Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Náchod nám poslal na příští neděli pěknou vizitku ...

(Tomáš Navrátil, 7. 5. 2016 11:24)

ŽL U13 - sobotní výsledky:
RMSK Cidlina-Náchod 1:12 !!!
Liberec-M.Boleslav 11:4 (hráno již ve středu a rovněž překvapení, vzhledem k tomu, že Bolka porazila v minulém kole poměrně jednoznačně Hradec)

Nominace do Kolína

(Tomáš Navrátil, 7. 5. 2016 7:40)

Nominace hráčů do Kolína: VŠICHNI !! Omluveny pouze holky.
Odjezd v 10.30 z HSM, předpokládaný návrat do Trutnova v 18.00. Hrát budeme v červených dresech !
Služba (naložit a po zápase vyložit bednu s dresy + 6 míčů v síti, pořádek v kabinách a v autobuse):
Matěj, Georgios, Radim

omluva

(Jakub Demuth, 4. 5. 2016 20:54)

Omlouvám Jakuba z pátečního tréninku, bude po očkování. V neděli bude. Díky Ilona D

trénink

(Marek Bednář, 4. 5. 2016 14:56)

Dobrý den omlouvám se dnes z tréninku. Marek

omluvenka

(Tomas Herman, 4. 5. 2016 13:43)

Omlouvam dnes Toma,má něco s nohou.
Děkuji Hanka

omluva z tréninků

(Dita Gnolová, 2. 5. 2016 13:55)

Dobrý den,
omluvte prosím ještě tento týden Davida z tréninků, zítra jdeme znovu na ortopedii s tím kolenem, dáme pak hned vědět, jak to s ním bude vypadat.
Děkuji za pochopení
Dita

RMSK porážíme jednoznačně 8:0 !

(Tomáš Navrátil, 1. 5. 2016 9:23)

MFK Trutnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov 8 : 0 ( 6 : 0 )
branky: K.Kondos 2, Kulda, Bednář, Mostecký, Valeš, Čechovič, Zengler
rozhodčí: M.Říha, Havlík
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, Klejna, Navrátil, K.Kondos, Kulda, Herman
sestava II.: G.Kondos, Lukáš, Bednář, Kalenský, Valeš, Houdek, Čechovič, N.Sováková, Mostecký, Janák
Podali jsme dobrý výkon, kterému pokud něco chybělo, tak více branek v soupeřově síti. Zejména sestava II. byla ve druhém poločase doslova sterilní a branku se ji ani přes několik vyložených šancí vstřelit nepodařilo. Omluvou nemůže být ani snížená kvality hřiště v HSM v předbrankových prostorech. Soupeř se za celé utkání dostal do jedné, dvou šancí, jinak ho naše soustředěná obrana absolutně k ničemu nepustila. Cidlinčtí se snažili hrát fotbal, mají ve svém středu několik fotbalově velmi dobře vybavených hráčů, ale my jsme dnes žádný "kolaps" jako v Čáslavi nepřipustili. Oporou Cidliny byli oba golmani, proto "jen" osm branek. Kluci a Nela zaslouží za přístup pochvalu !

Nominace na RMSK

(Tomáš Navrátil, 29. 4. 2016 20:10)

Nominovaní jsou všichni hráči, vyjma Anetky (zraněné koleno), Davida (obnovené zranění kolene) a Tády (jde chytat za U14).
Hrajeme v červených dresech, sraz v 9 hodin na hřišti v HSM !

středeční dohrávka ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 28. 4. 2016 12:41)

Ve středeční dohrávce žákovské ligy U13 vyhrál náš sobotní soupeř, RMSK Cidlina Nový Bydžov, v Kolíně 10:1, zvítězil již ve dvou utkáních v řadě a v tabulce se nám přiblížil na tři body. Věřím, že v sobotu uděláme za jeho vzestupem tlustou čáru a vrátíme mu i s úroky bodovou "loupež" z podzimu. Navíc po Čáslavi máme co napravovat. Takže zítra naplno trénink a v sobotu hrrrr na ně !

Utkání v Čáslavi očima domácích trenérů ....

(Tomáš Navrátil, 26. 4. 2016 11:49)

Oba celky vstupovaly do utkání v rozdílném rozpoložení - zatímco Trutnov v minulém kole zdolal druhé Pardubice o pět branek, domácí překvapivě prohráli v Novém Bydžově.
V pátek na tréninku došlo k vážnemu zranění gólmana Míry Vlčka. Kluci bojovali i za něj a všichni mu přejeme bezproblémový návrat na fotbalové trávníky.
Netradičně namíchal sestavy trenér Mužátko. Ale nové složení obou sedmiček bylo ku prospěchu věci a všechny čtyři duely byly překvapivě vyrovnané.
Áčko sice v první půli mělo několik šancí, ale soupeř vzdoroval a nakonec se mu povedlo vstřelit jedinou branku v poslední minutě první půle. Svůj druhý poločas zvládli kluci lépe a díky brankám Březiny a Miláčka zvítězili 2:0. Vynikající výkon předvedl gólman Duras.
Béčko mělo za úkol bojovat, bojovat a bojovat. Nakonec předvedlo určitě více než jen boj. V prvním poločasu dokázalo remizovat 1:1, když penaltu proměnil Válek. Soupeř byl mírně lepší, penalty se dožadoval také (a nutno podotknout, že oprávněně), ale nakonec mohl i prohrát. Ve druhé půli se ukázala bojovnost kluků. Trutnov dvakrát vedl o dvě branky (2:0 a 3:1), ale nakonec slavila úspěch Čáslav a dvě branky Kratochvíla a jedna Gondy znamenaly druhou remízu.
"Obě sedmičky podaly slušný výkon. Soupeř byl fyzicky velmi vyspělý, po výhře nad Pardubicemi si i hodně věřil. My naopak byli "dole" po prohře v Bydžově a pátečním zranění gólmanské opory. Jsme rádi, že se v bráně objevil po pauze Skalický, chytal výborně a slíbil pomoc v dalších utkáních. Povzbuzením je určitě i to, že přes nepříznivý vývoj utkání (poločas 1:2, průběžně jsme prohrávali 1:4 a 2:5) to kluci nezabalili (podobné sklony bohužel mají) a duel otočili.

Sestavy byly namíchány nově a docela se složení osvědčilo. Uvidíme, jak to bude v dalších bojích."

Omluva z tréninku

(Dita Gnolová, 25. 4. 2016 10:58)

Dobrý den páni trenéři,
omluvte prosím Davida z dnešního i středečního tréninku. Byl u doktora s kolenem, tento týden má mít klidový režim, ale na páteční trénink přijde a zkusí to.
Děkuji za pochopení
Dita

Zbytečná prohra v Čáslavi po nevídaném kolapsu v závěru

(Tomáš Navrátil, 24. 4. 2016 18:41)

FK Čáslav - MFK Trutnov 6 : 5 ( 1 : 2 )
branky: Jakub Kulda 2, Mára Bednář, Kosťa Kondos, Martin Klejna
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, Klejna, Navrátil, K.Kondos, Kulda, Herman
sestava II.: G.Kondos, Lukáš, Bednář, Kalenský, Valeš, Houdek, Čechovič, Gnol, Hampl
Tomáš Navrátil"Když to vezmu komplexně, tak jsme nezvládli celý nedělní zájezd. V autobuse, v kabině před utkáním, samá srandička, samé vulgárnosti, koncentrace na utkání absolutně žádná. A na hřišti to bohužel vypadalo obdobně, výkon proti Pardubicím jsme nedokázali zopakovat, nebo se k němu alespoň přiblížit. V prvním poločase jsme nehráli dobře, i přesto jsme měli vést minimálně o čtyři, pět branek. Ale šancemi, které jsme měli, jsme pohrdli. Smůlou můžeme nazvat to, že jsme trefili třikrát tyč. Začátek druhého poločasu vůbec nenapovídal tomu, že by jsme měli odjet z Čáslavi s prázdnou, dostali jsme se do vedení 4:1 a znovu musím zopakovat, byť jsme nehráli příliš dobře, měli jsme hru plně pod kontrolou. Jenže poslední čtvrthodinu jsme totálně zpackali, do jednoho. Nepodrželi nás oba golmani, nedaji jsme jasné tutovky a domácí nás potrestali. V naší hře bylo příliš mnoho individualismu, tahání míče přehuštěným středem, v závěru pak i křeč. Chyběla nám lehkost, fotbalovost a u některých hráčů nasazení, pohyb po hřišti, nabídka. Navíc v rozhodujících momentech se nám nedařilo. Přitom, ve vší úctě k soupeři, to mělo být o tom, kolik branek budeme schopni Čáslavi vstřelit. Jestli by si někdo myslel, že hráči budou z průběhu hry a z výsledku zklamaní, tak velký omyl. Půl hodiny po zápase už probíhala honička kolem stadionu a fotbálek na atletické dráze. Vynikali Ti hráči, kteří se za celé utkání nebyli schopni ani rozeběhnout ... Doslova ostudou pak bylo chování našich borců v kabině po utkání, kdy nás paní správcová přišla požádat, aby jsme šli klukům domluvit, aby nedělali bordel ... Takže takhle pánové NE !! V pondělí ať přijde na trénink jen ten, kdo chce hrát, koho to baví a chce se zlepšovat. Kdo to bere jako zabytí volného času, nechť prosím nechodí, do doby, než si uvědomí, o čem kolektivní sport a reprezentace klubu je. Začneme slušným chováním a vystupováním, budeme vyžadovat kázeň a disciplínu, kdo to nebude respektovat, bude z tréninku propuštěn. Takhle to dál nejde. Pro nás trenéry obrovské zklamání, ale i ponaučení !"
Daniel Franc:"Dnešní zápas mě opravdu hodně mrzí. V prvním poločase jsme sice předvedli výkon, ve kterém jsme soupeře přehrávali a do větších šancí ho nepustili, ovšem my jsme jako obvykle neproměnili šance, které jsme si vytvořili a bez gólů se zápas vyhrát nedá.
V druhé půlce jsme prvních 10 minut souepře tlačili a jasně sahali po výhře, což naznačoval i výsledek 1:4 pro nás, ovšem co se odehrálo poté mě skutečně vyrazilo dech.. kolaps, který převrátil výsledek na 6:5 je pro mě nepochopitelný! Mnoho hráčů by se mělo zamyslet nad tím, co pro ně fotbal znamená! Přístup a chování některých hráčů je neskutečný!!”

Nominace hráčů na utkání v Čáslavi

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2016 20:52)

Nominace hráčů na utkání v Čáslavi: VŠICHNI !! + Tadeáš Hampl(do pole)
omluveni: Aneta Sováková(zranění-koleno), Nela Sováková(dívky FCHK), Tobiáš Janák(zranění-záda), Kuba Mostecký(školní akce)
PS: co je s Tomášem Hermanem, bez omluvy nedorazil na páteční trénink ??!!
Utkání odehrajeme v červených dresech, má se hrát na přírodní trávě (atletický stadion), ale vezměte si raději i obuv na UMT, neboť hlásí "návrat zimy".

omluva

(Zengler Radim, 21. 4. 2016 14:59)

Ahoj omlouvám Radima ze zítřejšího treninku.
Díky Zengler

Po skvělém výkonu porážíme druhý celek tabulky FK Pardubice 9:4 !!

(Tomáš Navrátil, 17. 4. 2016 14:55)

MFK Trutnov - FK Pardubice 9 : 4 (5 : 3 )
branky: Štěpán Čechovič 3, Kosťa Kondos 2, Dan Navrátil, Jakub Kulda, Marek Bednář, Táda Hampl
rozhodčí: Seidel, Beránek
diváků: 60
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Demuth, K.Kondos, Navrátil, Kulda, N.Sováková, Kalenský, Mostecký, Herman
sestava I.: G.Kondos, Houdek, Gnol, Lukáš, Klejna, Bednář, Valeš , Janák, Hampl, Borovski, Čechovič
V utkání hraném na velmi těžkém terénu jsme podali vynikající výkon a dle mého názoru zaslouženě zvítězili. Úvod se nám ale nevydařil a během pár minutek jsme prohrávali 2:0, když naše dvě tutovky jsme neproměnili. Málokdo z diváků by asi věřil v obrat, kteří naši hráči ve zbývajících padesáti minutách předvedou. Vše nasatroval parádní centr Radima a následné Danovy polonůžky - 1:2. Kluci a Nela makali, s kvalitním soupeřem drželi v poli krok a přehrávali ho vůlí, nasazením a bojovností. A na rozdíl od utkání v Liberci se dostávali do spousty šancí, které začaly s postupem času proměňovat. Pardubičtí si s naší hrou nevěděli rady, a když už se dostali na dostřel naší branky, fantastickými zákroky nás podrželi Georgios s Matějem. V poločase jsme vedli 5:3, soupeř hned po zahájení druhé půle snížil na 5:4 a s námi to nevypadalo příliš dobře. Ale neskutečné nasazení, obětavost, ale také skvělá fotbalová práce s míčem a hlavně parádní další čtyři branky a rázem z toho byl výsledek 9:4. Překvapivý, ale zcela zasloužený. Hráčům patří velká pochvala a věřím, že na tento výkon naváží i příští neděli v Čáslavi.
Daniel Franc:"Zápas proti Pardubicím mi udělal velkou radost, protože hend od první minuty jsme skutečně měli zájem hrát. I přesto, že jsme 0:2 prohrávali, tak jsme dokázali po pohledných akcích první poločas otočit na 4:2. Výkon byl koncentrovaný, chtěli jsme hrát směrem k soupeřově brance, dokázali jsme velmi dobře pracovat s prostorem. Naše velká síla byla i v soubojích 1:1, a to nejden v útočné, ale i obranné činnosti.
Druhá půlka začala maličko pomaleji a soupeř nás prvních 10 minut skutečně hodně tlačil, avšak klobouk dolů před některými hráči, kteří nedovolili, abychom obdrželi branku i přesto, že mnoho z našich hráčů stálo a hrát příliš nechtěli. Poté jsme obrovský soupeřův tlak prolomili vstřelením branky a zápas jsem až do konce měli pod plnou kontrolou.
Děkuji moc všem klukům a Nele za zápas, který proti Pardubicím odehráli, protože ze všech prostě byla cítit ta chuť.. a přesně proto to děláme!!! Už se těším do Čáslavi".

Víkendové výsledky ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 17. 4. 2016 14:44)

Trutnov-Pardubice 9:4
Jablonec-Viktorka Žižkov 4:1
Chrudim-Hradec Králové 1:19
Cidlina-Čáslav 6:3
Náchod-Liberec 5:9
Ml.Boleslav-Kolín 26:0

Pánové a Nelo, dnes velká gratulace !!!

(Tomáš Navrátil, 16. 4. 2016 15:38)

Parádní výkon s Pardubicemi a naše vítězství 9:4 (5:3). Dnes smekáme klobouk, vychutnejte si to, takovýto soupeř se neporáží každý den. Ale výhra naprosto zasloužená !! Super !!
Podrobnosti vložím později !

Valeš

(Honza, 16. 4. 2016 7:16)

Dobrý den, jsem ok, na zápas přijdu.

Nominace na utkání s FK Pardubice

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2016 22:52)

Nominace hráčů:
VŠICHNI !!
+ Tadeáš Hampl, Ondra Borovski
Omluveni: Anetka Sováková (přejeme brzské uzdravení)
Velká nejistota: Kuba Kulda (koleno), Matěj Šimůnek (nemoc), Tobiáš Janák (v pátek nebyl, co je s ním ??)
Mírná nejistota: Lukáš Kalenský, Honza Valeš

Tak dámo a pánové, v sobotu sraz ve 12.00 a jdeme na ně !!

Omluva

(Honzik Valeš, 15. 4. 2016 15:17)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku bolí mě hlava a mám rýmu. Zírta budu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71

následující »