Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prohra v Bolce 9:8

(Tomáš Navrátil, 25. 10. 2015 20:26)

V Ml.Boleslavi jsme prohráli 9:8, v první půli jsme na hřišti "B" zaváhali, ve druhé půli byl náš výkon na obou hřištích famózní. I přes smolnou prohru se cítíme jako herní vítězové. Podrobnosti v pondělí ráno

příchod na dnešní trénink

(Tomáš Navrátil, 21. 10. 2015 12:50)

Pánové, až přijdete dnes na trénink, počkejte před tribunou na tom asfaltovém prostranství, nechoďte ani do kabiny, ani na umělku si kopat. Ať nejsou zbytečné problémy, neboť oficielně máme dle rozpisu MFK trénink od 17.00, ale pouze hodinu, takže my abychom ho udělalili klasicky hoďku a půl, tak ho posouváme na půl pátou a od půl páté do pěti, pakliže bude umělka obsazená, tak si vlezeme na rozcvičení někde do kouta. Takže v 16.20 se budu těšit ! Ale upozorňuji, pouze na ty, co chtějí trénovat !!

Omluva Nela Sováková

(Michaela Šikalová, 19. 10. 2015 11:48)

Včera se na zápase Nela tvrdě hlavou potkala s kopačkou protihráčky. Vypadá to na slabý otřes. Takže dnes omlouvám. Michala

omluva

(Zenglerova Renata, 19. 10. 2015 7:37)

Omlouvám dnes Radima z tréniknu,bolí ho žaludek,do školy nešel,tak ho na trénink nepustím,děkuji.

Video z utkání

(Daniel Franc, 18. 10. 2015 9:53)

První poločas utkání Chrudim - Trutnov
http://uloz.to/xm9i3Zra/sdv-0719-mp4

Druhý poločas utkání Chrudim - Trutnov
http://uloz.to/xKBvsKQp/sdv-0720-mp4

Dnešní trénink normálně je !!!!

(Tomáš Navrátil, 14. 10. 2015 15:29)

Dnešní trénink se koná, jen přizpůsobte oblečení (zejména si vezměte šusťákovky) stávajícímu počasí. Jelikož dva měsíce pořádně nepršelo, tak si ten déšť musíme pořádně užít, přeci nejsme z cukru. Omluven je akorát Radim a Matěj, bude nás 19, to je krásný počet. Sraz v 15.20, je zbytečné chodit dříve.

Re: Dnešní trénink normálně je !!!!

(Tomáš Navrátil, 14. 10. 2015 15:30)

Samozřejmě sraz v 16.20 !!

omluva

(Zengler Radim, 14. 10. 2015 14:50)

Dobrý den ahoj, chtěl bych omluvit Radima z dnešního tréninku, už od včera co se vrátil ze zápasu mu je špatně, děkuji Zengler

Krajské výběry

(Tomáš Navrátil, 13. 10. 2015 19:15)

MKS kategorie U13, Hradec Králové, hřiště Slávia, 13.10.2015 od 11.00
Královéhradecký KFS-Moravskoslezský KFS 3 : 10 ( 1 : 6 )
branky: Schober 2, Benák
rozhodčí: Trejbal, Doubrava
sestavy:
modří: Hampl, Hypšman, Zelenka, Beneš, Včelák, O.Lukáš, Šalda, Schober, Němec, Kaňka, Zmítko
oranžoví: Strnad, Borovski, Zengler, Houdek, Doucek, Benák, R.Lukáš, Gunár, Bekera, Dostál
trenéři: Rahimič, Frýda, Navrátil, Novotný
Třetí kolo mezikrajské soutěže bylo sehráno na perfektně připraveném přírodním trávníku sportovního komplexu FC Slávia Hradec Králové. Náš výběr narazil na zatím jednoznačně nejkvalitnějšího soupeře. Na hřišti "A" se v prvním poločase představil "oranžový" tým a nevedl si vůbec špatně. Celý poločas byl zcela vyrovnaný, nám se bohužel podařilo proměnit pouze jedinou z několika vypracovaných šancí, zatímco soupeř se prosadil dvakrát a zvítězil 1:2. I on však několik vyložených šancí ještě neproměnil. Na hřišti "B", kde se v prvním poločase představili naši hráči v oranžových dresech, měl od úvodních minut navrch soupeř, který byl pohyblivější, rychlejší, důraznější a fotbalovější a zaslouženě zvítězil 0:4. Poločas tedy skončil součtově 1:6 pro hosty. V poločasové přestávce se naše týmy protočily, na hřišti "A" hrál modrý tým opět zcela vyrovnaný fotbal, který jsme ale tentokrát výsledkově zvládli, když se nám podařilo vstřelit dvě branky a soupeři pouze jediná. Z brejků jsme se ještě dostali do řady dalších velmi solidních příležitostí, ale většinou jsme v nich koncovku nezvládli, což byla velká škoda. Zejména Vašek Schober by mohl vypravovat. Soupeř měl rovněž šance, ale podržel nás golman Hampl. Na hřišti "B" opět dominoval, tentokrát proti našemu oranžovému mužstvu, hostující tým, naši hráči již ale byli schopni dostat se i do několika šancí, ty ale bohužel neproměnili, neboť většinou narazili na výtečného golmana.
Celková prohra 3:10 je odpovídající průběhu utkání, neboť soupeř, opírající se zejména o výtečné individuality Baníku Ostrava, byl skutečně výborný. Naše hráče je ovšem nutno rovněž pochválit, neboť soupeři se postavili velmi statečně.
Trutnovští kluci zahráli svůj standart, více jim toho velmi kvalitní soupeř jednoduše řečeno nedovolil. Pohybová a fotbalová kvalita některých jedinců byla skutečně úplně někde jinde.
V následném zápase kategorie U14 prohrál Hradecký výběr se stejným soupeřem 0:6. 50. minut odehrál Víťa Horčička, 35. minut Ondra Vítek a Martin Sapár, 20. minut pak debutující Honza Macela. Utkání tentokrát příliš nevyšlo Víťovi Horčičkovi, naopak velmi dobře zahrál Ondra Vítek. Martin Sapár to měl spíše jako atletický trénink, neboť za celý poločas se potkal s míčem asi dvakrát (a vícekrát ani díky neskutečné kvalitě soupeře nemohl), Honza Macela se uvedl třemi velmi dobrými rozehrávkami, proti důraznému, rychlému a dynamickému soupeři ale nestíhal pohybově. Jestliže soupeř v kategorii U13 byl velmi dobrý, tak tohle byl soupeř ještě o level výše. Pro kluky, rodiče i přihlížející trenéry otevření očí, kde je dnes republiková špička ...

omluvenka

(Tomas Herman, 13. 10. 2015 18:02)

Omlouvám Toma z tréninku. Jedeme do Prahy k doktoroj.
Děkuji Hermanová

upozornění na teplé tréninkové oblečení !

(Tomáš Navrátil, 12. 10. 2015 5:56)

Babí léto je nenávratně pryč, tento týden hlásí velmi chladné počasí, prosím rodiče, aby děti vybavili tréninkovým oblečením odpovídajícím současným klimatickým podmínkám. To znamená termoprádlo, tepláky, mikinu, šusťákovku. Bez těchto doplňků nebude hráči trénink umožněn !!
Děkuji za pochopení.

víkendové výsledky ŽL U13:

(Tomáš Navrátil, 11. 10. 2015 12:56)

Čáslav-Jablonec 6:5
Liberec-Viktorka Žižkov 10:6
Pardubice-Ml.Boleslav 10:7
N.Bydžov-Chrudim 5:4
Kolín-Hradec Kr. neděle od 13.00
Trutnov-Náchod-odloženo

Re: víkendové výsledky ŽL U13:

(Tomáš Navrátil, 12. 10. 2015 5:28)

Kolín-Hradec Králové 3:28

zrušené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 10. 10. 2015 22:07)

Neděli budeme mít bohužel fotbalově volnou, něboť FK Náchod se k utkání v HSM nedostaví. A to jak v kategorii naší, tak ani v kategorii U12. Volal mi to v sobotní podvečer sekretář pan Matěna. Nedá se nic dělat, sejdeme se tedy až v pondělí na tréninku. jen připomínám, že již v 16.30 !!

trénink

(Marek Bednář , 9. 10. 2015 14:45)

Omlouvám se z dnešního tréninku

Re: trénink

(Tomáš Navrátil, 9. 10. 2015 21:36)

Marku, je od Tebe velmi zodpovědné, že se včas omluvíš z tréninku, když víš, že na něho nedorazíš. Ale jelikož se jedná o pátečníé trénink, my bychom potřebovali vědět, jaký je důvod, jestli s Tebou můžeme počítat na víkendové mistrovské utkání. Z Tvé omluvy bohužel nepoznáme, jestli jsi nemocen a nebo se Ti třeba jen nechtělo, protože jsi byl unaven po školních aktivitách. Tak to pro příště, a jen prosím napiš, jestli jsi na neděli OK. Díky, TN

krajské výněry

(Tomáš Navrátil, 7. 10. 2015 6:10)

A ještě doplním zajímavou informaci. Utkání řídili dva rozhodčí hlavní (tak, jako v lize), a jeden rozhodčí pomezní. Ten běhal na půlící čáře mezi oběma hřišti, sledoval obě utkání a jeho úkolem bylo hlavně posuzovat ofsajdové situace. Určitou raritou byl věk rozhočích, tomu nejstaršímu bylo úctyhodných 77 let (!!). Ale pískal velmi dobře a jeho gesta byla zcela jasná a nezpochybnitelná. Například každé autové vhazování avizoval velmi zřetelně píšťalkou.

krajské výběry

(Tomáš Navrátil, 6. 10. 2015 21:18)

mezikrajská soutěž U13, úterý, 6. 10. 2015, hřiště Slatinice, 11.00
Olomoucký KFS-Královahradecký KFS 11:11(4:10)
branky: Schober 3, R.Lukáš 3, Doucek 2, Hypšman, Dostál, Sapár
sestava"A": Tadeáš Hampl, Ondřej Lukáš, Václav Schober, Daniel Zelenka, Jan Zmítko, Matyáš Včelák, Petr Beneš, David Kaňka, Vojtěch Drobný, Aleš němec, Jaroslav Šalda
sestava"B": Jiří Strnad, Daniel Hypšman, Sebastian Bekera, Radek Lukáš, Radim Zengler, Denis Doucek, Ladislav Gunár, Matyáš Benák, Štěpán Dostál, Martin Sapár, Kevin Houdek
Trenéři: Mirza Rahimič, Jaroslav Novotný, Tomáš Navrátil, Milan Frýda
V prvním poločase se hrál na obou hřištích vyrovnaný fotbal. Mužstvo "A" narazilo na silnější sedmičku domácího výběru, proti které hráčům chyběl pohyb bez míče a po zisku míče poté fotbalová kvalita. Výraznou oporou byl brankář Tadeáš Hampl. Mužstvo "B" bylo v prvním poločase vysoce efektivní, podařilo se mu po rychlých brejcích vstřelit osm nádherných branek, zatímco v defenzivní činnosti mělo několikrát štěstí, nebo ho skvělými zákroky podržel golman Jiří Strnad.
Druhý poločas se výrazně více vydařil domácímu výběru, který se o poločasové přestávce protočil. Mužstvo "A" bylo téměř po celý poločas pod tlakem a jen ztěží odolávalo útočným akcím domácího výběru, opět se vyznamenal golman Hampl. Našim hráčům chyběl pohyb, důraz a kvalita v souboji 1:1, stále více se projevoval výkonnostní rozdíl mezi našimi hráči. Soupeř nám dal šest branek a ještě řadu šancí neproměnil, vyrovnávací gól na 11:11 jsme však obdrželi pět sekund před koncem utkání. Mužstvu "B" již se ve druhé, rovněž vyrovnané, půli tolik nedařilo a odešlo poraženo 1:0, nutno ovšem podotknout, že domácí borci hráli velmi dobře a měli ve svém středu několik rozdílových individualit.
Co se týče hodnocení"našich"kluků, tak rozhodně nezklamali. V brance suverenní byl Táda Hampl a má na svědomí to, že jsme neprohráli. Ve středu obrany hrál velmi dobře Radim Zengler, tak jak ho známe, důrazně a s následným dobrým vyvezením míče, trošičku měl problém s taktickým bráněním rychlostně a technicky vyspělých hráčů. Ale na jeho obhajobu, tohle je prostě úplně jiná sorta útočníků ... Velmi dobře zahrál Radek Lukáš, jeho ofenzivní výpady, vítězné souboje 1:1 a tři vstřelené branky jsou toho důkazem. Svému standartu se hodně přiblížil Kevin Houdek, důrazný, vítězný v osobních soubojích, takový klasický "trhač". Až přidá ještě následnou kvalitu po zisku míče, bude to supertřída. Martin Sapár zahrál rovněž dobře, ale možná se na něm podepsal přechod z velkého hřiště. Kluci zaslouží pochvalu za reprezentaci našeho klubu. Každopádně kluci se mnou budou jistě souhlasit, že narazili na skutečně velmi vyspělého soupeře. Jeho fotbalové kvality byly na velmi vysoké úrovni.

omluvenka

(Tomáš Herman, 5. 10. 2015 17:40)

omlouvám Toma z dnešního tréninku.
Díky Hanka

Omluvenka na 05/10/2015

(Michala Šikalová, 4. 10. 2015 19:43)

Omlouvám holky z pondělního tréninku. Nela je nachlazená a Anet má hnutá záda. Michala


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »