Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zajímavé výsledky ze soboty

(Tomáš Navrátil, 6. 9. 2015 8:47)

ŽL U13:
Jablonec-Mladá Boleslav 6:2
N.Bydžov-Pardubice 1:19
I. lga starších žákyň:
FC Hradec Králové-AC Sparta Praha 2:1
Za Hradec nastoupila obě naše děvčata - Nela s Anetou
Pralesní liga OFS Trutnov:
Prosečné-FK Dolní Kalná"B" 8:2
Nejsem zvědavý na rýpavé otázky kdo chytal ....

Dotazniky

(D. Franc, 3. 9. 2015 15:01)

Kluci a holky, prosim, kdo mi jeste nedodal dotaznik ohledne tech mlicek, zda by mi ho zitra mohl donest na trenink, je to dulezite. Kdo ho ztratil, tak zitra po treninku mi ho vyplni na miste.

Dikad, trener Dan

Utkání MFK-Slávia

(Tomáš Navrátil, 2. 9. 2015 21:03)

Tak dnes jsme byli slávistickým fotbalem bohužel zklamaní. Trutnov hrál výborně, v prvním poločase bylo utkání zcela vyrovnané, ve druhém se hosté s postupem času stále více prosazovali a podařilo se jim vstřelit i dvě branky. Ale pokud jsme se těšili na ofenzivní fotbal v podání prvoligového mužstva, a kvůli tomu jsme tam šli, byli jsme stejně jako ostatních 1500 diváků zklamaní. Hodně přihrávek dozadu, do šířky, málo pohybu hráčů bez míče. Názory některých, že to byl jen přátelák a hrála polovina juniorky neberu. Jinak kulisa skvělá, až na některé spící podavače ....

předehrávka žákovské ligy U13

(Tomáš Navrátil, 2. 9. 2015 20:56)

Středa, 2.9., hřiště Náchod:
FK Náchod-FC Hradec Králové 0:28
Hradečtí kluci si zřejmě po neděli spravili chuť v Náchodě ...
V kategorii U12 byl výsledek dokonce 1:39 !!

info pro podavače míčů

(Tomáš Navrátil, 2. 9. 2015 9:29)

Sraz před tribunou v 16.00, týká se Štěpána, Dana, Lukáše, Míry, Davida, Anety, Nely a Georgise. Upozorňuji v soupravách, a bez mobilů, svačin apod. Vezměte si max.pití do lahve MFK. Aby se neopakovala situace s Náchodem, kdy jeden nejmenovaný podavač před koulícím se míčem zvedl nohu, neboť právě psal otcovi sms a druhý zase pěkně seděl na tartanu a baštil brambůrky. Našim gentlemanům děkuji za zapůjčení pro holky. Jak jsem poznal Kevina, tak ten už si soupravu nikdy nevypere ...

souprava :

(Petr Vlček , 1. 9. 2015 16:59)

Anetce jsme ochotni zapůjčit čerstvě vypranou soupravu. :-) Nela si ji musí půjčit od někoho většího než je Kevin. ... :-) :-) :-)

Re: souprava :

(Aneta, 1. 9. 2015 18:36)

To bude super, moc díky. Aneta

tréninková a zápasová docházka v srpnu

(Tomáš Navrátil, 1. 9. 2015 12:26)

V měsící srpnu jsme měli 15 společných akcí (10 tréninků. 3 přáteláky, 1 mistrák a 1 soustředění)
účast hráčů:
Bednář 8
Demuth 10
Čechovič 13
Herman 9
Gnol 13
Houdek 12
Klejna 9
G.Kondos 13
K.Kondos 12
Kulda 11
Lukáš 11
Navrátil 15
Kalenský 15
Stránský 13
Špicar 11
Tošovský 1
Valeš 11
Zengler 12
A.Sováková 13
N.Sováková 13

Z výše uvedené docházky vyplývají jména podavačů na utkání se Slávií:
Navrátil, Kalenský, Čechovič, Gnol, G.Kondos, A.Sováková, N.Sováková, Stránský. Pokud by někdo z těchto hráčů nechtěl či nemohl (neměl soupravu a triko), tak je pořadí náhradníků: Houdek, Zengler, K.Kondos. Bohužel děvčata ještě soupravy nemají, takže byť mají docházku jako jedny z nejlepších, podávat by nemohly, ledaže by se v našem týmu našli nějací gentlemani, a v to pevně věřím, a holkám alespoň teplákové bundy zapůjčili.

Re: tréninková a zápasová docházka v srpnu

(Renáta Kuldová, 1. 9. 2015 18:13)

Kuba svou soupravu může zapůjčit Nele.

Re: Re: tréninková a zápasová docházka v srpnu

(Nela, 1. 9. 2015 18:36)

Jééé, moc děkuji!!!!! Nela

FOTKY z HK

(Renáta Kuldová, 1. 9. 2015 18:10)

Pozdě, ale přeci ... také sdílím odkaz na naše fotky :
http://kuldice.rajce.net/MFK_Trutnov_U13_vs_FC_Hradec_Kralove_1._mistrak

ténink

(Marek Bednář, 31. 8. 2015 16:20)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku.

Utkání s FC HK

(Petr Vlček , 30. 8. 2015 20:26)

Kluci, moc děkuji za velmi povedené utkání s HK. Jen tak dál. ... :-)

Odkaz na foto ze zápasu FC HK x MFK Trutnov

(Michala, 30. 8. 2015 16:37)

http://sikalovci.rajce.idnes.cz/20150830_MFK_Trutnov_x_FC_HK

p.Navratil

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 17:20)

poslední slovo vám brát nebudu,přeji vám úspěšnou sezónu..........oprava p.Navrátil-říkal jsem vám týden pred kempem na hřišti,že by bylo dobré ,aby Radek Šklíba jel,protože mám obavy,že Adrian ten kemp sám nedá,jako nováček ,což se následně stalo,jinak sms jsem od vás neobdržel a věřím tomu,že dodnes nemáte doručenku díky ukra.telefonu a s časovych důvodů jsem ještě nezažádal tel.společnost o vydání nové karty se stejným číslem,které jsem měl před krádeží..........

p.Navratil

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 16:54)

poslední slovo vám brát nebudu,přeji vám úspěšnou sezónu..........

odpověď panu Peškovi-část první

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:20)

Pane Pešku, měli jsme spolu ohledně Vašeho synovce Adriana nějakou e-mailovou komunikaci, ve které jsem se Vám snažil nastínit, proč jsme se rozhodli Adriana neangažovat. A na hlavní stranu našeho webu jsem napsal konečné stanovisko, včetně vysvětlení, aby rodiče a příznivci věděli, proč hráči Šklíba a Birka v našem kádru již nejsou. Myslel jsem si, že informace, které jsem Vám posílal, byly určeny jen Vám, ale pokud jste se dal do zveřejňování a citování, udělám to samé i já. Ať si každý udělá obrázek, kde je pravda.
Adriana jste nám do MFK nabídl, že by to chtěl zkusit na postu brankáře. Já jsem Vám na to odpověděl, že v tom nevidím problém a pozval jsem ho na samostatný brankářský trénink. Tam se jevil Adrian velmi dobře a proto jsem Vám dal zprávu, že s ním počítám do přípravy, která zahajuje 3.8. Vy jste mi nabídl, že úterý a čtvrtek bude trénovat v Žacléři a středa a pátek s námi v Trutnově. Dva tréninky absolvoval, pak přišel první přátelák, na kterým jsem s ním počítal a chtěl ho vyzkoušet, což jsem Vám po pátečním tréninku říkal, ale místo jeho účasti na zápase přišla dvě hodiny před utkáním sms znění:"dobrý den p.Navrátil, dnes nepřijedeme, Ada byl u babičky na sešlosti včetně dětí a ráno přišel domů unavený a popíchaný od vos, tak se nezlobte". Já jsem Vám na to ihned odpověděl, cituji:"Pane Pešku to se teda zlobím, ja chtěl Adriana vyzkoušet a na 100% jsem s ním po dohodě s Vámi počítal, neboť nás je akorát. Tohle není zájmový kroužek !! TN". Poté se zúčastnil dvou tréninků a na týden odjel, o čemž jste mě informoval. Zápas s Náchodem odchytal, pak jsme v pondělí jeli na soustředění. Zdůrazňoval jsem Vám, jak je účast na soustředění důležitá, neřekl jste mi ani slovo o tom, že Adrian nepojede, jen jste mi říkal, že by bylo dobré, kdyby jel i Šklíba, na což jsem Vám řekl, že Šklíba na 100% jede, neboť mi to jeho maminka na těchto stránkách závazně potvrdila. Na soustředění Adrian nedorazil, žádná omluva, prostě nic. Psal jsem Vám sms, co s ním je, kdy přijede, nebo co se stalo, odpověd žádná. Na základě tohoto přístupu a neabsolvování soustředění jsme se s kolegy rozhodli Adriana dále neangažovat, což jsem Vám sdělil písemně prostřednictvím e-mailu.

odpověď panu Peškovi-část druhá

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:20)

Ale popořádku, nejprve Váš e-mail, který jste mi zaslal 26.8 18.15 večer:"dobry den p.Navratil,je mi lito,kdyz jsem si dnes precetl,jak probiha soustredení v Dolní Kalné,ze se ho Adrian neůčastní,byl jsem pracovne mimo bydliste a prijel jsem az dnes,proto píši se zpožděním,sestra(maminka Adriana) dostala ode mne spatne cislo na vas,tak se vam nedovolala,Adrian nejel z financnich duvodu (coz nebyl prvořadý problem) ale po zjistení,ze se Radek nezůčastní propadl do deprese a zakousl se................necítí se jeste zacleneny mezi hraci a stale se citi odstrcene,proto take vahal,jestli jet bez Radka,nebo ne,nakonec nejistota zvitezila.Aby jsme ho lamali a narizovali jsme mu ze musi jsme nechteli,tak jsme dal netlacili,pokud jeste do budoucna s Adrianem pocitate,budeme radi,s jezdenim na treninky sam problem nema a urcite chce pokracovat ve fotbale z vasim tymem,jeste jednou se omlouvam,ze pisi tak opozdene a dejte vedet,jestli s Adrianem pocitate,nebo ne.Budu vam muset dat nove tel.cislo behem pristiho tydne,protoze pred 10 dny si nekdo pujcil muj mobil z auta,kdyz jsem ho zapomel zamknout."
Já jsem Vám na to hned druhý den ráno 27.8. v 7.14 odpověděl:" Dobrý den pane Pešku, pro letošní sezonu již s Adrianem nepočítáme, byť z trojice golmanů se jevil nejlépe, tak my potřebujeme spolehlivost. A účast na soustředění byla podmínka, kde jinde by se měl s klukama zžít, než tam. Je to škoda, ale je potřeba si uvědomit, že my nejsme žádný skautský oddíl, kam se chodí jednou týdně na schůzku a když se někomu nechce, tak tam prostě nejde. Jsme zařazeni ve sportovním středisku mládeže, ve kterém jsou stanoveny nějaké podmínky a nároky a máme k tomu vytvořené podmínky. Bez tréninku to na této úrovni prostě nejde, a bez seriózního přístupu už vůbec ne.
Přeji Vám hodně štěstí v Žacléři, tam je takovýto přístup asi plně dostačující.
Jen pro Vaši informaci, rozloučili jsme se i s Radkem Šklíbou (po dohodě s jeho otcem), taková to spolupráce vážně nemá žádný smysl.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Tomáš Navrátil"

odpověď panu Peškovi-část třetí

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:18)

Na to Vy píšete:"Dobry den,to nás velmi mrzí,Adrianova chyba to rozhodne nebyla,urcite to nebral jako skautsky oddil,na treninky jezdil poctive a pravidelne, krome jednoho tydne,kdy byl u otce v Nymburku,to ze se nezucastnil kempu je vec druhá,to ze jste se rozloucil s Radkem vím,ale to pro Adriana není problem,aby jezdil na treninky pravidelne,pochybuji ze po tomto vyhazovu,coz bude pro Adriana velke zklamaní, bude mit chut jeste hrat fotbal za MFK Trutnov,kazdy mame jinou povahu a Adrianovi se zaclenit do party trva dele,nez druhym s pozdravem Pesek R."
Moje reakce:"Pane Pešku, teď v srpnu jsme absolvovali 9 tréninkových jednotek, Adrian byl na čtyřech. Odehráli jsme tři přípravná utkání, Adrian byl na jednom. Byli jsme na soustředění, kde jsme absolvovali šest tréninků a odehráli tři přípravná utkání. Adrian nebyl. Takže pokud to shrnu, Adrian z 15 tréninků absolvoval 4 a z šesti přípravných utkání jedno. To hovoří za vše, to je prostě realita. Tohle prostě není přístup hráče sportovního střediska mládeže, který hraje nejvyšší žákovskou soutěž. Pokud se ještě vrátím k Vašemu jednání, před utkáním v Dolní Kalné jsme byli dohodnuti, že tam přijedete, dvě hodiny před utkáním mi posíláte sms, že nepřijedete, že Adrian je po nějaké oslavě. Teď v sobotu po utkání s Náchodem říkám klukům, včetně Adriana, že sraz na soustředění je v pondělí v 9.00 v Kalné. Byl jste tam, neřekl jste půl slova, že Adrian nejede. Já s ním na 100% počítal, bohužela ani nedáte vědět, že nejede. Takže když to shrnu, tohle skutečně nemá cenu, to bychom se akorát obě strany trápili.
Ať se Adrianovi v Žacléři daří. TN"
Na to Vy jste mi odepsal druhý den v 9.45:"Dobry den,mate pravdu v tom,ze byl Adrian na 4 trenincich,ani nemohl stihnout vice,protoze do pripravy jste ho zaradil od 1.8.2015 s tim ze 2.8.2015 jsme se dohodli na 2 trenincich tydne vcetne 1 treninku doma,kdyz to spocitame,tak nemohl ani vice treninku stihnout a v jednom pripade nebyl v D.Kalne po oslave a trech zihadlech v obliceji,jedent tyden byl u otce,coz jsem vam sdelil predem,o tom ze skliba nejede jsme se dozvedeli v nedeli v dopolednich hodinach ................chapu ze nemate zajem,ale treninky absolvoval radne a poctive,po debate s trenerem v Zacleri jsme dospeli k nazoru,ze asi zajem nebyl evidentni,protoze jste ani nezadal domaci klub o povolení střid,startu .....dekuji Pesek Robert"
Hned jsem reagoval:"Pane Pešku náš zájem byl, znovu opakuji, Adrian je jevil z těch třech našich golmanů jako nejlepší. Ale jeho konkurenti ještě nevynechali terénink .... Jinak Kubovi Drábkovi řekněte, že střídavý start je dnes otázka pěti minut. Byl jsem dohodnutý s panem Matěnou, že ve čtvrtek večer (včera) mu zavolám, jestli má Adriana udělat nebo ne. Ale nakonec jeem mu volal už v pondělí, když Adrian nedorazil bez jakékoli omluvy na soustředění. Jinak my jsme přípravu začínali 3.8., ne dříve !TN"
Vy jste reagoval:"Vyřídím,nemá cenu se dál dohadovat,tréninky absolvoval poctivě krom.týdnu u otce v Nymburku,se kterým se vídá 2x do roka,jinak přeji vám též a vašemu týmu úspěšnou sezónu,možná někdy do budoucna na shledanou Pesek.R"
Nechám na každém, ať si udělá vlastní úsudek ....

reakce ohledně vyjadření p.Navrátila

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 10:05)

Dobrý den,tohle jste si mohl opravdu odpustit,dobře víme,že pravda je trochu jiná,dnes jsem rád,že se Adrian kempu nezúčastnil,protože vaše poslední vyjádření v emailu bylo nad moje chápání,napsat cituji vaše slova-Adrian se jevil z těch třech gólmanů jako nejlepší,ale jeho konkurenti ještě nevynechali trénink.........co dodat-vaši gólmani si můžou oddychnout,konkurence již nehrozí,to jsem si myslel,že fotbal je týmová hra.....o nějakém stmelení ve vašem týmu nemůže být ani řeč,tak se nedivím,že Adrian coby nováček kemp odmítl,když se cítil jako vetřelec ve vašem fotbalovém týmu,nepsal bych vám na tyto stránky,ale nepředpokládal jsem,že si děláte pranýř na svých stránkách,pro mne je to z vaší strany čistá arogance,na druhou stranu,jako trenér-klobouk dolů před vámi........PR


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »