Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nominace na utkání s FK Pardubice

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2016 22:52)

Nominace hráčů:
VŠICHNI !!
+ Tadeáš Hampl, Ondra Borovski
Omluveni: Anetka Sováková (přejeme brzské uzdravení)
Velká nejistota: Kuba Kulda (koleno), Matěj Šimůnek (nemoc), Tobiáš Janák (v pátek nebyl, co je s ním ??)
Mírná nejistota: Lukáš Kalenský, Honza Valeš

Tak dámo a pánové, v sobotu sraz ve 12.00 a jdeme na ně !!

Omluva

(Honzik Valeš, 15. 4. 2016 15:17)

Dobrý den, omlouvám se z dnešního tréninku bolí mě hlava a mám rýmu. Zírta budu.

Omluva

(Kulda, 15. 4. 2016 14:24)

Omlouvám dnes Kubu z tréninku, při dnešním fotbale ve škole mu spolužák prošlapnul koleno a dost ho teď bolí. Zitra rano dame vědet jestli bude schopny hrát.

Vyúčtování zimní přípravy-cvičení v Relax Clubu + plavecký bazén

(Tomáš Navrátil, 13. 4. 2016 21:57)

Před sobotním zápasem s Pardubicemi budu vybírat od každého hráče 280,- Kč, což je podíl na pondělních cvičeních v Relax Clubu a návštěvách plaveckého bazénu. MFK Trutnov nám na zimní přípravu poskytl částku 4 000,- Kč, zbytek musíme vybrat od samotných hráčů. Vyjde to v podstatě na cca 35,- Kč za jedno cvičení v Relax Clubu a cca 20,- Kč za jednu návštěvu bazénu. Není možné rozpočítávat, kdo kdy byl a nebyl cvičit, kdo hrál fotbal a pak nešel do bazénu a pod. Měli jsme smluvní cenu jak na cvičení, tak v bazénu, a je úplně jedno, jestli nás tam bylo deset nebo patnáct. Děkuji všm za pochopení a za zaplacení v sobotu.

MKS-krajské výběry U13

(Tomáš Navrátil, 12. 4. 2016 20:23)

Poslední kolo MKS, 12. dubna 2016

Jihomoravský KFS - Královéhradecký KFS 8 : 6 ( 4 : 5 )

branky: Hypšman 2, Gunár, Dostál, Schober, Šrejber
diváků: 30
sestavy:

modří: Tadeáš Hampl, Ondřej Borovski, Radim Zengler, Jakub Semerák, Radek Lukáš, Martin Sapár, Daniel Zelenka, Václav Schober, Sebastian Bekera, Michael Ludvík

oranžoví: Jiří Strnad, Štěpán Dostál, Tomáš Česák, Tadeáš Boniš, Ondřej Lukáš, Daniel Hypšman, Ladislav Gunár, Matěj Šrejber, Jan Zmítko, Jaroslav Šalda

Hodnocení trenérů Mirzy Rahimiče, Tomáše Navrátila, Milana Frýdy a Jaroslava Novotného:

V posledním kole MKS U13 jsme v krásném sportovním areálu v Rosicích u Brna narazili na velmi kvalitního soupeře. Pokud jsme chtěli pomýšlet na postup na finálový turnaj, který se koná začátkem června ve Velkých Losinách, věděli jsme, že dnešního soupeře musíme porazit. Bohužel se nám to nepodařilo, soupeř byl sice po celé utkání pohyblivější, rychlejší a kvalitnější na míči, nás ale mohou mrzet neproměněné vyložené šance zejména v závěru utkání, které nám postup zhatily. Poločasové vedení 5:4, kdy jsme hráli velmi dobře, jsme bohužel ve druhé půli neudrželi, v poli nás sice domácí př ehrávali, nám se ale poměrně dařili brejkové situace, buhužel však bez gólového efektu. Domácí borci dali do hry také více touhy po vítězství, to jsme dnes u některých hráčů postrádali. Na druhou stranu se hrálo ve velmi vysokém tempu a některým našim hráčům již ve druhém poločase došly síly, neboť na takové tempo nejsou z našich žákovských soutěží zvyklí. I přes velkou kvalitu soupeře si myslíme, že o naší prohře a tudíž nepostupu rozhodla špatná koncovka. Klukům za jejich účinkování v letošní sezoně MKS děkujeme a věříme, že i nadále na sobě budou tvrdě pracovat a vybojují si nominace i v kategorii U14.
Ještě doplním, že v předešých utkáních se z našeho týmu prostřídali ještě Kevin Houdek, Dan Navrátil, Štěpán Čechovič, Jakub Kulda, Marek Bednář, David Gnol a Míra Stránský. A žádnou ostudu, stejně jako kluci v Rosicích, neudělali, naopak ....bunda

(Zengler Radim, 12. 4. 2016 14:13)

Dobrý den - ahoj - nevzal jste si někdo omylem Radima bundu MFK
číslo 19. Díky za podívání.
Zengler

omluva

(Marek Bednář, 11. 4. 2016 14:52)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku protože mně bolí kotník ve středu snad budu.

OMLUVA

(Radek Lukáš, 11. 4. 2016 11:53)

Omlouva Radka z dnešního treninku neni mu dobře zitra ale pojede dekuji Lukášová

Víkendové výsledky ŽL U13

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 11:56)

Pardubice-Cidlina 15:2
Hradec Králové-Náchod 19:2
Mladá Boleslav-Jablonec 8:3
Viktorka Žižkov-Chrudim 8:3

V Liberci jsme prohráli

(Tomáš Navrátil, 10. 4. 2016 9:16)

FC Slovan Liberec-MFK Trutnov 5 : 3 ( 2 : 0 )
branky: Štěpán Čechovič, David Gnol, Dan Navrátil
rozhodčí: OFS Liberec
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, Stránský, Zengler, Kalenský, Demuth, Navrátil, N.Sováková, Kulda, Valeš, Janák
sestava I.: G.Kondos, A.Sováková, Houdek, Gnol, Lukáš, Čechovič, Klejna, Bednář, Mostecký, K.Kondos
Na perfektně připraveném hřišti v areálu "Letka" jsme nepodali špatný výkon, ale na body to nestačilo. Směrem dozadu musíme kluky pochválit, soupeře pouštěli do minima šancí, bojovali, hráli velmi dobře pozičně. Velkými personami byli oba stopeři, Radim a Kevin, výborně nám zachytali oba golmani. Směrem dopředu již to tak kvalitní nebylo. Byť šance jsme si nějaké vypracovali, ani ty nejvyloženější jsme neproměnili. Velký problém nám dělal první dotek, spousta míčů nám uskočila, v lepším případě do soubojové situace, v horším přímo k soupeři. Ani výběr místa našich ofenzivních hráčů nebyl takový, jaký bychom chtěli. Prostě naše ofenzivní kvalita nebyla taková, abychom Liberec přehráli a porazili. Kluci a holky se snažili, to nechceme vůbec zpochybňovat, ale některým se nedaří, nemají formu, někteří mají svůj výkonnostní strop a někteří svoji kvalitu z tréninku nejsou schopni přenést do samotného utkání. V podstatě ze hry jsme dali jedinou branku, která ještě navíc padá jednoznačně na vrub domácího golmana. Jinak jsme dali gól z trestňáku a z penalty. A to je v zápase, ve kterém rozhodně nejsme horší, žalostně málo. Znovu musíme zdůraznit, že to není o tom kdo s kým hraje, ale jak hraje ! Na naši ofenzivní kvalitě se pokusíme v týdnu zapracovat, v sobotu nás čeká další kvalitní soupeř, FK Pardubice, a to bude ješe o stupínek těžší protivník, než Slovan. Musíme ale naši kvalitu přenést do samotného utkání, což se v Liberci nepodařilo. Ještě se vrátím k jedné věci, a to jsou rozhodčí. Nemám na mysli nějaké posouzení, se kterým nemusíme souhlasit, byť jich bylo několik, ale obsazovací úsek by se měl zamyslet nad tím, jaké sudí bude na žákovskou ligu vysílat. Rozhodně si nemyslím, že stopadesátikilový naprosto nepohyblivý rozhodčí je tím pravým ořechovým, kdo by měl pískat nejvyšší republikovou soutěž. A vůbec není rozhodující, že za pasem, na jehož změření by nedal ani krejčovský metr, má bílý sprej na označení vzdálenosti hráčů od míče jako lize mistrů ....

Nominace na Liberec

(Tomáš Navrátil, 8. 4. 2016 20:47)

Nominace hráčů na MÚ v Liberci: VŠICHNI !! (co je s Tomášem Hermanem ??)

omluva

(Kulda, 6. 4. 2016 12:26)

Ještě dnes Kubu omlouvám z tréninku, v pátek už by to snad mělo jít.

omluva

(Štěpánka Čechovičová, 5. 4. 2016 18:04)

Omlouvám Štěpána ze zítřejšího tréninku, včera si při souboji s Radimem natáhl tříslo

Nominace na MKS U13 v Brně proti Jihomoravskému KFS

(Tomáš Navrátil, 5. 4. 2016 7:25)

Z našeho týmu byli nominováni: Radim Zengler a Radek Lukáš. Podrobnosti budou hráčům včas oznámeny.

omluva

(Tomáš Navrátil, 4. 4. 2016 16:06)

Dnes nebude Matěj Šimůnek ani Míra Stránský. Oba bolí koleno.

omluva

(Georgios Kondos, 4. 4. 2016 11:19)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - bolí ho břicho a hlava.

Děkuji
Kondosová Stanislava

Omluva

(Konstantin Kondos, 4. 4. 2016 10:05)

Omlouvam Kostu do stredy z duvodu nemoci.Kovacova

Omluva

(Kulda, 4. 4. 2016 7:42)

Ahoj, omlouvam Kubu z dnesniho treninku-trislo.

S Hradcem jsme prohráli 1:10

(Tomáš Navrátil, 3. 4. 2016 15:46)

ŽL U13, skupina "C", první jarní kolo
MFK Trutnov-FC Hradec Králové 1 : 10 ( 1 : 4 )
branka: Kevin Houdek
rozhodčí: Beránek, Žerovnický
diváků: 50
sestava I.: Šimůnek, A.Sováková, Zengler, Houdek, Valeš, Navrátil, Janák, Herman, Kulda, Klejna
sestava II.: G.Kondos, N.Sováková, Stránský, Demuth, Čechovič, Kalenský, Bednář, Lukáš, Mostecký
Byť výsledek vypadá hodně krutě, je to bohužel realita. Hradci jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze na jedné polovině, a to na tak kvaliktního protivníka nestačí. Navíc řada hráčů zůstala svým výkonem a přístupem za očekáváním. V prvním poločase jsme na hřišti "u Úpy" hráli velmi dobře, soupeře jsme prakticky pustili do minima šancí a naopak sami se do několika po velmi dobré kombinační hře dostali. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, proto jsme vyhráli "jen" 1:0. Ale naše hra měla tempo, vyjma koncovky musíme hráče jen chválit, neboť soupeř z nás byl bezradný. Na hřišti "pod strání" výkon v prvním poločase nebyl dobrý. Bohužel jsme hráli velmi stažený fotbal směrem ke středu, kde byl zhušetěný prostor, a tak jsme často přicházeli o míče a nedokázali jsme ragovat na rychlé přechody soupeře. Tan tak často přecházel do naší otevřené obrany. My jsme si vytvořili dvě velké šance, které skončit brankou měly, ale nepovedlo se. Do druhého poločasu jsme se jako domácí tým protočili, ale fotbalově už to nebylo zdaleka ono. Mužstvo "u Úpy" na svého soupeře nestačilo, hosté nás přehrávali a vstřelili pět branek, bohužel tento poločas absolutně nevyšel Georgiosovi v brance, který dostal góly, které nejsou k vidění ani v silvestrovském sestřihu vtipných branek. Navíc někteří hráči v poli to vzdali, v závěru už ani neměl kdo hrát, neboť to byl samý bolestínek. Hradec nám dal v tomto poločase lekci a ukázal, že Zátopkovské tempo, hraní si na nabíhání a rozbrečení se při každém střetu, na tuto soutěž nestačí. Na hřišti "pod strání" jsme do druhé půle vlétli aktivně, dařilo se nám zákládat útoky, dařila se nám hra ve středu hřiště, ale nedařila se finální fáze a tím pádem jsme nedali branky.
Jsme přesvědčeni, že fotbal byl dnes z obou stran plný nepřesností, a víme, že umíme hrát lépe.
Z utkání se musíme poučit, na to dobré navázat a to co se nám nedařilo, tak na tom v tréninku zapracovat. A věříme, že za týden v Liberci se kluci poperou o výrazně lepší výsledek ! určitě na to mají !!!

Jakub

(Renáta Kuldová , 2. 4. 2016 22:26)

Ahoj, Kuba není stále o.k. :/ ... z pátečního tréninku má natažené tříslo. Uvidíme, jak ráno, ale moc to nevidím. Napíšeme SMS. Díky za pochopení, Renáta


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »