Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Volný víkend !!

(Tomáš Navrátil, 3. 11. 2017 21:44)

Vzhledem k tomu, že SK Jičín ve středu zrušil pro nedostatek hráčů přátelské utkání v Jičíně a nepodařilo se sehnat náhradu, mají hráči o víkendu volno ! Sejdeme se tedy v pondělí v 16.30 na UMT v Trutnově na tréninku.
Všem přeji pohodový víkend !

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 3. 11. 2017 13:08)

Omluvte, prosím, Denisu z dnešního tréninku - je na prezentaci středních škol v HK a nestihne to Trutnova. Dnešní trénink bude tedy absolvovat doma, s Javorkou.

S Náchodem jsme vyhráli až na penalty !

(Tomáš Navrátil, 1. 11. 2017 20:39)

MFK Trutnov - FK Náchod 3:3 (2:2)
branky: 12. K.Kondos, 23. Čechovič, 66. Kulda - 6. Hrubý, 27. Žahourek, 48. Světlík
rozhodčí: Erlebach
diváků: 40
sestava: Hnízdil-Stránský, A.Sováková, Kulda, Borovski-Neradová (45. Lukáš), Sapár, Čechovič, Navrátil-Bednář, K.Kondos (57. Kalenský)
V odloženém utkání se na trutnovské umělce hrálo za umělého osvětlení poměrně kvalitní utkání. Výsledek byl neustále jak na houpačce, utkání nakonec skončilo po brankové přestřelce asi zaslouženou remízou. V penaltách jsme byli až na Máru stoprocentní a hlavně měli v brance zapůjčeného Matěje Hnízdila, který soupeři dvě penalty skvěle lapil. Úvod utkání patřil soupeři a po šesti minutách jsme prohrávali, když jsme na půlce hřiště soupeři odevzdali míč, ten podnikl rychlý brejk do naší nezajištěné obrany a kanonýr hostí Hrubý se prosadil střelou k tyči - 0:1. Poté jsme hru vyrovnali a podařilo se nám pěknou brankou Kosti Kondose vyrovnat. Mára Bednář poslal výbornou průnikovou přihrávku na právě Kosťu a ten skvěle obstřelil golmana - 1:1. V poli jsme s postupem času získali převahu a podařilo se nám vstřelit druhou branku. Velmi pohledná akce začala pohotovou rozehrávkou Kuby Kuldy, Dan Navrátil pak skvěle vysunul Máru Bednáře, ten trošku se štěstím propasíroval míč na Štěpána Čechoviče a ten byl tam, kde měl být - 2:1. Jenže neradovali jsme se dlouho a Žahourek po našem nedůrazu v našem pokutovém území vyrovnal. Poločas se dohrával za mírné převahy hostí. Druhá půle byla vyrovnaná, nahoru dolů, ale téměř bez šancí. Ve 48. minutě se po naší levé straně prosadil rychlík Láďa Gunár, Matěj Hnízdil jeho střílený centr pouze srazil na malé vápno a u dorážky byl první Světlík - 2:3. Soupeř působil v těchto fázích utkání živěji, jako by více chtěl vyhrát. My jsme se sice snažili, ale vázlo nám to. Až čtyři minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil Kuba Kulda. V závěru již se ani před jednou brankou nic neudálo a tak se šlo na penalty. Hned v první sérii zaváhal Mára Badnář a soupeř hladce proměnil. Pak všichni proměňovali, jenže pátá a šestá série patřila našemu zapůjčenému golmanovi Matěji Hnízdilovi, který obě přízemní střely k pravé tyči skvěle vyrazil ! Plusový bod tedy zůstal v Trutnově. Po zápase jsme museli hráče pochválit, ale jsme si vědomi, že někteří hráči ještě nejsou ochotni prodat vše, co v nich je.

Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 8:32)

Hraje se ve středu, 1. listopadu, od 15.30 na UMT v Trutnově, sraz ve 14.45. Hrejeme v červených dresech !
Nominace: Hnízdil, Stránský, Kulda, A.Sováková, Borovski, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Gnol, Neradová, Bednář, K.Kondos

Re: Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 15:04)

Do nominace doplňuji ještě Lukáše Kalenského.

Pondelni trenink

(Tomáš Navrátil , 30. 10. 2017 11:59)

Dnes trenink na UMT od 16.30 !

Utkání s Náchodem zrušeno !!!!

(Tomáš Navrátil, 29. 10. 2017 8:29)

Vzhledem k velmi silnému větru bylo utkání s FK Náchod zrušeno !! Náhradní termín - předběžně středa 1. listopadu U15 od 15.30, U14 od 17.15 (za umělého osvětlení). BUDE UPĚSNĚNO !!

Nominace na poslední MU s FK Náchod

(Tomáš Navrátil, 27. 10. 2017 20:26)

Šimůnek, Kulda, A.Sováková, Stránský, Kalenský, Lukáš, Borovski, Čechovič, Navrátil, Bednář, Sapár, Gnol, K.Kondos, Neradová
Sraz v neděli v 9.00 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech.

Trénink 25/10/2017

(Michala , 25. 10. 2017 7:41)

Omlouvám Anetu a Nelu z dnešního tréninku. Michala

Tréninky v tomto týdnu

(Tomáš Navrátil, 23. 10. 2017 6:56)

Tento týden trénujeme na UMT v Trutnově, pondělí, středa, pátek vždy 16.30-18.00, v neděli hrajeme poslední MU, od 10.00 doma na umělce s Náchodem. Upozorňuji na dostatečné oblečení !

V Třebši utrápené vítězství, domácí si prohrát nezasloužili !

(Tomáš Navrátil, 22. 10. 2017 14:24)

TJ Sokol Třebeš - MFK Trutnov 0:3(0:1)
branky: Sapár, Kulda (pen.), Čechovič
rozhodčí: Kazda
ŽK: 1:0
diváků: 50
sestava: Šimůnek,-Stránský (36.Gnol), A.Sováková, Kulda, Borovski-Klejna (36.Kalenský), Navrátil, Sapár, Neradová (55.K.Kondos)-Bednář, Čechovič
Utkání bylo sehráno na, vzhledem k počasí, velmi kvalitním přírodním trávníku v HK-Třebši. Nám se utkání povedlo pouze výsledkově. Herně to byla jedna velká bída, velké množství ztracených míčů, nepřesností, velmi špatný první dotek, odhad. Navíc spousta hráčů otrávených, úplně bez zápalu. A ten kdo by chtěl, tak se mu zase nedařilo. V první půli jsme byli o malinko lepším týmem a dostali se po hlavičce Martina Sapára do zaslouženého vedení. Ve druhé půli měli naopak více ze hry domácí, ale neprosadili se, kolikrát jsme však měli velké štěstí. V závěru jsme přidali ještě dvě branky, nejprve po nefaulu na Sapiho Kuba Kulda z penalty a v poslední minutě Štěpán parádní hlavičkou po rohovém kopu. Dnes nás však hřeje jen výsledek, musím pochválit hru soupeře, hráli opravdu dobře, někteří naši hráči si chvílemi připadali jak na kolotoči. Na závěr info pro rodiče, kteří by si třeba přáli větší herní vytíženost svých dětí. Do základní sestavy měl nastoupit Radek Lukáš, byl řádně rozcvičen, ale když přišli rozhodčí na hřiště a řadili hráče na nástup, Radek nám oznámil, že hrát nechce, že ho něco tahá. Naštěstí se nám podařilo "ukecat" rozhodčí, že nám ještě umožnili výměnu a místo Radka mohl naskočit Míra Stránský, takže jsme nemuseli využít prvního střídání. V poločase jsem dal pokyny Kosťovi Kondosovi a řekl mu, ať se pořádně rozcvičí, že nastupuje do druhého poločasu. On mi na to na lavičce řekl, že se musí jít nasvačit, že ještě dnes nejdl a že ho bolí břicho .... Nevím, jestli rodiče hráčům kontrolují věci, ale jestliže je venku deštivo, deset stupňů, tak by mělo být samozřejmostí termoprádlo a nějaká bunda na rozcvičení. Někteří hráči to pojali jako výlet na motýly.

Nominace do Třebše

(David Šikal, 21. 10. 2017 18:46)

Šimůnek, Stránský, Kulda, Borovski, Sapár, Navrátil, Čechovič, Klejna, Kalenský, Bednář, K. Kondos, Lukáš, Gnol, Neradová, A. Sováková.
Hrajeme v červených dresech.
Odjezd v 7:15 z HSM. Sraz 7:10. Na vlakáči přistoupí Gnol, Bednář.

omluva

(Marek, 18. 10. 2017 14:38)

Omlouvam Maru z treninku vali se v nemocnici

Tréninky tento týden ještě v HSM !!!

(Tomáš Navrátil, 16. 10. 2017 8:26)

Tento týden budeme trénovat ještě na přírodní trávě HSM, musíme se řídit rozpisem tréninků MFK. Čas zůstává stejný 16.30 !

Prohra s Jabloncem 0:3 !

(Tomáš Navrátil, 15. 10. 2017 15:36)

MFK Trutnov - FK Jablonec n.N. 0 : 3 ( 0 : 1 )
branky: 22. a 43. Černák, 50. vlastní Janák
rozhodčí: Tryzna-Nývlt, Hlaváč
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Janák-Klejna (36. Lukáš), Sapár (45. Navrátil), Bednář, Borovski-K.Kondos (36. Kalenský), Čechovič
V prvním poločase se hrálo zcela vyrovnané utkání, my jsme dvě velmi dobré příležitosti neproměnili, soupeř jednu ano a tak šel do vedení. Ozdobou první půle byl fantasický zákrok Matese, který vytáhl střelu hostujícího útočníka do šibenice na roh. Ve druhé půli jsme chtěli v kvalitní hře pokračovat, ale na velmi solidní výkon z první půle již jsme nenavázali. Jablonec celý druhý poločas zcela ovládl a zaslouženě své vedení ještě navýšil, když další tři vyložené šance mu ještě chytil Mates. My jsme se celou druhou půli trápili a do zakončení se vůbec nedostali, hosté byli rychlejší, fotbalovější a hráli na rozdíl od nás s neskutečnou chutí. Za první poločas velká pochvala, za druhý velké zklamání. Každý si to musí ve své hlavě zhodnotit, co je ochotne udělat pro to, aby hrál lépe.

Nominace na MU s FK Jablonec

(Tomáš Navrátil, 13. 10. 2017 20:38)

Šimůnek, Sapár, Kulda, A.Sováková, Kalenský, Borovski, Stránský, Čechovič, Navrátil, Bednář, K.Kondos, Janák, Lukáš, Gnol, Klejna
Sraz v neděli v 10.45 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech

Další domácí ztráta, tentokrát s Cidlinou !

(Tomáš Navrátil, 11. 10. 2017 18:00)

MFK Trutnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1 : 1 ( 1 : 1 ), pen.: 3:1
branky: 21. Kulda - 31. Nýč
rozhodčí: Novotný-Havlík, Tandler
diváků: 20
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Borovski-Čechovič, Sapár (36. Lukáš), Navrátil, Janák (62. Klejna)-Kalenský (36. K.Kondos), Bednář
Další domácí ztráta. V prvním poločase jsme měli výraznou převahu, ale tři, čtyři velmi dobré šance jsme neproměnili. Prosadil se pouze Kuba Kulda hlavou po rohovém kopu. Hosté vyrovnali velmi pohotovou brankou do šatny. Ve druhé půli jsme chtěli úsilí ještě zvýšit, prostřídali jsme, ale opak byl pravdou, sice jsme měli možná menší územní převahu, ale fotbalovější byl soupeř. My již jsme se do zakončení ve druhé půli téměř nedostali, to byla křeč. A jelikož ani soupeř svoji jedinou šanci nevyužil, šlo se do penalt. Ty jsme, zejména díky Matesovi, stejně jako proti Kolínu ovládli. Rozhodně nemůžeme být spokojeni, naší hře chybí pohybová přirozenost, kreativita, kombinační schopnosti a hlavně srdíčko na správném místě. Polovina hráčů je otrávených a nejsou ochotni toho ze sebe dostat více, Ti co by chtěli, tak se jim zase nedaří. Kazíme i velmi jednoduché fotbalové činnosti, hrajeme strašně individualisticky a nic z toho nemáme, fotbalových akcí, nad kterými by srdíčko zaplesalo, předvedeme za celé utkání poskrovnu. Pokud toto do nedělního utkání s Jabloncem neodstraníme, tak se můžeme s velmi zlou potázat.

Nominace na Cidlinu

(Tomáš Navrátil, 9. 10. 2017 22:06)

Šimůnek, Sapár, Kulda, A.Sováková, Kalenský, Borovski, Stránský, Čechovič, Navrátil, Bednář, K.Kondos, Janák, Lukáš
Sraz ve středu ve 14.15 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech

S Kolínem výhra "pouze" na penalty

(Tomáš Navrátil, 9. 10. 2017 8:11)

MFK Trutnov - FK Kolín 2 : 2 ( 2 : 1 ), penalty 4:1
branky: vlastní, Čechovič
rozhodčí: Šob-Beránek, Šiling
diváků: 40
sestava: Šimůnek-Stránský, Kulda, Sapár, Borovski-Kalenský (60.Lukáš), Navrátil, Čechovič, Janák-Bednář, K.Kondos
Vzhledem k průběhu utkání jsme bod ztratili, vzhledem k neskutečné šanci soupeře v poslední minutě dva body získali.
Ze hry panuje zklamání, od mužstva, které chce vyhrát, bych si přestavoval daleko kvalitnější výkon. Jak po stránce fotbalové, tak nasazení. Hráli jsme málo kombinačně, velmi slabá byla podpora po stranách, málo jsme se tlačili do zakončení. A když už jsme se do něho dostali, tak bylo velmi nepřesné a zmatené. Navíc Kolín měl výtečného golmana, který skvěle četl hru a nedal nám ani čichnout ze vzduchu. Musíme to hodit za hlavu, ve středu hrajeme s obdobným soupeřem a pokud chceme uspět, musíme výrazně přidat. Snad již nás bude více, protože hrát v jedenácti a nemít mužstvo kým oživit, také není to pravé ořechové.

Nominace na Kolín

(Tomáš Navrátil, 6. 10. 2017 21:43)

Šimůnek, Sapár, Kulda, Kalenský, Borovski, Stránský, Čechovič, Navrátil, Bednář, K.Kondos, Janák, Lukáš (pokud je fit a bude mít kopačky).
Asistent trenéra: Martin Klejna
Sraz ve 13.15 na UMT v Trutnově, hrajeme v červených dresech


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA