Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Honza Valeš, 2. 9. 2016 12:57)

Omlouvám se z dnešního tréninku není mi dobře. Na zítřejší zápas pokud budu nominován budu.

Vítězství na Admiře

(Tomáš Navrátil, 1. 9. 2016 21:18)

FK Admira Praha - MFK Trutnov 2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 34., 47. Dan Navrátil, 1. Štěpán Čechovič, 66. Nela Sováková

sestava: Šimůnek-Sováková A., Stránský, Demuth (59. Valeš), Sováková N.- Čechovič, Navártil (67. G.Kondos), Janák (36. K.Kondos), Lukáš (36. Kalenský) - Bednář, Kulda (36. Gnol)

David Šikal, trenér:

Zápas měl výborný začátek, kdy Štěpán Čechovič hned po zahajovacím hvizdu využil postavení brankáře domácích a střelou z poloviny hřiště skóroval na 0:1. Následovala hra, ve které jsme byli aktivnějším celkem, bohužel scházela finální přihrávka a klid v zakončení.
V 17 minutě se podařilo domácím dostat za naši obranu a poslat lobem míč za Matesova záda - 1:1. Během následujících minut se do dobré gólové příležitosti dostal Mára Bednář, který byl nečistě zastavován obráncem soupeře, bohužel bez povšimnutí sudích. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil krásnou střelou z dálky Dan Navrátil - 1:2.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výsledek potvrdíme a přidáme další branky. To se podařilo ve 47min., kdy po samostatném průniku přihrál před svatyni soupeře Konstantin Kondos a Dan Navrátil nedal brankáři domácích šanci - 1:3.
I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, dařilo se nám kombinovat, přihrávky byly cílené a plynule jsme z obranných zákroků přecházeli do protiútoků, které bohužel končily v ofsajdové pasti (i když ne vždy se praporek postranního sudího zvedl oprávněně).
Soupeř se však nevzdával a stále prověřoval naši obranu. Větší klid přinesl gól Nely Sovákové v 66 minutě, kdy prošla prostředkem hřiště a zakončila podél brankáře domácích - 1:4. V poslední minutě zápasu došlo ještě ke korekci výsledku ze strany domácích na 2:4.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 1. 9. 2016 15:56)

Prosím omluvte zítra Štěpána z tréninku, jsem na očkování Dík Štěpánka

Utkání s Duklou očima soupeře

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 21:25)

V prvním domácím utkání žákovské ligy se našim žákům U14 v prvním poločase nedařilo a i přes velkou převahu po přestávce nakonec utkání nedokázali otočit.
Trenér Jaroslav Žipaj: "První poločas utkání s Trutnovem jsme vůbec neodehráli podle našich představ. Sice jsme se snažili hrát konstruktivně už od naší branky, bohužel jsme si vůbec neporadili s aktivním napadáním soupeře. Středový hráči nebyli tak aktivní a sladění v nabídce, dlouhé míče na útočníky jsme podrželi jen minimálně a v kombinaci s menším důrazem a agresivitou při získávání odraženým míčů jsme neměli nárok ve většině herních situací. Výsledek 0:3 byl jen odrazem situace na hřišti, kde jsme prakticky až na 1,5 situace ani nevystřelili na branku soupeře. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem zlepšit všechny tyto činnosti, což se nám i poměrně dařilo. Hra se přesunula před branku trutnovských, kteří ale neustále hrozili poměrně slušným protiútokem. Převahu ve druhé polovině jsme dokázali využít jen dvakrát, ostatní poměrně slušně jevící se situace a možnosti ve vápně soupeře jsme nedokázali dohrát. Gratulujeme trutnovským k vítězství a děkujeme za podnětnou lekci."

Výhra na Admiře a druhý flek v průběžné tabulce !

(Tomáš Navrátil, 31. 8. 2016 20:29)

Kluci a holky velká gratulace k výkonu a vítězství na pražské Admiře a poskočení na druhé místo v tabulce!! Zatím co Vy jste se potili na hřišti, já jsem se potil v učebně. Ve čtvrtek si odpočiňte, v pátek odmakejte trénink a v sobotu přehrajte a poražte Povltavskou akademii ! Přeji hodně štěstí, uvidíme se v pondělí.
Davidovi děkuji za odkoučování zápasu.

