Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(David Gnol, 17. 9. 2016 13:15)

Dobrý den, omluvte prosím Davida na týden z fotbalu. Je nemocný, má atibiotika. Za týden se ozveme. Děkuji za pochopení. Gnolová Dita

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 17. 9. 2016 20:29)

Nedá se nic dělat, hlavně ať je brzy fit a může se opět zapojit, teď nás čeká série těžkých utkání, tak věřím, že nám David opět v plné síle pomůže ! Jako "antibiotikum" mu posíláme vítězství na Varnsdorfem 5:0 !

Nominace na sobotní utkání s FK Varnsdorf

(Tomáš Navrátil, 16. 9. 2016 21:45)

Šimůnek,Gnol, A.Sováková, Kalenský, Stránský, Navrátil, N.Sováková, Čechovič, Janák, Kulda, Bednář, Demuth, K.Kondos, Valeš, G.Kondos

Sraz v sobotu 17.9. v 16.00 v HSM

Omluva

(Honza Valeš, 16. 9. 2016 15:42)

Omlouvám se dnes z tréninku, jestli budu nominován zítra budu k dispozici.

Omluva

(Honza Valeš, 14. 9. 2016 15:29)

Omlouvám se z dnešního tréninku stále jsem ještě nachlazený.

Omluva

(David Gnol, 12. 9. 2016 13:26)

Dobrý den,
omluvte dnes prosím Davida z tréninku, je na výletě se třídou a návrat mají až mezi 18 a 19 hod.
Děkuji Dita Gnolová

Omluva

(Honza Valeš, 12. 9. 2016 9:31)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku jsem nachlazený a mám teplotu.

Plán přípravy a zápasů na následujících 14 dní

(Tomáš Navrátil, 11. 9. 2016 20:25)

pondělí, 12. září - TJ v HSM od 16.30
středa, 14. září - TJ v HSM od 16.30
pátek, 16. září - TJ v HSM od 16.30
sobota, 17. září - mistrovské utkání s FK Varnsdorf od 17.00 v HSM, sraz v 16.00
pondělí, 19. září - TJ v HSM od 16.30
středa, 21. září - TJ v HSM od 16.30
pátek, 23. září - TJ v HSM od 16.30
neděle, 25. září - mistrovské utkání v Liberci od 11.45, odjezd z HSM v 7.00

Na Viktorce vítězíme na penalty !

(Tomáš Navrátil, 11. 9. 2016 20:10)

FK Viktoria Žižkov- MFK Trutnov 1 : 1 ( 1 : 1 )
branka: Marek Bednář
penalty: 1:3 (proměnili Štěpán Čechovič, Nela Sováková a Mára Bednář, neproměnil Lukáš Kalenský, Matěj Šimůnek první dvě penalty skvěle vyrazil)
ŽK: 0:2 (Marek Bednář, Jakub Demuth)
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Stránský, Gnol, A.Sováková, Demuth (58.Kalenský)-Čechovič, Navrátil, N.Sováková, K.Kondos (36.Janák)-Bednář, Kulda (66.G.Kondos)
V Praze v Dolních Počernicích nás na parádním pažitu čekal velmi kvalitní soupeř. Fyzicky sice "slabší", ale pohybově a fotbalově na velmi vysoké úrovni. Prvních dvacet minut jsme měli hru pod kontrolou a podařilo se nám vstřelit vedoucí branku, parádní přihrávku Dana Navrátila sklepl Kuba Kulda k Markovi Bednářovi a ten nás střelou k tyči poslal do vedení. To jsme mohli vzápětí navýšit, ale Kuba Kulda bohužel netrefil po nečekaném propadnutí míče zcela odkrytou branku domácích. Po obdržené brance ale domácí hru vyrovnali a začali vystrkovat růžky. A ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat, když jsme uprostřed hřiště ztratili míč a domácí Myslivec nás potrestal přízemní střelou podél vybíhajícího Matese. Ve druhé půli jsme chtěli náš výkon zkvalitnit a proměnit nějakou standartní situaci, neboť jsme měli slušnou výškovou převahu, nepovedlo se nám však ani jedno, naše hra působila ve velkém vedru příliš utahaně, pomale a hlavně byla nepřesná. Naopak domácí byli svižnější a určitě fotbalovější a rovněž hráli velmi agresivně, což našim borcům v několika případech chybělo. V tomto ohledu klobouk dolů před Anetou Sovákovou, která toho schtyla opravdu hodně a vše ustála a ani náznak nějaké ubrečenosti ! Za celý druhý poločas jsme si pořádně nepřihráli a tím pádem se ani nedostali do žádné šance. A jelikož několik dobrých standartek skončilo také bez využití a domácí ve druhé půli také téměř nic neměli, skončilo utkání asi zaslouženou remízou 1:1. Šlo se tedy na penalty. V první sérii Štěpán Čechovič bezpečně proměnil, soupeřův pokus skvěle zlikvidoval Matěj Šimůnek. Ve druhé sérii bohužel slaboučkou střelu Lukáše Kalenského domácí golman parádně vyráží, jenže Lukáše podrží opět Matěj Šimůnek, který druhý domácí pokus fantasticky vyráží téměř ze šibenice. Ve třetí sérii jak Nela Sováková, tak domácí střelec proměňují. Ve čtvrté sérii chladnokrevně proměňuje Marek Bednář a domácí střelec netrefuje branku. Je rozhodnuto ! Na pátého našeho střelce Dana Navrátila již se nedostalo. Z Prahy si odvážíme dva body a určitě je lze nazvat cennými, zejména vzhledem k formě několika klíčových hráčů. Ne všem se daří podle představ nejen jich samotných, ale ani trenérů, ne všichni jsou ochotni ze sebe na hřišti vyždímat maximum. Vázne nám to i fotbalově. Ale jenom kvalitním tréninkem a nasazením v něm se to může zlepšit. V hráčích to je, o tom jsme přesvědčeni, jen to z nich potřebujeme dostat. Za týden nás čeká utkání s Varnsdorfem a my ho chceme zvládnou nejen výsledkově, ale hlavně herně.
Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že hráči museli v půl šesté vstávat, pak se dvě a půl hodiny kodrcají autobusem a hrají v pravé poledne, kdy ručička teploměru ukazovala 33 stupňů ve stínu. Takže i velký obdiv, jak se s tím na hřišti vypořádali. Ale buďmě nároční, chtějme více !!

omluva

(Jakub Demuth, 11. 9. 2016 7:58)

Omlouvám Jakuba na pondělí a středu z tréninku, jede na povinný cyklistický kurz se třídou. Páteční trénink upřesním, dle návratu Jakuba domů. Sobotního zápasu se zúčastní, pokud bude nominován.
Díky Ilona

Nominace na Viktorku Žižkov

(Tomáš Navrátil, 9. 9. 2016 19:25)

Nominace: Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Demuth, N.Sováková, Kulda, Kalenský, Navrátil, Čechovič, Janák, K.Kondos, Bednář, Stránský, G.Kondos

odjezd v neděli 11.9. v 6.30 z HSM
služba: Kuba, Kosťa - bílé dresy, pět míčů, pět zelených rozlišováků, 15 kloboučků
přistoupení:
nádraží - Mára, David, trenér jebavý
Pilníkov - Tobiáš
Dolní Kalná - Mates, Dan, Lukáš, trenér Navrátil
Čistá - Míra
Jedou autem (sraz v Praze, hřiště Dolní Počernice v 10.45) - Aneta, Nela, Štěpán, trenér Šikal

tréninky v návaznosti na školní vyučování

(Tomáš Navrátil, 9. 9. 2016 6:12)

Dnes na tréninku bych nutně potřeboval informaci o rozvrhu hodin hráčů, abychom tomu přizpůsobili, samozřejmě dle možností a v kontextu s ostatními mužstvy, tréninkový proces. Předpoklad je v září pokračovat v trénincích PO, ST, PÁ 16.30-18.00, s tím, s tím, že dobrovolný trénink by byl ještě ve čtvrtek od 16.30 (zejména místní). Kdo vědět nedá, tak to beru, jako že mu tréninky ve výše uvedených časech nedělají problém !
Dnes večer potřebuji naše tréninky nahlásit panu Matěnovi !

páteční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 9. 2016 6:27)

vzhledem k náročnému středečnímu programu bude další trénink až v pátek, klasicky od 16.30 v HSM !

Ve Varnsdorfu vítězně, ale předvedená hra za tři mínus !

(Tomáš Navrátil, 8. 9. 2016 6:23)

Středeční utkání žákovské ligy U14:

FK Varnsdorf - MFK Trutnov 0 : 6 ( 0 : 1 )

hráno v Jiřetíně pod Jedlovou
rozhodčí: Šimeček-Havran, Michek
branky: Bednář 2, N.Sováková, Navrátil, Stránský, Valeš
diváků: 70
sestava: Šimůnek-Gnol, A.Sováková, Demuth-Kalenský (56.Valeš), navrátil, Čechovič (56.G.Kondos), Janák (44.Stránský)-K.Kondos (33.Kulda), Bednář

Věděli jsme, že nás po více jak tříhodinové cestě autobusem nečeká jednoduché utkání, ale až tak slabý výkon našich svěřenců jsme opravdu nečekali. Výsledek jsme sice uhráli více než parádní, ale hra silně pokulhávala, chyběla nám jiskra, pohyb, rychlost, přesnost, roztahování hry, fotbalovost a i ještě kvalitnějí zakončení. Šancí jsme měli na tři utkání, ale naložili jsme s nimi prachbídně. Soupeře jsme na naší polovinu pustili jen vyjímečně, náš brankář si za celé utkání zahrál pouze čtyři malé domů, jinak byl zcela bez práce. V poločase jsme vedli "pouze" 1:0, ve druhé půli nastalo mírné zlepšení, hru rozhýbal na pravé straně svými náběhy hlavně střídající Míra Stránský. Utkání pro nás bylo v podstatě jako trénink plný průpravných cvičení, tedy cvičení, kdy nás neatakuje soupeř. Přesto jsme kazili i velmi jednoduché míče, hráli na neskutečně zhuštěném prostoru a někteří hráči se nebyli ochotni za celé utkání ani pořádně rozeběhnout. Ohromným zklamáním je pro mě i chování domácích neurvalých funkcionářů.Takovýto výkon a hlavně přístup nesmíme v neděli na Žižkově zopakovat, nebo bychom se se zlou potázali. V pátek si na tréninku vše rozebereme a věřím, že se poučíme a nedělní utkání bude úplně o něčem jiném.

Tomáš Herman ukončil činnost v našem mužstvu

(Tomáš Navrátil, 6. 9. 2016 20:19)

Tomáš Herman již nebude dále působit v našem týmu, na fotbal již chodit nechce a chce dělat něco jiného. Děkujeme mu za jeho dosavadní služby a v novém koníčku přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Nominace do Varnsdorfu

(Tomáš Navrátil, 6. 9. 2016 6:12)

Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Demuth, N.Sováková, Kulda, Kalenský, Navrátil, Čechovič, Janák, K.Kondos, Bednář, Stránský, G.Kondos, Valeš

odjezd ve 12.00 z HSM
služba - vzít červené dresy, čtyři míče, 15 kloboučků a pět zelených rozlišováků - K.Kondos, G.Kondos - hlásit se u p.Demuthové

omluvenky na středu

(Tomáš Navrátil, 5. 9. 2016 7:25)

Kluci a holky, nezapomeňte si na středu (hrajeme v dalekém Varnsdorfu) vyjednat ve škole uvolnění tak, aby jste v pohodě stíhali autobus z HSM ve 12.00. Pokud by jste někdo potřeboval napsat omluvenku z klubu, napište to sem nebo mi to dnes řekněte na tréninku a já bych Vám to ve škole zařídil. Jinak autobus jede po trase HSM-Pilníkov-Dolní Kalná-Čistá u Horek-Varnsdorf.
Rovněž bych také potřeboval znát Vaše rozvrhy školního vyučování, abychom jim případně přizpůsobili tréninkový proces. Věřím, že již je znáte a dnes mi je nahlásíte (a nebo to sem napište), abych mohl reagovat.
Jinak velká gratulace k sobotnímu vítězství !! Průběžné první místo v tabulce, které jste si sobotním vítězstvím a zároveň nedělním klopýtnutím Liberce zajistili, je sice hřejivé, ale pro nás jsou nejdůležitějí a jednoznačnou prioritou Vaše výkony na hřišti, Vaše individuální zlepšování propojené s týmovým pojetím. A v tom se musíme neustále zlepšovat a v tréninku to pilovat. Ve Varndsdorfu chceme opět uspět, ale bude to velmi náročné a bude to od Vás hodně vyžadovat, neboť těch vlivů a faktorů ovlivňujících hru může být v utkání několik. Věřím však, že se s tím úspěšně poperete ! Dnes se na Vás těším na tréninku !!

Dnešní trénink

(Honza Valeš, 5. 9. 2016 7:21)

Dobrý den, na dnešní trénink přijdu cca o 15 minut později mám rehabilitaci.

chránič

(Mára, 4. 9. 2016 10:53)

Ahojky Všem, včera na zápase jsem vytratil chránič zn adidas. Mohli by jste se podívat zda ho omylem nemáte někdo ve svých věcech? Děkuji

MFK Trutnov x Povltavská FA

(David Šikal, 3. 9. 2016 19:26)

MFK Trutnov x Povltavská akademie Praha 3:1 (1:0)

Marek Bednář, Dan Navrátil, Konstantin KondosSestava:

Šimůnek-Sováková A., Stránský, Dejmuth - Sováková N - Čechovič, Navrátil, Kondos K. (64´ Kondos G.), Gnol (46´ Kálenský) - Bednář, Kulda(36´ Janák)
Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním získat na domácí půdě tři body.

Hned ve druhé minutě skóroval Mára Bednář, který využil chyby zasahujícího hostujícího gólmana a poslal míč za jeho záda.

Zbytek poločasu působil z naší strany zbytečně zbrklým dojmem.

Hráči volili spíše nakopávané balóny místo krátkých adresných přihrávek, a tím nebyli vůbec využiti střední záložníci k otoční hry z jedné strany na druhou.

Mára Bednář měl několik pěkných průniků a centrů z pravé strany před svatyni hostů, ale bohužel chyběl důraz ve finální fázi nabíhajících hráčů a druhého útočníka.
Druhý poločas už byl mnohem lepší. Kluci hráli konstruktivně, více si přihrávali a tlak na soupeře se postupně zvyšoval.

Střelou z dálky se ve 44 min. prosadil Dan Navrátil a po krásné přihrávce Tobiáše Janáka skóroval v 52 min. Kosťa Kondos.
V 64 min. po jediném závaru druhého poločasu před naší brankou jsme inkasovali lacinou branku.
Klukům a holkám bych rád poděkoval zejména za druhý poločas, kdy hráli dynamicky a kombinačně s cílem skórovat!!!
« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »