Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V Jablonci prohráváme 2:0 !

(Tomáš Navrátil, 31. 5. 2017 21:19)

FK Jablonec - MFK Trutnov 2 : 0 ( 1 : 0 )
sestava: Šimůnek-Stránský, Kulda, A.Sováková, Strasser(36.Gnol)-Klejna(60.Lukáš), Bednář(36.Janák), Neradová, K.Kondos(50.G.Kondos)-Čechovič, Navrátil
Soupeř byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Zejména jeho klíčový hráč Hampl byl nad naše síly. První branku jsme obdrželi po krásném průniku právě Hampla, druhou po zaváhání našeho golmana. Nám se podařilo vstřelit také dvě branky, ale bohužel rozhodčí vyhodnotili vždy situaci Dana jako ofsajdovou. V poslední minutě mohl snížit po pěkné akci Štěpán, ale o centimetry minul branku. Prohráli jsme, ale s hlavou nahoře !

Omluva

(Tobias Janák , 31. 5. 2017 11:48)

Dobrý den. Omlouvám Tobiho od 17.6.do 23.6. Bude na cyklaku. Děkuji. MJ

shrnutí omluvenek

(Tomáš Navrátil, 30. 5. 2017 21:40)

Jelikož se zde objevilo na závěr sezony hodně omluvenek, tak si je shrneme, jestli nenastane situace, kdy nebudeme mít s kým hrát. Jedná se hlavně o poslední mistrovské utkání v Praze na Admiře 10. června a poté turnaj v Náchodě 17. června.
Na Admiru jsou omluveni: Gnol, Kulda, Klejna, Lukáš
Na turnaj v Náchodě jsou omluveni: K.Kondos
Předpokládám, že 16.6. vracející se cyklisté a Skot David se druhý den zúčastní turnaje v Náchodě ...
Pokud ještě někdo ví, že nebude, tak to sem prosím nejdéle ve středu večer napiště, ať můžeme případně jednat !
Děkuji.

Nominace na MU s FK Jablonec

(Tomáš Navrátil, 30. 5. 2017 20:15)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Stránský, Gnol, G.Kondos, Bednář, K.Kondos, Janák
Odjezd z HSM ve 12.30, hrajeme v červených dresech, návrat do Trutnova v cca 21.00
Marek Bednář bude hrát celý zápas za U15 + max. poločaas za nás, Martin Klejna půjde k U15 na lavičku, možná za ně odehraje poločas + plus za nás půjde do základu a může poté odehrát celé utkání.
Nástupy:
HSM-Kulda, G.+K.Kondosové, Klejna, Lukáš
nádraží-Gnol, Bednář
Pilníkov-Janák, Strasser
Dolní Kalná-Stránský, Šimůnek,
přijedou autem do Jablonce-Navrátil, Neradová, trenér Navrátil, A.Sováková, Čechovič, trenér Šikal

Omluva

(Konstantin Kondos, 30. 5. 2017 19:53)

Omlouvam Kostu od 13.6. do 17.6.jede na cyklak.Dekuji Kovacova

Aneta Sováková

(Michala, 30. 5. 2017 8:51)

Omlouvám Anet z tréninků od 04.06. do 09.06.2017.
Bude se školou na vodáku.
Michala

Omluva

(Dita Gnolová, 30. 5. 2017 8:48)

Dobrý den pane trenére,
chtěla bych tímto prosím omluvit Davida z tréninků, případně i ze zápasu a to v termínu od 9.-16.6.2017. Důvodem je školní zájezd do Skotska.
Děkuji za pochopení.
Dita

Jakub - cyklák

(Renáta Kuldová, 29. 5. 2017 20:55)

Ahoj,
i já omlouvám Kubu ... ve stejném termínu je s klukama na cykláku.
Díky, Renáta

Omluva

(Martin Klejna, 29. 5. 2017 14:10)

Omlouvám Martina v termínu od 9.5 do 16.5 ,bude na cykláku.Děkuji hezký den Klejnová

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 29. 5. 2017 14:49)

Hanko asi myslíš 9.-15. června. Pokud ne, tak omluva téměř rok dopředu je předčasná.

