Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přijímačky

(David Šikal, 11. 4. 2018 13:50)

Kluci a Deny, ať se vám všem, kteří jdete k přijímacím zkouškám zitra daří , budu vám držet palečky!!

Omluva Denisy Neradové

(Vítězslav Nerad, 11. 4. 2018 12:12)

Omlouvám z dnešního tréninku Denisu z důvodu zítřejších přijímaček. Děkuji. V.Nerad

Aneta - omluva

(Michala, 11. 4. 2018 9:24)

Omlouvám Anetu z tréninků po zbytek týdne.
Má problém se svalem. Michala

omluva

(Štěpán, 11. 4. 2018 7:49)

Omlouvám se z dnešního tréninku , z důvodu zítřejších přijímaček , děkuji Štěpán

Omluvenka

(Ondra, 9. 4. 2018 16:03)

Omlouvám se z dnesniho a středeční tréninku mám natazeny sval .díky za pochopeni

diváků: 30
sestava: Hnízdil-Gnol, A.Sováková, M.Stránský, Strasser 59.Jedlička)-Klejna, Navrátil, Čechovič, Borovski-Kulda, K.Kondos
Utkání ve Vlašimi, které se hrálo na parádním přírodním pažitu, jsme zvládli velmi dobře. V prvním poločase jsme branku i přes čtyři velmi dobré šance nevstřelili, ale hru jsme měli plně pod kontrolou a soupeře k ničemu nepustili. Několik našich akcí s následným centrem z křídelního prostoru mělo velmi dobré parametry. Hráčům jsem v kabině řekl, že pokud chtějí zápas vyhrát, musí zvýšit důraz, zlepšit první dotek a minimalizovat odevzdávání míčů soupeři. Po pěti minutách hry ve druhém poločase jsme utkání rozhodli. Nejprve parádní akci po ose Strasser-K.Kondos-Kulda zakončil posledně jmenovaný střelou do prázdné brány, poté jsme ubránili první vážnější závar domácích, odkopnutého míče se zmocnil Kosťa Kondos a samostatný únik z poloviny hřiště bezpečně proměnil. Soupeř poté hru v poli vyrovnal, ale naše stoperská dvojice Anetka Sováková-Míra Stránský mu žádnou šanci neumožnila. A co prošlo, to posbáral velmi jistý golman Matěj Hnízdil. V závěru se nám podařilo přidat třetí branku, když svůj tah na branku zúročil vemi dobře Štěpán Čechovič. V poslední minutě jsme však lajdácky zaváhali a domácím se podařilo snížit. Kluky chválím, ale zároveň nabádám, ke vší úctě k soupeři pro nás toto utkání nebylo měřítkem naší výkonnosti. Objektivní výsledek utkání by byl 0:5.

Nominace do Vlašimi

(Tomáš Navrátil, 6. 4. 2018 22:38)

Hnízdil, Stránský, Kulda, A.Sováková, Gnol, Strasser, Borovski, Navrátil, Klejna, Čechovič, Kalenský, K.Kondos
Odjezd již v 6.15 (!!)z HSM.
Jede se směr na Jičín
nástupy:
HSM 6.15 - Kosťa, Martin, Ondra, Kuba
Nádraží 6.20 - David
Pilníkov 6.30 - Pavel
Dolní Kalná 6.45 - Míra, Dan, Lukáš, štěpán(pokud nepojede solo)
Hrajeme v červených dresech !
Návrat do Trutnova v cca 16 hodin

Re: Nominace do Vlašimi

(Tomáš Navrátil, 7. 4. 2018 10:53)

Ve Vlašimi se bude hrát na přírodní trávě !

Pondělní trénink nebude - UMT je uzavřená (svátek) !

(Tomáš Navrátil, 2. 4. 2018 10:26)

PO 2.4. - trénink není !!
ST 4.4. - TJ na UMT v Trutnově 16.30-18.00, sraz v 16.15
PA 6.4. - TJ na UMT v Trutnově 16.30-18.00, sraz v 16.15
NE 8.4. - mistrovské utkání ve Vlašimi, odjezd z HSM v 6.15 (nezaspat !!), návrat do Trutnova v cca 16.30