Trénink čtvrtek a pátek

(David Šikal, 31. 8. 2016 19:52)

Čtvrteční trénink je zrušen, v pátek trénink normálně od 16:30 do 18:00.
D.Š.

Nominace na Admiru

(David Šikal, 30. 8. 2016 19:20)

Na zápas do Prahy na Admiru jsou nominováni: Šimůnek, Sovákovy, Stránský, Čechovič, Navrátil, Kulda, Bednář, Lukáš, Demuth, Kondos K. , Gnol, Kondos G. , Kalenský, Valeš, Janák.
Odjezd od stadionu v HSM v 6:30.
Případné omluvenky na můj telefon 605986408 .
Dobrou náladu vezměte s sebou!!

Dnešní trénink

(Honza Valeš, 29. 8. 2016 9:15)

Dobrý den, dnešní trénink stihnu rehabilitaci jsem přesunul.

Pátek, 2. Září – TJ HSM 16.30-18.00

Sobota, 3. Září – MU MFK Trutnov-Povltavská FA od 11.45, sraz v 10.45 na hlavním hřišti v Trutnově

(Honza Valeš, 28. 8. 2016 12:44)

Omlouvám se ze zítřejšího tréninku, jdu na rehabilitaci.

Cenné vítězství na DULKE !

(Tomáš Navrátil, 28. 8. 2016 8:19)

ŽL U14:
FK Dukla Praha MFK Trutnov 2 : 3 ( 0 : 3 )
branky: 11., 33., 34. Marek Bednář
rozhodčí: Duchoň-Tsarev, Zatkal
ŽK: 48. Marek Bednář
diváků: 60
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Demuth-Lukáš (22. Janák, 69. G.Kondos), Navrátil, Čechovič, K.Kondos (40. Kalenský, 62. Gnol)-Bednář, Kulda (52. Hampl)
Utkání bylo sehráno na parádním pažitu v Praze-Ruzyni za neskutečně úmorného vedra (začátek ve 12.15 - ve stínu 35 stupňů !!). Nám se skvěle povedl první poločas. Svojí aktivní hrou jsme Duklu dokonale zaskočili, měli převahu, šance a díky střelecky disponovanému Márovi Bednářovi jsme se dostali do zaslouženého tříbrankového vedení. A to jsme ještě několik velmi dobrých šancí neproměnili. Soupeř se dostal do zakončení pouze jednou, ale se slabou hlavičkou si Mates hravě poradil. Prim v naší defenzivě hrály holky, útočníci Dukly z nich byli doslova nešťastní. Ve druhé půli jsme chtěli v aktivní hře dopředu pokačovat, ale ubývaly nám síly. Dukla poslala v poločase na hřiště sedm (!!) čerstvých hráčů a ve druhé půli dominovala. Mačkala nás a podařilo se jí dát dvě branky, navíc trestný kop z hranice vápna vyrazil Mates na tyč. My jsme se dostali na soupeřovu půli jen vyjímečně, ale byly to zajímavé situace, bohužel jsme s nimi špatně naložili. Vítězství jsme nakonec ubránili, objektivně ale musím říci, že utkání by slušela spíše remíza, my jsme byli lepší v prvním poločase, domácí ve druhém. Hráči zaslouží obrovské poděkování za způsob, jakým utkání v těchto doslova nelidských podmínkách odjezdili. Projevila se šíře a kvalita obou kádrů, zatímco Dukla když v poločase prostřídala a na hřiště poslala sedm nových hráčů, tak její hra šla nahoru, zatímco v našem případě někteří střídající kluci do utkání vůbec nezapadli a nedařilo se jim. Bylo to neskutečně náročné, o to více tři body hřejí ! Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích, s jakým nadhledem utkání odřídila. Ocenil bych i velmi přátelské prostředí na stadionku v Ruzyni a vstřícné jednání funkcionářů Dukly. Na některé věci, bohužel, nejsme zvyklí....

Re: Cenné vítězství na DULKE !

(Marek, 28. 8. 2016 8:46)

Gratulka v tom vedru asi nic moc

fotky z DULKY

(Tomáš Navrátil, 28. 8. 2016 8:30)

Na níže uvedeném odkazu se můžete podívat na několik fotek z našeho utkání na DUKLE, které pořídila vedoucí mužstva domácích paní Petra Spilková, za což jí moc děkujeme.

Nominace na DUKLU

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2016 7:00)

Nominace hráčů na mistrovské utkání s Duklou Praha v Praze na Ruzyni:
Šimůnek, Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Demuth, Lukáš, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Bednář, Kulda, Janák, Kalenský, Gnol, G.Kondos, Hampl.
Sraz v 6.25 v HSM, odjezd v 6.30. Nástupy mimo HSM: Bednář, Gnol-nádraží (6.35), Kaleňáci-Kocbeře (6.50 - odjezd od Hradu v 6.20), holky-Hradec Králové restaurace za Hypernovou (cca 7.25)
Službu (červené dresy, čtyři míče a 15 ks kloboučlů) má Kuba Kulda a Radek Lukáš !
Návrat do Trutnova počítejte v cca 17 hodin

gratulace U15

(Tomáš Navrátil, 24. 8. 2016 21:39)

Velká gratulace našim U15, které vyhráli domácí středeční turnaj v HSM. Poděkování patří i našim klukům, Márovi, Kosťovi, Davidovi a Georgovi, kteří našim starším spoluhráčům na turnaji ochotně vypomohli. A dle slov trenéra Dorotíka si nevedli vůbec špatně, naopak !!

sobotní utkání na Dukle

(Tomáš Navrátil, 24. 8. 2016 6:39)

V sobotu se jede na Duklu již v 6.30 z HSM !! Další nástup možný u nádraží, v Kocbeři a v Hradci Králové (jede se směr Hradec). Pokud máme v týmu nějakého příznivce letectví, necháme ho doma, neboť s Duklou se hraje v Ruzyni, kde přímo nad hlavami přistávají dopravní letadla .... Návrat do Trutnova počítejte v cca 17.00 hodin

středeční trénink zrušen

(Tomáš Navrátil, 23. 8. 2016 21:08)

Středeční trénink rušíme, další bude ve čtvrtek klasicky v 16.30. Hráči K.Kondos, G.Kondos, D.Gnol a M.Bednář jdou ve středu vypomoci U15 na turnaj v HSM, sraz mají v 8.00 a každý má mít 100,- Kč na oběd.

Vysoké vítězství s fotbalovou akademií Bohemians Praha

(Tomáš Navrátil, 23. 8. 2016 20:35)

Přípravné utkání v Horním Maršově:
FA Bohemians Praha U15 - MFK Trutnov U14 1 : 8 ( 0 : 4 )
branky: Štěpán Čechovič 3, Mára Bednář 2, Kuba Kulda, Lukáš Kalenský, Radek Lukáš
Hrací doba: 2x40 minut
sestava: Šimůnek-Stránský, A:Sováková, N.Sováková, Gnol-Demuth, Navrátil, Čechovič, K.Kondos-Bednář. Lukáš
průběžně střídali: Kulda, kalenský, Janák, G.Kondos
Ve čtvrtek odpoledne jsme byli na krásném trávníku v Horním Maršově soupeři pražskému týmu bývalé střížkovské Bohemky (nyní Fotbalová akademie Praha), který je v Krkonoších na soustředění, hraje pražský přebor a v týmu má hráče ročníku 2002-03. Nám se utkání povedlo, vstřelili jsme nejenom osm pěkných branek, ale povětšinou předváděli rychlý kombinační fotbal a soupeře jasně přehrávali. Nebýt vychýlené a zbrklé koncovky a zejména ve druhé půli časté vystavování do ofsajdových pozic, mohl být výsledek daleko výraznější. Byl to pro nás velmi dobrý herní trénink. Pozitiva jednoznačně převažovala, to, co se nám nepovedlo, si rozebereme ve čtvrtek na tréninku. Pochvalu zaslouží všichni na hřišti, zvláštní pak Anetka, která zahrála na urostlého a velmi rychlého útočníka naprosto fantasticky. Ve středu trénink z důvodu obsazenosti hřiště rušíme, sejdeme se ve čtvrtek a v sobotu jedeme na Duklu. To ale bude jiné kafe ...