Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Zengler Radim, 13. 2. 2016 17:26)

Dobrý den - ahoj - Radim má horečku, tak nevím jestli zítra pojede. Ráno ještě napíšu

zápas Ve Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 13. 2. 2016 6:34)

FC Vrchlabí U15-MFK Trutnov U13 2 : 1 ( 2 : 0 )
branka: Dan Navrátil
sestava: G.Kondos-Stránský, Zengler, Gnol, A.Sováková-Kalenský, Čechovič, Navrátil, Houdek-Bednář, Kulda
Průběžně střídali: N.Sováková, Klejna, Demuth, Herman, Janák, Lukáš
V utkání s výrazně vyspělejším soupeřem jsme byli fotbalovější, ale proti urostlému soupěři jsme se neprosadili, byť šancí jsme si několik vypracovali. Jedinou branku jsme vsřelili v poslední minutě, kdy Dan Navrátil z dálky přehodil domácího golmana. Naopak soupeř se do naší obrany, která má s velkým hřištěm jen velmi malé zkušenosti, dostával díky své rychlosti a důrazu poměrně často a několik dalších šancí ještě neproměnil. I přesto bychom kluky pochválili, snažili se, ale někteří byli somatotypicky limitovaní. Děkuji rodičům za dopravu, věřím, že všichni, kdo jeli na koncert, ho bez problémů stihli a užili si ho.

Omluva

(Daniel Franc, 12. 2. 2016 20:20)

Dobry den kluci, holky a rodice,

Moc se omlouvam vsem za pozdni prijezd na dnesni zapas! Vymozenosti me nejak nemaji rady, a tak mi to dnes opet daly najevo..

Moc dekuji vsem za spolupraci.. Zejmena pani Demuthove, Tomasovi a panu Vlckovi!

Dekuji moc a v nedeli nashle

Nominace na utkání ve Vrchlabí a v Chrudimi

(Tomáš Navrátil, 11. 2. 2016 21:23)

Nominace hráčů na utkání ve Vrchlabí: VŠICHNI (omluven pouze Kosťa, Martin ve středu říkal, že pojede), prosím všechny, kdo ještě nemá potvrzenou dopravu, ať se obrátí na naše ochotné dopravce (Libor Valeš, Petr Vlček, Dan Franc, Tomáš Gnol) - mělo by nás být 19 (hráči, kteří nebudou zrovna zařazeni do zápasu budou v oblouku za brankou, kde je stejně kvalitní umělka jako na hřišti, pod vedením Dana France trénovat)
Nominace hráčů na utkání v Chrudimi: VŠICHNI (omluveni pouze Mára a oba Jakubové) - mělo by nás být 16, takže akorát, bez střídání.
Do obou utkání nastoupí i naše nová akvizice, Tobiáš Janák z Pilníkova.

Lyžák

(Marek Bednář, 11. 2. 2016 18:01)

Dobrý den marek nebude od 14. - 19. Února

Omluvenka

(Dana, 11. 2. 2016 15:56)

Chtěla bych omluvit Lukáše z tréninku. V pondělí 15. 2. a středa 17. 2 Z důvodu lyžařského kurzu. Děkuji Kslenská

Vrchlabí

(Kulda, 8. 2. 2016 17:25)

Omlouvám Kubu z přátelaku ve Vrchlabí, jde na koncert.

Re: Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 8. 2. 2016 19:21)

Pokud tam bude Kuba vystupovat, tak to chápu (kulisy, rozezpívat se, autogramiáda apod.), pokud jde jen jako návštěvník koncertu, tak moc ne. Ve Vrchlabí hrajeme od 16.00 hodin 2x35 minut s pětiminutovou přestávkou, takže konec zápasu bude v 17.15, počítejme raději v 17.20. Když sebou hodí a pojede s holkama, které mimochodem taky na nějaký koncert v Trutnově jdou, tak v 17.35 vyjedou z Vrchlabí a nejdéle v 18.15 jsou v Horňáku. A pokud jde na stejný koncert jako holky, tak ten začíná v 19.00. Po pravdě, raději bych Kubu viděl koncertovat na hřišti ve Vrchlabí .....

Re: Re: Vrchlabí

(Milan, 9. 2. 2016 14:57)

Ha, ha, ha, víme, že v sobě máš komediální talent, ale myslím, že kdyby místo těchto poznámek byly informace o délce zápasu, který nebyl plánován, nemusel bych Kubu omlouvat....je těžké si něco dopočítávat a vůbec všeobecně plánovat, když ty časy, délky zápasů i tréninků taháte z klobouku, podle toho jak se vyspíte a je to pokaždé jinak..... Kuba dostal lístek na koncert k Vánocům a v té době žádný Vrchlabí plánovaný nebylo a měl být normální trénink, z kterého by šel max. o chvilku dřív. Já osobně jsem rád, že se klukům tak věnujete, ale ne vždy se jde přizpůsobit všemu co chcete...né každý rodič dělá od 6 -14 h. Nic ve zlým to jen na vysvětlenou....Samozřejmě, že pokud to bude, jak píšeš, tak Kuba jede...jen bude potřebovat nabrat na Zelence a pak tam zase vyhodit, protože ani já ani žena nejsme bohužel rodičem co dělají do 14 h.
P.S. pardón, ale ne vždy mám na ironii náladu a obzvlášť, když není na místě.

Re: Re: Re: Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2016 7:45)

Milane, samozřejmě moc dobře jsem věděl, že Kuba jde na koncert do UFFA, který začíná v sedm večer, proto jsem se jak píšeš ironicky divil, že na zápas nejede. Tolik ona ironie, ale nyní fakta, protože to co píšeš dále, již musí být bráno naprosto vážně. Když jsi kupoval Kubovi vánoční dárek, tak mi prosím Tě netvrď, že první, co jsi udělal, jsi si zjistil, jestli náhodou kluci nemají zápas, jinak by jsi mu ho nekupoval. Kdyby jsi chtěl vědět, jak dlouho se hraje, jestli to tedy Kuba stihne, tak kdyby jsi zavolal, nebo to sem napsal, tak Ti to velmi rád řeknu, na tom není co tajit. Ale abych dopředu psal ke každému zápasu veškeré detaily, to by za chvíli někdo mohl chtít vědět délku přestávky, výšku umělého trávníku či barvu dresů, ve kterých nastoupíme. Další věc, kterou tady vytahuješ, je naprosto z cesty, neboť s tím vůbec nesouvisí, a to je nějaké rodičovské zaměstnání 6-14. Když jsme nabídku na zápas dostali, věděli jsme, že s dopravou hráčů by mohli nastat z důvodu zaměstnání rodičů problémy (proto jsem to nejdříve prosondoval), ale jak sám vidíš, tak najednou bychom tam mohli odjet s pětadvaceti hráči, kolik máme ochotných "dopravců". A co tady píšeš o tahání z klobouku (časy a délky pokaždé, jak se vyspíme), tak to nás akorát urážíš, protože dopředu všichni vědí, kde jaké akce je, na jak zhruba dlouho a co obsahuje. To od člověka, který se ve fotbalovém prostředí pohybuje a ví, že vše není jen černé a bílé, zamrzí .... A jestli se jednou stalo, že kvůli silnému mrazu odpadl po pondělním cvičení půlhodinový výběh, tak ano, to stalo, ale to bylo řešení ku prospěchu zdraví dětí, o terém jsme rozhodli na místě dle dané situace. Jinak máš vše napsané a sedí to. Samozřejmě pokud jsi minutář, tak se Tě může dotknout, že trénink je psaný třeba do 18.00 a pak se díky pomalejšímu převlékání a přesunům kluků o několik minutek protáhne. A některé případné změny, ale i ty Vám jsou dostatečně dopředu prostřednictvím těchto stránek oznámeny, jsou dílem našeho sekretáře a já je neovlivním, tomu se prostě musíme podřídit.

Re: Re: Re: Re: Vrchlabí

(Milan, 10. 2. 2016 17:03)

Čau Tome, sice jsem si myslel, že skóre příspěvků necháme na 1:1 a zbytek jsme si mohli říct osobně, ale dobře, rád se čteš nemám s tím problém. Můžeme ty plachty pak sešít a vydat jako knížku. Pominu to nedůležité jako vyjadřovat se k době nákupu lístku na koncert atp.
Za prvé, rozhodně jsem dalek toho, abych někoho urážel, protože jak píšeš jsem z fotbalového prostředí a vím co to obnáší a kolik času tomu věnujete a to i mimo vlastního času na hřišti a mrzí mě, že si to tak vztahuješ, ale když ironii rozdáváš, měl bys ji i přijmout, ale to neznamená, že si nestojím za tím co jsem napsal. Teď odshora k podstatnému.... pokud hrací dobu znáte předem a nedomlouváte s trenéry soupeře až na hřišti (tedy netaháte čas z klobouku ) není tak těžké na stránky napsat začátek plácnu 17.00 hrací doba 2x 35 a s tím se spokojím a myslím, že i když mám zalíbení ve fotbalových trávnících, já ani rodiče nepotřebují znát jeho délku a troufnu si tvrdit, že i barva dresů nám je lhostejná. A nechceš mne snad vymluvit, že zápasy nebyli co do délky rozmanité. Zase, nemam nic proti, ale informace o délce zápasu by mě třeba posloužila k tomu, abych se mohl rozhodnout jestli má cenu se jet na část zápasu podívat, pokud jsem v práci, připadne mám jinou činnost a nestihnu začátek. Myslím že kolikrát tam píšeš daleko větší "jak ty píšeš detaily", jako kdo si co má vzít za ponožky, kolik triček a barvu šály (pozor opět přeháním), prostě věci, který snad každý soudný rodič ve spolupráci s klukem umí dát dohromady bez návodu. (samozřejmě jsou výjimky ) Druhá věc čas 6-14, kdyby si četl pozorně byl psán všeobecně, nebylo myšleno ke konkrétnímu zápasu ale i k časům tréninku. Časy jako 15-15.30 h atp. jsou dost nahraně, nejenom pro rodiče, kteří je nestíhají vozit, ale i pro deti, protože nektere děti nemají skolu jen do 14 h...já vím budeš argumentovat rozpisem od MFK a že už jsou dost velký nato, aby jezdili autobusem sami atd.
A co se týká délky tréninků, nemám nic proti, když je trénink napsán na dvě hodiny a i tak skončí, ale když několikrát je pak ve finále místo 18 do 18.20 a to se teprve přesouvali do kabiny a pak ano díky své loudavosti vylézají o půle tak to bručeli i jiní rodiče, ale nebudu je do toho zatahovat píšu to za sebe. Co se týká toho jednoho tréninku, kdy nebyl vyklus kvůli mrazu to bylo samozřejmě v pořádku o tom vůbec nemluvím.
Jinak tuhle ságu jsme nemuseli psat, kdyby si mne odpoveďel na omluvu Kuby holou větou o předpokládané délce zápasu...ale nevadí, ja si rád píšu s fundovanými lidmi.
P.S už neodepisuj, ja bych zase musel reagovat a tak do kolečka, pokud ješte k tomu něco máš řekneme si to na fotbale

K+K

(rodič, 11. 2. 2016 12:42)

Kdysi tady psal taky jeden rodič, ale je asi jen náhoda, že byl taky z HSM a jeho příjmení začínalo taky na K .....

Re: Vrchlabí

(Libor Valeš, 9. 2. 2016 16:38)

Ahoj rodiče kdo bude mít zájem mám tři místa volná. Ihned po zápase jedu do Trutnova.

Re: Re: Vrchlabí

(Milan, 9. 2. 2016 18:36)

Ahoj Libore,
prosim, zda by si teda mohl vzit Kubu.

Dik
M.

Re: Re: Re: Vrchlabí

(Libor, 9. 2. 2016 19:51)

Ahoj Milane,
Kubu vezmu, ve 14.55 odjezd ze zastavky u Family.

Domácí cvičení

(Daniel Franc, 10. 2. 2016 21:09)

Zdravím kluci a holky,

zasílám další video na domácí cvičení: https://www.youtube.com/watch?v=np0Wdgw1hbQ

PS: Omlouvám se za dnešní nepřítonost, ale bohužel jsem musel po úřadech :-/

odvoz do Vrchlabí

(Tomáš Gnol, 10. 2. 2016 15:55)

Ahoj, v pátek beru do Vrchlabí Davida a Máru, tak mám ještě jedno místo volné, pokud má někdo zájem.

Tomáš

Trénink 10/02/2016

(Michala, 10. 2. 2016 15:03)

Ahoj, připomínám, že se dnes holky tréninku neúčastní z důvodu účasti a ocenění na akci "Naděje královéhradeckého sportu".
M

Kuba Demuth a Radim Zengler

(Tomáš Navrátil, 10. 2. 2016 7:47)

Pánové, dnes Vás oba strašně rád přivítám na tréninku a budu se na Vás těšit. Ale podmínku trénování znáte. Tak nezapomenout domluvené !!!

Vrchlabí - doprava

(Daniel Franc, 9. 2. 2016 22:41)

Dobrý večer,

v pátek mám 4 volná místa do Vrchlabí a zpět.. Kdo má zájem, tak mi napiště :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »