Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ténink

(Marek Bednář, 31. 8. 2015 16:20)

Dobrý den omlouvám se z dnešního tréninku.

Utkání s FC HK

(Petr Vlček , 30. 8. 2015 20:26)

Kluci, moc děkuji za velmi povedené utkání s HK. Jen tak dál. ... :-)

Odkaz na foto ze zápasu FC HK x MFK Trutnov

(Michala, 30. 8. 2015 16:37)

http://sikalovci.rajce.idnes.cz/20150830_MFK_Trutnov_x_FC_HK

p.Navratil

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 17:20)

poslední slovo vám brát nebudu,přeji vám úspěšnou sezónu..........oprava p.Navrátil-říkal jsem vám týden pred kempem na hřišti,že by bylo dobré ,aby Radek Šklíba jel,protože mám obavy,že Adrian ten kemp sám nedá,jako nováček ,což se následně stalo,jinak sms jsem od vás neobdržel a věřím tomu,že dodnes nemáte doručenku díky ukra.telefonu a s časovych důvodů jsem ještě nezažádal tel.společnost o vydání nové karty se stejným číslem,které jsem měl před krádeží..........

p.Navratil

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 16:54)

poslední slovo vám brát nebudu,přeji vám úspěšnou sezónu..........

odpověď panu Peškovi-část první

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:20)

Pane Pešku, měli jsme spolu ohledně Vašeho synovce Adriana nějakou e-mailovou komunikaci, ve které jsem se Vám snažil nastínit, proč jsme se rozhodli Adriana neangažovat. A na hlavní stranu našeho webu jsem napsal konečné stanovisko, včetně vysvětlení, aby rodiče a příznivci věděli, proč hráči Šklíba a Birka v našem kádru již nejsou. Myslel jsem si, že informace, které jsem Vám posílal, byly určeny jen Vám, ale pokud jste se dal do zveřejňování a citování, udělám to samé i já. Ať si každý udělá obrázek, kde je pravda.
Adriana jste nám do MFK nabídl, že by to chtěl zkusit na postu brankáře. Já jsem Vám na to odpověděl, že v tom nevidím problém a pozval jsem ho na samostatný brankářský trénink. Tam se jevil Adrian velmi dobře a proto jsem Vám dal zprávu, že s ním počítám do přípravy, která zahajuje 3.8. Vy jste mi nabídl, že úterý a čtvrtek bude trénovat v Žacléři a středa a pátek s námi v Trutnově. Dva tréninky absolvoval, pak přišel první přátelák, na kterým jsem s ním počítal a chtěl ho vyzkoušet, což jsem Vám po pátečním tréninku říkal, ale místo jeho účasti na zápase přišla dvě hodiny před utkáním sms znění:"dobrý den p.Navrátil, dnes nepřijedeme, Ada byl u babičky na sešlosti včetně dětí a ráno přišel domů unavený a popíchaný od vos, tak se nezlobte". Já jsem Vám na to ihned odpověděl, cituji:"Pane Pešku to se teda zlobím, ja chtěl Adriana vyzkoušet a na 100% jsem s ním po dohodě s Vámi počítal, neboť nás je akorát. Tohle není zájmový kroužek !! TN". Poté se zúčastnil dvou tréninků a na týden odjel, o čemž jste mě informoval. Zápas s Náchodem odchytal, pak jsme v pondělí jeli na soustředění. Zdůrazňoval jsem Vám, jak je účast na soustředění důležitá, neřekl jste mi ani slovo o tom, že Adrian nepojede, jen jste mi říkal, že by bylo dobré, kdyby jel i Šklíba, na což jsem Vám řekl, že Šklíba na 100% jede, neboť mi to jeho maminka na těchto stránkách závazně potvrdila. Na soustředění Adrian nedorazil, žádná omluva, prostě nic. Psal jsem Vám sms, co s ním je, kdy přijede, nebo co se stalo, odpověd žádná. Na základě tohoto přístupu a neabsolvování soustředění jsme se s kolegy rozhodli Adriana dále neangažovat, což jsem Vám sdělil písemně prostřednictvím e-mailu.

odpověď panu Peškovi-část druhá

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:20)

Ale popořádku, nejprve Váš e-mail, který jste mi zaslal 26.8 18.15 večer:"dobry den p.Navratil,je mi lito,kdyz jsem si dnes precetl,jak probiha soustredení v Dolní Kalné,ze se ho Adrian neůčastní,byl jsem pracovne mimo bydliste a prijel jsem az dnes,proto píši se zpožděním,sestra(maminka Adriana) dostala ode mne spatne cislo na vas,tak se vam nedovolala,Adrian nejel z financnich duvodu (coz nebyl prvořadý problem) ale po zjistení,ze se Radek nezůčastní propadl do deprese a zakousl se................necítí se jeste zacleneny mezi hraci a stale se citi odstrcene,proto take vahal,jestli jet bez Radka,nebo ne,nakonec nejistota zvitezila.Aby jsme ho lamali a narizovali jsme mu ze musi jsme nechteli,tak jsme dal netlacili,pokud jeste do budoucna s Adrianem pocitate,budeme radi,s jezdenim na treninky sam problem nema a urcite chce pokracovat ve fotbale z vasim tymem,jeste jednou se omlouvam,ze pisi tak opozdene a dejte vedet,jestli s Adrianem pocitate,nebo ne.Budu vam muset dat nove tel.cislo behem pristiho tydne,protoze pred 10 dny si nekdo pujcil muj mobil z auta,kdyz jsem ho zapomel zamknout."
Já jsem Vám na to hned druhý den ráno 27.8. v 7.14 odpověděl:" Dobrý den pane Pešku, pro letošní sezonu již s Adrianem nepočítáme, byť z trojice golmanů se jevil nejlépe, tak my potřebujeme spolehlivost. A účast na soustředění byla podmínka, kde jinde by se měl s klukama zžít, než tam. Je to škoda, ale je potřeba si uvědomit, že my nejsme žádný skautský oddíl, kam se chodí jednou týdně na schůzku a když se někomu nechce, tak tam prostě nejde. Jsme zařazeni ve sportovním středisku mládeže, ve kterém jsou stanoveny nějaké podmínky a nároky a máme k tomu vytvořené podmínky. Bez tréninku to na této úrovni prostě nejde, a bez seriózního přístupu už vůbec ne.
Přeji Vám hodně štěstí v Žacléři, tam je takovýto přístup asi plně dostačující.
Jen pro Vaši informaci, rozloučili jsme se i s Radkem Šklíbou (po dohodě s jeho otcem), taková to spolupráce vážně nemá žádný smysl.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Tomáš Navrátil"

odpověď panu Peškovi-část třetí

(Tomáš Navrátil, 29. 8. 2015 11:18)

Na to Vy píšete:"Dobry den,to nás velmi mrzí,Adrianova chyba to rozhodne nebyla,urcite to nebral jako skautsky oddil,na treninky jezdil poctive a pravidelne, krome jednoho tydne,kdy byl u otce v Nymburku,to ze se nezucastnil kempu je vec druhá,to ze jste se rozloucil s Radkem vím,ale to pro Adriana není problem,aby jezdil na treninky pravidelne,pochybuji ze po tomto vyhazovu,coz bude pro Adriana velke zklamaní, bude mit chut jeste hrat fotbal za MFK Trutnov,kazdy mame jinou povahu a Adrianovi se zaclenit do party trva dele,nez druhym s pozdravem Pesek R."
Moje reakce:"Pane Pešku, teď v srpnu jsme absolvovali 9 tréninkových jednotek, Adrian byl na čtyřech. Odehráli jsme tři přípravná utkání, Adrian byl na jednom. Byli jsme na soustředění, kde jsme absolvovali šest tréninků a odehráli tři přípravná utkání. Adrian nebyl. Takže pokud to shrnu, Adrian z 15 tréninků absolvoval 4 a z šesti přípravných utkání jedno. To hovoří za vše, to je prostě realita. Tohle prostě není přístup hráče sportovního střediska mládeže, který hraje nejvyšší žákovskou soutěž. Pokud se ještě vrátím k Vašemu jednání, před utkáním v Dolní Kalné jsme byli dohodnuti, že tam přijedete, dvě hodiny před utkáním mi posíláte sms, že nepřijedete, že Adrian je po nějaké oslavě. Teď v sobotu po utkání s Náchodem říkám klukům, včetně Adriana, že sraz na soustředění je v pondělí v 9.00 v Kalné. Byl jste tam, neřekl jste půl slova, že Adrian nejede. Já s ním na 100% počítal, bohužela ani nedáte vědět, že nejede. Takže když to shrnu, tohle skutečně nemá cenu, to bychom se akorát obě strany trápili.
Ať se Adrianovi v Žacléři daří. TN"
Na to Vy jste mi odepsal druhý den v 9.45:"Dobry den,mate pravdu v tom,ze byl Adrian na 4 trenincich,ani nemohl stihnout vice,protoze do pripravy jste ho zaradil od 1.8.2015 s tim ze 2.8.2015 jsme se dohodli na 2 trenincich tydne vcetne 1 treninku doma,kdyz to spocitame,tak nemohl ani vice treninku stihnout a v jednom pripade nebyl v D.Kalne po oslave a trech zihadlech v obliceji,jedent tyden byl u otce,coz jsem vam sdelil predem,o tom ze skliba nejede jsme se dozvedeli v nedeli v dopolednich hodinach ................chapu ze nemate zajem,ale treninky absolvoval radne a poctive,po debate s trenerem v Zacleri jsme dospeli k nazoru,ze asi zajem nebyl evidentni,protoze jste ani nezadal domaci klub o povolení střid,startu .....dekuji Pesek Robert"
Hned jsem reagoval:"Pane Pešku náš zájem byl, znovu opakuji, Adrian je jevil z těch třech našich golmanů jako nejlepší. Ale jeho konkurenti ještě nevynechali terénink .... Jinak Kubovi Drábkovi řekněte, že střídavý start je dnes otázka pěti minut. Byl jsem dohodnutý s panem Matěnou, že ve čtvrtek večer (včera) mu zavolám, jestli má Adriana udělat nebo ne. Ale nakonec jeem mu volal už v pondělí, když Adrian nedorazil bez jakékoli omluvy na soustředění. Jinak my jsme přípravu začínali 3.8., ne dříve !TN"
Vy jste reagoval:"Vyřídím,nemá cenu se dál dohadovat,tréninky absolvoval poctivě krom.týdnu u otce v Nymburku,se kterým se vídá 2x do roka,jinak přeji vám též a vašemu týmu úspěšnou sezónu,možná někdy do budoucna na shledanou Pesek.R"
Nechám na každém, ať si udělá vlastní úsudek ....

reakce ohledně vyjadření p.Navrátila

(Pesek R.(Adrián Birka), 29. 8. 2015 10:05)

Dobrý den,tohle jste si mohl opravdu odpustit,dobře víme,že pravda je trochu jiná,dnes jsem rád,že se Adrian kempu nezúčastnil,protože vaše poslední vyjádření v emailu bylo nad moje chápání,napsat cituji vaše slova-Adrian se jevil z těch třech gólmanů jako nejlepší,ale jeho konkurenti ještě nevynechali trénink.........co dodat-vaši gólmani si můžou oddychnout,konkurence již nehrozí,to jsem si myslel,že fotbal je týmová hra.....o nějakém stmelení ve vašem týmu nemůže být ani řeč,tak se nedivím,že Adrian coby nováček kemp odmítl,když se cítil jako vetřelec ve vašem fotbalovém týmu,nepsal bych vám na tyto stránky,ale nepředpokládal jsem,že si děláte pranýř na svých stránkách,pro mne je to z vaší strany čistá arogance,na druhou stranu,jako trenér-klobouk dolů před vámi........PR

foto

(Demuthová Ilona , 28. 8. 2015 8:06)

Tak se mi podařilo dostat všechny fotky na Google +

foto

(Demuthová Ilona , 28. 8. 2015 7:21)

Kdo by chtěl vidět, nějaké fotky ze soustředění z Dolní Kalné, mrkněte na fc na můj profil. Bohužel mi to nejde z telefonu dostat nikam na web.

foto Jablonec

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 21:24)

několik pěkných fotek z utkání s Jabloncem na adrese: dkfotbal.rajce.idnes.cz

Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 20:49)

Tak letošní letní soustředění máme za sebou, a musím konstatovat, že úspěšně. Na závěr jsme sehráli přípravné utkání s Vrchlabím, Dolními Chabry a s Jičínem. Pak se hráči sbalili, předali chatky a odjeli domů. Chtěl bych poděkovat všem, kdo se na zdárném průběhu soustředění podíleli. Mojí manželce Vlaďce a paní Iloně Demuthové, které zajišťovaly pro hráče veškeré jídlo a při zápasech obsluhovaly v kiosku. Dále oběma trenérům, Danovi Francovi a Liboru Valešovi, kteří se o kluky starali hlavně na hřišti. No a samozřejmě děkuji i klukům za bezproblémové chování, i když na závěr malinká kaňka v podobě zubní pastou pomazané kliky u trenérské chatky.... Byť to bereme jako srandu a klukovinu, mrzí nás, že se kluci nebyli schopni přiznat. Vás rodiče poprosím, nechte teď kluky dva dny odpočívat, opravdu toho absolvovali poměrně dost a odpočinek potřebují. V neděli hrajeme první mistrovské utkání v Hradci a to bude zkouška ohněm. Ale kluci nás přesvědčili, že fotbal nejenom že umí, ale když chtějí, tak dovedou zabrat. Tak věřmě, že zejména to druhé uplatní i v nedělním předpoledni v Hradci na Háječku. Ještě si dovolím vyzdvihnout přínos obou slečen Sovákových pro náš tým. Tak slušné, pokorné, přátelské, kamarádské a společenské dívky se vidí málokdy. Myslím si, že výkony a nasazení kluků rostou právě i díky přístupu obou holek. Na tom jsme se shodli my dospělí zcela jednoznačně. Tak a ještě dnešní výsledky utkání: MFK"A"-Dolní Chabry 5:1 (branky Kuba Kulda 2, Dan Navrátil 2, Honza Valeš), MFK"B"-FC Vrchlabí 15:0 (branky Štěpán Čechovič 5, Kevin Houdek 3, Nela Sováková 2, Lukáš Kalenský 2, Mára Bednář, Radek Lukáš, Martin Klejna), MFK"B"-SK Jičín 2:2 (obě branky dal Štěpán Čechovič), MFK"A"-SK Jičín 5:2 (branky Kuba Kulda 2, Honzik Valeš, David Gnol, Dan Navrátil). Všechna utkání byla sehrána na 1x30 minut. Sestavy: MFK"A"-Georgis K., Aneta S., Radim Z., Jakub D., Honzik V., Dan N., Míra S., Kuba K., David G. MFK"B"-Kosťa K., Kevin H., Tomáš H., Radek L., Lukáš K., Mára B., Štěpán Č., Nela S., Martin K. Vilda Š. na utkání již nebyl, neboť z rodinných důvodů odjel již po obědě.

Re: Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 20:50)

Samozřejmě zkončilo ....

Re: Re: Soustředění skočilo

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 21:11)

Skončilo ........... Už na nějaký pravopis nemám sílu.

soustředění - den čtvrtý

(Tomáš Navrátil, 27. 8. 2015 13:03)

Tak dnes jsme se probudili opět do chladného rána, teploměr ukazoval slabých sedm stupňů. Někomu byla v noci i malinko zima, ale následný program je dostatečně opět zahřál. Klukům se ale vůbec nechtělo vstávat, na snídali se trosili s hlavami dolů jeden po druhém. Od půl desáté byl trénink, který začal poměrně netradičně, trenér Dan připravil na pískovém hřišti několik rychlostních, balančních, silových a koordinačních cvičení a byl to docela záhul. Golmani tam zůstali ještě o chvilku déle a trénovali techniku pádů. Poté jsme se přesunuli na travnaté hřiště, kde trénink pokračoval cvičeními s míčem. Po tréninku jsme se šli všichni vykoupat a dali si i zápas ve vodním pólu. Pak následoval velmi chutný oběd, krkonošská česnečka a kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po obědě mají hráči hodinku volno, půlka jich odpočívá v chatkách, půlka mastí v kiosku POKR. V jednu jdeme na nohejbalový turnájek a na plážový volejbal. Ve tři máme sváču a pak se budeme připravovat na odpolední zápas, možná miniturnaj, neboť kromě sjednanýých Vrchlabí a Jičína přijede ještě pražský tým FK Dolní Chabry. Proto již začínáme v 16.30, přijeďte své ratolesti povzbudit, občerstvení pro Vás je zajištěno, tak doražte v co nejhojnějším počtu. Paní Demuthová nikoho domů vzít nemůže, neboť má auto zcela plné. Zážitků .... Také ještě musíme zvolit nového kapitána, neboť Radim po jednom dni ve funkci končí, neboť při úpolovém boji na pískovém hřišti nahlas řekl, že mě by nepřevrátil ani jeřáb.... Tak se na Vás budeme všichni těšit. Zdravíme Vás od odpolední kávičky. Ale ani ji nedopijem, musíme jít na kurty ....

soustředění - třetí den je u konce

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 23:12)

Tak vážení, dnešní den stál opravdu za to. Prostě paráda, nejen pro hráče, ale i pro nás trenéry. Po dobrém obědě jsme rozehráli turnaj v plážovém fotbale a v nohejbale dvojic, ale nedohráli jsme ho, neboť to byla neskutečná porce zápasů. Ale mělo to úroveň, nasazení, krásné branky, pěkné fotbalové a i nohejbalové akce. Ve tři jsme to museli přerušit, neboť jsem dostal info, že v půl čtvrté přijedou kluci z Bolky. Takže jsme to zabalili, šli se nasvačit a turnaj dohrajeme zítra po obědě, místo hledání pokladu. V 15.35 zaparkovala v areálu super nová AUDINA a z ní vystoupil Honza Chramosta a jeho kolega z týmu Lukáš Vraštil, nikoli tedy původně avizovaný Tomáš Fabián, který musel někam odjet. Kluci se šli do kabin převléknout, dali si něco malého k občerstvení a poté a námi absolvovali hodinu a dvacet minut trvající trénink. Byla to paráda, naši hráči najednou "jezdili" jak motorové myši, kdo by nechtěl udělat kličku ligovému hráči. Naprosto skvělé chování, fotbalový přístup, prostě paráda, paráda, paráda. Na závěr několik společných fotografií a přímo na trávníku zodpovězení několika otázek. Ptali se kluci, holky i trenéři. Nádherná atmosféra, kluci je doslova hltali. Po tréninku se ještě šel Lukáš Vraštil s našimi hráči vykoupat do koupaliště. Poté ještě proběhla v kiosku s oběma boleslavskými hráči beseda, všichni naši dostali podepsanou kartičku. Opravdu super, všichni jsme byli doslova unešení. Fotky a videa samozřejmě v nejbližší době zveřejníme. Po večeři jsme šli všichni do areálu, kde se nachází tělocvična, posilovna a vířivka. Opět jsme se rozdělili na tři party, kdo se nevířil, tak hrál pinec, fotbálek nebo posiloval a pak se to točilo. V půl deváté jsme přišli zpět do kempu, hráči si dali druhou večeři a ještě jsme měli malé posezení. Pro novou sezonu se volil kapitán mužstva. Tím se s osmi hlasy, tedy jednoznačně, stal Radim Zengler. Jeho prvním zástupcem bude Štěpán Čechovič, druhým Mára Bednář. V deset kluci zalehli a už spinkají jako nemluvňata. Za celý den toho musí mít dost, říkali jsme si, že jsou snad na baterky, od rána do pozdního večera v pohybu. Zítra nás čeká poslední den soustředění. Máme toho naplánováno strašně moc, snad vše stihneme. Všichni jsou v pohodě a moc Vás pozdravují. Pokud mám v textu nějaké chyby, tak se omlouvám, už nemám sílu to po sobě číst. Další info opět zítra. Za všechny Vám přeji dobrou noc.

poděkování

(Radek Lukáš, 26. 8. 2015 16:00)

Dobry den také bych chtěla poděkovat za pěkné podrobné komentáře k soustředění a vám trenérum za pevne nervy a dohled

soustředění

(Petr Vlček , 26. 8. 2015 15:36)

Po včerejší návštěvě si myslím že klukům se na soustředění opravdu líbí a mimo trénování si užijí i hodně legrace. .. :-) Také děkuji za výstižné komentáře. ... :-)

poděkování

(Klejna Martin, 26. 8. 2015 14:23)

I my se musime přidat k poděkování (komentář je bezva ) a přání ať se tam daří,. Jinak na nový přírustek do naší zahrady už se těšíme. :-))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »