Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Dita Gnolová, 26. 8. 2015 13:28)

Dobrý den páni trenéři, chtěla bych Vám tímto poděkovat za každodenní informace, které nám rodičům píšete :-) Přeji Vám pevné nervy a ať se celé soustředění vydaří.

soustředění - třetí den je v plném proudu

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 12:35)

Tak využívám malou chvilku po středečním obědě, kdy máme půl hodinku volna. Máme za sebou dopolední trénink, který byl zaměřen na přihrávku a zpracování míče. První část jsme absolvovali na tréninkovém hřišti, druhou pak na hřišti hlavním, neboť jsme jednotlivá cvičení zakončovali střelbou na branku. Malinko mi zatrnulo, když jsem se dozvěděl o Márově pitném režimu. Jelikož voda na kropení hřiště se mu zdála čistá a voňavá, tak se z kropícího vozíku vydatně napil. Až když jsem mu řekl, že je to voda z potoka a v sousední Bukovině do ní vypouští septiky, tak vodu zase poctivě vrátil někde do roští. Ale oběd mu chutnal, tak snad bude vše OK. Po tréninku jsme se opět otužili v bazénu, voda měla teplotu 19 stupňů. K obědu byla výborná špenátová polévka a rizoto. Vzhledem k reakcím na polévku jsem měl obavy, kolik hráčů ji nejí, ale snědli ji všichni, do jednoho ! U něketerých hráčů nasatl problém s rizotem, ale nakonec se všichni zkáznili a snědli ho. Tak třeba Lukáš už bude doma vypravovat, jak se na soustředění naučil jíst zeleninu a hrášek. Dejv, Honzik a Míra toho více napochodovali než najedli, neboť jsem je několikrát vracel ke stolu, s tím, že vyškrabaný talíř vypadá jinak. Teď kluci odpočívají, Kevin se Štěpánem mají službu na kropení hřiště, abychom ho měli na odpolední trénink pěkně měkoučké. Těšíme se na turnaj v plážáku a v nohejbálku, který vypukne o půl druhé. Pak svačinka a ve čtyři přijedou borci z Bolky, Honza Chramosta a Tomáš Fabián. Manažer, se kterým jsem jejich účast vyjednával, jim doporučil si vzít i chrániče, neboť když viděl důraznou hru třeba Anetky tak má strach, aby byli do ligy v pořádku.
Tak za chvíli začínáme turnájek, jdeme to vše připravit.

soustředění - třetí den začíná

(Tomáš Navrátil, 26. 8. 2015 6:59)

Dnes nás čeká velmi pestrý den. Po snídani máme od 9.30 trénink, oběd bude dneska malinko dříve, neboť již od 13.30 nás čeká turnaj v plážovém fotbale a nohejbale dvojic. Trenér Dan kluky a holky rozdělil do dvojic a ty si to mezi sebou rozdají každý s každým. Na novém pískovém kurtu sundáme síť a dodeseme tam hliníkové branky 5x2 metrů, vedle na asfaltovém kurtu vyznačíme zmenšený nohejbalový kurt a jdeme na to. Kolem půl čtvrté mezi nás přijede Honza Chramosta z Mladé Boleslavi a bude se podílet na našem podvečerním tréninku. Po večeři nás čeká vířivka, opět se rozdělíme na tři party a půjdeme se zregenerovat. Věřím, že večer kluci zalehnou a nebude po nich ani vidu, ani slechu.
Jaké bude skutečnost, tak to bude v dalším reportu.
Tak já teď dopiju kávičku a půjdu kluky vzbudit, ještě si ale skočím pro kolíček na nos, neboť některé výpary po otevření chatky, to je fakt síla.
Dobré ráno Vám všem přejí trenéři.

soustředění - druhý den máme za sebou

(Tomáš Navrátil, 25. 8. 2015 23:07)

Tak odpolední trénink jsme zakončili regenerací v místním koupališti, ihned po vyklusání hráči vlezli do bazénu až po trenýrky a cca pět minut strávili ve vodě teplé 18 stupňů. Následovala večeře, zapečené brambory. Pak se hráči rozdělili na dvě skupinky, ta první šla hrát plážový volejbal, ta druhá si na hřišti kopala na bránu. Od osmi došlo na plánované opékání buřtů, myslím, že kluci si to užili. Večerku jsme tentokrát kapánek protáhli. Všichni hráči jsou OK a moc Vás pozdravují.

Další report

(Navrátil Tomáš , 25. 8. 2015 15:26)

Další dílčí report ze soustředění. Po dopoledním tréninku, který byl zvlášť pro hráče do pole a zvlášť pro gólmany a během něho nás osvěžil letní deštík, jsme měli k obědu výbornou rajskou omáčku s hovězím masem a těstovinami. Na oběd přišli hráči náležitý vysprchování, neboť kromě klasické sprchy absolvovali i skotské střiky, když byli nejprve "osvěženi "12 stupňů "teplou " vodou z hadice a poté se teprve osprchovali ve vodě teplé 38 stupňů. Všem se to moc líbilo, což jsme poznali podle neskutečného řevu a různě zkroucených obličejů. Taky jsme se dozvěděli,že mezi sebou máme oslavence, takže s Liborem si dáváme jedno na účet pyšného tatínka Radima. Po obědě hráči shlédli film "Vzepřít se obrům ",který by je měl motivovat do další mentální práce ve fotbale. Po svačině (obložené housky, jogurt Activia a čaj )bude od 16 hod následovat trénink, který bude zaměřen na souboj jeden na jednoho s následným zakončením. Ještě bych zapomněl, v rámci poledního klidu byli někteří kluci v lese pro klacky na opékání buřtů, které nás čeká večer. Ani ve snu by mě nenapadlo, že pod vedením Martina Klejny přinesou vzrostlý jeřáb i s kořeny. ....Jinak počasí nám velmi přeje, občas vykoukne sluníčko a je nějakých 22 stupňů.

Soustředění - 1. noc

(Tomáš Navrátil, 25. 8. 2015 9:04)

Musím s potěšením konstatovat, že i první noc proběhla v klidu. Kluci a holky byli po desáté v pelechu a i když se tam minimálně do jedenácti ozývalo chechtání a žvanění, tak to bylo celkem v klidu. Postupně ale usnuli úplně všichni, a ráno když jsem je šel po půl osmé budit, tak jsem si myslel, že půlka mačaftu je mrtvá. Ranní hygiena proběhla v pohodě, jen mě překvapilo, že někteří kluci, zejména z paneláků, jsou z domova zvyklí skákat ven oknem. To jsme si ale vyříkali a vše je OK. Po vydatné snídani mají teď hráči chvilku volna a trenér Dan jim již na hlavním hřišti připravuje trénink. Ten začíná v půl desáté, golmani budou mít zvlášť speciální brankařský trénink. Počasí je přímo ideální pro fotbal, 18 stupňů, tedy teplo, zataženo a z nebe spadne občas nějaká kapička. Pokud se ještě vrátím několika větami ke včerejšímu utkání s Jabloncem, tak prohra 8:2 byla zcela zasloužená, dvě třetiny utkání byl Jablonec pohyblivějším, rychlejším a fotbalovějším mužstvem. Naše góly dala Nela (na 1:0 pro nás) a Kosťa (snižoval na konečných 8:2). Naše hra byla pomalá, těžkopádná a hlavně bez účelného pohybu, zkrátka dvě třetiny mužstva to pojalo takovým Zátopkovským stylem. Úplně se vytratila výbušnost, zarputilost, touha soupeře přehrát a zvítězit. Takže máme na čem pracovat.
Další info večer.

Soustředění - 1.den

(Tomáš Navrátil, 24. 8. 2015 22:22)

Tak první den máme za sebou. Po ranním příjezdu, kdy jsme se ubytovali, jsme absolvovali dopolední tréninkovou jednotku, po které následoval velmi chutný oběd. Georgios a Kubové D. a K. vám doma rádi poreferují. Po poledním klidu hráči absolvovali mentální trénink a vypadlo to, že zabral. Bohužel následné utkání s Jabloncem nám ukázalo, že tomu tak nebylo. Prohráli jsme jednoznačně 8:2, když jsme byli rovnocenným soupeřem pouze v první třetině. I přes tento výsledek dostali hráči kvalitní večeři a odebrali se do vířivky, kde se dokonale zregenerovali. Následovala druhá večeře a nyní jsou již všichni v pelechu. Věřím, že po náročném dni budou spát jako dudci. Konečně na sebe máme čas i my trenéři. Největším negativem dnešního dne bylo několik píchanců od vos, kterých tady je nespočet. Jinak vás všichni pozdravují a vzkazují, že takhle dobře se již dlouho neměli. Další info opět zítra večer. Dobrou noc, trenéři.

fotky s Náchodem

(Renáta Kuldová, 23. 8. 2015 19:29)

http://kuldice.rajce.idnes.cz/MFK_Trutnov_U13_vs_FK_Nachod/

Pár fotek z přáteláků

(David, 23. 8. 2015 17:39)

http://sikalovci.rajce.idnes.cz/Pratelske_utkani_Trutnov_-_Nachod

Poslení info k soustředění

(Tomáš Navrátil, 23. 8. 2015 8:50)

Ještě několik informací, rad a doporučení k soustředění. Sraz v Dolní Kalné v pondělí nejdéle v 9.00, ubytujeme se a od 9.30 již máme trénink. Hráči budou ubytovaní v chatičkách po čtyřech až šesti, veškeré tréninkové a zápasové věci budou mít v uzamykatelných kabinách přímo na hřišti. Takže hráč půjde na trénink v civilu, v kabinách se převlékne, po tréninku se v kabinách osprchuje, věci si nechá v kabinách pověšené, aby mu uschly a do chatky se vrací opět jen v civilu a nejlépe v pantoflích. Žádné tréninkové věci se nebudou nosit do chatek ! Co se týče sprchování, budeme výhradně používat sprchy ve fotbalových kabinách, ty jsou pro nás zdarma, jinak WC a umývárnu (čištění zubů) je možno používat i společnou v kempu - cca 50 m od chatek. Pokud chcete dát dětem nějaké kapesné, tak jen symbolické, vše budou mít co se týče stravy, pití i případných pamlsků zajištěné. Nechám na Vás rodičích, zda svým dětem dáte mobily a podobné moderní přístroje, ale pokud ano, tak ať za námi trenéry nikdo nechodí, že se mu něco ztratilo, někdo někomu něco schoval, zničil apod. Já osobně bych nedoporučoval tyto elektronické atrakce sebou vozit ! Pokud by někdo potřeboval zavolat domů či něco vyřídit, necháme ho zavolat z našich mobilů. Poučte prosím své děti o základech slušného chování, jako je zdravení, slušné vystupování (nemluvit sprostě) a úcta k cizímu majetku. Jakýkoli prohřešek budeme nemilosrdně řešit a hráče pošleme ze soustředění domů. Jen připomínám událost z minulého roku, kdy po našem dvouhodinovém pobytu v kempu byly vyvráceny jedny dveře a přeraženo zábradlí před chatkou. Co se týče oblečení, ať kluci přijedou na sraz v jednotných soupravách, počasí hlásí slušné, takže žádné svetry snad nebudou potřeba, raději více triček, spodního prádla, nezapomenout plavky, chrániče, láhev na pití, sálovky (asfalt. kurt nebo možnost tělocvičny-pinec, fotbálek), pokud má někdo nějaké léky, tak na srazu je to potřeba nahlásit. Program budou mít hráči velmi pestrý a bude o ně po všech stránkách postaráno. Na druhou stranu od nich budeme vyžadovat kázeň, disciplínu a přístup. I strava bude velmi pestrá, pokud někdo náhou něco nejí, tak věřte, že po soustředění již jíst bude. Na jednotlivé dny budou mít hráči služby (tréninkové pomůcky, míče, pití, úklid apod.). Každý večer Vám do této rubriky napíšu zhodnocení dne, aby jste měli čerstvé informace. Byl bych rád, kdyby jste se přijeli podívat na naše pondělní utkání s Jabloncem (hraje se od 16.00), stejně tak na závěrečné ve čtvrtek s Jičínem a s Vrchlabím (od 17.00). Občerstvení i pro Vás rodiče a příznivce bude zajištěno. Pokud by měl někdo jakýkoli dotaz či požadavek, pište to sem, případně volejte na můj mobil či pište na e-mail.

rukavice

(Zengler Radim, 22. 8. 2015 12:11)

Ahoj, Georgios zapomněl v šatně rukavice, tak je mam u sebe a v pondělí je vezmu sebou na soustředění. Zengler

omluva

(Špicar, 19. 8. 2015 7:44)

Dobré ráno,prosím o omluveni Vildy z dnešního treninku.Děkuji Špicarová

Omluvenka

(Libor Valeš, 18. 8. 2015 19:42)

Omlouvám Honzíka ze zítřejšího tréninku. V pátek bude.

omluvy z tréninků

(Tomáš Navrátil, 18. 8. 2015 8:14)

Prosba na všechny rodiče a vlastně i hráče samotné, neboť i oni to ve svém věku již hravě zvládnou. Pokud vím, že nejdu na trénink, napište to sem prosím, nejdéle hodinu a půl před tréninkem (vyjímečně později sms na můj telefon-731470390), abychom s tím při přípravě tréninku počítali. Cvičení jsou dělané na různý počet hráčů a jednotlivých postů, není přeci nic složitého, pokud vím, že se tréninku nemůžu zúčastnit, se omluvit.
Na středeční trénink jsou omluveni: Adrian Birka, Tomáš Tošovský a Míra Stránský, takže by nás mělo být 19 ! Jen připomínám, že středeční trénink je již od 15 hodin !!!

Fotky

(Renáta Kuldová, 16. 8. 2015 18:39)

Sdílím odkaz na fotky z dnešního přátelského zápasu s Chrudimí : http://kuldice.rajce.idnes.cz/MFK_Trutnov_U13_vs_MFK_Chrudim/

informace

(pesek robert, 15. 8. 2015 20:44)

velice se omlouvam,dnesek nedopadl,protoze otec s Adrianem odjeli v 8.00 hod. rano do Nymburku,ja jsem zapomel vam dat vcas vedet,ale pevne doufam,ze se mi podaří do soboty Adriana přivézt,aby se mohl zúčastnit přípravného utkání v Náchodě

omluva

(Jakub Demuth, 14. 8. 2015 11:04)

Omlouvám Jakuba z dnešního tréninku, je mimo Trutnov. V neděli na zápas bude. Děkuji Demuthová Ilona

omluva

(zenglerova.renata, 12. 8. 2015 16:34)

Omlouvám dnes Radima,nepřijde,nestihl to.

omluva

(Georgios Kondos, 12. 8. 2015 16:01)

Prosím o omluvení z dnešního tréninku - má naraženou nohu.
Děkuji
Kondosová

omluva

(Zengler Radim, 12. 8. 2015 12:13)

Radim dnes dorazí dýl, protože mu končí florbal až v 16:00 hod.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »