Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Video z utkání s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 12:05)

Níže posílám odkaz na zkrácený videozáznam našeho nedělního utkání s SK Jičín:
https://www.youtube.com/watch?v=8PZRKT6YLtQ&feature=youtu.be

Přípravné utkání s Jabloncem

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 9:01)

V neděli 7. srpna sehrajeme od 10.45 hodin na hřišti ve Vrchlabí přípravné utkání s FK Jablonec nad Nisou. Odjezd autobusu z HSM v 7.30, sraz v 7.25 (jede se společně s U15), případně sraz ve Vrchlabí na novém stadionu v 9.45.
Nominace: VŠICHNI !!! (omluveni: Klejna, Lukáš, Herman, N. Sováková, A. Sováková uvidíme dle stavu kolene)

Soustředění skončilo, je čas bilancovat

(Tomáš Navrátil, 6. 8. 2016 8:57)

Čtyřdenní soustředění v Dolní Kalné skončilo. Přesně splnilo to, co jsme si od něho slibovali. Zúčastnilo se ho vyjma dvou táborníků a jednoho dovolenkáře 15 hráčů, velmi bych ocenil přístup Tobiáše a jeho rodičů, přerušil tábor, aby se mohl Tobi soustředění zůčastnit. V Dolní Kalné jsme našli pro naši přípravu ideální podmínky, od stavu hřišť, zázemí, stravy, regenerace, cítili jsme se tam opravdu jako doma. Kluci a holky si to užili nejen fotbalově, ale i po té stránce mimofotbalové, kamarádské. Mají toho po fyzické stránce dost, trénovali jsme velmi intenzivně a sehráli i dvě kvalitní přípravná utkání. Za celé soustředění se nevyskytl žádný závažný problém s chováním či přístupem, i když pravdou je, že nasazení některých borců by mohlo být vyšší. Pokusíme se na tom zapracovat, neboť v hráčích, které mám na mysli, dříme velký potenciál a bude prácí nás trenérů to z nich "dostat". Stále si zvykáme na velké hřiště a z toho pramení chyby, které děláme. Ale je to jev naprosto přirozený a věřím, že to bude čím dál lepší. Chtěl bych poděkovat svým kolegům Davidovi Šikalovi a Honzovi Jebavému, utvořili jsme tým, kde se vzájemně doplňujeme a respektujeme, což se nejvíce projevuje na hřišti při tréninku. Celý pobyt se o nás starala jako o vlastní moje manželka Vlaďka, i jí patří za její péči velké poděkování. Stejně tak děkuji všem ostatním, kdo byl nápomocen, přivezl klukům něco na zub, pomohl s výdejem jídla apod. Úplnou bombou na závěr pak byl dar v podobě domácí zmrzliny z Mladých Buků, kterou nám od své kamarádky zajistila Ilona Demuthová a kluci se pěkně pochutnali. Děkuji i kolegům a hráčům z FC Hradec Králové, kteří se zůčastnili našeho čtvrtečního tréninku a náš program tak výrazně obohatili. Teď mají kluci volnou sobotu, tak dámy a pánové, odpočívejte !! Věřím, že vše zúročíme v podzimní části soutěže.

S Mladou Boleslaví jsme vysoko prohráli

(Tomáš Navrátil, 5. 8. 2016 20:53)

MFK Trutnov U14 - FK Mladá Boleslav U14 3 : 11 ( 2 : 3 )
branky: Jakub Kulda, Mára Bednář, Štěpán Čechovič
Ve druhém přípravném utkání na soustředění v Dolní Kalné jsme přivítali naše vrstevníky z Mladé Boleslavi, kteří jsou na soustředění na Benecku. Bolka utkání zcela ovládla, zejména ve druhém poločase. V tom prvním jsme ještě drželi krok, mrzet nás můžou jen tři velmi laciné góly v naší síti. Ve druhém poločase již jsme odpadli i fyzicky a hbitý a fotbalový soupeř nám nasázel další branky. Fobal je o chybách a my jsme jich tentokrát udělali hodně. Utkání bohužel nevyšlo golmanům, na normálních okolností věřím, že by z těch jedenácti osm nedostali. Tímto utkáním jsme zakončili naše čtyřdenní soustředění, sobotu kluci a holky mají zaslouženě volnou a v neděli před polednem hrajeme další náročné utkání, ve Vrchlabí s Jabloncem.

Soustředění-den třetí a čtvrtý

(Tomáš Navrátil, 5. 8. 2016 12:40)

Takže krátce se vrátím ještě ke čtvrtečnímu odpoledni. Od 16 hodin jsme absolvovali trénink s ligovými hráči FC Hradec Tomášem Malínským a Petrem Schwarcem a musím říci, že jsme si to všichni užili. Kluci s námi normálně trénovali, což samozřejmě zvýšilo nasazení našich borců. Po tréninku následovala přímo na hřišti ještě menší "beseda", kde jsme se od hradeckých kluků dozvěděli hodně zajímavého. Večer proběhla opékačka buřtů, u táboráku jsme poseděli do jedenácti hodin a ocenili výkon našich "zpěváků", zejména děvčat a rovněž i Máry. Noc proběhla tradičně v naprostém klidu. Ranní páteční probuzení bylo opět do teplého, i když hodně zamračeného dne. Při rozcvičce (výběh v lese 1200 metrů) začalo mírně pršet a stejné je to v podstatě až dotěď. Ale nám to nevadí, naopak, dopolední trénink v mírném deštíku měl šťávu a kluci a holky ho odjezdili. Po tréninku jsme šli ještě do bazénu, někdo se koupal celý, někdo pouze zchladil namožené nožičky. Pak následoval oběd, květáková polévka a kuře s rýží. Oba Kubové vytvořili v pojídání květákové polévky rekord. Po obědě proběhla volba kapitána, deseti hlasy byl zvolen Štěpán, zástupcem byla zvolena díky dvěma hlasům Anetka. Nyní je polední klid a všichni odpočívají. V půl druhé je na programu taktická porada a v půl třetí se jdeme připravovat na Boleslav. Na utkání se moc těšíme, ale bude to náročné, jednak velmi kvalitní soupeř, jednak ubývají po náročném programu síly. Bohužel do zápasu nemůžeme počítat s Nelou, tu na plážáku hrubě napadl Honzík a musela být transportována do nemocnice. Má berle a nucený klid. Po fotbale mají kluci připravenou "mňamku" - zmrzlinový pohár. Pak se zbalí a kolem půl šesté budou připraveni k odvozu.

Soustředění-den druhý a třetí

(Tomáš Navrátil, 4. 8. 2016 12:36)

Tak včera po zápase toho měli kluci a holky plné kecky, utkání bylo hodně náročné, soupeř byl běhavý, důrazný a i hru měl poměrně dobře organizovanou. Hrálo se 2x40 minut, když přičteme dvacetiminutové rozcvičení, tak docela zápřah. Po zápase jsme měli večeři a ihned po ní jsme šli do sportovního centra (z kempu pět minut pěšky), rozdě+lili se na tři party a vystřídali se po dvaceti minutách ve výřivce. Ostatní vždy měli jiné aktivity, někdo hrál fotbálek, někdo pinec a někdo šipky. Kolem půl desáté jsme dorazili zpět do kempu a absolvovali druhou večeři, výborné tousty. V deset byla večerka a kluci a holky padli jako za vlast. Dnešní dopolední program jsme přizpůsobili únavě hráčů a jejich zdravotnímu stavu. Po dvacetiminutovém výklusu a následném protažení trenéři Jebavý a Šikal zorganizovali turnaj trojic v nohejbale a plážovém volejbale. Mastilo se až do oběda, každý s každým. Po výborném obědě mají nyní hráči polední klid a ve 13.00 odchází společně na koupaliště, kde bude hlavní náplní plavání a cvičení ve vodě. No a odpoledne ve čtyři již se všichni těšíme na trénink, který s námi absolvují ligoví hráči FC Hradec Tomáš Malínský a Petr Schwarz. Trénink bude zaměřen na přenášení těžiště hry s následným zakončením. Prostor bude samozřejmě i na zvídavé otázky, které budou mít naši svěřenci k ligovým hráčům. Večer se chystáme opékat buřty, je krásné teplo a to se předpokládáme přenese i do večera. Ze včerejška zranění kluci již jsou v pořádku a dnešní turanj hráli úplně naplno. To je před zítřejším atraktivním duelem s Mladou Boleslaví velmi dobrá zpráva.
Ještě na závěr pozvánka pro rodiče, kdo by jste chtěl přijet na dnešní večerní opékání, jsme srdečně zváni. Pro tatínky máme i točené pivo.
Toť zatím vše.

Vítězný zápas s Neratovicemi

(Tomáš Navrátil, 3. 8. 2016 19:10)

MFK Trutnov U14 - FK Neratovice U 15 4 : 2 (3 : 0 )
branky: Dan Navrátil 2, Nela Sováková, Štěpán Čechovič
hrací doba: 2x40 minut
Utkání s velmi důrazným soupeřem jsme zvládli zejména výsledkově, jinak herně to bylo hodně upracované. Dařilo se nám realizovat nacvičené věci z tréninku, zejména co se týče standartních situací. Vyjma čtyř branek jsme nastřelili ještě dvě tyče. Ale i soupeř měl šance, ale podržel nás Mates v bráně. Stínem utkání jsou dva pokopaní, Kuba Kulda a Lukáš Kalenský, snad se jejich kotníky dají brzy do kupy.

Soustředění - čtvrteční trénink

(Tomáš Navrátil, 3. 8. 2016 15:36)

Na čtvrteční trénink (16.00-17.30) za námi do Dolní Kalné dorazí hráči prvoligového FC Hradec Králové Tomáš Malínský a Petr Schwarz, kteří s námi celý trénink budou absolvovat.
Jinak dnes za sebou máme ranní běžeckou rozcvičku, dopolední trénink zaměřený na zakončení po souboji 1:1, velmi dobrý oběd a po poledním klidu hodinový trénink zaměřený na standartní situace a posouvání po hřišti. Teď jsou hráči po svačině, mají hodinku volno (někteří odpočívají vleže, někteří u karet a pokru) a v 16.15 se jdou připravovat na utkání s Neratovicemi, které se hraje od 17 hodin. Po něm bude následovat vyklusání, večeře a poté se přemísťujeme do sportovního centra na regeneraci + další aktivity (pinec, fotbálek, šipky), kde budeme do čtvrt na deset. Pak druhá večeře a jde se na kutě. Myslím si, že hráči toho budou mít plné zuby. Nechci to zakřiknout, ale přístup a chování zatím perfektní, u všech !! Mám velkou radost, že za námi dnes dorazil David Gnol. Počasí jsme si zatím nemohli přát lepší, je nějakých 22 stupňů a je pod mrakem.

Soustředění-den první

(Tomáš Navrátil, 2. 8. 2016 22:42)

Tak první den máme za sebou. A musíme ho hodnotit velmi pozitivně. Po ranním příjezdu a následném ubytování jsme absolvovali první, poměrně intenzivní, trénink. Poté nás čekal výborný oběd, krátký polední klid a v půl druhé již jsme byli opět na hřišti a věnovali se nácviku "pohybu" hráčů po velkém hřišti, neboť doposud jsme byli zvyklí pouze na to malé. Zabralo nám to, i včetně koordinačních cvičení v pískovém kurtu, hodinku. Následovala svačina a další trénink, trval hodinu a čtvrt a byl zaměřený zejména na herní stránku. Mělo to šťávu, bylo to nadoraz. Ihned poté jsme se přesunuli na koupaliště, kde se ještě kluci a holky vyplavali. Teplota vody žádná sláva, ale po náročném tréninku to bylo parádní osvěžení. V půl sedmé jsme měli večeři a poté se kádr rozdělil na dvě poloviny, ta první šla hrát plážový volejbal a ta druhá hledala v lese jakési Pokemony. V devět večer jsme se opět sešli v kiosku u druhé večeře a v půl desáté se již všichni přesunuli do svých chatek a stanů a připravovali na spánek. Ve 22.00 již byl všude naprostý klid. Ráno bude v 7.30 budíček, poté rozcvička a snídaně. Kluky a holky musíme pochválit, trénovali naplno a poslouchali, což kolikrát dříve nebylo zvykem. A kupodivu ani u jídla nebyly problémy, každý vše snědl, i když je smutné, že ve třinácti letech někoho učíme jíst rajčata, sýr, rýži, vajíčka a podobně. Počasí nám přeje, je příjemné teplo, ale žádné vedro, občas malinko zaprší.
Ještě na závěr spaní:
chatka č.1.: Štěpán, Jakub K., Jakub D., Honza, Georgios
chatka č.12.: trenéři + Aneta a Nela
stan-ložnice I.: Dan, Mára, Tobi
stan-ložnice II.: Lukáš, Míra, Kosťa
Další informace opět zítra, dobrou noc.

Soustředění

(Tomáš Navrátil, 2. 8. 2016 6:05)

Tak kluci a holky, budu se na Vás těšit, sraz dnes v 8.30 na hřišti v Dolní Kalné. Po kvalitním tréninku bude následovat neméně kvalitní oběd, hovězí polévka a kuřecí řízek s bramborem.

Přípravné utkání s SK Jičín

(Tomáš Navrátil, 31. 7. 2016 21:45)

MFK Trutnov U14-SK Jičín U13-15 2 : 5 (0:3)
branky: Dan Navrátil 2
diváků: 50
V dalším přípravném utkání jsme sice herně nepropadli, ale výsledkově bohužel ano. Kluci z Jičína byli v prvním poločase rychlejší, důraznější a hlavně, produktivnější. Ve druhé půli jsme měli malinko více ze hry my, ale stačilo to jen korigaci výsledku. Spoustu věcí musíme hodnotit pozitivně, ale spoustu i negativně, což je pro nás námět do další práce v tréninku. Soupeři gratulujeme k vítězství a děkujeme za sehrání utkání.

Nominace na utkání s Jičínem

(Tomáš Navrátil, 30. 7. 2016 7:21)

Šimůnek, Stránský, Gnol, Demuth, A.Sováková, N.Sováková, Čechovič, Navrátil, K.Kondos, Kulda, Bednář, Kalenský, G.Kondos
Omluveni: Janák, Klejna, Lukáš, Valeš, Herman
Sraz ve 14.00 v Dolní Kalné na hřišti, hrát budeme v červených dresech, pro trutnovské doporuučuji odjezd ve 13.20 z HSM a poprosil bych o dopravu trenéra Jebavého, bude čekat ve 13.15 v HSM (zpět má odvoz zajištěn). Děkuji.

Odvoz

(Konstantin Kondos, 29. 7. 2016 16:11)

Dobry den,vzal by me nekdo v nedeli Kostu do Kalny na zapas a zaroven prosim o odvoz na soustredeni.Predem dekuji Kovacova

OMLUVA

(Kondos, 28. 7. 2016 15:54)

Omlouvám Georga z tréninku bolí ho ruka.
Děkuji Kondosová.

Místo zápasu s Pardubicemi jen výlet do Koles

(Tomáš Navrátil, 27. 7. 2016 20:51)

Plánované utkání s FK Pardubice bohužel nebylo sehráno, v průběhu utkání patnáctek se spustil velmi intenzivní liják a hřiště bylo za pár minut zcela pod vodou. Patnáctky tedy odehráli pouhých 12 minut, nás déšť a nasáklý terén nepustil do utkání vůbec. Když se k tomu přidá tříhodinová cesta v autobuse a ještě hodinové čekání, než autobus přemění v Chlumci prasklou pneumatiku, parádní výlet byl na světě.
O to intenzivnější bude pánové čtvrteční trénink !

Nominace na utkání s Pardubicemi

(Tomáš Navrátil, 25. 7. 2016 22:44)

Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Demuth, Gnol, Kalenský, Lukáš, Navrátil, Čechovič, Janák, Klejna, Bednář, K.Kondos, Kulda, Hampl.
Sraz ve 14.10 v HSM, odjezd ve 14.15. Návrat do Trutnova v cca 20.45

Přípravné utkání s FK Náchod

(Tomáš Navrátil, 22. 7. 2016 21:01)

MFK Trutnov - FK Náchod 11:1 (6:1)
branky: Kosťa Kondos 4, Tadeáš Hampl 3, Radek Lukáš 2, Mára Bednář 2
rozhodčí: Trejbal
sestava: Šimůnek(36.G.Kondos)-Stránský, Gnol, Demuth, Kalenský-Klejna, Navrátil, Čechovič, Janák-Lukáš, Bednář. Průběžně střídali K.Kondos a Hampl
První přípravné utkání se nám povedlo zejména výsledkově. Soupeř nebyl ani zdaleka tak špatný, jak napovídá výsledek, ale my jsme měli až na dvě tutovky Kosti a zahozenou penaltu Máry úžasnou produktivitu. Naopak při šancích soupeře nás podrželi golmani. Některé naše akce a zejména branky měly ligové patrametry, hlavně neskutečný "věšák" Radka Lukáše, který trefil od střídačky hostí na milimetry zadní šibenici. V utkání jsme měli několik pasáží velmi dobrých, kdy jsme se přesnou kombinací dostali do zakončení, ale bylo i poměrně dost takových, kdy jsme byli nepřesní, pomalí v práci s míčem a účelný pohyb po hřišti jsme zaměnili s pouhým pobíháním. Určitě dobrá zápasová premiéra, ale máme stále na čem pracovat. Kluci si teď užijí volný víkend a v příštím týdnu nás čekají další tři tréninky a dvě přípravná utkání. Soupeři z Náchoda děkujeme za sehrání utkání.

Nominace na PÚ s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 21. 7. 2016 19:40)

Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Demuth, Gnol, Kalenský, Lukáš, Navrátil, Čechovič, Janák, Klejna, Bednář, K.Kondos.
Sraz v 15.50 v HSM, hrajeme v červených dresech

Omluva

(Marek Bednář, 19. 7. 2016 19:17)

Dobrý den omlouvám se ze středečního a čtvrtečního tréninku a z pátečního zápasu jsme na dovolený.

nezvěstní

(Tomáš Navrátil, 19. 7. 2016 6:04)

Copak je s Tomášem Hermanem, Tobiášem Janákem a Georgiosem Kondosem ?? V pondělí začala příprava, na tréninku bez omluvy nebyli a o nich nikdo nic neví ....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »