Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Memoriál Páti Kubečka se stal naší kořistí !

(Tomáš Navrátil, 23. 8. 2017 21:07)

Ve středu se v HSM konal třetí ročník memoriálu Patrika Kubečka, mladého fotbalisty, který teprve ve třinácti letech prohrál boj se zákeřnou nemocí. Turnaje čtrnáctiletých hráčů se zůčastnila mužstva domácího MFK Trutnov, FK Náchod a zpestřením byly dva zahraniční celky z Polska, Polkowice a Orzel Zabkowice Slaskie. Vítězem celého turnaje, kde se utkal každý s každým, se nakonec jednoznačně a zcela zaslouženě, stalo mužstvo MFK Trutnov U15, které převzalo z rukou předsedy MFK Trutnov Zdeňka Matěny a maminky Patrika Kubečka paní Kubečkové putovní pohár, medaile a věcné ceny. Nejlepším střelecem turnaje se s pěti brankami stal domácí kanonýr Marek Bednář (vzhledem k rovnosti branek vyhrál penaltový rozstřel nad Ladislavem Gunárem z Náchoda), nejlepším hráčem pak Marcel Smietana z Polkowic. Vydařilo se i počasí, poděkování patří trojici rozhodčích, Jiřímu Turkovi, Pavlu Žákovi a Waldemaru Herákovi a rovněž moderátorovi turnaje, Honzovi Jebavému.

Výsledky:

Trutnov-Náchod 4:2
branky: Kalenský, Čechovič, K.Kondos, Borovski
Nejkvalitnější zápas našeho týmu na turnaji, celé utkání jsme měli pod kontrolou, mrzí jen dvě zbytečně obdržené branky.

Polkowice-Orzel Zabkowice Slaskie 3:0

Trutnov-Polkowice 9:3
branky: Bednář 2, Kalenský, A.Sováková, Kalenský, Neradová, Kulda, Borovski, Klejna
Téměř házenkářský výsledek, vedli jsme 7:0, soupeř ale dal na začátku druhé půle tři slepené góly, naštěstí náš náskok byl dostatečný. Mělo by to ale být varování !

Náchod-Orzel Zabkowice Slaskie 0:4

Trutnov-Orzel Zabkowice Slaskie 4:1
branky: Bednář 2, Borovski, G.Kondos
Naše tempo již bylo velmi ochablé, utkání jsme měli ale pod kontrolou a potvrdili zasloužené vítězství v turnaji.

Náchod-Polkowice 3:2

Sestava MFK Trutnov: Šimůnek-Stránský, A:Sováková, Kulda, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, K.Kondos, Bednář, Kalenský, G.Kondos
Trenér: David Šikal

Konečné pořadí:
1. MFK Trutnov 17:6 9
2. Polkowice 5:4 3
3. Orzel Zabkowice Slaskie 4:3 3
4. FK Náchod 4:6 3


Středeční turnaj

(Tomáš Navrátil, 22. 8. 2017 6:56)

Sraz na středeční turnaj nejdéle v 9.15 v HSM, konec v 16.30. Každý hráč bude mít 90,- Kč na oběd. Sebou dále pití, svačinu, věci na osprchování a oblečení na více jak sedmihodinový pobyt v HSM. Nominace: všichni !
PS: nezapomeňte na dnešní individuální trénink - švihadlo, práce s míčem, odrazová síla-stačí 40 minut, ale dbát na intenzitu (rychlé a dynamické provedení v co nejkratším čase)

Z Čáslavi vezeme vydřené tři body !

(Tomáš Navrátil, 20. 8. 2017 7:55)

FK Čáslav - MFK Trutnov 0 : 2 ( 0 : 0 )
branky: 42. Lukáš Kalenský, 70. Marek Bednář
rozhodčí: Čechlovský
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser-Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski-Kalenský, Bednář
Do Čáslavi jsme odjížděli s velkou chutí potvrdit kvalitu ze středečního přípravného utkání s Vrchlabím, ale již pohled na obě travnaté plochy v čáslavském areálu Vodranty naznačil, že utkání bude sehráno na umělé trávě. Ta je sice poměrně kvalitní, ale její rozměry jsou minimální. Celý první poločas jsme se s tím prali, odskakovaly nám i jednoduché míče, prohrávali jsme souboje, spousta přihrávek nenašla vůbec adresáta. Ani po stránce nasazení to nebylo pravé ořechové, jako by byli hráči otrávení. Vypracovali jsme si pouze dvě šance, ale ty neproměnili. Soupeř naši bránu ohrozil rovněž dvakrát, ale Mates byl vždy na místě. Poločas tedy zaslouženě 0:0. Ve druhém poločase jsme se ve všem zlepšili a začali soupeře přehrávat, ale vzhledem k jeho fyzické vyspělosti to nebylo vůbec nic jednoduchého. Ve 42. minutě jsme předvedli nejhezčí akci celého utkání, Denča získala skluzem u postranní čáry míč, ten se přes Martina a Štěpána dostal k Lukáši Kalenskému, který pohotovým obloučkem přehodil golmana - 0:1. Soupěře jsme i nadále tlačili a měli další šance, ale bohužel jsme jimi pohrdli. Soupeř hrál nakopávané míče na vysokého útočíka, naše obrana ale pracovala spolehlivě. V závěrečné desetiminutovce nás domácí přimáčkli, trefili břevno, ale jinak naši branku neohrozili. Naopak z brejků jswme měli dvě tutovky my, ale brankově se ujala až ta v 70. minutě, Štěpán vysunul skvěle Máru a ten svůj třetí samostatný nájezd již proměnit dokázal - 0:2. Ihned po rozehrávce velmi dobrý rozhodčí Čechlovský utkání ukončil. Klukům a holkám děkujeme za předvedený výkon, z chybiček se ale musíme do dalšího utkání poučit. V sobotu přijede do HSM neznámá Vlašim, musíme být připraveni. Snad se nám vrátí již někteří marodi a dovolenkáři, neboť v Čáslavi jsme odehráli celé utkání bez střídání !

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 18. 8. 2017 18:56)

Šimůnek, Stránský, A.Sováková, N.Sováková, Strasser, Klejna, Čechovič, Neradová, Borovski, Bednář, Kalenský, Gnol
odjezd v 7.00 z HSM (Klejna, Kulda, Borovski, Kalenský, Stránský, Strasser)
7.05 nádraží (Bednář, Gnol)
7.30 Dvůr Králové u pošty (A.Sováková, Neradová, Šimůnek + trenéři Navrátil a Šikal)
Štěpán Čechovič jede sólo.
Martin Klejna s Kubou Kuldou berou červené dresy, 5 míšů + kloboučky (Martin má klíče)

Výborný výkon ve středečním utkání proti FC Vrchlabí !

(Tomáš Navrátil, 16. 8. 2017 20:29)

MFK Trutnov - FC Vrchlabí U15-17
3 : 1 ( 1 : 1 )
branky: Lukáš Kalenský, vlastní, Pavel Strasser
rozhodčí: Jakub Navrátil, na lajně David Gnol
diváků: 35 (děkujeme za podporu !!)
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Kulda, Strasser-Klejna, Čechovič, Neradová, Drinka (Mazánek)-Bednář, Kalenský
V Dolní Kalné jsme ve středeční podvečer sehráli utkání s mladším dorostem FC Vrchlabí a s velkým potěšením musím konstatovat, že utkání se nám velmi vydařilo, hráli jsme opravdu skvěle ! Soupeře jsme téměř do ničeho nepustili, sami jsme dali sice jen dvě branky (jednu si dal soupeř pod tlakem Martina Klejny sám), ale trefili jsme 4x tyč a měli další tutovky, závary a šance, ze kterých se nechá skorovat. Naše hra byla plná velmi pěkných fotbalových momentů, soupeř, byť byl velmi dobře rychlostně a soubojově vybaven, tak s námi měl obrovské problémy. Dnes nebylo hráčům téměř co vytknout, naopak, samá chvála, a jsem velmi rád, že to kluci a holky takhle zvládli. Poděkování patří také dvěma narychlo povolaným hráčům, Petrovi Mazánkovi a Štěpánovi Drinkovi, kteří nám velmi ochotně vypomohli, jinak bychom hráli v deseti. Takže dnes palec nahoru !!!! Obdiv diváků si dnes, zcela poprávu, vysloužila Anetka. Hrála famózně, stejně tak ale její spoluhráči !! Do jednoho !!!

Omluva

(David Gnol, 16. 8. 2017 14:50)

Dobrý den,
omluvte prosím Davida z dnešního přátelského utkání. Po včerejším tréninku ho to tříslo opravdu bolí a na rehabilitaci mu řekli, že to má do konce týdne nechat v klidu.
Děkuji Dita

Omluva

(Kalenská , 15. 8. 2017 14:26)

Ahoj, omlouvám Lukáše z dnešního tréninku

Omluva

(Vítězslav Nerad, 15. 8. 2017 10:19)

Zdravím, omlouvám Denisu z dnešního tréninku, měla v noci zvýšenou teplotu. Dáme ještě vědět, jak zítra na ten přátelák.

omluva

(Čechovičová, 15. 8. 2017 10:12)

Dobrý den ,omlouvám dnes Štěpána z tréninku,rodinné důvody.

Středeční utkání s FC Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 14. 8. 2017 19:44)

Vzhledem k tomu, že ve středu není v HSM kde trénovat (na hlavním hřišti je zápas U12 a U13, na tréninkovém výstava kytiček), domluvili jsme se s trenérem FC Vrchlabí na sehrání nového přáteláku s mladším dorostem FC Vrchlabí (který jsme nesehráli v pátek kvůli lijáku). Hraje se na hřišti v Dolní Kalné od 17.30 hodin, sraz v 16.50 v Dolní Kalné na hřišti (doprava individuální).
Martina Klejnu a Kubu Kuldu poprosím, aby vzali z trenérské kabiny pět našich míčů a bílé dresy (vyjednám to se správcem)

Výpomoc na nedělním trurnaji přípravek v HSM

(Tomáš Navrátil, 14. 8. 2017 19:38)

Trenér Dan Franc počítá s účastí:
Martin Klejna, Kuba Kulda, David Gnol, Aneta Sováková, Nela Sováková, Denisa Neradová
Sraz je v neděli 20.8. v 7.30 na hřišti v HSM, s sebou si vzít: svačinu, pití, kdo má tak klubovou teplákovku.
Konec turnaje v 16.00

Novinky v mládežnických soutěžích FAČR

(Tomáš Navrátil, 13. 8. 2017 22:11)

V sobotu zahajujeme novou mistrovskou sezonu, žákovskou divizi. Je několik novinek, poslední dva týmy z naší skupiny budou sestupovat do krajských přeborů, za obdrženou žlutou kartu bude hráč vyloučen na 8 minut, půjde na "trestnou lavici" !! Původní záměr FAČR byl udělat divizní skupiny po 14 týmech a hrát klasicky 13 utkání na podzim a 13 na jaře. Jenže nějak se nepodařilo zajistit potřebný počet týmů, takže nás bude ve skupině nakonec jen jedenáct. Jsem zvědavý, jaká bude úroveň, vedoucí činovníci FAČR si od toho slibují zvýšení úrovně žákovské kopané .... tak uvidíme.

Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(Tomáš Navrátil, 12. 8. 2017 12:31)

V neděli 20. srpna pořádá šéftrenér Dan Franc v HSM turnaj starších a mlaších přípravek a poprosil mě, zda by mu z našeho týmu nepřišlo pomoct 5 hráčů (nic náročného-zapisování časů, výsledků, pomoc při dovednostních soutěžích), napadají mě hlavně místní kluci - Marin, Kuba, Kosťa, Georg, Mára, David, Sapi, Ondra. Kdo budete mít zájem, napiště se sem. Děkuji. Podrobnsoti všem ochotným sdělím v týdnu na tréninku.

Re: Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(Klejna , 12. 8. 2017 12:45)

Ahoj, s Martasem mùžeš počítat.

Re: Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(David Gnol, 12. 8. 2017 19:23)

Dobrý den, se mnou taky můžete počítat.

Re: Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(Michala , 12. 8. 2017 19:55)

Aneta i Nela se hlásí!!!

Re: Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(Jakub Kulda, 12. 8. 2017 21:57)

Ahoj, dobrý den.
Já bych šel, Kuba.

Re: Prosba o pomoc při pořádání turnaje přípravek

(Denisa Neradová, 13. 8. 2017 17:17)

Dobrý den,můžu se také zúčastnit!

Závěr soustředění se nepovedl

(Tomáš Navrátil, 12. 8. 2017 7:27)

Po dopoledním tréninku, který probíhal za občasného deště, ale měl skvělou úroveň, jsme po obědě vyrazili do tělocvičny, kde jsme soutěžili v dovednostních disciplínách. Švihadlo, člunkový běh, skok z místa, flexibilita. Ve švihadle dominoval Sapi, v člunkovém běhu Tobi, ve skoku z místa Míra a ve flexibilitě oěpt Sapi. Pak jsme si dali svačinu a pomalu se připravovali na utkání. Do něj již bohužel nezasáhl Kosťa, který dostal naloženo na dopoledním tréninku a má pochroumaný kotník. Před zápase jsme měli půlhodinovou rozcvičku s míčem, ze zápasu jsme však stihli odehrát pouhých 12 minut. Pak začalo tak lejt, ža za malou chvíli bylo hřiště pod vodou. Pokračovat se nedalo, takže jsme utkání ukončili. To byla velká škoda, neboť zápas sliboval vyrovnanost a zajímavost, vrchlabští dorostenci se za těch pár minut prezentovali velmi dobrým výkonem. Bohužel, přírodě neporučíme. Teď mají kluci a děvčata volný víkend a v pondělí se opět sejdeme v 16.30 v HSM na tréninku.

Probuzení do deštivého pátečního rána

(Tomáš Navrátil, 11. 8. 2017 7:38)

Dnes začínáme poslední den našeho soustředění, vzhledem ke včerejšímu posezení u ohně jsme budíček posunuli na 8 hodinu, neboť v tomto počasí, kdy je sice krásné teplo, ale prší, se musí klukům a děvčatům spát jako nemluvňatům. Včera, jak již jsem zmínil, si hráči opekli buřty a proběhla také volba kapitána. Vzhledem k velké vyrovnanosti se muselo rozhodnout až ve druhém kole volby. V tom prvním měli Štěpán, Anetka i Matěj shodně po pěti hlasech, Pavel měl hlasy dva a Kuba jeden. Tři pětihlasoví tak postoupili do druhého kola a v něm to dopadlo následovně: Matěj 7 hlasů, Anetka 6 hlasů a Štěpán pět hlasů. Takže novým kapitánem je Matěj, prvním zástupcem Anetka a druhým Štěpán. Matěj měl hned po volbě a svém zvolení k mužstvu proslov a všem poděkoval za podporu a vyjádřil přesvědčení, že bude dobrým kapitánem. Na závěr nám celá kapitánská trojice zazpívala, k mému údivu písničku od Helenky Vondráčkové sladké mámení .... Kousek po desáté hodině jsme posezení rozpustili a v půl jedenácté už byl všude klid. Teď je kousek po půl osmé, pršet pomalinku přestává, dopijeme ranní kávu a půjdeme kluky vzbudit. Dnes jim rozcvičku výrazně zmírníme, bazény budou muset plavat jen dva. Čeká nás opět náročný program, dvě tréninkové jednotky, jedna dopoledne a jedna odpoledne a hlavně podvečerní zápas. Kluci a holky jsou v pořádku, pouze Sapi má ještě upravený tréninkový režim a Matěj menší problémy s lýtkem, ale včerejší večer mu to určitě vyléčil. Kdo určitě do dnešního utkání nezasáhne, bude vyjma Nely, která trénuje individuálně, David Gnol, který má problém s tříslem, masér mu to včera zatejpoval, ale doporučuje mu klid. Naopak v plném režimu je už Ondra Borovski. Jak již jsem psal včera, všechny bych Vás na dnešní zápas s mladším dorostem FC Vrchlabí co nejsrdečněji pozval. Kluci a holky budou za Vaši podporu velmi rádi !


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA