Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluvenky na závěr sezony

(Tomáš Navrátil, 26. 5. 2016 20:18)

Prosil bych zde napsat všechny omluvenky do konce sezony (plánované absence), abychom věděli, kdy kdo nebude z důvodu různých školních výletů, kurzů apod., a případně tomu přizpůsobili program. Včetně toho 19. června, kdy už je sice po sezoně, ale ještě jedeme do Polska na turnaj. Zkuste to prosím nejdéle do pondělka 15.00 hodin. Děkuji.

Remíza s Mladou Boleslaví hřeje, k výhře ale nebylo daleko !

(Tomáš Navrátil, 25. 5. 2016 22:35)

MFK Trutnov - FK Mladá Boleslav 6 : 6 ( 2 : 3 )
branky: Táda Hampl 2, Kuba Kulda, Mára Bednář, Honza Valeš, Martin Sapár
rozhodčí: David Žerovnický, Ivan Klečka
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Houdek, Borovski, Herman, Navrátil, Hampl, Kulda, Klejna, Kalenský
sestava II.: G.Kondos, Demuth, Zengler, Gnol, Lukáš, Sapár, Janák, Bednář, Valeš, Mostecký
Tomáš Navrátil:
Za nádherného, skoro letního počasí, jsme přivítali třetí celek tabulky, FK Mladá Boleslav. Pěkná divácká kulisa viděla velmi dramatický zápas, kterému nechybělo téměř nic. Hrálo se ve vysokém tempu, nahoru dolů. Soupeř dokazoval, proč okupuje třetí příčku, naši hráči zase dokázali, že jsou schopni zahrát vyrovnanou partii s kýmkoli. Sice jsme byli výrazně oslabeni o sestry Sovákovy (hráli za reprezentaci ČR U15 přípravné utkání v Německu), Štěpána Čechoviče a Kosťu Kondose, ale plnohodnotně je nahradili kluci z U14 Martin Sapár, Ondra Borovski a Táda Hampl. Začátek utkání jsme měli jako z partesu a po jedné brance na každém hřišti jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Ale Bolka prokázala své kvality a ještě do poločasu výsledek otočila na 2:3. My jsme další šance již v první půli, zejména sestava I., neproměnili. Rovněž jsme nedotáhli do minimálně vyložených šancí některé brejkové situace, kdy nás zradila nepřesná předfinální a finální přihrávka. Jenže vstup do druhého poločasu jsme měli opět jako z říše snů. Nejprve sestava I. dvě branky v rozmezí jedné minuty (spolupráce Honza Valeš - Mára Bednář), o minutku později na druhém hřišti další branka a rázem jsme vedli 5:3. Ale kluci z města automobilů se nevzdávali a povedl se jim husarský kousek, když opět převrátili výsledek na svoji stranu a dostali se do vedení 6:5, a to ještě neproměnili penaltu ! Jenže naši kluci nesložili zbraně a velmi dobrou hrou a chutí uspet si připravili tři, možná čtyři, vyložené šance, které ovšem bohužel neproměnili. Až tři minutky před koncem se stal naším spasitelem gólman čtrnáctky Táda Hampl a vyrovnal. Průběhu utkání asi remíza odpovídá, vzhledem k naším tutovkám v závěru utkání jsme ale mírně zklamaní, neboť ke třem bodům bylo proti tak kvalitnímu soupeři hodně blízko. Kluci ale zaslouží obrovskou pochvalu, sehráli parádní utkání, nechci vyzdvihovat jednotlivce, ale prim zejména v defenzivní činnosti hráli oba naši stopeři, Radim s Kevinem. To byla pro soupeře doslova skála, přes kterou se dostal jen zcela vyjímečně. Rovněž golmani dnes byli vynikající, ale znovu opakuji, pochvalu zaslouží úplně všichni. Prostě parádní odpoledne, kluci opět ukázali, že když chtějí, tak umí ! U zábradlí bylo k vidění několik svátečních fanoušků, a myslím si, že jsme jim připravili parádní zážitek, byť jsme dostali také šest branek ....
Daniel Franc:
Dnešní utkání začalo od první chvíle velmi aktivně z obou stran. Naši kluci přesně plnili to, co jsme si řekli v kabině. Chtěli jsme, aby kluci hráli směrem dopředu, aby chtěli střílet a dávat branky. Super bylo to, že jsme skutečně měli chuť hrát a hlavně, že naše hra dávala smysl. Dnes bych rád výrazně pochválil G. Kondose, protože podal opravdu výborý výkon. Jsem moc rád, a už se opakuji, že se činnosti, které trénujeme v tréninku velmi často objevují v zápase. Kluky chci opravdu moc pochválit, škoda, že jsme nedali o branku více než soupeř, protože jsem přesvědčen, že jsem si zasloužili vyhrát!!
Po pátečním tréninku nás čeká volná sobota a neděle, a proto bych Vás rád pozval, kdo máte zájem, abyste se zúčastnil charitativního pochodu na Sněžku..
Více informací zde: http://www.klapeto.eu/charitativni-vystup-na-snezku-se-bude-konat-28-kvetna-2016/
Všichni si odpočiňte a v pátek na tréninku (doufám, že na některé i v sobotu) se na vás budu těšit :-)

Re: Remíza s Mladou Boleslaví hřeje, k výhře ale nebylo daleko !

(Petr Vlček , 26. 5. 2016 19:12)

Hoši děkujem.... :-) :-) :-) Za mě nádherný ddramatický zápas.

Re: Re: Remíza s Mladou Boleslaví hřeje, k výhře ale nebylo daleko !

(Tomáš Navrátil, 26. 5. 2016 20:07)

Až jsi z toho začal koktat ...

S Bolkou nerozhodně 6:6 !!

(Tomáš Navrátil, 25. 5. 2016 18:42)

Asi zasloužená remíza, vzhledem k šancím, jaké jsme v závěru měli, jsme ale měli na vítězství. Kluci zaslouží velkou pochvalu !!
Podrobnosti později.

Nominace na utkání s FK Mladá Boleslav

(Tomáš Navrátil, 24. 5. 2016 13:07)

VŠICHNI !! + Tadeáš Hampl, Martin Sapár, Ondra Borovski. Omluveni Štěpán Čechovič (branný kurz), Kosťa Kondos (vodní kurz) a holky (repre ČR U15).
Sraz ve středu nejdéle v 15.15, hrajeme v červených dresech !

Omluva

(Konstantin Kondos, 23. 5. 2016 11:33)

Omlouvam Kostu tento tyden z treninku,je na vodaku.Kovacova

Omluva

(Konstantin Kondos, 23. 5. 2016 11:33)

Omlouvam Kostu tento tyden z treninku,je na vodaku.Kovacova

omluva

(Čechovičová, 23. 5. 2016 7:59)

Dobrý den ,omlouvám Štěpu na celý týden z tréninků , jel na branný kurz, děkuji a hodně štěstí při středečním zápase.

víkendové výsledky ŽL

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2016 11:35)

Trutnov-Chrudim 20:1
Nový Bydžov-Jablonec 1:18
Pardubice-Žižkov 13:2
Liberec-Hradec Králové 6:13
Čáslav-Mladá Boleslav 13:13 !!! (nebyli jsme jediní, kdo v Čáslavi v závěru zkolaboval, Bolka vedla po prvním poločase 9:5 a ve druhém skore ještě navyšovala ...)
Kolín-Náchod se hraje v neděli od 13.00

Re: víkendové výsledky ŽL

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2016 11:54)

Tak změna, Čáslav nakonec neremizovala, ale Bolku porazila 14:12 !!! Sice v zápise o utkání byl uveden výsledek 13:13, ale po deseti minutách byl změněn na 14:12. Tak věřme tomu 14:12 ...

Re: Re: víkendové výsledky ŽL

(Tomáš Navrátil, 23. 5. 2016 5:36)

Poslední výsledek:
Kolín-Náchod 1:15

MFK Trutnov - MFK Chrudim 20:1

(Daniel Franc, 21. 5. 2016 17:01)

Sestavy: I. Šimůnek, Stránský, Klejna, Navrátil, Herman, Kulda, Houdek, A. Sováková, Janák, Gnol
II. Kondos G., Bednář, Valše, Čechovič, Kalenský, Lukáš, N. Sováková, Demuth, Kondos K., Zengler
Branky: Kondos K., Klejna, Herman, Čechovič 3x, Kalenský 3x, Stránský, Navrátil 3x, Bednář 3x, Sováková N, Zengler, Sováková A. 2x

Hodnocení utkání:
Jsem moc rád, že jsme dokázali přenést spoustu věcí, které trénujeme v týdnu přímo do zápasu dnes. Na pátečním tréninku jsme ve velmi vysokém tempu odehráli intervalovou hru 4:4 a to samé jsme chtěli, aby kluci předvedli dnes, a to se nám velmi dobře povedlo. Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, a když už náhodou, tak nás podrželi brankáři, kteří byli skvěle připraveni.
Ve hře byl míč v neustálém pohybu a naprostá většina přihrávek směřovala směrem k soupeřově brance. Troufám si tvrdit, že obě půle byly z naší strany odmakané a fotbal nás dnes bavil.
Chtěl bych klukům a holkám moc poděkovat, za přístup k dnešnímu utkání a za předvedenou hru. Já jsem se 60 minut na střídačce bavil tím, co kluci a holky na hřišti předváděli.. Doufám, že se v pondělí dokážeme připravit na Boleslav a přejedeme je stejně jako dnes Chrudim.
Užíjte si zbytek víkendu a v pondělí se jdeme chystat na Boleslav!

Re: MFK Trutnov - MFK Chrudim 20:1

(Tomáš Navrátil, 22. 5. 2016 7:53)

Kluci a holky, velká gratulace k vítězství, jste borci, tak vysoké a jednoznačné vítězství jsem ani zdaleka nečekal. Co mě moc mrzí, že jsem nemohl být Vašemu střeleckému konceru přítomen, neboť jsem musel organizačně zajišťovat jinou, bohužel mimofotbalovou, akci. Věřím, že se stejnou chutí, elánem a fotbalovou kvalitou vlétneme ve středu i na Bolku a pořádně jí zatopíme pod kotlem ! Budu se těšit !! Hezkou neděli a v pondělí v 16.45 v HSM.

Nominace na utkání s Chrudimí

(Tomáš Navrátil, 20. 5. 2016 19:33)

VŠICHNI + Táda Hampl, omluven pouze Kuba Mostecký, Tobiáš Janák dá do 8.00 zprávu, jak na tom je, jestli bude !
Hráči Herman, Kulda, Demuth, Zengler, Lukáš, G.Kondos a Houdek přinesou třicetivětovou "vstupenku" na utkání, jinak budou pouze fandit !!

Písnička prohraného týmu

(Daniel Franc, 18. 5. 2016 21:26)

Dnes na tréninku tým prohraných dostal výborný úkol. Museli zazpívat před lidmi na zahrádce místní hospody :-) Kluci to zvládli skvěle :-)

https://www.youtube.com/watch?v=GpJQo3TtudA

omluva

(Zengler Radim, 17. 5. 2016 17:08)

Dobrý den ahoj, omlouvám Radima ze zítřejšího tréninku, má celý den atletické závody. Díky Zengler

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 17. 5. 2016 9:38)

Středeční trénink platí normálně od 17.00 v HSM (sraz v 16.45), byť je asi osm hráčů omluveno z různých důvodů (atletické závody, fotbal.turnaj atd.). Trénovat se bude pravděpodobně na tréninkové ploše, neboť na hlavním hřišti v HSM se hraje od 17.30 dorostenecký zápas Trutnov-Vrchlabí.
V pátek se již sejdeme opět v "plné palbě" a připravíme se na sobotní utkání s Chrudimí !

V Náchodě vítězíme 12:6

(Tomáš Navrátil, 16. 5. 2016 6:03)

FK Náchod-MFK Trutnov 6:12(2:6)
branky: Kulda 6, Bednář 3, K.Kondos, Čechovič, Lukáš
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Klejna, Navrátil, Herman, Kulda, Houdek, Hampl, Janák, A.Sováková
sestava II.: G.Kondos, Gnol, Bednář, Valeš, Čechovič, Kalenský, Lukáš, N.Sováková, Demuth, K.Kondos
V první řadě je potřeba poděkovat domácím, že utkání nechali sehrát na hlavním hřišti v Bělovsi, na nádherném pažitu. V prvním poločase jsme se dlouho rozkoukávali. Sestava "I" vyhrála poločas 4:0, ale žádná sláva to nebyla, dali jsme sice čtyři branky, ale dvě po hrubých chybách golmana a dvě hlavou po rohových kopech, kdy domácí jakoby se našeho sobotního kanonýra Kuby Kuldy báli a s úctou ho nechali hlavičkovat úplně samotného. Sestava "II" remizovala v první půli 2:2, když nejprve po laciných gólech prohrávala, a do tempa se dostala až v druhé půli poločasu, ta první nebyla nic moc. V poločase se domácí borci protočili. Sestava "I" svého soupeře ve druhé půli sice přimáčkla, ale prohrála 2:3, když dvě branky dal opět sobotní střelec Kuba Kulda, zbytek skončil na modré betonové zdi za bránou nebo v rukavicích domácího golmana. Sestava "II" hrála druhou půli velmi dobře a soupeři vstřelila čtyři branky. Zbytek pochytal velmi dobrý golman, či jsme to do zakončení díky přílišnému individualismu a tahání do koncovky ani nedostali. Celkově tedy spokojenost, neboť utkání v Náchodě jsme zvládli, ale spokojenost se zvednutým prstem, neboť k optimálnímu výkonu to mělo místy hodně daleko. Musím vyzdvihnout i kvalitu soupeře, který se přes zimu výrazně zlepšil. Nyní nás čeká v sobotu v HSM obdobný soupeř - MFK Chrudim.

nominace do Náchoda

(Tomáš Navrátil, 13. 5. 2016 19:30)

Nominace hráčů na mistrovské utkání ŽL v Náchodě:
VŠICHNI + Táda Hampl !!!
omluveni: Kuba Mostecký, Radim Zengler, co Tomáš Herman ??
Sraz v neděli v 7.55 v HSM, odjezd autobusem společně s U12 v 8.00, návrat do v Trutnova v cca 14 hodin
Asi se bude hrát na UMT, ale raději buďte připraveni i na přírodní trávu ! Nastoupíme v červenýc dresech.
Služba: David Gnol, Martin Klejna, Jakub Demuth (dresy, míče, úklid kabiny a autobusu)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »