Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nominace na RMSK

(Tomáš Navrátil, 29. 4. 2016 20:10)

Nominovaní jsou všichni hráči, vyjma Anetky (zraněné koleno), Davida (obnovené zranění kolene) a Tády (jde chytat za U14).
Hrajeme v červených dresech, sraz v 9 hodin na hřišti v HSM !

středeční dohrávka ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 28. 4. 2016 12:41)

Ve středeční dohrávce žákovské ligy U13 vyhrál náš sobotní soupeř, RMSK Cidlina Nový Bydžov, v Kolíně 10:1, zvítězil již ve dvou utkáních v řadě a v tabulce se nám přiblížil na tři body. Věřím, že v sobotu uděláme za jeho vzestupem tlustou čáru a vrátíme mu i s úroky bodovou "loupež" z podzimu. Navíc po Čáslavi máme co napravovat. Takže zítra naplno trénink a v sobotu hrrrr na ně !

Utkání v Čáslavi očima domácích trenérů ....

(Tomáš Navrátil, 26. 4. 2016 11:49)

Oba celky vstupovaly do utkání v rozdílném rozpoložení - zatímco Trutnov v minulém kole zdolal druhé Pardubice o pět branek, domácí překvapivě prohráli v Novém Bydžově.
V pátek na tréninku došlo k vážnemu zranění gólmana Míry Vlčka. Kluci bojovali i za něj a všichni mu přejeme bezproblémový návrat na fotbalové trávníky.
Netradičně namíchal sestavy trenér Mužátko. Ale nové složení obou sedmiček bylo ku prospěchu věci a všechny čtyři duely byly překvapivě vyrovnané.
Áčko sice v první půli mělo několik šancí, ale soupeř vzdoroval a nakonec se mu povedlo vstřelit jedinou branku v poslední minutě první půle. Svůj druhý poločas zvládli kluci lépe a díky brankám Březiny a Miláčka zvítězili 2:0. Vynikající výkon předvedl gólman Duras.
Béčko mělo za úkol bojovat, bojovat a bojovat. Nakonec předvedlo určitě více než jen boj. V prvním poločasu dokázalo remizovat 1:1, když penaltu proměnil Válek. Soupeř byl mírně lepší, penalty se dožadoval také (a nutno podotknout, že oprávněně), ale nakonec mohl i prohrát. Ve druhé půli se ukázala bojovnost kluků. Trutnov dvakrát vedl o dvě branky (2:0 a 3:1), ale nakonec slavila úspěch Čáslav a dvě branky Kratochvíla a jedna Gondy znamenaly druhou remízu.
"Obě sedmičky podaly slušný výkon. Soupeř byl fyzicky velmi vyspělý, po výhře nad Pardubicemi si i hodně věřil. My naopak byli "dole" po prohře v Bydžově a pátečním zranění gólmanské opory. Jsme rádi, že se v bráně objevil po pauze Skalický, chytal výborně a slíbil pomoc v dalších utkáních. Povzbuzením je určitě i to, že přes nepříznivý vývoj utkání (poločas 1:2, průběžně jsme prohrávali 1:4 a 2:5) to kluci nezabalili (podobné sklony bohužel mají) a duel otočili.

Sestavy byly namíchány nově a docela se složení osvědčilo. Uvidíme, jak to bude v dalších bojích."

Omluva z tréninku

(Dita Gnolová, 25. 4. 2016 10:58)

Dobrý den páni trenéři,
omluvte prosím Davida z dnešního i středečního tréninku. Byl u doktora s kolenem, tento týden má mít klidový režim, ale na páteční trénink přijde a zkusí to.
Děkuji za pochopení
Dita

Zbytečná prohra v Čáslavi po nevídaném kolapsu v závěru

(Tomáš Navrátil, 24. 4. 2016 18:41)

FK Čáslav - MFK Trutnov 6 : 5 ( 1 : 2 )
branky: Jakub Kulda 2, Mára Bednář, Kosťa Kondos, Martin Klejna
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, Klejna, Navrátil, K.Kondos, Kulda, Herman
sestava II.: G.Kondos, Lukáš, Bednář, Kalenský, Valeš, Houdek, Čechovič, Gnol, Hampl
Tomáš Navrátil"Když to vezmu komplexně, tak jsme nezvládli celý nedělní zájezd. V autobuse, v kabině před utkáním, samá srandička, samé vulgárnosti, koncentrace na utkání absolutně žádná. A na hřišti to bohužel vypadalo obdobně, výkon proti Pardubicím jsme nedokázali zopakovat, nebo se k němu alespoň přiblížit. V prvním poločase jsme nehráli dobře, i přesto jsme měli vést minimálně o čtyři, pět branek. Ale šancemi, které jsme měli, jsme pohrdli. Smůlou můžeme nazvat to, že jsme trefili třikrát tyč. Začátek druhého poločasu vůbec nenapovídal tomu, že by jsme měli odjet z Čáslavi s prázdnou, dostali jsme se do vedení 4:1 a znovu musím zopakovat, byť jsme nehráli příliš dobře, měli jsme hru plně pod kontrolou. Jenže poslední čtvrthodinu jsme totálně zpackali, do jednoho. Nepodrželi nás oba golmani, nedaji jsme jasné tutovky a domácí nás potrestali. V naší hře bylo příliš mnoho individualismu, tahání míče přehuštěným středem, v závěru pak i křeč. Chyběla nám lehkost, fotbalovost a u některých hráčů nasazení, pohyb po hřišti, nabídka. Navíc v rozhodujících momentech se nám nedařilo. Přitom, ve vší úctě k soupeři, to mělo být o tom, kolik branek budeme schopni Čáslavi vstřelit. Jestli by si někdo myslel, že hráči budou z průběhu hry a z výsledku zklamaní, tak velký omyl. Půl hodiny po zápase už probíhala honička kolem stadionu a fotbálek na atletické dráze. Vynikali Ti hráči, kteří se za celé utkání nebyli schopni ani rozeběhnout ... Doslova ostudou pak bylo chování našich borců v kabině po utkání, kdy nás paní správcová přišla požádat, aby jsme šli klukům domluvit, aby nedělali bordel ... Takže takhle pánové NE !! V pondělí ať přijde na trénink jen ten, kdo chce hrát, koho to baví a chce se zlepšovat. Kdo to bere jako zabytí volného času, nechť prosím nechodí, do doby, než si uvědomí, o čem kolektivní sport a reprezentace klubu je. Začneme slušným chováním a vystupováním, budeme vyžadovat kázeň a disciplínu, kdo to nebude respektovat, bude z tréninku propuštěn. Takhle to dál nejde. Pro nás trenéry obrovské zklamání, ale i ponaučení !"
Daniel Franc:"Dnešní zápas mě opravdu hodně mrzí. V prvním poločase jsme sice předvedli výkon, ve kterém jsme soupeře přehrávali a do větších šancí ho nepustili, ovšem my jsme jako obvykle neproměnili šance, které jsme si vytvořili a bez gólů se zápas vyhrát nedá.
V druhé půlce jsme prvních 10 minut souepře tlačili a jasně sahali po výhře, což naznačoval i výsledek 1:4 pro nás, ovšem co se odehrálo poté mě skutečně vyrazilo dech.. kolaps, který převrátil výsledek na 6:5 je pro mě nepochopitelný! Mnoho hráčů by se mělo zamyslet nad tím, co pro ně fotbal znamená! Přístup a chování některých hráčů je neskutečný!!”

Nominace hráčů na utkání v Čáslavi

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2016 20:52)

Nominace hráčů na utkání v Čáslavi: VŠICHNI !! + Tadeáš Hampl(do pole)
omluveni: Aneta Sováková(zranění-koleno), Nela Sováková(dívky FCHK), Tobiáš Janák(zranění-záda), Kuba Mostecký(školní akce)
PS: co je s Tomášem Hermanem, bez omluvy nedorazil na páteční trénink ??!!
Utkání odehrajeme v červených dresech, má se hrát na přírodní trávě (atletický stadion), ale vezměte si raději i obuv na UMT, neboť hlásí "návrat zimy".

omluva

(Zengler Radim, 21. 4. 2016 14:59)

Ahoj omlouvám Radima ze zítřejšího treninku.
Díky Zengler

Po skvělém výkonu porážíme druhý celek tabulky FK Pardubice 9:4 !!

(Tomáš Navrátil, 17. 4. 2016 14:55)

MFK Trutnov - FK Pardubice 9 : 4 (5 : 3 )
branky: Štěpán Čechovič 3, Kosťa Kondos 2, Dan Navrátil, Jakub Kulda, Marek Bednář, Táda Hampl
rozhodčí: Seidel, Beránek
diváků: 60
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, K.Kondos, Navrátil, Kulda, N.Sováková, Kalenský, Mostecký, Herman
sestava I.: G.Kondos, Houdek, Gnol, Lukáš, Klejna, Bednář, Valeš , Janák, Hampl, Borovski, Čechovič
V utkání hraném na velmi těžkém terénu jsme podali vynikající výkon a dle mého názoru zaslouženě zvítězili. Úvod se nám ale nevydařil a během pár minutek jsme prohrávali 2:0, když naše dvě tutovky jsme neproměnili. Málokdo z diváků by asi věřil v obrat, kteří naši hráči ve zbývajících padesáti minutách předvedou. Vše nasatroval parádní centr Radima a následné Danovy polonůžky - 1:2. Kluci a Nela makali, s kvalitním soupeřem drželi v poli krok a přehrávali ho vůlí, nasazením a bojovností. A na rozdíl od utkání v Liberci se dostávali do spousty šancí, které začaly s postupem času proměňovat. Pardubičtí si s naší hrou nevěděli rady, a když už se dostali na dostřel naší branky, fantastickými zákroky nás podrželi Georgios s Matějem. V poločase jsme vedli 5:3, soupeř hned po zahájení druhé půle snížil na 5:4 a s námi to nevypadalo příliš dobře. Ale neskutečné nasazení, obětavost, ale také skvělá fotbalová práce s míčem a hlavně parádní další čtyři branky a rázem z toho byl výsledek 9:4. Překvapivý, ale zcela zasloužený. Hráčům patří velká pochvala a věřím, že na tento výkon naváží i příští neděli v Čáslavi.
Daniel Franc:"Zápas proti Pardubicím mi udělal velkou radost, protože hend od první minuty jsme skutečně měli zájem hrát. I přesto, že jsme 0:2 prohrávali, tak jsme dokázali po pohledných akcích první poločas otočit na 4:2. Výkon byl koncentrovaný, chtěli jsme hrát směrem k soupeřově brance, dokázali jsme velmi dobře pracovat s prostorem. Naše velká síla byla i v soubojích 1:1, a to nejden v útočné, ale i obranné činnosti.
Druhá půlka začala maličko pomaleji a soupeř nás prvních 10 minut skutečně hodně tlačil, avšak klobouk dolů před některými hráči, kteří nedovolili, abychom obdrželi branku i přesto, že mnoho z našich hráčů stálo a hrát příliš nechtěli. Poté jsme obrovský soupeřův tlak prolomili vstřelením branky a zápas jsem až do konce měli pod plnou kontrolou.
Děkuji moc všem klukům a Nele za zápas, který proti Pardubicím odehráli, protože ze všech prostě byla cítit ta chuť.. a přesně proto to děláme!!! Už se těším do Čáslavi".

Víkendové výsledky ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 17. 4. 2016 14:44)

Trutnov-Pardubice 9:4
Jablonec-Viktorka Žižkov 4:1
Chrudim-Hradec Králové 1:19
Cidlina-Čáslav 6:3
Náchod-Liberec 5:9
Ml.Boleslav-Kolín 26:0

Pánové a Nelo, dnes velká gratulace !!!

(Tomáš Navrátil, 16. 4. 2016 15:38)

Parádní výkon s Pardubicemi a naše vítězství 9:4 (5:3). Dnes smekáme klobouk, vychutnejte si to, takovýto soupeř se neporáží každý den. Ale výhra naprosto zasloužená !! Super !!
Podrobnosti vložím později !

Valeš

(Honza, 16. 4. 2016 7:16)

Dobrý den, jsem ok, na zápas přijdu.

Nominace na utkání s FK Pardubice

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2016 22:52)

Nominace hráčů:
VŠICHNI !!
+ Tadeáš Hampl, Ondra Borovski
Omluveni: Anetka Sováková (přejeme brzské uzdravení)
Velká nejistota: Kuba Kulda (koleno), Matěj Šimůnek (nemoc), Tobiáš Janák (v pátek nebyl, co je s ním ??)
Mírná nejistota: Lukáš Kalenský, Honza Valeš

Tak dámo a pánové, v sobotu sraz ve 12.00 a jdeme na ně !!

Omluva

(Honzik Valeš, 15. 4. 2016 15:17)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku bolí mě hlava a mám rýmu. Zírta budu.

Omluva

(Kulda, 15. 4. 2016 14:24)

Omlouvám dnes Kubu z tréninku, při dnešním fotbale ve škole mu spolužák prošlapnul koleno a dost ho teď bolí. Zitra rano dame vědet jestli bude schopny hrát.

Vyúčtování zimní přípravy-cvičení v Relax Clubu + plavecký bazén

(Tomáš Navrátil, 13. 4. 2016 21:57)

Před sobotním zápasem s Pardubicemi budu vybírat od každého hráče 280,- Kč, což je podíl na pondělních cvičeních v Relax Clubu a návštěvách plaveckého bazénu. MFK Trutnov nám na zimní přípravu poskytl částku 4 000,- Kč, zbytek musíme vybrat od samotných hráčů. Vyjde to v podstatě na cca 35,- Kč za jedno cvičení v Relax Clubu a cca 20,- Kč za jednu návštěvu bazénu. Není možné rozpočítávat, kdo kdy byl a nebyl cvičit, kdo hrál fotbal a pak nešel do bazénu a pod. Měli jsme smluvní cenu jak na cvičení, tak v bazénu, a je úplně jedno, jestli nás tam bylo deset nebo patnáct. Děkuji všm za pochopení a za zaplacení v sobotu.

MKS-krajské výběry U13

(Tomáš Navrátil, 12. 4. 2016 20:23)

Poslední kolo MKS, 12. dubna 2016

Jihomoravský KFS - Královéhradecký KFS 8 : 6 ( 4 : 5 )

branky: Hypšman 2, Gunár, Dostál, Schober, Šrejber
diváků: 30
sestavy:

modří: Tadeáš Hampl, Ondřej Borovski, Radim Zengler, Jakub Semerák, Radek Lukáš, Martin Sapár, Daniel Zelenka, Václav Schober, Sebastian Bekera, Michael Ludvík

oranžoví: Jiří Strnad, Štěpán Dostál, Tomáš Česák, Tadeáš Boniš, Ondřej Lukáš, Daniel Hypšman, Ladislav Gunár, Matěj Šrejber, Jan Zmítko, Jaroslav Šalda

Hodnocení trenérů Mirzy Rahimiče, Tomáše Navrátila, Milana Frýdy a Jaroslava Novotného:

V posledním kole MKS U13 jsme v krásném sportovním areálu v Rosicích u Brna narazili na velmi kvalitního soupeře. Pokud jsme chtěli pomýšlet na postup na finálový turnaj, který se koná začátkem června ve Velkých Losinách, věděli jsme, že dnešního soupeře musíme porazit. Bohužel se nám to nepodařilo, soupeř byl sice po celé utkání pohyblivější, rychlejší a kvalitnější na míči, nás ale mohou mrzet neproměněné vyložené šance zejména v závěru utkání, které nám postup zhatily. Poločasové vedení 5:4, kdy jsme hráli velmi dobře, jsme bohužel ve druhé půli neudrželi, v poli nás sice domácí př ehrávali, nám se ale poměrně dařili brejkové situace, buhužel však bez gólového efektu. Domácí borci dali do hry také více touhy po vítězství, to jsme dnes u některých hráčů postrádali. Na druhou stranu se hrálo ve velmi vysokém tempu a některým našim hráčům již ve druhém poločase došly síly, neboť na takové tempo nejsou z našich žákovských soutěží zvyklí. I přes velkou kvalitu soupeře si myslíme, že o naší prohře a tudíž nepostupu rozhodla špatná koncovka. Klukům za jejich účinkování v letošní sezoně MKS děkujeme a věříme, že i nadále na sobě budou tvrdě pracovat a vybojují si nominace i v kategorii U14.
Ještě doplním, že v předešých utkáních se z našeho týmu prostřídali ještě Kevin Houdek, Dan Navrátil, Štěpán Čechovič, Jakub Kulda, Marek Bednář, David Gnol a Míra Stránský. A žádnou ostudu, stejně jako kluci v Rosicích, neudělali, naopak ....bunda

(Zengler Radim, 12. 4. 2016 14:13)

Dobrý den - ahoj - nevzal jste si někdo omylem Radima bundu MFK
číslo 19. Díky za podívání.
Zengler

omluva

(Marek Bednář, 11. 4. 2016 14:52)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku protože mně bolí kotník ve středu snad budu.

OMLUVA

(Radek Lukáš, 11. 4. 2016 11:53)

Omlouva Radka z dnešního treninku neni mu dobře zitra ale pojede dekuji Lukášová

Víkendové výsledky ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 11:56)

Pardubice-Cidlina 15:2
Hradec Králové-Náchod 19:2
Mladá Boleslav-Jablonec 8:3
Viktorka Žižkov-Chrudim 8:3


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA