Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V Liberci jsme prohráli

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 9:16)

FC Slovan Liberec-MFK Trutnov 5 : 3 ( 2 : 0 )
branky: Štěpán Čechovič, David Gnol, Dan Navrátil
rozhodčí: OFS Liberec
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Kalenský, Demuth, Navrátil, N.Sováková, Kulda, Valeš, Janák
sestava I.: G.Kondos, A.Sováková, Houdek, Gnol, Lukáš, Čechovič, Klejna, Bednář, Mostecký, K.Kondos
Na perfektně připraveném hřišti v areálu "Letka" jsme nepodali špatný výkon, ale na body to nestačilo. Směrem dozadu musíme kluky pochválit, soupeře pouštěli do minima šancí, bojovali, hráli velmi dobře pozičně. Velkými personami byli oba stopeři, Radim a Kevin, výborně nám zachytali oba golmani. Směrem dopředu již to tak kvalitní nebylo. Byť šance jsme si nějaké vypracovali, ani ty nejvyloženější jsme neproměnili. Velký problém nám dělal první dotek, spousta míčů nám uskočila, v lepším případě do soubojové situace, v horším přímo k soupeři. Ani výběr místa našich ofenzivních hráčů nebyl takový, jaký bychom chtěli. Prostě naše ofenzivní kvalita nebyla taková, abychom Liberec přehráli a porazili. Kluci a holky se snažili, to nechceme vůbec zpochybňovat, ale některým se nedaří, nemají formu, někteří mají svůj výkonnostní strop a někteří svoji kvalitu z tréninku nejsou schopni přenést do samotného utkání. V podstatě ze hry jsme dali jedinou branku, která ještě navíc padá jednoznačně na vrub domácího golmana. Jinak jsme dali gól z trestňáku a z penalty. A to je v zápase, ve kterém rozhodně nejsme horší, žalostně málo. Znovu musíme zdůraznit, že to není o tom kdo s kým hraje, ale jak hraje ! Na naši ofenzivní kvalitě se pokusíme v týdnu zapracovat, v sobotu nás čeká další kvalitní soupeř, FK Pardubice, a to bude ješe o stupínek těžší protivník, než Slovan. Musíme ale naši kvalitu přenést do samotného utkání, což se v Liberci nepodařilo. Ještě se vrátím k jedné věci, a to jsou rozhodčí. Nemám na mysli nějaké posouzení, se kterým nemusíme souhlasit, byť jich bylo několik, ale obsazovací úsek by se měl zamyslet nad tím, jaké sudí bude na žákovskou ligu vysílat. Rozhodně si nemyslím, že stopadesátikilový naprosto nepohyblivý rozhodčí je tím pravým ořechovým, kdo by měl pískat nejvyšší republikovou soutěž. A vůbec není rozhodující, že za pasem, na jehož změření by nedal ani krejčovský metr, má bílý sprej na označení vzdálenosti hráčů od míče jako lize mistrů ....

Nominace na Liberec

(Tomáš Navrátil, 8. 4. 2016 20:47)

Nominace hráčů na MÚ v Liberci: VŠICHNI !! (co je s Tomášem Hermanem ??)

omluva

(Kulda, 6. 4. 2016 12:26)

Ještě dnes Kubu omlouvám z tréninku, v pátek už by to snad mělo jít.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 5. 4. 2016 18:04)

Omlouvám Štěpána ze zítřejšího tréninku, včera si při souboji s Radimem natáhl tříslo

Nominace na MKS U13 v Brně proti Jihomoravskému KFS

(Tomáš Navrátil, 5. 4. 2016 7:25)

Z našeho týmu byli nominováni: Radim Zengler a Radek Lukáš. Podrobnosti budou hráčům včas oznámeny.

omluva

(Tomáš Navrátil, 4. 4. 2016 16:06)

Dnes nebude Matěj Šimůnek ani Míra Stránský. Oba bolí koleno.

omluva

(Georgios Kondos, 4. 4. 2016 11:19)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - bolí ho břicho a hlava.

Děkuji
Kondosová Stanislava

Omluva

(Konstantin Kondos, 4. 4. 2016 10:05)

Omlouvam Kostu do stredy z duvodu nemoci.Kovacova

Omluva

(Kulda, 4. 4. 2016 7:42)

Ahoj, omlouvam Kubu z dnesniho treninku-trislo.

S Hradcem jsme prohráli 1:10

(Tomáš Navrátil, 3. 4. 2016 15:46)

ŽL U13, skupina "C", první jarní kolo
MFK Trutnov-FC Hradec Králové 1 : 10 ( 1 : 4 )
branka: Kevin Houdek
rozhodčí: Beránek, Žerovnický
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, A.Sováková, Zengler, Houdek, Valeš, Navrátil, Janák, Herman, Kulda, Klejna
sestava II.: G.Kondos, N.Sováková, Stránský, Demuth, Čechovič, Kalenský, Bednář, Lukáš, Mostecký
Byť výsledek vypadá hodně krutě, je to bohužel realita. Hradci jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze na jedné polovině, a to na tak kvaliktního protivníka nestačí. Navíc řada hráčů zůstala svým výkonem a přístupem za očekáváním. V prvním poločase jsme na hřišti "u Úpy" hráli velmi dobře, soupeře jsme prakticky pustili do minima šancí a naopak sami se do několika po velmi dobré kombinační hře dostali. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, proto jsme vyhráli "jen" 1:0. Ale naše hra měla tempo, vyjma koncovky musíme hráče jen chválit, neboť soupeř z nás byl bezradný. Na hřišti "pod strání" výkon v prvním poločase nebyl dobrý. Bohužel jsme hráli velmi stažený fotbal směrem ke středu, kde byl zhušetěný prostor, a tak jsme často přicházeli o míče a nedokázali jsme ragovat na rychlé přechody soupeře. Tan tak často přecházel do naší otevřené obrany. My jsme si vytvořili dvě velké šance, které skončit brankou měly, ale nepovedlo se. Do druhého poločasu jsme se jako domácí tým protočili, ale fotbalově už to nebylo zdaleka ono. Mužstvo "u Úpy" na svého soupeře nestačilo, hosté nás přehrávali a vstřelili pět branek, bohužel tento poločas absolutně nevyšel Georgiosovi v brance, který dostal góly, které nejsou k vidění ani v silvestrovském sestřihu vtipných branek. Navíc někteří hráči v poli to vzdali, v závěru už ani neměl kdo hrát, neboť to byl samý bolestínek. Hradec nám dal v tomto poločase lekci a ukázal, že Zátopkovské tempo, hraní si na nabíhání a rozbrečení se při každém střetu, na tuto soutěž nestačí. Na hřišti "pod strání" jsme do druhé půle vlétli aktivně, dařilo se nám zákládat útoky, dařila se nám hra ve středu hřiště, ale nedařila se finální fáze a tím pádem jsme nedali branky.
Jsme přesvědčeni, že fotbal byl dnes z obou stran plný nepřesností, a víme, že umíme hrát lépe.
Z utkání se musíme poučit, na to dobré navázat a to co se nám nedařilo, tak na tom v tréninku zapracovat. A věříme, že za týden v Liberci se kluci poperou o výrazně lepší výsledek ! určitě na to mají !!!

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:26)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:25)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta

Nominace na mistrovské utkání s FC Hradec Králové

(Tomáš Navrátil, 2. 4. 2016 11:46)

Nominace hráčů:
Šimůnek, G.Kondos, Stránský, Zengler, Houdek, A.Sováková, N.Sováková, Herman, Demuth, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, Kulda, Klejna, Mostecký, Janák, Kalenský, Valeš
omluveni: D.Gnol, K.Kondos

Omluva

(Dita Gnolová, 31. 3. 2016 13:40)

Dobrý den,
prosím o omluvení Davida ze zítřejšího tréninku a z nedělního zápasu. Rodinné důvody.
Děkuji za pochopení .

Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 28. 3. 2016 22:59)

Na velikonoční pondělí sehrála ženská reprezentace ČR U15 mezistátní utkání se stejně starými Holanďankami. Utkání skončilo 0:0, obě naše děvačata naskočila do utkání v 55. minutě zápasu, Nela mohla dokonce rozhodnout, ale svůj samostatný nájezd neproměnila. Asi si střelecký prach vystřílela ve stejné situaci v sobotu proti Matesovi ....
Holky velká gratulace !!

Re: Aneta a Nela proti Holndsku

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:39)

Ve středu se hrála odveta a opět skončila 0:0. Anetka nastoupila v základu, Nela naskočila do utkání v cca 55. minutě. Takticky velmi svázaná bitva, pro České hráčky ale cenný výsledek, neboť Holanďanky patří v dívčím fotbalu ke světové elitě.

středeční předehrávka ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 30. 3. 2016 22:35)

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Slovan Liberec 1 : 18 ( 0 : 9 )

Omluva

(Mostecká, 29. 3. 2016 19:45)

Omlouvám Kubu na zítřejší trénink,má dost velký kašel,v pátek to bude už snad dobrý a přijde

MKS-krajské výběry U13

(Tomáš Navrátil, 29. 3. 2016 16:06)

V úterý bylo na travnatém hřišti Slávie Hradec Králové sehráno další utkání mezikrajské soutěže výběrů U13, ve kterém se domácí výběr Královéhradeckého KFS utkal s KFS Vysočina. Náš výběr zvítězil 17:7 (6:4), z našich hráčů nastoupili: Štěpán Čechovič (3 branky), Dan Navrátil (2 branky), Mára Bednář (1 branka), David Gnol a Kevin Houdek. Na poslední chvíli zaskočil v brance i Matěj Šimůnek a vedl si rovněž jako kluci v poli skvěle a všichni se velkou měrou podíleli na porážce soupeře z Vysočiny.
Ve druhém zápase v kategorii U14 porazil náš výběr rovněž KFS Vysočina 2:0 (1:0). V sestavě se objevili i trutnovští hráči Víťa Horčička, Honza Němeček, Jonáš Hetflajš a Ondra Vítek.
Poslední zápas MKS se hraje za čtrnáct dní v Brně s Jihomoravským KFS. Tak kluci makejte, nominace je stále otevřená !!

Spartu jsme porazili, ale náš výkon měl k ideálu hodně daleko

(Tomáš Navrátil, 27. 3. 2016 13:06)

MFK Trutnov U13 - AC Sparta Praha U12 15 : 11 ( 9 : 2 )
branky: Čechovič 4, Bednář 4, Zengler 3, Kulda 2, Navrátil, Demuth
rozhodčí: Žák, Smola
hrací doba: 3x35 minut
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Gnol, Zengler, Houdek, Borovski, Navrátil, Janák, Kulda, Klejna (5:2 a 1:6)
sestava II.: G.Kondos, Gnol, Demuth, Herman, Čechovič, Sapár, K.Kondos, Bednář, Stránský (4:0 a 5:3)
Za nádherného nedělního počasí jsme na trutnovské umělce přivítali AC Spartu Praha U12 (ročník 2004). V prvním poločase jsme jednoznačně dominovali, dali devět branek a mladé sparťany pustili do minima šancí. Velkou roli sehrála naše fyzická vyspělost. Druhá půle byla zcela v režii Sparty, my jsme přestali úplně běhat, hráli naivně a hodně chybovali. Soupeř hrál velmi dobře kombinačně a byly i situace, kdy jsme v obranné fázi působili jak tréninkové kužely. Ještě, že nám zachytali oba golmani, jinak by byl výsledek úplně jiný. Velký podíl na našem výkonu, zejména ve druhém poločase, má sobotní utkání s Hradeckými děvčaty, které nás dost "vyždímalo", ale většina kluků se s tím nedokázala poprat, těch "běhavých" bylo na hřišti jako šafránu. Někteří hráči se nad sebou musí sami zamyslet, co jim fotbal přináši, a co mu jsou schopni obětovat. Nyní mají kluci dva dny volno, ve středu a v pátek potrénujeme a v neděli přijede k prvnímu mistrovskému utkání FC Hradec Králové. Věřme, že kluci podají výkon diametrálně odlišný toho dnešního.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »