Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

foto

(Demuthová Ilona , 28. 8. 2015 8:06)

Tak se mi podařilo dostat všechny fotky na Google +

foto

(Demuthová Ilona , 28. 8. 2015 7:21)

Kdo by chtěl vidět, nějaké fotky ze soustředění z Dolní Kalné, mrkněte na fc na můj profil. Bohužel mi to nejde z telefonu dostat nikam na web.

foto Jablonec

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 21:24)

několik pěkných fotek z utkání s Jabloncem na adrese: dkfotbal.rajce.idnes.cz

Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 20:49)

Tak letošní letní soustředění máme za sebou, a musím konstatovat, že úspěšně. Na závěr jsme sehráli přípravné utkání s Vrchlabím, Dolními Chabry a s Jičínem. Pak se hráči sbalili, předali chatky a odjeli domů. Chtěl bych poděkovat všem, kdo se na zdárném průběhu soustředění podíleli. Mojí manželce Vlaďce a paní Iloně Demuthové, které zajišťovaly pro hráče veškeré jídlo a při zápasech obsluhovaly v kiosku. Dále oběma trenérům, Danovi Francovi a Liboru Valešovi, kteří se o kluky starali hlavně na hřišti. No a samozřejmě děkuji i klukům za bezproblémové chování, i když na závěr malinká kaňka v podobě zubní pastou pomazané kliky u trenérské chatky.... Byť to bereme jako srandu a klukovinu, mrzí nás, že se kluci nebyli schopni přiznat. Vás rodiče poprosím, nechte teď kluky dva dny odpočívat, opravdu toho absolvovali poměrně dost a odpočinek potřebují. V neděli hrajeme první mistrovské utkání v Hradci a to bude zkouška ohněm. Ale kluci nás přesvědčili, že fotbal nejenom že umí, ale když chtějí, tak dovedou zabrat. Tak věřmě, že zejména to druhé uplatní i v nedělním předpoledni v Hradci na Háječku. Ještě si dovolím vyzdvihnout přínos obou slečen Sovákových pro náš tým. Tak slušné, pokorné, přátelské, kamarádské a společenské dívky se vidí málokdy. Myslím si, že výkony a nasazení kluků rostou právě i díky přístupu obou holek. Na tom jsme se shodli my dospělí zcela jednoznačně. Tak a ještě dnešní výsledky utkání: MFK"A"-Dolní Chabry 5:1 (branky Kuba Kulda 2, Dan Navrátil 2, Honza Valeš), MFK"B"-FC Vrchlabí 15:0 (branky Štěpán Čechovič 5, Kevin Houdek 3, Nela Sováková 2, Lukáš Kalenský 2, Mára Bednář, Radek Lukáš, Martin Klejna), MFK"B"-SK Jičín 2:2 (obě branky dal Štěpán Čechovič), MFK"A"-SK Jičín 5:2 (branky Kuba Kulda 2, Honzik Valeš, David Gnol, Dan Navrátil). Všechna utkání byla sehrána na 1x30 minut. Sestavy: MFK"A"-Georgis K., Aneta S., Radim Z., Jakub D., Honzik V., Dan N., Míra S., Kuba K., David G. MFK"B"-Kosťa K., Kevin H., Tomáš H., Radek L., Lukáš K., Mára B., Štěpán Č., Nela S., Martin K. Vilda Š. na utkání již nebyl, neboť z rodinných důvodů odjel již po obědě.

Re: Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 20:50)

Samozřejmě zkončilo ....

Re: Re: Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 21:11)

Skončilo ........... Už na nějaký pravopis nemám sílu.

soustředění - den čtvrtý

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 13:03)

Tak dnes jsme se probudili opět do chladného rána, teploměr ukazoval slabých sedm stupňů. Někomu byla v noci i malinko zima, ale následný program je dostatečně opět zahřál. Klukům se ale vůbec nechtělo vstávat, na snídali se trosili s hlavami dolů jeden po druhém. Od půl desáté byl trénink, který začal poměrně netradičně, trenér Dan připravil na pískovém hřišti několik rychlostních, balančních, silových a koordinačních cvičení a byl to docela záhul. Golmani tam zůstali ještě o chvilku déle a trénovali techniku pádů. Poté jsme se přesunuli na travnaté hřiště, kde trénink pokračoval cvičeními s míčem. Po tréninku jsme se šli všichni vykoupat a dali si i zápas ve vodním pólu. Pak následoval velmi chutný oběd, krkonošská česnečka a kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po obědě mají hráči hodinku volno, půlka jich odpočívá v chatkách, půlka mastí v kiosku POKR. V jednu jdeme na nohejbalový turnájek a na plážový volejbal. Ve tři máme sváču a pak se budeme připravovat na odpolední zápas, možná miniturnaj, neboť kromě sjednanýých Vrchlabí a Jičína přijede ještě pražský tým FK Dolní Chabry. Proto již začínáme v 16.30, přijeďte své ratolesti povzbudit, občerstvení pro Vás je zajištěno, tak doražte v co nejhojnějším počtu. Paní Demuthová nikoho domů vzít nemůže, neboť má auto zcela plné. Zážitků .... Také ještě musíme zvolit nového kapitána, neboť Radim po jednom dni ve funkci končí, neboť při úpolovém boji na pískovém hřišti nahlas řekl, že mě by nepřevrátil ani jeřáb.... Tak se na Vás budeme všichni těšit. Zdravíme Vás od odpolední kávičky. Ale ani ji nedopijem, musíme jít na kurty ....

soustředění - třetí den je u konce

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 23:12)

Tak vážení, dnešní den stál opravdu za to. Prostě paráda, nejen pro hráče, ale i pro nás trenéry. Po dobrém obědě jsme rozehráli turnaj v plážovém fotbale a v nohejbale dvojic, ale nedohráli jsme ho, neboť to byla neskutečná porce zápasů. Ale mělo to úroveň, nasazení, krásné branky, pěkné fotbalové a i nohejbalové akce. Ve tři jsme to museli přerušit, neboť jsem dostal info, že v půl čtvrté přijedou kluci z Bolky. Takže jsme to zabalili, šli se nasvačit a turnaj dohrajeme zítra po obědě, místo hledání pokladu. V 15.35 zaparkovala v areálu super nová AUDINA a z ní vystoupil Honza Chramosta a jeho kolega z týmu Lukáš Vraštil, nikoli tedy původně avizovaný Tomáš Fabián, který musel někam odjet. Kluci se šli do kabin převléknout, dali si něco malého k občerstvení a poté a námi absolvovali hodinu a dvacet minut trvající trénink. Byla to paráda, naši hráči najednou "jezdili" jak motorové myši, kdo by nechtěl udělat kličku ligovému hráči. Naprosto skvělé chování, fotbalový přístup, prostě paráda, paráda, paráda. Na závěr několik společných fotografií a přímo na trávníku zodpovězení několika otázek. Ptali se kluci, holky i trenéři. Nádherná atmosféra, kluci je doslova hltali. Po tréninku se ještě šel Lukáš Vraštil s našimi hráči vykoupat do koupaliště. Poté ještě proběhla v kiosku s oběma boleslavskými hráči beseda, všichni naši dostali podepsanou kartičku. Opravdu super, všichni jsme byli doslova unešení. Fotky a videa samozřejmě v nejbližší době zveřejníme. Po večeři jsme šli všichni do areálu, kde se nachází tělocvična, posilovna a vířivka. Opět jsme se rozdělili na tři party, kdo se nevířil, tak hrál pinec, fotbálek nebo posiloval a pak se to točilo. V půl deváté jsme přišli zpět do kempu, hráči si dali druhou večeři a ještě jsme měli malé posezení. Pro novou sezonu se volil kapitán mužstva. Tím se s osmi hlasy, tedy jednoznačně, stal Radim Zengler. Jeho prvním zástupcem bude Štěpán Čechovič, druhým Mára Bednář. V deset kluci zalehli a už spinkají jako nemluvňata. Za celý den toho musí mít dost, říkali jsme si, že jsou snad na baterky, od rána do pozdního večera v pohybu. Zítra nás čeká poslední den soustředění. Máme toho naplánováno strašně moc, snad vše stihneme. Všichni jsou v pohodě a moc Vás pozdravují. Pokud mám v textu nějaké chyby, tak se omlouvám, už nemám sílu to po sobě číst. Další info opět zítra. Za všechny Vám přeji dobrou noc.

poděkování

(Radek Lukáš, 26. 8. 2015 16:00)

Dobry den také bych chtěla poděkovat za pěkné podrobné komentáře k soustředění a vám trenérum za pevne nervy a dohled

soustředění

(Petr Vlček , 26. 8. 2015 15:36)

Po včerejší návštěvě si myslím že klukům se na soustředění opravdu líbí a mimo trénování si užijí i hodně legrace. .. :-) Také děkuji za výstižné komentáře. ... :-)

poděkování

(Klejna Martin, 26. 8. 2015 14:23)

I my se musime přidat k poděkování (komentář je bezva ) a přání ať se tam daří,. Jinak na nový přírustek do naší zahrady už se těšíme. :-))

poděkování

(Dita Gnolová, 26. 8. 2015 13:28)

Dobrý den páni trenéři, chtěla bych Vám tímto poděkovat za každodenní informace, které nám rodičům píšete :-) Přeji Vám pevné nervy a ať se celé soustředění vydaří.

soustředění - třetí den je v plném proudu

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 12:35)

Tak využívám malou chvilku po středečním obědě, kdy máme půl hodinku volna. Máme za sebou dopolední trénink, který byl zaměřen na přihrávku a zpracování míče. První část jsme absolvovali na tréninkovém hřišti, druhou pak na hřišti hlavním, neboť jsme jednotlivá cvičení zakončovali střelbou na branku. Malinko mi zatrnulo, když jsem se dozvěděl o Márově pitném režimu. Jelikož voda na kropení hřiště se mu zdála čistá a voňavá, tak se z kropícího vozíku vydatně napil. Až když jsem mu řekl, že je to voda z potoka a v sousední Bukovině do ní vypouští septiky, tak vodu zase poctivě vrátil někde do roští. Ale oběd mu chutnal, tak snad bude vše OK. Po tréninku jsme se opět otužili v bazénu, voda měla teplotu 19 stupňů. K obědu byla výborná špenátová polévka a rizoto. Vzhledem k reakcím na polévku jsem měl obavy, kolik hráčů ji nejí, ale snědli ji všichni, do jednoho ! U něketerých hráčů nasatl problém s rizotem, ale nakonec se všichni zkáznili a snědli ho. Tak třeba Lukáš už bude doma vypravovat, jak se na soustředění naučil jíst zeleninu a hrášek. Dejv, Honzik a Míra toho více napochodovali než najedli, neboť jsem je několikrát vracel ke stolu, s tím, že vyškrabaný talíř vypadá jinak. Teď kluci odpočívají, Kevin se Štěpánem mají službu na kropení hřiště, abychom ho měli na odpolední trénink pěkně měkoučké. Těšíme se na turnaj v plážáku a v nohejbálku, který vypukne o půl druhé. Pak svačinka a ve čtyři přijedou borci z Bolky, Honza Chramosta a Tomáš Fabián. Manažer, se kterým jsem jejich účast vyjednával, jim doporučil si vzít i chrániče, neboť když viděl důraznou hru třeba Anetky tak má strach, aby byli do ligy v pořádku.
Tak za chvíli začínáme turnájek, jdeme to vše připravit.

soustředění - třetí den začíná

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 6:59)

Dnes nás čeká velmi pestrý den. Po snídani máme od 9.30 trénink, oběd bude dneska malinko dříve, neboť již od 13.30 nás čeká turnaj v plážovém fotbale a nohejbale dvojic. Trenér Dan kluky a holky rozdělil do dvojic a ty si to mezi sebou rozdají každý s každým. Na novém pískovém kurtu sundáme síť a dodeseme tam hliníkové branky 5x2 metrů, vedle na asfaltovém kurtu vyznačíme zmenšený nohejbalový kurt a jdeme na to. Kolem půl čtvrté mezi nás přijede Honza Chramosta z Mladé Boleslavi a bude se podílet na našem podvečerním tréninku. Po večeři nás čeká vířivka, opět se rozdělíme na tři party a půjdeme se zregenerovat. Věřím, že večer kluci zalehnou a nebude po nich ani vidu, ani slechu.
Jaké bude skutečnost, tak to bude v dalším reportu.
Tak já teď dopiju kávičku a půjdu kluky vzbudit, ještě si ale skočím pro kolíček na nos, neboť některé výpary po otevření chatky, to je fakt síla.
Dobré ráno Vám všem přejí trenéři.

soustředění - druhý den máme za sebou

(Tomáš Navrátil, 25. 8. 2015 23:07)

Tak odpolední trénink jsme zakončili regenerací v místním koupališti, ihned po vyklusání hráči vlezli do bazénu až po trenýrky a cca pět minut strávili ve vodě teplé 18 stupňů. Následovala večeře, zapečené brambory. Pak se hráči rozdělili na dvě skupinky, ta první šla hrát plážový volejbal, ta druhá si na hřišti kopala na bránu. Od osmi došlo na plánované opékání buřtů, myslím, že kluci si to užili. Večerku jsme tentokrát kapánek protáhli. Všichni hráči jsou OK a moc Vás pozdravují.

Další report

(Navrátil Tomáš , 25. 8. 2015 15:26)

Další dílčí report ze soustředění. Po dopoledním tréninku, který byl zvlášť pro hráče do pole a zvlášť pro gólmany a během něho nás osvěžil letní deštík, jsme měli k obědu výbornou rajskou omáčku s hovězím masem a těstovinami. Na oběd přišli hráči náležitý vysprchování, neboť kromě klasické sprchy absolvovali i skotské střiky, když byli nejprve "osvěženi "12 stupňů "teplou " vodou z hadice a poté se teprve osprchovali ve vodě teplé 38 stupňů. Všem se to moc líbilo, což jsme poznali podle neskutečného řevu a různě zkroucených obličejů. Taky jsme se dozvěděli,že mezi sebou máme oslavence, takže s Liborem si dáváme jedno na účet pyšného tatínka Radima. Po obědě hráči shlédli film "Vzepřít se obrům ",který by je měl motivovat do další mentální práce ve fotbale. Po svačině (obložené housky, jogurt Activia a čaj )bude od 16 hod následovat trénink, který bude zaměřen na souboj jeden na jednoho s následným zakončením. Ještě bych zapomněl, v rámci poledního klidu byli někteří kluci v lese pro klacky na opékání buřtů, které nás čeká večer. Ani ve snu by mě nenapadlo, že pod vedením Martina Klejny přinesou vzrostlý jeřáb i s kořeny. ....Jinak počasí nám velmi přeje, občas vykoukne sluníčko a je nějakých 22 stupňů.

Soustředění - 1. noc

(Tomáš Navrátil, 25. 8. 2015 9:04)

Musím s potěšením konstatovat, že i první noc proběhla v klidu. Kluci a holky byli po desáté v pelechu a i když se tam minimálně do jedenácti ozývalo chechtání a žvanění, tak to bylo celkem v klidu. Postupně ale usnuli úplně všichni, a ráno když jsem je šel po půl osmé budit, tak jsem si myslel, že půlka mačaftu je mrtvá. Ranní hygiena proběhla v pohodě, jen mě překvapilo, že někteří kluci, zejména z paneláků, jsou z domova zvyklí skákat ven oknem. To jsme si ale vyříkali a vše je OK. Po vydatné snídani mají teď hráči chvilku volna a trenér Dan jim již na hlavním hřišti připravuje trénink. Ten začíná v půl desáté, golmani budou mít zvlášť speciální brankařský trénink. Počasí je přímo ideální pro fotbal, 18 stupňů, tedy teplo, zataženo a z nebe spadne občas nějaká kapička. Pokud se ještě vrátím několika větami ke včerejšímu utkání s Jabloncem, tak prohra 8:2 byla zcela zasloužená, dvě třetiny utkání byl Jablonec pohyblivějším, rychlejším a fotbalovějším mužstvem. Naše góly dala Nela (na 1:0 pro nás) a Kosťa (snižoval na konečných 8:2). Naše hra byla pomalá, těžkopádná a hlavně bez účelného pohybu, zkrátka dvě třetiny mužstva to pojalo takovým Zátopkovským stylem. Úplně se vytratila výbušnost, zarputilost, touha soupeře přehrát a zvítězit. Takže máme na čem pracovat.
Další info večer.

Soustředění - 1.den

(Tomáš Navrátil, 24. 8. 2015 22:22)

Tak první den máme za sebou. Po ranním příjezdu, kdy jsme se ubytovali, jsme absolvovali dopolední tréninkovou jednotku, po které následoval velmi chutný oběd. Georgios a Kubové D. a K. vám doma rádi poreferují. Po poledním klidu hráči absolvovali mentální trénink a vypadlo to, že zabral. Bohužel následné utkání s Jabloncem nám ukázalo, že tomu tak nebylo. Prohráli jsme jednoznačně 8:2, když jsme byli rovnocenným soupeřem pouze v první třetině. I přes tento výsledek dostali hráči kvalitní večeři a odebrali se do vířivky, kde se dokonale zregenerovali. Následovala druhá večeře a nyní jsou již všichni v pelechu. Věřím, že po náročném dni budou spát jako dudci. Konečně na sebe máme čas i my trenéři. Největším negativem dnešního dne bylo několik píchanců od vos, kterých tady je nespočet. Jinak vás všichni pozdravují a vzkazují, že takhle dobře se již dlouho neměli. Další info opět zítra večer. Dobrou noc, trenéři.

fotky s Náchodem

(Renáta Kuldová, 23. 8. 2015 19:29)

http://kuldice.rajce.idnes.cz/MFK_Trutnov_U13_vs_FK_Nachod/

Pár fotek z přáteláků

(David, 23. 8. 2015 17:39)

http://sikalovci.rajce.idnes.cz/Pratelske_utkani_Trutnov_-_Nachod


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69

následující »