Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

(Pavla Strasserová, 13. 5. 2018 20:49)

Dobrý den, Pavel má akce naplánované na 4.-6. 6. a 15.-17. 6., Strasserová.

Omluva

(Klejna Martin , 13. 5. 2018 18:47)

Vodácký kurz 27.5- 1.6

Prosba

(Tomáš Navrátil, 13. 5. 2018 15:28)

Prosím všechny, aby zde co nejdříve napsali, kdy nebudou pro fotbal k dispozici (výlety, cykláky apod.), pravděpodobně se bude odkládat utkání v Jablonci, tak abychom věděli, na který termín, kdy bude dostatek hráčů, neboť stav našeho kádru je v současné době již na hraně.
Předem děkuji !

Nymburk bere tři body a ještě jsme přišli o Štěpána Čechoviče !

(Tomáš Navrátil, 13. 5. 2018 13:02)

MFK Trutnov - Polaban Nymburk 1 : 2 ( 0 : 1 )
branka: Martin Sapár
rozhodčí: Svoboda - Klečka, Prinz
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol, Kulda, Stránský, Strasser (41. Kalenský)-Borovski, Navrátil, Sapár, Neradová-Čechovič (24. Klejna), A.Sováková
Nymburk se představil v Trutnově jako velmi kvalitní soupeř. My jsme měli sice po většinu utkání převahu, ale branku se nám podařilo vstřelit bohužel pouze jedinou. Na 1:1 varovnával po rohovém kopu Martin Sapár. Šancí jsme měli dost, ale buď nás vychytal výborný golman hostí, nebo byla naše koncovka nepřesná a nedůrazná. Utkání výrazně v náš neprospěch ovlivnila situace ze 24. minuty, kdy se v souboji o míč srazil Štěpán Čechovič s brankářem a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách. Bohužel vyšetření v trutnovské nemocnici potvrdilo to, čeho jsme se obávali, zlomenou holenní kost s následnou operací. V závěru utkání jsme chtěli vyrovnat, ale již jsme neměli síly, polovina mužstva byla totálně vyčerpaná. Utkání jsme chtěli zvládnout hlavně pro Štěpána, ale bohužel se nám to nepovedlo. Štěpánovi přejeme brzské uzdravení a návrtat zpět na zelený pažit. Velmi dobrému soupeři gratulujeme k vítězství.

Nominace na Nymburk

(Tomáš Navrátil, 12. 5. 2018 13:45)

Šimůnek, Gnol, Stránský, Kulda, A.Sováková, Strasser, Klejna, Borovski, Navrátil, Sapár, Čechovič, Kalenský, Neradová
Hraje se v neděli 13.5. na hlavním hřišti v Trutnově (přírodní tráva) sraz v 9.00, nastoupíme v červeno-bílých dresech.

Omluva Denisy Neradové

(Vítězslav Nerad, 11. 5. 2018 11:55)

Omluvte, prosím, Denisu z dnešního tréninku - včera na školní akci si přivodila úpal a ještě jí není zcela dobře. Na nedělní zápas ale už bude fit. Díky.

Omluvenka

(Jakub, 7. 5. 2018 15:48)

Dobr den, omlouvám se z dnešního tréninku jsem nachlazený. Ve středu snad budu díky Jakub

Program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 6. 5. 2018 15:33)

PO 7.5. - trénink v HSM 17.00-18.30
ST 9.5. - trénink v HSM 17.00-18.30
PA 11.5. - trénink v HSM 17.00-18.30
NE 13.5. - mistrovské utkání s SK Polaban Nymburk od 10.00 na hlavním hřišti v Trutnově, sraz v 9.00 v kabinách

Na pažitu v Novém Bydžově výhra na penalty !

(Tomáš Navrátil, 6. 5. 2018 14:21)

RMSK Cidlina Nový Bydžov - MFK Trutnov 2 : 2 ( 1 : 0 ), pen.: 2:4

branky: 1. Bekera, 59. Pech - 55. Čechovič, 56. K.Kondos
penalty dali: Borovski, Čechovič, Kulda, K.Kondos - nedal Navrátil (tyč)
rozhodčí: Šťastný-Průcha, Vlachý
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol, Kulda, Stránský, Strasser-Klejna, Navrátil, Sapár (36. Borovski), Neradová (65. Kalenský)-Čechovič, K.Kondos

Vzhledem k průběhu utkání zasloužená remíza, vzhledem k tomu, že jsme ve druhé půli během minuty výsledek otočili a měli hru pod kontrolou, tak ztráta jednoho bodu. Utkání hodně ovlivnila hned první minuta, kdy jsme dostali velmi laciný gól z rohového kopu. Domácí ale byli v prvním poločase lepším týmem, byli pohyblivější i fotbalovější. Nám se nechtělo běhat a opět jsme hodně kazili. Ve druhém poločase přišel na hřiště místo zraněného Martina Sapára Ondra Borovski a naše hra se zvedla, byli jsme najednou aktivnější, vytvořili si soustavný tlak, a bylo otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat. To se povedlo po perfektním uvolnění Štěpánovi Čechovičovi, který křižnou střelou nedal domácímu golmanovi šanci. A hned po rozehrávce jsme udeřili podruhé, Kosťa Kondos zatáhl míč po levé straně a nechytatelnou bombou propálil golmana Šoufka podruhé. Hru jsme i nadále kontrolovali, ale museli si dávat velký pozor na domácí brejky, které byly velmi nebezpečné. V 59. minutě jsme udělali před pokutovým územím hrubici, když jsme namazali míč přímo na nohu Pecha a ten přízemní střelou k tyči vyrovnal. V posledních sekundách mohl strhnout vedení na naší stranu Štěpán Čechovič, ale dlouhý výkop Matěje Šimůnka se mu mezi tyče usměrnit nepodařilo. O plusovém bodu tak musely rozhodnout penalty. V těch nás výrazně podržel golman Šimůnek, který hned dvě první domácí střely vyrazil a tak jsme se mohli z bodu navíc radovat my.

Nominace na Cidlinu

(Tomáš Navrátil, 5. 5. 2018 7:34)

Šimůnek, Gnol, Stránský, Kulda, Strasser, Klejna, Borovski, Navrátil, Sapár, Čechovič, K.Kondos, Kalenský, Neradová
Hraje se na hlavním hřišti v Novém Bydžově (přírodní tráva) od 10.00, odjezd v 8.00 z HSM (jede se na Dvůr), případně sraz nejdéle v 9.10 na hřišti v N.Bydžově. Nastoupíme v červeno-bílých dresech.

Omluvenka

(Ondra, 2. 5. 2018 14:20)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku jsem nemocný v pátek snad přijdu . Díky

(Tomáš Navrátil, 29. 4. 2018 14:44)

PO 30.4. - VOLNO (hráči čarodejnicový trénink odmítli)
ST 2.5. - trénink v HSM 17.00-18.30
PA 4.5. - trénink v HSM 17.00-18.30
NE 6.5. - mistrovské utkání v Novém Bydžově od 10.00, odjezd v 7.45 z HSM

S Benešovem výhra 5:1

(Tomáš Navrátil, 29. 4. 2018 14:32)

MFK Trutnov - SK Benešov 5 : 1 ( 4 : 0 )
branky: Čechovič 2, Kulda (pen.), Navrátil, K.Kondos
rozhodčí: Šob-Beránek, Prinz
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol, Kulda, Stránský, Strasser (36. Kalenský)-Klejna, Navrátil, Sapár, Borovski-K.Kondos, Čechovič
Prvních 25 minut bylo z naší strany velmi dobrých a hlavně produktivních, dali jsme čtyři krásné branky, hráli velmi aktivně a soupeře do vůbec ničeho nepustili. Poslední desetiminutovka první půle již tak dobrá nebyla, začali jsme kazit a míč tahat do přehuštěných prostorů, kde jsme o něj přicházeli. Druhá půle byla z naší strany velmi špatná, kloudně jsme si nepřihráli, ztráceli i jednoduché míče a kolikrát jen přihlíželi velmi fotbalovým kombinacím soupeře. Spousta hráčů odpadla fyzicky, ale jak už je poslední dobou zvykem, střídat není koho ...

Nominace na Benešov

(Tomáš Navrátil, 27. 4. 2018 22:01)

Hraje se na hlavním hřišti (přírodní tráva) v Trutnově od 10.00, sraz v 9.00. Nastoupíme v červeno-bílých dresech.

Omluva

(Pavla Strasserová, 23. 4. 2018 9:33)

Dobrý den, omlouvám Pavla z dnešního tréninku. Ve škole se mu udělalo zle. Děkuju Strasserová.

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2018 9:44)

Program na tento týden:
PO 23.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
ST 25.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
PA 27.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
NE 29.4. - mistrovské utkání s Benešovem, od 10.00 na přírodní trávě v Trutnově, sraz v 9.00

V Chrudimi jsme prohráli, ale s hlavou nahoře !

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2018 8:27)

MFK Chrudim - MFK Trutnov 2 : 0 ( 1 : 0 )
rozhodčí: Brychta
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol, Stránský, Kulda, Strasser-Kalenský, Navrátil, Sapár, Neradová (62. Ondráček)-K.Kondos, Čechovič
Utkání bylo sehráno na parádním pažitu letního stadionu v Chrudimi za již téměř letního počasí. My jsme na utkání s lídrem tabulky přijeli bohužel pouze s jedenácti hráči. Anetka se zranila ve čtvrtek na tělocviku a Martin Klejna se omluvil večer těsně před utkáním. Ze čtrnáctek jsme si tak vypůjčili na lavičku jako rezervu Jirku Ondráčka. Velkou devízou pro nás byl ale návrat golmana Matěje Šimůnka, který zachytal velmi dobře a byl naší obrovskou oporou. I když nemusel tasit nějaké ligové zákroky, neboť Chrudim žádné extra šance neměla, tak skvěle četl hru, byl jisty a všude včas. První poločas se hrálo zcela vyrovnané utkání a byli jsme to my, kdo mohl jako první rozvlnit síť. V první dvacetiminutovce jsme měli tři, čtyři, velmi dobré příležitosti, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Zejména Lukáš Kalenský bude mít ještě dlouho před očima úplně prázdnou bránu, kterou, zřejmě zaskočen kvalitní Kosťovou přihrávkou, lajdácky netrefil. Zejména Kosťa v útoku oplýval velkou aktivitou a měl několik skvělých náběhů. Jenže nic jsme neproměnili a tak přišel trest, naše ztráta při rozehrávce, kombinace domácích a střela neobsazeného hráče po přihrávce pod sebe - 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli v dobré hře pokračovat a vydržet s fyzickými silami, které ve velkém teplu a bez možnosti vystřídání velmi rychle ubývaly. Hned v úvodu jsme měli šanci, Štěpán zatáhl míč po pravé straně, ale jeho pěknou přihrávku Kosťa před bránou netrefil. Domácí získávali převahu, začali nás přehrávat zejména kombinací a pohybem ve středu hřiště, naše obrana v čele s Mírou Stránským však pracovala velmi spolehlivě. Přesto domácí ještě jednou skorovali, když nás dokonale vykombinovali a přesnou hlavičkou podruhé rozvlnili naši síť. Kluci se snažili, ale na zvrat už jsme neměli. Kosťa úplně odešel fyzicky, Lukášovi se extremě nedařilo, téměř každý míč pouze daroval soupeři, ostatní hráči toho měli také plné zuby, ale nic nevzdali. To se cení a za to jim děkuji. Děkuji i Jirkovi Ondráčkovi, který na posledních osm minut vystřídal vyčerpanou Denču.
Jinak domácí vyhráli zaslouženě, byli fotbalovější, pohyblivější, i když na šance bylo utkání zcela vyrovnané. Ke kvalitě utkání přispěla svým bezchybným výkonem i trojice rozhodčích.
Prohrát se dá i takovým to způsobem, na rozdíl od Čáslavi ale tuto porážku beru, neboť prioritou je pro mě to, co se odehrálo na hřišti.

Nominace na utkání v Chrudimi

(Tomáš Navrátil, 20. 4. 2018 12:52)

Šimůnek, Gnol, Stránský, Kulda, Strasser, Klejna, Navrátil, Sapár, Čechovič, Neradová, K.Kondos, Kalenský + dva hráči z U14
Odjezd v 7.30 z HSM, jede se na Hradec, hrajeme v bílo-modrých dresech na přírodní trávě, návrat do Trutnova v cca 15 hodin

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 19. 4. 2018 11:37)

Prosím o omluvení Denisy z tréninku na zbytek týdne - je se školou na republikovém turnaji v házené.
V sobotu na mistrák bude. Děkuji za pochopení.