Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

hráno na výtečném pažitu ve Vysokém nad Jizerou, 2x40 minut
sestava: Šimůnek-Gnol, Strasser, Kulda, Kalenský-Stránský (5.Jedlička), Navrátil, Bednář, Neradová-G.Kondos, Čechovič
Za dnešní výkon musím kluky a Denisku pochválit. Nebyli horším týmem a navíc to neskutečně odmakali, a to i na horách, kde se hrálo, bylo ke třiceti stupňům. Navíc Viktorka měla osm hráčů na vystřídání, my po zranění Míry Stránského již v páté minutě ani jednoho. Aby nás bylo vůbec jedenáct, vypůjčili jsme si z U14 Davida Jedličku a ten se odměnil skvělým výkonem, a to již měl v nohách dopolední zápas za U14 proti Neratovicím. Soupeř se ujal vedení z vymyšlené penalty, v zápětí přidal z brejku druhou branku. Nám se šance proměnit nepodařilo, škoda, že se neujala některá ze standartek, které jsme zahrávali velmi dobře. Ve 25. minutě obral agilní Georgios golmana a potrestal ho střelou do prázdné - 2:1. V první půli jsme byli naprosto rovnoceným soupeřem, možná i malinko aktivnější a větším počtem šancí. Ve druhé půli jsme neodpadli, ale čím dál více se začala projevovat fyzická převaha Viktorky, která neustále mohla točit odpočaté hráče. V poslední čtvrtině jsme obdrželi ještě dvě branky a v závěru z penalty snížili, když se po faulu na Štěpána trefil nechytatelně opět Georgios. Z naší strany velmi dobré utkání proti velmi kvalitnímu soupeři. Kluci a Denčo velká pochvala, navíc Davidu jedličkovi poděkování za ochotu nám pomoci !!
Jelikož Vás utkání stálo hodně sil, trénink bude až klasicky v pátek od 16.30.

Středeční zápas

(David Šikal, 2. 8. 2017 20:32)

Ahoj všem, dnes to prý byl odmakaný zápas. Tak jen tak dál kluci a Déňo!!!

zrušení úterního tréninku + nominace na středeční zápas

(Tomáš Navrátil, 31. 7. 2017 19:14)

Z důvodu velmi teplého počasí rušíme úterní trénink, ve středu se po zápase dohodneme, jestli ho nahradíme čtvrtečním tréninkem a nebo ho zrušíme bez náhrady a sejdeme se až v pátek.
Nominace na středeční utkání s Viktorkou Žižkov ve Vysokém nad Jizerou:
Šimůnek, Stránský, Gnol, Kulda, Kalenský, Navrátil, Bednář, Čechovič, G.Kondos, K.Kondos, Neradová, Strasser
odjezd v 15.15 mikrobusem z HSM (Kulda, G.Kondos, K.Kondos), v 15.20 od nádraží (Gnol, Bednář), v 15.30 z Pilníkova (Strasser) a v 15.45 z Dolní Kalné (Neradová, Čechovič, Navrátil, Stránský, Kalenský, Šimůnek)
Kuba Kulda zajistí v HSM naložení bílo-modrých dresů a 3 míčů (domluveno se správcem ORZIM-odemkne kabinu)

Omluva

(Kosťa, 31. 7. 2017 11:48)

Omlouvám se z dnešního, úterního a středečního tréninku jsme na 3 dny pryč. Kosťa

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 31. 7. 2017 13:36)

Kosťo to je docela problém, tréninky jsou v pohodě, ale ve středu hrajeme s Viktorkou Žižkov a počítám s Tebou, neboť nás je tak akorát. Takže pondělí a úterý Tě bez problémů omluvím, ale ve středu jeď s námi. Jede se v 15.15 z HSM. Věřím, že to pochopíš a nenecháš nás v tom.

omluva

(p.strasser, 30. 7. 2017 11:08)

Ahoj omlouvám Pavla z pondělního tréninku jde na zátěžák.
díky P.S

Program soustředění

(Tomáš Navrátil, 30. 7. 2017 9:27)

Vlevo na liště je vložem program soustředění v Dolní Kalné.

Prohra s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 29. 7. 2017 15:21)

FK Náchod - MFK Trutnov 2:1(2:0)
branka: Marek Bednář
sestava: Šimůnek-Gnol, A.Sováková, Strasser, Kalenský-Stránský, Navrátil, Bednář, Neradová-K.Kondos, Čechovič
průběžně střídal: G.Kondos
Utkání se nám na sice malém, ale perfektně připraveném, hřišti v Hejtmánkovicích nepovedlo. Domácí tým, byť byl po náročném soustředění, byl po všech stránkách lepším týmem, překvapivě i živějším a zaslouženě zvítězil (a to mu ještě chyběli dva nejlepší hráči-střelec Denis Hrubý a rychlík Láďa Gunár). V několika šancích nás ještě podržel Mates, rovněž my jsme si vylámali zuby na hostujícím golmanovi, který chytil i Kosťovu lajdácky kopnutou penaltu. Nám se nedařilo a vůbec jsme tomu nešli naproti. To co jsme si řekli a pilovali na tréninku, tak jsme vůbec nedělali. Agresivita, nabídka bez míče, rychlá práce smíčem, přesná přihrávka, to byly věci, které jsme v utkání použili jen vyjímečně. Pro některé hráče je takovéto utkání již stropem, musíme počkat na návrat dovolenkujících a zraněných hráčů, protože nám chybí fotbalová kvalita. Ve středu hrajeme s Viktorkou a to bude ještě o level vyšší kvalita. Snad jsme se poučili ....

Nominace na PU s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 28. 7. 2017 19:05)

Šimůnek, Stránský, Kalenský, A.Sováková, Strasser, Neradová, Navrátil, Bednář, K.Kondos, G.Kondos, Čechovič, Gnol
omluveni: Kulda (dovolená), Klejna, Janák (tábor), Sapár, Borovski, N.Sováková, Lukáš (zranění)
Odjezd z HSM v sobotu v 7.45, návrat do Trutnova v cca 14.15.

Dnešní trénink

(Vítězslav Nerad, 26. 7. 2017 9:50)

Dobrý den,
Denisa dnes bude trénovat s Javorkou v Bělohradě, tudíž na dnešní trénink do HSM nepřijede.

omluva

(David Gnol, 25. 7. 2017 12:05)

Dobrý den,
omluvte dnes 25.7. Davida z tréninku, jde od 16:40 na sportovní prohlídku.
Děkuji Dita Gnolová

středeční výpomoc

(Tomáš Navrátil, 24. 7. 2017 22:29)

Ve středu hrají U14 s FC Hradec Králové a doplní je čtyři naši hráči (Kosťa, Martin, David, Georgios), sraz je ve 13.45 v HSM, hreje se od 14.30 ! Ostatní hráči mají normálně trénink.

omluva

(Georgios Kondos, 24. 7. 2017 20:22)

Dobrý den,
Georg nebyl na tréninku - nevolnost, bolest hlavy. Zítra snad bude v pohodě.
Děkuji
Kondosová

Omluva

(Martin Klejna, 24. 7. 2017 11:00)

Ahoj ,omlouvám Martina od29.7 jede na tábor .7.8 tábor přeruší a 8.8 na soustředění bude.Děkuji hezký den

Program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 24. 7. 2017 7:40)

pondělí, 24. července - TJ od 16.30 v HSM, sraz v 16.15
úterý, 25. července - TJ od 16.30 v HSM, sraz v 16.15
středa, 26. července - TJ od 16.30 v HSM, sraz v 16.15
pátek, 28. července - TJ od 16.30 v HSM, sraz v 16.15
sobota, 29. července - PU FK Náchod-MFK Trutnov od 10.00 v Hejtmánkovicích, odjezd v 7.45 z HSM (jede se busem s U14)
čtvrtek, neděle - volno

V Pardubicích jsme v první přípravě vyhořeli !

(Tomáš Navrátil, 23. 7. 2017 15:46)

FK Pardubice - MFK Trutnov 4 : 0 ( 2 : 0 )
sestava: Šimůnek-Stránský, Strasser (36.Gnol), A.Sováková, Janák-Klejna, Sapár (5.Kalenský), Navrátil, Neradová-Čechovič, G.Kondos
Utkání jsme nezvládli, na domácí jsme po všech stránkách nestačili a prohráli milosrdně pouze 4:0. Za fotbalově, pohybově, silově a rychlostně vyspělým soupeřem jsme zaostávali o dvě třídy, byli jsme pod trvalým tlakem a na soupeřově polovině jsme byli spíše svátečními hosty, do zakončení jsme se za celé utkání dostali pouze jednou. Naše vyklusávání a popobíhání nemělo proti domácím dravcům šanci. Navíc již v páté minutě se zranil Martin Sapár, věřme, že to nebude nic vážného. K utkání se bez omluvy nedostavil Kosťa, takže druhý poločas již jsme neměli ani hráče na vystřídání.