Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Nabídka přáteláku na velké hřiště ve Studenci

(Klejnič, 21. 6. 2016 11:21)

Martas rád přijede. ...Hezký den

Studenec

(Honza Valeš, 21. 6. 2016 19:47)

Bohužel se nezúčastním, odjíždíme na víkend pryč.

Studenec

(Jakub Demuth, 21. 6. 2016 19:15)

Jakub se také zúčastní ,pokud ještě může. Díky Ilona

Re: Studenec

(Tomáš Navrátil, 21. 6. 2016 19:28)

To jsou otázky ..... je devátý !

Utkání ve Studenci

(Tomáš Navrátil, 21. 6. 2016 19:01)

Tak zatím se "hlásí" Kevin, Martin, Dan, Štěpán, Radek, určitě si pojedou zahrát "za kopec" i kaleňáci Míra, Lukáš a Mates. To je tedy zatím osm hráčů, takže ještě jsou potřeba alespoň čtyři. Tak neváhejte ....

Ucast ve Studenci

(Radek Lukáš, 21. 6. 2016 15:41)

Dobry den Radek se rad zucastní pekny den

fotky

(Michala, 20. 6. 2016 21:18)

Odkaz na fotky z neděle 19/06/2016

http://sikalovci.rajce.idnes.cz/MFK_Trutnov_Polkowice

Výsledky a zhodnocení turnaje v Polsku

(Tomáš Navrátil, 20. 6. 2016 11:04)

V neděli 19. června jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje pro končící kategorii U13 v polských Polkowicích. Odehráli jsme šest zápasů po dvaceti minutách, dostali se až do finále, kde jsme prohráli, podruhé na turnaji, se Zaglebiem Lubin 2:0. Turnaj byl perfektně organizačně zajištěn, hrálo se na hlavním stadionu na parádním pažitu. Náš tým skončil asi zaslouženě druhý, na rozjetý Lublin jsme nestačili, soupeř nám ukázal moderní pojetí fotbalu, rychlost práce s míčem, důraz, zakončení. V tom jsme mu v neděli konkurovali jen velmi obtížně. Druhé místo je však krásné, neboť ne všichni hráči si přivezli do Polska tu nejlepší formu a byli na turnaj náležitě odpočati a zdrávi. Byla to velmi zajímavá konfrontace. Polskému pořadateli děkujeme za pozvání, za naprosto bezchybný průběh turnaje a za krásné ceny, které nám za druhé místo věnoval.

Výsledky ve skupině:

MFK Trutnov-Chrobry Gloh 3:2
branky: Dan Navrátil, Radek Lukáš, Mára Bednář
V prvním utkání jsme narazili na velmi kvalitního soupeře, který měl ve svém středu několik "rychlíků", kteří nám zle zatápěli. Vedli jsme 3:1, soupeř snížil až v samotném závěru, drama jsme nepřipustili.
MFK Trutnov-Zaglebie Lubin 0:2
Zasloužená, byť z mého pohledu zbytečná, porážka. Soupeř byl výtečný, největší rozdíl byl v důrazu zejména před naším vápnem. Tam jsme propadali a proto prohráli.
MFK Trutnov-Baszta Walbrzych 7:0
branky: Radek Lukáš 2, Dan Navrátil 2, Kuba Kulda 2, Radim Zengler
Jednoznačná záležitost proti odevzdanému soupeři. Bohužel jsme mu dali "jen" sedm branek
MFK Trutnov-Stal Pleszew 3:0
branky: Aneta Sováková 2, Kuba Kulda
Poslední utkání ve skupině jsme opět zvládli, soupeř nekladl téměř žádný odpor, mělo to být ale rozhodně více.

Ve skupině jsme skončili na druhém místě a v semifinále jsme se utkali s vítězem skupiny "A".

MFK Trutnov-Eskadra Bolesławiec 1:0
branka: Radim Zengler
Soupeře jsme mačkali jak citron, ale dlouho jsme se nemohli prosadit, až dvě minutky před koncem nám "vystřelil" finále Radim Zengler.

MFK Trutnov-Zaglebie Lubin 0:2
Finále jsme nezvládli. Soupeři jsme měli co vracet ze základní skupiny, ale ani napodruhé jsme na něj nestačili, byl lepší, navíc my jsme chybovali. První branku jsme obdrželi po naivní ztrátě míče na soupeřově polovině a následném průniku přes celé hřiště, na druhou Mates namazal polsému útočníkovi a míč mu předložil jak na zlatém podnosu. My jsme branku prakticky neohrozili a vrcholem zmaru bylo břevno nastřelené Danem z penalty v posledních sekundách zápasu. Zasloužená porážka a celkové druhé místo.

Aneta Sováková byla vyhlášena nejlepší hráčkou celého turnaje. Gartulujeme !

Bylo to naše poslední vystoupení v kategorii mladších žáků na malém hřišti. Hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za skvělou podporu.

Aktuální info z polského webu

(Tomáš Navrátil, 19. 6. 2016 21:01)

Zagłębie wygrało U-13

Zwycięstwem piłkarzy Zagłębia Lubin zakończył się rozegrany w Polkowicach IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej U-13 KGHM ZANAM Football Cup 2016. Patronem imprezy był Burmistrz Polkowic – Wiesław Wabik.

finału13

10 ekip z Polki i Czech rywalizowało na stadionie KS-u Polkowice. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej zagrały KS Polkowice, AMICO Lubin, ŁTS Łabędy, ESKADRA Bolesławiec oraz KS Czarni Żagań. Grupę drugą tworzyły czeski MFK Trutnov, Zagłębie Lubin, Chrobry Głogów, Stal Pleszew i Baszta Wałbrzych. W grupie A najlepiej zaprezentowały się ŁTS Łabędy i ESKADRA Bolesławiec, natomiast w grupie B faworyci MFK Trutnov i Zagłębie Lubin.

W meczu o I miejsce lubińskie Zagłębie pokonało MFK Trutnov 2:0. Trzecie miejsce przypadło Eskadrze Bolesławiec, która wygrała z ŁTS Łabędy 3:2.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Aneta Sovakova z Trutnova, natomiast tytuł króla strzelców trafił do Jakuba Rissmanna z Zagłębia Lubin. Najlepszym bramkarzem wybrano innego gracza Zagłębia – Dawida Wolnego.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Zagłębie Lubin
2. MFK Trutnov
3. Eskadra Bolesławiec
4. ŁTS Łabędy
5. Chrobry Głogów
6. Baszta wałbrzych
7. Czarni Żagań
8. KS Polkowice
9. Amico Lubin
10. Stal Pleszew

Re: Aktuální info z polského webu

(Petr Vlček, 20. 6. 2016 8:14)

Musím ještě doplnit za rodiče a myslím že za všechny.... :-) Poláci se o nás starali jako o vlastní.... :-) Moc jim děkujem... :-)

V Polsku bereme stříbrné medaile !

(Tomáš Navrátil, 19. 6. 2016 20:01)

Na turnaji v polských Polkowicích jsme skončili na velmi pěkném druhém místě. V finále jsme prohráli 2:0 s ligovým Lublinem.
Podrobnosti v pondělí !

Fotky z výkopu

(Renáta Kuldová , 19. 6. 2016 16:43)

http://kuldice.rajce.idnes.cz/17.06.2016_MFK_Trutnov_U13_-_kluci_posledni_vykop

Polsko

(Marek, 18. 6. 2016 19:30)

Tsk my taky prosime dve mista

V utkání na posledním výkopu zvítězil zaslouženě "tým snů"

(Tomáš Navrátil, 18. 6. 2016 8:31)

MFK Trutnov U13 - "tým snů"(rodiče, trenéři) 7 : 12 ( 3 : 4 )
branky: Jakub Kulda 2, Radek Lukáš, Nela Sováková, Štěpán Čechovič, Aneta Sováková, Kosťa Kondos - Milan Kulda 4, Marek Bednář st. 4, Petr Vlček 2, Roman Šimůnek, Radim Zengler st.
Utkání bylo sehráno na tréninkové ploše v HSM, hřiště 55x42 metrů, 7+1, hrací doba 2x35 minut
Rozhodčí: Libor Valeš
závěrečné penalty: 11:12
sestavy:
U13: všichni hráči vyjma Tomáše Hermana a Honzy Valeše
tým snů: Tomáš Navrátil-Tomáš Gnol, Radim Zengler st., Lukáš Čechovič, Marek Bednář st., Milan Kulda, Roman Šimůnek, David Šikal, Petr Vlček, Martin Klejna st.
Utkání bylo sehráno na velmi kvalitním trávníku na tréninkové ploše v HSM za ideálního počasí a před skvělou diváckou kulisou fandících rodičů. Mladíci se sice snažili, technické finty na některé borce starších ročníků i stačili, ale fotbalová kvalita a produktivita byla jednoznačně na straně týmu snů. Některé branky v síti golmanů Matese a Georgiose byly skutečně parádní a nejden rodič zatlačoval slzičku. V závěrečných penaltách tým snů svoji dominantnost potvrdil, když v nich zvítězil 12:11.
Poté následovalo zhodnocení sezóny a posezení s velmi kvalitním občerstvením, které připravil Libor Valeš. Myslím si, že vše se vydařilo na jedničku ! Nakonec i počasí, neboť po propršeném dni se umoudřilo a večer již až na jednu malou přeháňku nepršelo.

omluvenka

(Tomáš Herman, 17. 6. 2016 14:03)

Dobrý den,
omlouvám Toma i nás,ale na večír dnes odjíždíme na dovolenou.
Děkuji a dobře se bavte.Hanka

Utkání na posledním výkopu

(Tomáš Navrátil, 16. 6. 2016 22:11)

Od 16.00 proti sobě nastoupí na velké hřiště (10+1) mladší žáci MFK Trutnov U13 proti rodičům, trenérům a fanouškům. Pokud se kluci a holky něco v právě končící sezóně naučili, tak nastal ideální čas, jak to prodat. Ale pozor, narazí na velmi kvalitního soupeře !! Účast v rodičovském "týmu snů" potvrdili Milan Kulda, Lukáš Čechovič, Roman Šimůnek, Tomáš Navrátil, Radek Lukáš st., Martin Klejsna st., Tomáš Gnol, Petr Vlček, Martin Sapár st. a Marek Bednář st. Pokud to časově zvládnou, zapojí se ještě Radim Zengler st., David Šikal, Pepa Kalenský a Libor Valeš. Vedením týmu mladších žáků byla pověřena, byť nemá trenérskou licenci (dostala na FAČRU vyjímku), vedoucí mužstva Ilona Demuthová. Věřím, že i ostatní maminky ji v koučování pomůžou, aby kluci nedostali moc velký výprask.... Koučem rodičů bude zbytek maminek, které raději fandí svým protějškům než vlastním dětem ( aby nás měl kdo trénovat ....) Prosím hráče týmu snů, kteří za sebou mají nějakou dietní kůru, aby se raději převlékli venku mimo kabinu, aby nenastaly nějaké zbytečné dohady kvůli krásným konfekčním postavám ostatních hráčů. Hlavně si přeji, aby všichni nastoupili k utkání se sportovním duchem a užili si ho. A pak jsme se všichni skvěle pobavili u dobrého jídla a pití, které pro nás velmi obětavě připravil Libor Valeš. Tak dámy a pánové v pátek v půl čtvrté na viděnou. Určitě je co slavit, hodnotit, a o čem si povídat !

poslední výkop

(Libor Valeš, 16. 6. 2016 21:40)

Prosím, vezměte si s sebou sklo na pivo, víno, pro děti kelímky na malinovku. Samozřejmostí je dobrá nálada a sluníčko.

Pro všechny hráče jedoucí do Polska

(Tomáš Navrátil, 15. 6. 2016 19:19)

Bylo by dobré, kdyby kluci a holky měly na turnaj do Polska úrazové připojištění do zahraničí. Stojí to pár kaček a náhoda je blbec !
Nechá se to uzavřít třeba i na poště.

Polsko

(Zenglerova Renata, 14. 6. 2016 17:17)

Také prosím místo.

Polsko

(Štěpánka Čechovičová , 14. 6. 2016 11:37)

Ahojky ,taky se hlásím o 2 místa já a Lukáš dík Štěpánka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »