Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poslední výkop

(Tomáš Navrátil, 2. 12. 2017 14:22)

Dnes jsme se s hráči v kabině bavili o posledním výkopu, nechám na zvážení rodičů a hráčů, kde nakonec bude. Termíny jsou ale pouze dva, buď pátek 15. nebo sobota 16. prosince. Můžeme si zahrát fotbálek (hráči versus trenéři a rodiče) a poté si jít někam posedět, nebo jít jako vloni na bowling, nebo někde do haly, do bazénu apod. Prosím o VAŠE stanovisko či případně jiné doporučení do středy 6. prosince (piště pouze zde na stránky), podle většiny se zařídíme !! Kdo se do středy neozve, beru to tak, že nemá zájem. Všem děkuji !

Re: Poslední výkop

(Renáta Kuldová, 4. 12. 2017 14:21)

Víkend 15.- 17.12. máme každoroční fotbalový turnaj HORŇÁK CUP, na výkop bohužel nebudeme.

(Vítězslav Nerad, 4. 12. 2017 18:05)

Nám by se to hodilo spíše v sobotu 16.12. - dojedeme kamkoliv a posedíme kdekoliv :-), pokud mohu mluvit za sebe, šel bych zase jednou na bowling.

(Tomáš Gnol, 4. 12. 2017 20:57)

Nám je termín celkem jedno.A David by šel radši na bowling.Díky Tomáš

(Pavel Strasser ml., 5. 12. 2017 19:12)

Nemám nic v plánu,podřídím se.

ztráta klíčů

(Tomáš Navrátil, 4. 12. 2017 15:36)

Neztratil někdo z hráčů v sobotu v Hradci klíče ???

Kuba - nemoc

(Renáta Kuldová, 4. 12. 2017 14:19)

Ahoj, omlouvám Kubu tento týden z fotbalu, má antibiotika. Díky za pochopení, Renáta

Výsledky středečního vyšetření

(Tomáš Navrátil, 3. 12. 2017 8:31)

Rodičům hráčů, kteří byli na středečním vyšetření u doktora Salaje, jsem poslal na e-mail výsledky. Doporučuji nepodceňovat !!

Zimní příprava

(Tomáš Navrátil, 2. 12. 2017 15:06)

Na hlavní stránce je zveřejněna již konečná podoba zimní přípravy, tak s tím prosím takto počítejte. O eventuelních případných změnách dostanete včas informaci na těchto stránkách !

V posledním utkání podzimu remíza 3:3 v Hradci s U14 !

(Tomáš Navrátil, 2. 12. 2017 14:07)

FC Hradec Králové U14 - MFK Trutnov 3 : 3 ( 1 : 1 )
branky: Marek Bednář, Kosťa Kondos, Štěpán Čechovič
hráno na 1x40 a 1x45 minut bez rozhodčího
sestava: Šimůnek, Stránský, Gnol, Kalenský, Čechovič, Borovski, Sapár, Navrátil, Bednář, G.Kondos, K.Kondos, Neradová, A.Sováková, Jedlička (střídalo se hokejově)
Fakta:
10. min. - střelu Dana Navrátila domácí golman jen vyráží k Markovi Bednářovi a ten doklepáá do prázdné - 0:1.
21. min. - po průnikové přihrávce Dana Navrátila běží Štěpán Čechovič z levé strany sám na golmana, místo zakončení ale volí přihrávku, kterou obrana zblokuje
30. min. - domácí mají tutrovku, ale Mates nás skvělým skokem pod nohy soupeře zachraňuje
40. min. - před vlastním vápnem máme pod kontrolou míč, Lukáš Kalenský ho však nepřesnou přihrávkou odevzdá soupeři, domácí malinký útočník obejde tři naše hráče imitující bránění a prostřeluje Matese - 1:1
42. min. - Štěpán Čechovič vysílá parádní přihrávkou do sóla Kosťu Kondose a ten ho s přehledem proměňuje - 1:2
54. min. - Martin Sapár ztrácí ve středu hřiště zbytečně míč, propadáme v bránění a domácí vyrovnávají - 2:2
65. David Gnol posílá do pápna skvělý centr a Štěpán Čechovič nás přesnou hlavičkou posílá opět do vedení - 2:3
74. min. - domácí nás přečíslují v našem vápně, Dan Navrátil zcela vypustil bránění střílejícího hráče a je opět vyrovnáno - 3:3
80. min. - Štěpán Čechovič střílí z pozavápna a jeho "plující" střela končí na tyčí !
81. min. - po dohodě s domácím trenérem se nebudou vzhledem k velké zimě kopat pokutové kopy ale hra bude nastavena o 5 minut
82. min. - domácí mají tutrovku, Aneta Sováková zachraňuje na brankové čáře, máme štěstí jako hrom !
83. min. - do zakončení se prodral Marek Bednář, ale jeho střela končí dva metry vedle
84. - min. - domácí nás opět přečíslují, Mates ale tutovku chytá
85. min. - stejná situace jako před minutou, domácí útočník ale tentokrát bránu o milimetry míjí
86. min. - utkání končí
Hodnocení:
Bylo to naše poslední utkání v letošním roce a měl jsem představu, že ho zvládneme lépe. Bohužel jsme někdy až neskutěčně kazili, některé míče jsme soupeři doslova odevzdali, aniž bychom byli pod nějakým tlakem. Měli jsme i pohybové problémy, rychlost, obratnost a koordinace byla povětšinu utkání na straně domácích. Naivní byla i představa, že budeme vzhledem k fyzické vyspělosti úspěšnější v osobních soubojích, ale ani to se, snad vyjma Štěpána Čechoviče, nenaplnilo. Navíc někteří hráči nejsou ochotni na hřišti nechat více. Je to smutné, ale je to bohužel holý fakt. Tak snad něco pozitivního, několik velmi dobrých akcí po přesných průnikových přihrávkách, po kterých jsme se dostali do zakončení. Ale na 85 minut hry žalostně málo .....
Přes zimu máme na čem pracovat !

Omluvenka ze zápasu

(Radek Lukáš, 1. 12. 2017 21:21)

Omlouvám se ze zítřejšího zápasu , rodiné důvody

Nominace do Hradce

(Tomáš Navrátil, 1. 12. 2017 18:51)

Šimůnek, Stránský, Gnol, Kalenský, Čechovič, Borovski, Sapár, Navrátil, Bednář, G.Kondos, K.Kondos, Neradová, A.Sováková, Lukáš, Jedlička.
Sraz v Hradci Králové na Malšovickém stadionu (UMT) v sobotu nejdéle v 8.45 ! Hrát budeme v červených dresech, upozorňuji na zimní doplňky (termo kalhoty, termotriko, čepice, rukavice), hlásí docela slušný mráz !

Omluva

(Kulda, 1. 12. 2017 7:19)

Ahoj, omlouvam Kubu dnes i zitra, je bohuzel nemocny.

Omluvenka v tréninku

(Radek Lukáš, 30. 11. 2017 19:56)

Omlouvám se ze zítřejšího tréninku , jdu pomáhat do školy na den otevřených dveří

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 29. 11. 2017 12:36)

Prosím o omluvení Denisy z dnešního tréninku, je v Praze se školou na výletě. Děkuji.

Důležitá účast všech na dnešním tréninku !!

(Tomáš Navrátil, 29. 11. 2017 7:03)

Dnes bude na stadionu MFK Trutnov (v prostoru výřivky) probíhat screening kategorie U11 až U15 za účasti MUDr. Salaje a klubového fyzioterapeuta Michala Kamitze. Vyšetření jednoho hráče zabere cca 3 minuty, je nutné, aby se zúčastnili i zranění a nemocní hráči (pokud jim to jejich zdrav.stav dovolí) a naše účast byla 100%, přítomni můžou být samozřejmě i rodiče. Začíná se v 16 hodin, ale počítám, že na nás se dostane tak kolem páté, půl šesté (tedy nám to zasáhne trochu do tréninku).

Dopadli obdobně ....

(Tomáš Navrátil, 25. 11. 2017 21:34)

Abychom na našem výsledku viděli alespoň něco pozitivního, zde jsou výsledky FK Mladá Boleslav v posledních třech utkáních žákovské ligy s celky z druhé poloviny tabulky ....
FK Baník Most 1909 U15 - FK Mladá Boleslav U15 0:6 (0:2)
FK Mladá Boleslav U15 - SK Kladno U15 7:0 (4:0)
FK Mladá Boleslav U15 - 1. FK Příbram U15 9:0 (4:0)

S Mladou Boleslaví zbytečně vysoká porážka !

(Tomáš Navrátil, 25. 11. 2017 21:07)

MFK Trutnov - FK Mladá Boleslav U15 0:6 (0:3)
rohodčí: Seidel
hrací doba: 1x40 x 1x45 minut
sestava: Hampl-Kulda, Stránský, Gnol, Kalenský, Čechovič, Borovski, Sapár, Navrátil, Bednář, G.Kondos, K.Kondos, Neradová, A.Sováková, Jedlička
V dalším přátelském utkání po podzimní části sezony jsme přivítali čtvrtý tým žákovské ligy, FK Mladá Boleslav, kterou vede zkušený exhradecký trenér Vlastimil Frýdek. Hosté byli po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě zvítezili, jen jsme snad těch branek nemuseli dostat tolik, neboť minimálně tři byly z kategorie hodně laciných, navíc jeden z penalty, kdy "faul" Tády viděl jen pan rozhodčí. My jsme naopak své dvě šance neproměnili, navíc v závěru poločasu nastřelil Kosťa břevno. Prvních patnáct minut bylo poměrně vyrovnaných, jen s tím rozdílem, že hosté třikrát vystřelili na naši bránu a dali tři branky. Zde se projevila naše nezkušenost, ěpatná obranizace bránění a možná i naivita, kterou soupeř nemilosrdně trestal. Poté již se začala projevovat i herní převaha hostí a my jsme si hodně často připadali jak na atletickém tréninku. Rozdíl byl nejen ve fotbalovosti, ale i pohyblivosti a chuti hrát. V poslední minutě hosté chybovali, jenže Kosťova střela skončila "pouze" na břevně. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s touhou poprat se o co nejlepší výsledek, ale již po dvou minutách jsme dostali čtvrtou branku, jako přes kopírák s prvníma dvěma brankama. Boleslav i nadále dominovala, ale ne nijak výrazně, do několika velmi nadějných zakončení jsme se konečně dostali i my. Ale žádnou šanci jsme do gólového efektu nedotáhli. A v tom byl největší rozdíl. Zatímco hosté vstřelili šest branek ze sedmi, osmi zakončení, tak my ze dvou, tří žádnou. U některých hráčů jsme navíc postrádali větší zaujetí pro hru, větší nasazení a touhu uspět. Děkuji Tádovi Hamplovi, že nám na poslední chvíli vypomohl, stejně tak Davidu Jehličkovi u U14. V sobotu nás čeká poslední utkání podzimu, kdy na nás v Hradci na UMT pod lízátky na Malšovickém stadionu čaká obdobně kvalitní soupeř, FCHK U14.