Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

PÁ 16.3. - 16.30-18.00 UMT Trutnov
NE 18.3. - 10.00 přípravné utkání na UMT v Trutnově (soupeř v jednání)

V gólové přestřelce jsme s Tempem neuspěli !

(Tomáš Navrátil, 11. 3. 2018 13:02)

MFK Trutnov - FC Tempo Praha 3:4 (1:1)
branky: Čechovič 2, Navrátil
rozhodčí: Petr Dorotík
diváků: 30
hrací doba: 35 + 40 minut
sestava: Šimůnek-Gnol, Kulda, A.Sováková, Strasser-Stránský, Navrátil, Sapár, Klejna-Čechovič, G.Kondos
Na trutnovskou umělku zavítal v nedělním slunečném dopoledni velmi kvalitní tým TEMPO Praha, který hraje stejnou soutěž jako my, pouze druhou divizní skupinu. Soupeř hrál velmi dobře, chvilku jsme měli více ze hry my, chvílli soupeř, fotbalověji ale působili lépe hosté z Prahy, kteří byli oproti nám lepší a hlavně rychlejší na míči. Nám všechno strašně dlouho trvá, hráčům chybí rtuťovitost, výbušnost, v tom byl mezi oběma soupeři největší rozdíl. Někteří hráči nejsou ochotni ze sebe dostat více. Hodně kazíme, svojí pomalostí se sami dostáváme do problémů. Navíc nás bylo pouze 11 a nebyl žádný hráč na vystřídání, nominovaný Kosťa nedorazil, neboť měl celou noc střevní potíže. Soupeř se ujal ve 12 minutě vedení, když potrestal dnes komunikačně velmi nevýrazného Matěje Šimůnka. Poté ale Mates ve dvou případech mužstvo podržel, když chytil soupeři dvě tutovky. Nám se podařilo vyrovnat těsně před poločasem, parádní přihrávku Georga Kondose trefil neméně parádně Štěpán Čechovič - 1:1. Ve druhém poločase jsme třikrát propadli a soupeř odskočil až na hrozivých 1:4. V těchto pasážích jsme byli horším týmem a hosté na hřišti dominovali. V závěrečné desetiminutovce jsme však soupeře zmáčkli, vstřelili dvě branky a vyrovnání viselo na vlásku. Nejprve trestný kop Dana Navrátila poslal břichem do sítě Štěpán Čechovič a chvíli na to dopravil míč do sítě po tečované střele Martina Sapára za obranu naběhnuvší Dan Navrátil. V poslední minutě jsme měli ještě dvě velké příležitosti, ale pokazili jsme finální přihrávku.

Nominace na TEMPO

(Tomáš Navrátil, 11. 3. 2018 7:09)

Šimůnek, A.Sováková, Strasser, Kulda, Stránský, Gnol, Klejna, Navrátil, Sapár, Čehovič, K.Kondos, G.Kondos
Sraz nejdéle v 9.10 na UMT v Trutnově, hrajeme v bílých dresech !

omluvenka

(ondra, 9. 3. 2018 15:37)

dobrý den na trénink i na zápas stále nepříjdu. Díky

omluva

(Georgios Kondos, 9. 3. 2018 15:13)

Dobrý den, omlouvám Georga z dnešního tréninku - turnaj školní .
Je unavený. Na zápas přijde.
Děkuji Kondosová

Omluvenka

(Jakub Kulda, 9. 3. 2018 14:44)

Dobrý den, omlouván se z dnešního tréninku měl jsem celodenní turnaj a jsem unavenej, na zápas budu. Díky Jakub

Omluva

(Pavla Strasserová, 7. 3. 2018 8:59)

Dobrý den, omlouvám Pavla z dnešního tréninku. Není mu dobře. Děkuji Strasserová.

Středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 6. 3. 2018 20:47)

Prosím všechny, aby se před tréninkem podívali na stránky, jestli není nějaké změna (pokud by byla změna, vložím ji tam nejdéle v 15.00). Jinak platí 16.30 na UMT.
Poslední dva tréninky se počtově nepovedly. V pondělí nás bylo pět, v úterý dokonce jen čtyři .... Omluvu Kuby a Martina beru, Kosti ne ! Je potřeba se dát zdravotně dohromady a opět začít naplno makat, mistrovské jaro se blíží mílovými kroky.

Program na tento týden - pozor, v úterý nejdeme do OLYMPU ale na UMT !!

(Tomáš Navrátil, 6. 3. 2018 8:33)

PO 5.3. - 18.00-19.30 ZŠ Mládežnická
ÚT 6.3. - 17.00-18.30 UMT Trutnov + Matěj golman.trénink, Anetka a Štěpán individuál
ST 7.3. - 16.30-18.00 UMT Trutnov
PÁ 9.3. - 16.30-18.00 UMT Trutnov
NE 11.3. - přípravné utkání MFK Trutnov U15 - FC TEMPO Praha U15 od 10.00 hodin na UMT v Trutnově, sraz na UMT nejdéle v 9.10

Re: Program na tento týden - pozor, v úterý nejdeme do OLYMPU ale na UMT !!

(Omluva Jakub, 6. 3. 2018 18:37)

Kuba v Olympu :(
Na stránky/ net jsme se nedostali dřív než teď.
Díky za pochopení.

Omluvenka

(Tomáš Gnol, 6. 3. 2018 15:50)

Ahoj,omlouvám Davida z dnešního tréninku.Je na běžkařskem výletě se školou.Trénink nestihne.Díky Tomáš G.

omluvenka

(ondra, 5. 3. 2018 17:28)

na trénink stále nepřijdu kvůli nemoci. V pátek přijdu. Děkuju

Pohárové utkání ve Vrchlabí jsme prohrálo po penaltách !

(Tomáš Navrátil, 3. 3. 2018 21:27)

FC Vrchlabí U17 - MFK Trutnov U15 0:0, penalty 4:3
penalty dali Kulda, Čechovič, Navrátil, nedali K.Kondos, Gnol
rozhodčí: Lebeda
sestava: Šimůnek-Gnol, A:Sováková, Kulda, Strasser-Stránský, Navrátil, Čechovič, Jedlička-K.Kondos, Kalenský (62.Mazánek)
Za nádherného, po dlouhé době teplého a slunečného, počasí jsme byli na parádní umělce ve Vrchlabí hosty domácího týmu mladšího dorostu, který hraje krajský přebor MD. Po osmdesáti minutách hry, ve kterých i přes několik šancí na obou stranách branka nepadla, musely o vítězi skupiny rozhodnout pokutové kopy. V těch prokázali více štěstí a zodpovědnosti domácí borci a skupinu vyhráli.
Děkuji trenéru Šikalovi za koučink a poprosím ho o stručné zhodnocení, neboť já jsem byl na utkání až posledních dvacet minut.

(David Šikal, 5. 3. 2018 9:22)

Na zápas do Vrchlabí jsme přijeli v okleštěné sestavě díky nemocím a zraněním hráčů, kdy jsme na střídačce měli pouze jednoho hráče, vypůjčeného z U14, Petra Mazánka.

Po počátečních minutách, které jsme potřebovali na zahřátí, jsme se dostali do tempa a na hřišti jsme předváděli velmi slušný výkon. Hra byla kombinační, přihrávky adresné, náběhy do prostoru a i rychlostně jsme straším protihráčům stačili.
Jediné co může mrzet, jsou nevyužité gólové šance (Mírova tyčka, Lukášovo břevno ..)

Do druhého poločasu jsme nastoupili ospale.
Prvních cca 20min. se hráčům nechtělo moc běhat a dostávali jsme se pod tlak vlastními chybami. Druhých 20min. se již hra opět otočila a měli jsme ze hry více my.
Probral se i Kosťa a jeho rána na zadní tyč jen o kousek neprošla do soupeřovi svatyně. Výborné šance k zakončení měl i Štěpán, ale vždy chyběl půlkrok…. Aneta zase zkoušela překvapit z velké vzdálenosti, ale soupeřův brankář byl pozorný.

Došlo na penaltový rozstřel, kdy šťastnější byl soupeř…

Omluva

(p.strasser, 4. 3. 2018 18:57)

Ahoj Tome omlouvám Pavla z pondělního tréninku jde na vakcínu a musí být poté v klidu díky P.S

Nominace do Vrchlabí

(Tomáš Navrátil, 2. 3. 2018 22:00)

Nominace na pohárové utkání ve Vrchlabí:
Šimůnek, Strasser, Stránský, A.Sováková, Kulda, Gnol, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Kalenský, Jedlička
Sraz na UMT ve Vrchlabí nejdéle v sobotu v 11.10
Hrajeme v červených dresech !

Páteční trénink již normálně od 16.30 na UMT !

(Tomáš Navrátil, 2. 3. 2018 15:19)

V pátek již trénovat na UMT budeme, sraz v 16.15 ! Apeluji na teplé oblečení a zimní doplňky (čepice, rukavice) !

Omluvenka

(Daniel Borovski, 2. 3. 2018 14:25)

Dobrý den omlouvám Ondru z tréninku i z zítřejšího zápasu je nemocný. Díky

omluva

(Georgios Kondos, 2. 3. 2018 14:07)

Dobrý den, prosím o omluvení Georga z dnešního tréninku a zítřejšího zápasu. Přišel ze školy a není mu dobře.