktorku Žižkov

(Tomáš Navrátil, 9. 9. 2016 19:25)

Nominace: Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Demuth, N.Sováková, Kulda, Kalenský, Navrátil, Čechovič, Janák, K.Kondos, Bednář, Stránský, G.Kondos

odjezd v neděli 11.9. v 6.30 z HSM
služba: Kuba, Kosťa - bílé dresy, pět míčů, pět zelených rozlišováků, 15 kloboučků
přistoupení:
nádraží - Mára, David, trenér jebavý
Pilníkov - Tobiáš
Dolní Kalná - Mates, Dan, Lukáš, trenér Navrátil
Čistá - Míra
Jedou autem (sraz v Praze, hřiště Dolní Počernice v 10.45) - Aneta, Nela, Štěpán, trenér Šikal

tréninky v návaznosti na školní vyučování

(Tomáš Navrátil, 9. 9. 2016 6:12)

Dnes na tréninku bych nutně potřeboval informaci o rozvrhu hodin hráčů, abychom tomu přizpůsobili, samozřejmě dle možností a v kontextu s ostatními mužstvy, tréninkový proces. Předpoklad je v září pokračovat v trénincích PO, ST, PÁ 16.30-18.00, s tím, s tím, že dobrovolný trénink by byl ještě ve čtvrtek od 16.30 (zejména místní). Kdo vědět nedá, tak to beru, jako že mu tréninky ve výše uvedených časech nedělají problém !
Dnes večer potřebuji naše tréninky nahlásit panu Matěnovi !

páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 9. 2016 6:27)

vzhledem k náročnému středečnímu programu bude další trénink až v pátek, klasicky od 16.30 v HSM !

Ve Varnsdorfu vítězně, ale předvedená hra za tři mínus !

(Tomáš Navrátil, 8. 9. 2016 6:23)

Středeční utkání žákovské ligy U14:

FK Varnsdorf - MFK Trutnov 0 : 6 ( 0 : 1 )

hráno v Jiřetíně pod Jedlovou
rozhodčí: Šimeček-Havran, Michek
branky: Bednář 2, N.Sováková, Navrátil, Stránský, Valeš
diváků: 70
sestava: Šimůnek-Gnol, A.Sováková, Demuth-Kalenský (56.Valeš), navrátil, Čechovič (56.G.Kondos), Janák (44.Stránský)-K.Kondos (33.Kulda), Bednář

Věděli jsme, že nás po více jak tříhodinové cestě autobusem nečeká jednoduché utkání, ale až tak slabý výkon našich svěřenců jsme opravdu nečekali. Výsledek jsme sice uhráli více než parádní, ale hra silně pokulhávala, chyběla nám jiskra, pohyb, rychlost, přesnost, roztahování hry, fotbalovost a i ještě kvalitnějí zakončení. Šancí jsme měli na tři utkání, ale naložili jsme s nimi prachbídně. Soupeře jsme na naší polovinu pustili jen vyjímečně, náš brankář si za celé utkání zahrál pouze čtyři malé domů, jinak byl zcela bez práce. V poločase jsme vedli "pouze" 1:0, ve druhé půli nastalo mírné zlepšení, hru rozhýbal na pravé straně svými náběhy hlavně střídající Míra Stránský. Utkání pro nás bylo v podstatě jako trénink plný průpravných cvičení, tedy cvičení, kdy nás neatakuje soupeř. Přesto jsme kazili i velmi jednoduché míče, hráli na neskutečně zhuštěném prostoru a někteří hráči se nebyli ochotni za celé utkání ani pořádně rozeběhnout. Ohromným zklamáním je pro mě i chování domácích neurvalých funkcionářů.Takovýto výkon a hlavně přístup nesmíme v neděli na Žižkově zopakovat, nebo bychom se se zlou potázali. V pátek si na tréninku vše rozebereme a věřím, že se poučíme a nedělní utkání bude úplně o něčem jiném.

Tomáš Herman ukončil činnost v našem mužstvu

(Tomáš Navrátil, 6. 9. 2016 20:19)

Tomáš Herman již nebude dále působit v našem týmu, na fotbal již chodit nechce a chce dělat něco jiného. Děkujeme mu za jeho dosavadní služby a v novém koníčku přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Nominace do Varnsdorfu

(Tomáš Navrátil, 6. 9. 2016 6:12)

Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Demuth, N.Sováková, Kulda, Kalenský, Navrátil, Čechovič, Janák, K.Kondos, Bednář, Stránský, G.Kondos, Valeš

odjezd ve 12.00 z HSM
služba - vzít červené dresy, čtyři míče, 15 kloboučků a pět zelených rozlišováků - K.Kondos, G.Kondos - hlásit se u p.Demuthové

omluvenky na středu

(Tomáš Navrátil, 5. 9. 2016 7:25)

Kluci a holky, nezapomeňte si na středu (hrajeme v dalekém Varnsdorfu) vyjednat ve škole uvolnění tak, aby jste v pohodě stíhali autobus z HSM ve 12.00. Pokud by jste někdo potřeboval napsat omluvenku z klubu, napište to sem nebo mi to dnes řekněte na tréninku a já bych Vám to ve škole zařídil. Jinak autobus jede po trase HSM-Pilníkov-Dolní Kalná-Čistá u Horek-Varnsdorf.
Rovněž bych také potřeboval znát Vaše rozvrhy školního vyučování, abychom jim případně přizpůsobili tréninkový proces. Věřím, že již je znáte a dnes mi je nahlásíte (a nebo to sem napište), abych mohl reagovat.
Jinak velká gratulace k sobotnímu vítězství !! Průběžné první místo v tabulce, které jste si sobotním vítězstvím a zároveň nedělním klopýtnutím Liberce zajistili, je sice hřejivé, ale pro nás jsou nejdůležitějí a jednoznačnou prioritou Vaše výkony na hřišti, Vaše individuální zlepšování propojené s týmovým pojetím. A v tom se musíme neustále zlepšovat a v tréninku to pilovat. Ve Varndsdorfu chceme opět uspět, ale bude to velmi náročné a bude to od Vás hodně vyžadovat, neboť těch vlivů a faktorů ovlivňujících hru může být v utkání několik. Věřím však, že se s tím úspěšně poperete ! Dnes se na Vás těším na tréninku !!

Dnešní trénink

(Honza Valeš, 5. 9. 2016 7:21)

Dobrý den, na dnešní trénink přijdu cca o 15 minut později mám rehabilitaci.

chránič

(Mára, 4. 9. 2016 10:53)

Ahojky Všem, včera na zápase jsem vytratil chránič zn adidas. Mohli by jste se podívat zda ho omylem nemáte někdo ve svých věcech? Děkuji

MFK Trutnov x Povltavská FA

(David Šikal, 3. 9. 2016 19:26)

MFK Trutnov x Povltavská akademie Praha 3:1 (1:0)

Marek Bednář, Dan Navrátil, Konstantin KondosSestava:

Šimůnek-Sováková A., Stránský, Dejmuth - Sováková N - Čechovič, Navrátil, Kondos K. (64´ Kondos G.), Gnol (46´ Kálenský) - Bednář, Kulda(36´ Janák)
Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním získat na domácí půdě tři body.

Hned ve druhé minutě skóroval Mára Bednář, který využil chyby zasahujícího hostujícího gólmana a poslal míč za jeho záda.

Zbytek poločasu působil z naší strany zbytečně zbrklým dojmem.

Hráči volili spíše nakopávané balóny místo krátkých adresných přihrávek, a tím nebyli vůbec využiti střední záložníci k otoční hry z jedné strany na druhou.

Mára Bednář měl několik pěkných průniků a centrů z pravé strany před svatyni hostů, ale bohužel chyběl důraz ve finální fázi nabíhajících hráčů a druhého útočníka.
Druhý poločas už byl mnohem lepší. Kluci hráli konstruktivně, více si přihrávali a tlak na soupeře se postupně zvyšoval.

Střelou z dálky se ve 44 min. prosadil Dan Navrátil a po krásné přihrávce Tobiáše Janáka skóroval v 52 min. Kosťa Kondos.
V 64 min. po jediném závaru druhého poločasu před naší brankou jsme inkasovali lacinou branku.
Klukům a holkám bych rád poděkoval zejména za druhý poločas, kdy hráli dynamicky a kombinačně s cílem skórovat!!!Nominace na sobotní zápas

(David Šikal, 2. 9. 2016 19:29)

Nominováni jsou Šimůnek, Stránský, Demuth, Sovákovy, Čechovič, Navrátil, Kondos K. , Gnol, Kulda, Bednář, Valeš, Janák, Kondos G. , Kalenský.
Sraz v Trutnově!!!! v 10:45.
Gnol a Kondos K. jsou v nominaci U15 tak musí být nejdéle v 9:15 na hřišti!!

trenink

(Marek, 2. 9. 2016 15:29)

Dobrý den omlouvám se z dnešního treninku ,zítra budu k dispozici

omluva

(Honza Valeš, 2. 9. 2016 12:57)

Omlouvám se z dnešního tréninku není mi dobře. Na zítřejší zápas pokud budu nominován budu.

Vítězství na Admiře

(Tomáš Navrátil, 1. 9. 2016 21:18)

FK Admira Praha - MFK Trutnov 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 34., 47. Dan Navrátil, 1. Štěpán Čechovič, 66. Nela Sováková

sestava: Šimůnek-Sováková A., Stránský, Demuth (59. Valeš), Sováková N.- Čechovič, Navártil (67. G.Kondos), Janák (36. K.Kondos), Lukáš (36. Kalenský) - Bednář, Kulda (36. Gnol)

David Šikal, trenér:

Zápas měl výborný začátek, kdy Štěpán Čechovič hned po zahajovacím hvizdu využil postavení brankáře domácích a střelou z poloviny hřiště skóroval na 0:1. Následovala hra, ve které jsme byli aktivnějším celkem, bohužel scházela finální přihrávka a klid v zakončení.
V 17 minutě se podařilo domácím dostat za naši obranu a poslat lobem míč za Matesova záda - 1:1. Během následujících minut se do dobré gólové příležitosti dostal Mára Bednář, který byl nečistě zastavován obráncem soupeře, bohužel bez povšimnutí sudích. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil krásnou střelou z dálky Dan Navrátil - 1:2.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výsledek potvrdíme a přidáme další branky. To se podařilo ve 47min., kdy po samostatném průniku přihrál před svatyni soupeře Konstantin Kondos a Dan Navrátil nedal brankáři domácích šanci - 1:3.
I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, dařilo se nám kombinovat, přihrávky byly cílené a plynule jsme z obranných zákroků přecházeli do protiútoků, které bohužel končily v ofsajdové pasti (i když ne vždy se praporek postranního sudího zvedl oprávněně).
Soupeř se však nevzdával a stále prověřoval naši obranu. Větší klid přinesl gól Nely Sovákové v 66 minutě, kdy prošla prostředkem hřiště a zakončila podél brankáře domácích - 1:4. V poslední minutě zápasu došlo ještě ke korekci výsledku ze strany domácích na 2:4.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 1. 9. 2016 15:56)

Prosím omluvte zítra Štěpána z tréninku, jsem na očkování Dík Štěpánka

Utkání s Duklou očima soupeře

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 21:25)

V prvním domácím utkání žákovské ligy se našim žákům U14 v prvním poločase nedařilo a i přes velkou převahu po přestávce nakonec utkání nedokázali otočit.
Trenér Jaroslav Žipaj: "První poločas utkání s Trutnovem jsme vůbec neodehráli podle našich představ. Sice jsme se snažili hrát konstruktivně už od naší branky, bohužel jsme si vůbec neporadili s aktivním napadáním soupeře. Středový hráči nebyli tak aktivní a sladění v nabídce, dlouhé míče na útočníky jsme podrželi jen minimálně a v kombinaci s menším důrazem a agresivitou při získávání odraženým míčů jsme neměli nárok ve většině herních situací. Výsledek 0:3 byl jen odrazem situace na hřišti, kde jsme prakticky až na 1,5 situace ani nevystřelili na branku soupeře. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem zlepšit všechny tyto činnosti, což se nám i poměrně dařilo. Hra se přesunula před branku trutnovských, kteří ale neustále hrozili poměrně slušným protiútokem. Převahu ve druhé polovině jsme dokázali využít jen dvakrát, ostatní poměrně slušně jevící se situace a možnosti ve vápně soupeře jsme nedokázali dohrát. Gratulujeme trutnovským k vítězství a děkujeme za podnětnou lekci."

Výhra na Admiře a druhý flek v průběžné tabulce !

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 20:29)

Kluci a holky velká gratulace k výkonu a vítězství na pražské Admiře a poskočení na druhé místo v tabulce!! Zatím co Vy jste se potili na hřišti, já jsem se potil v učebně. Ve čtvrtek si odpočiňte, v pátek odmakejte trénink a v sobotu přehrajte a poražte Povltavskou akademii ! Přeji hodně štěstí, uvidíme se v pondělí.
Davidovi děkuji za odkoučování zápasu.

Trénink čtvrtek a pátek

(David Šikal, 31. 8. 2016 19:52)

Čtvrteční trénink je zrušen, v pátek trénink normálně od 16:30 do 18:00.
D.Š.

Nominace na Admiru

(David Šikal, 30. 8. 2016 19:20)

Na zápas do Prahy na Admiru jsou nominováni: Šimůnek, Sovákovy, Stránský, Čechovič, Navrátil, Kulda, Bednář, Lukáš, Demuth, Kondos K. , Gnol, Kondos G. , Kalenský, Valeš, Janák.
Odjezd od stadionu v HSM v 6:30.
Případné omluvenky na můj telefon 605986408 .
Dobrou náladu vezměte s sebou!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »