Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

S Hradcem jsme prohráli 1:10

(Tomáš Navrátil, 3. 4. 2016 15:46)

ŽL U13, skupina "C", první jarní kolo
MFK Trutnov-FC Hradec Králové 1 : 10 ( 1 : 4 )
branka: Kevin Houdek
rozhodčí: Beránek, Žerovnický
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, A.Sováková, Zengler, Houdek, Valeš, Navrátil, Janák, Herman, Kulda, Klejna
sestava II.: G.Kondos, N.Sováková, Stránský, Demuth, Čechovič, Kalenský, Bednář, Lukáš, Mostecký
Byť výsledek vypadá hodně krutě, je to bohužel realita. Hradci jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze na jedné polovině, a to na tak kvaliktního protivníka nestačí. Navíc řada hráčů zůstala svým výkonem a přístupem za očekáváním. V prvním poločase jsme na hřišti "u Úpy" hráli velmi dobře, soupeře jsme prakticky pustili do minima šancí a naopak sami se do několika po velmi dobré kombinační hře dostali. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, proto jsme vyhráli "jen" 1:0. Ale naše hra měla tempo, vyjma koncovky musíme hráče jen chválit, neboť soupeř z nás byl bezradný. Na hřišti "pod strání" výkon v prvním poločase nebyl dobrý. Bohužel jsme hráli velmi stažený fotbal směrem ke středu, kde byl zhušetěný prostor, a tak jsme často přicházeli o míče a nedokázali jsme ragovat na rychlé přechody soupeře. Tan tak často přecházel do naší otevřené obrany. My jsme si vytvořili dvě velké šance, které skončit brankou měly, ale nepovedlo se. Do druhého poločasu jsme se jako domácí tým protočili, ale fotbalově už to nebylo zdaleka ono. Mužstvo "u Úpy" na svého soupeře nestačilo, hosté nás přehrávali a vstřelili pět branek, bohužel tento poločas absolutně nevyšel Georgiosovi v brance, který dostal góly, které nejsou k vidění ani v silvestrovském sestřihu vtipných branek. Navíc někteří hráči v poli to vzdali, v závěru už ani neměl kdo hrát, neboť to byl samý bolestínek. Hradec nám dal v tomto poločase lekci a ukázal, že Zátopkovské tempo, hraní si na nabíhání a rozbrečení se při každém střetu, na tuto soutěž nestačí. Na hřišti "pod strání" jsme do druhé půle vlétli aktivně, dařilo se nám zákládat útoky, dařila se nám hra ve středu hřiště, ale nedařila se finální fáze a tím pádem jsme nedali branky.
Jsme přesvědčeni, že fotbal byl dnes z obou stran plný nepřesností, a víme, že umíme hrát lépe.
Z utkání se musíme poučit, na to dobré navázat a to co se nám nedařilo, tak na tom v tréninku zapracovat. A věříme, že za týden v Liberci se kluci poperou o výrazně lepší výsledek ! určitě na to mají !!!

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:26)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:25)

Nominace na mistrovské utkání s FC Hradec Králové

(Tomáš Navrátil, 2. 4. 2016 11:46)

Nominace hráčů:
Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Zengler, Houdek, A.Sováková, N.Sováková, Herman, Demuth, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, Kulda, Klejna, Mostecký, Janák, Kalenský, Valeš
omluveni: D.Gnol, K.Kondos

Omluva

(Dita Gnolová, 31. 3. 2016 13:40)

Dobrý den,
prosím o omluvení Davida ze zítřejšího tréninku a z nedělního zápasu. Rodinné důvody.
Děkuji za pochopení .

Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 28. 3. 2016 22:59)

Na velikonoční pondělí sehrála ženská reprezentace ČR U15 mezistátní utkání se stejně starými Holanďankami. Utkání skončilo 0:0, obě naše děvačata naskočila do utkání v 55. minutě zápasu, Nela mohla dokonce rozhodnout, ale svůj samostatný nájezd neproměnila. Asi si střelecký prach vystřílela ve stejné situaci v sobotu proti Matesovi ....
Holky velká gratulace !!

Re: Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:39)

Ve středu se hrála odveta a opět skončila 0:0. Anetka nastoupila v základu, Nela naskočila do utkání v cca 55. minutě. Takticky velmi svázaná bitva, pro České hráčky ale cenný výsledek, neboť Holanďanky patří v dívčím fotbalu ke světové elitě.

středeční předehrávka ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:35)

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Slovan Liberec 1 : 18 ( 0 : 9 )

Omluva

(Mostecká, 29. 3. 2016 19:45)

Omlouvám Kubu na zítřejší trénink,má dost velký kašel,v pátek to bude už snad dobrý a přijde

MKS-krajské výběry U13

(Tomáš Navrátil, 29. 3. 2016 16:06)

V úterý bylo na travnatém hřišti Slávie Hradec Králové sehráno další utkání mezikrajské soutěže výběrů U13, ve kterém se domácí výběr Královéhradeckého KFS utkal s KFS Vysočina. Náš výběr zvítězil 17:7 (6:4), z našich hráčů nastoupili: Štěpán Čechovič (3 branky), Dan Navrátil (2 branky), Mára Bednář (1 branka), David Gnol a Kevin Houdek. Na poslední chvíli zaskočil v brance i Matěj Šimůnek a vedl si rovněž jako kluci v poli skvěle a všichni se velkou měrou podíleli na porážce soupeře z Vysočiny.
Ve druhém zápase v kategorii U14 porazil náš výběr rovněž KFS Vysočina 2:0 (1:0). V sestavě se objevili i trutnovští hráči Víťa Horčička, Honza Němeček, Jonáš Hetflajš a Ondra Vítek.
Poslední zápas MKS se hraje za čtrnáct dní v Brně s Jihomoravským KFS. Tak kluci makejte, nominace je stále otevřená !!

Spartu jsme porazili, ale náš výkon měl k ideálu hodně daleko

(Tomáš Navrátil, 27. 3. 2016 13:06)

MFK Trutnov U13 - AC Sparta Praha U12 15 : 11 ( 9 : 2 )
branky: Čechovič 4, Bednář 4, Zengler 3, Kulda 2, Navrátil, Demuth
rozhodčí: Žák, Smola
hrací doba: 3x35 minut
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Gnol, Zengler, Houdek, Borovski, Navrátil, Janák, Kulda, Klejna (5:2 a 1:6)
sestava II.: G.Kondos, Gnol, Demuth, Herman, Čechovič, Sapár, K.Kondos, Bednář, Stránský (4:0 a 5:3)
Za nádherného nedělního počasí jsme na trutnovské umělce přivítali AC Spartu Praha U12 (ročník 2004). V prvním poločase jsme jednoznačně dominovali, dali devět branek a mladé sparťany pustili do minima šancí. Velkou roli sehrála naše fyzická vyspělost. Druhá půle byla zcela v režii Sparty, my jsme přestali úplně běhat, hráli naivně a hodně chybovali. Soupeř hrál velmi dobře kombinačně a byly i situace, kdy jsme v obranné fázi působili jak tréninkové kužely. Ještě, že nám zachytali oba golmani, jinak by byl výsledek úplně jiný. Velký podíl na našem výkonu, zejména ve druhém poločase, má sobotní utkání s Hradeckými děvčaty, které nás dost "vyždímalo", ale většina kluků se s tím nedokázala poprat, těch "běhavých" bylo na hřišti jako šafránu. Někteří hráči se nad sebou musí sami zamyslet, co jim fotbal přináši, a co mu jsou schopni obětovat. Nyní mají kluci dva dny volno, ve středu a v pátek potrénujeme a v neděli přijede k prvnímu mistrovskému utkání FC Hradec Králové. Věřme, že kluci podají výkon diametrálně odlišný toho dnešního.

Re: Spartu jsme porazili, ale náš výkon měl k ideálu hodně daleko

(Daniel Franc, 27. 3. 2016 14:03)

Rád bych se přidal k hodnocení,a to je krátce:

Dnes jsem se zamyslel nad celu přípravou a jsem rád, že jsme měli možnost odehrát takovou spoustu utkání, která byla velmi kvalitní a z naší strany jsem podali opravdu výborné výkony. Tento víkend nám bohužel po herní stránce nevyšel, ale já jsem pevně přesvědčen, že to byl jen výpadek a kluci do dalších utkání budou ok.
Myslím, že příprava byla náročná, ale všechny nás posunula směrem kupředu. Naberte proto v následujících dvou dnech síly (a to nejen fyzické, ale hlavně mentální), abychom na Hradec byli připraveni!
Nad výkony z tohoto víkendu se všichni musíme zamyslet, ale byl bych rád, abychom je od úterka hodili za hlavu a soustředili se na to, co nás čeká a jaké máme cíle!!

Zítra to kluci nepřežeňte s koledou a ve středu se na Vás budu těšit.. na bránkáře už v úterý, ale pozor v 17:00 :-)

náprava chyby

(Tomáš Navrátil, 27. 3. 2016 13:18)

V sestavě I. jsem napsal místo Jakuba Mosteckého omylem Davida Gnola.

Pozor na změnu času !!!!

(Tomáš Navrátil, 26. 3. 2016 21:19)

Pánové, ze soboty na neděli se mění čas, posouvá se o hodinu dopředu ! To znamená pokud si nepřetočíte hodinky a ráno se v osm probudíte, ve skutečnosti bude už devět ! Aby se nestalo, že někdo přijde na sraz podle starého času, podle nového času již se v tu dobu bude hrát !!! Takže sraz nejdéle v 8.45 dle nového času !!!

Vítězství na hradeckými děvčaty

(Tomáš Navrátil, 26. 3. 2016 21:01)

MFK Trutnov U13 - FC Hradec Králové dívky U15 3 : 2 ( 1 : 2 )
branky: Čechovič, Houdek, K.Kondos
rozhodčí: Herák
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Šimůnek(42.G.Kondos)-Demuth, Gnol, Zengler, Houdek-Stránský, Navrátil, Čechovič, Herman-Kulda, Bednář
Průběžně střídali: K.Kondos, Janák
V sobotním dopoledni jsme na trutnovské umělce narazili na velmi kvalitního protivníka. Děvčata hrála velmi dobře a přehrávala nás rychlostně i pohybově. Nám se nedařil první dotek, spousta míčů se od nás jen odrážela, chyběla nám kvalitnější nabídka a pohyb bez míče. Proti agresivně hrajícím dívkám jsme se příliš neprosazovali ani v souboji 1:1, většinu kliček jsme dělali do hráček a o míč přišli. Děvčata se dostala do vedení, nám se sice podařilo vyrovnat po hlavičce Štěpána Čechoviče, ale poslední poločasové slovo měla opět děvčata, jmenovitě "naše" Nela, která obrala na půlce o míč Kubu Demutha a svůj samostatný nájezd chladnokrevně proměnila. Takže poločas 1:2. Ve druhé půli jsme bohužel naši kvalitu příliš nezvýšili, do několika šancí jsme se sice dostali, ale jejich řešení bylo velmi slabé. Svůj střelecký den neměl zejména Kuba Kulda, který spálil i nespálitelné. Přesto se nám výsledek podařilo otočit. Na 2:2 vyrovnal pěknou střelou Kevin Houdek a vítězství nám dorážkou na zadní tyči zajistil Kosťa Kondos. Děvčata ve druhé půli své šance nevyužila, i díky velmi dobrému výkonu Georgiose Kondose. Vítězství proti tak kvalitnímu soupeři nás určitě těší, s kolegou Danem Francem jsme se však shodli, že bychom raději prohráli, ale zahráli výrazně lépe. Jestliže nad naším výkonem je jakýsi stín, tak naopak výkon děvčat bych nazval famózním. Úroveň ženské kopané šla neskutečně nahoru. Nás může jen těšit, že Nela s Anetkou patřily k těm výrazně lepším.
V neděli nás čeká Sparta, tak věřme, že klukům se utkání povede. Po utkání s dívkami měli třičtvrtěhodinovou regeneraci v místním bazénu, tak snad na nich nezanechá sobotní zápas nějaké stopy.