(Tomáš Navrátil, 29. 5. 2017 9:47)

Pondělní trénink v HSM, klasicky 17.30-19.00, povede ho můj nejstarší syn Tomáš, neboť já mám schůzi zastupitelstva obce a trenér Šikal je v práci. Tak věřím, že se na tréninku předvedete, ale jen v tom nejlepším světle.
Ve středu jedeme do Jablonce !

Omluva

(Štěpán Čechovič, 28. 5. 2017 17:35)

Dobrý den, omlouvám se z pondělního tréninku, jedu na dvoudenní školní výlet.

S Libercem jsme uhráli zaslouženou remízu !

(Tomáš Navrátil, 24. 5. 2017 20:40)

MFK Trutnov - FC Slovan Liberec 2 : 2 ( 2 : 2 ), pen.: 3:4
branky: 1. a 13. Čechovič - 14. Plechatý, 27. Striženec
penalty: dali Bednář, G.Kondos a K.Kondos, nedali Kulda a Čechovič
rozhodčí: Stieber-R.Nývlt, Seidel
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Stránský(36.Kalenský), A.Sováková, Kulda, Gnol(56.Strasser)-Lukáš(36.Klejna), Bednář, Neradová, Janák(47.K.Kondos)-Čechovič, Navrátil(64.G.Kondos)
S favoritem z Liberce jsme sehráli zcela vyrovnané utkání, kluky a holky musím za jejich příštup, nasazení a fotbalovost pochválit. Při troše štěstí v koncovce jsme mohli i zvítězit, ale v jasných tutovkách jsme vždy nastřelili golmana. Penalty jsme opět nezvládli a plusový bod bere soupeř. Do vedení jsme se dostali již po třiceti sekundách hry, Marek Bednář vysunul Štěpána Čechoviče a ten svůj nájezd chladnokrevně proměnil - 1:0. Ve 13. minutě zapresoval opět Štěpán Čechovič hostujícího golmana, obral ho o míč a střelou do prázdné nás poslal do dvoubrankového vedení. Minutu nato mohlo být ještě veseleji, agilní Štěpán Čechovič poslal před bránu milimetrový centr, ale Tobi Janák nastřelil v jasné tutovce bohužel jen golmana. A soupeř trestal, během třinácti minut dal dva góly po našich zbytečných ztrátách míče a bylo vyrovnáno. Ještě do poločasu jsme mohli jít opět do vedení, ale zakončení Štěpána Čechoviče chyběla razance a golman míč na brankové čáře zastavil. Mates měl v první půli jeden fantastický zákrok po těžké střele, jednou hasila požár na brankové čáře hlavou Anetka. Ve druhé půli jsme prostřídali a i střídající kluky musím pochválit, tentokrát bylo střídání opravdu oživením. Hosté měli sice více ze hry, ale naše pozorná obrana skvěle dirigovaná bojující Anetkou je téměř k ničemu nepustila. Naopak, šanci na rozhodnutí jsme měli my, Marek Bednář skvěle vysunul Dana Navrátila, ten ale hostujícího golmana neprostřelil. Těsně před koncem trefili hosté tyč a body se, asi zaslouženě, dělily. V penaltovém rozstřelu se nám opět nedařilo a plusový bodík tak putuje do Liberce.
Vzhledem k průběhu utkání před třemi týdny v Liberci, kde jsme byli téměř celé utkání pod drtivým tlakem, jsme tentokrát zvládli utkání daleko lépe. Soupeř má velkou pohybovou a fotbalovou kvalitu a my jsme se s ní ve spoustě momentů vyrovnali a když nevyrovnali, tak se snažili alespoň přiblížit. Ještě jednou pro všechny aktéry velká pochvala !

Nominace na MU se Slovanem Liberec

(Tomáš Navrátil, 23. 5. 2017 7:12)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Bednář, K.Kondos, Janák
Sraz v 16.15 v HSM, hrajeme v červených dresech

S Viktorkou pouze remíza a nevyužitý penaltový mečbol !

(Tomáš Navrátil, 21. 5. 2017 6:31)

MFK Trutnov - FK Viktoria Žižkov 2 : 2 ( 2 : 1 ), penalty: 3:4
branky: Čechovič, K.Kondos - Beránek, Pařízek
penalty: dali K.Kondos, Kulda, G.Kondos - nedali Strasser, A.Sováková, Navrátil
rozhodčí: Tryzna-Prinz, Havlík
diváků: 40
sestava: Šimůnek-Stránský, A.Sováková, Strasser, Kulda-Klejna, Neradová, N.Sováková, Čechovič-K.Kondos, Navrátil
střídali: Kalenský, Gnol, G.Kondos, Janák, Lukáš
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, Viktorka šla do vedení po našem klasickém mám-nemám, nám se však podařilo ještě do poločasu výsledek otočit. Nejprve se zastřeloval Kosťa Kondos a Martin Klejna, ale nedali, prosadil se až nádhernou střelou Štěpán Čechovič. Chvíli na to poslal Martin Klejna do úniku Kosťu Kondose, ten podstřelil golmana a šli jsme do vedení. Ve druhém poločase jsme přestali hrát, Viktorka zvýšila obrátky a zaslouženě vyrovnala na konečných 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme jen potvrdili náš zmar. Opět musím konstatovat, že za soupeřem jsme, zejména ve druhém poločase zaostávali. Pohybově, fotbalově i takticky. Pokud budou hráči na tréninku makat na 120%, tak se vrátíme tam, kde jsme byli, pokud budou chodit pouze trénovat, bude ještě hůř ! Stínem utkání je zranění Nely Sovákové, věřme, že to nebude nic vážného.

Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 19. 5. 2017 20:11)

Šimůnek, Strasser, Kulda, A.Sováková, N.Sováková, Lukáš, Klejna, Neradová, Navrátil, Čechovič, Stránský, Gnol, G.Kondos, Kalenský, Janák
Sraz v 11.45 v HSM, hrajeme v bílo-modrých dresech

Re: Nominace na MU s Viktorkou Žižkov

(Tomáš Navrátil, 20. 5. 2017 9:25)

+ Kosťa

Dukla nad naše síly !

(Tomáš Navrátil, 14. 5. 2017 6:15)

FK Dukla Praha - MFK Trutnov 3 : 1 ( 2 : 1 )
branky: 11. Villaseca, 17. Štěpán, 52. Ulman - 19.K.Kondos
rozhodčí: Jeřábek-Tsarev, Nepraš
ŽK: 50. Bednář
diváků: 55
sestava: Šimůnek-Stránský (55. Gnol), A.Sováková, N.Sováková, Kulda-Klejna (52. Lukáš), Navrátil, Neradová (36. Strasser), K.Kondos-Bednář (52. G.Kondos), Čechovič
Zasloužené vítězství domácích, Dukla nás předčila ve všech směrech, nestíhali jsme ani pohybově, ani fotbalově, ani dopředu, ani dozadu, všude jsme byli druzí a pozdě. Od vyšší porážky nás zachránil ve druhém poločase Matěj. Jak šly branky - v 11. minutě jsme neodkopli z vápna míč, faulovali a domácí se nádherným tresťákem z 22 metrů ujímají vedení - 1:0. V 17. minutě pěkná kominace domácích z levé strany, zpětná přihrávka, zcela volný útočník Dukly a jeho střela k tyči - 2:0. V 19. minutě jsme domácí "zapresovali", Ti chybovali a Kosťa Kondos "jesličkami" snižuje - 2:1. V 52. minutě Pavel Strasser namazal míč domácímu hráči a ten jeho nabídkou nepohrdl - 3:1. Další 3-4 tutovky domácím zneškodnil Mates. My jsme měli ve druhé půli dvě pěkné akce, v té první zakončovl po centru Georga Kondose z voleje Lukáš Kalenský, bohužel jen doprostřed branky, v té druhé nás po akci Radka Lukáše zastavili nesmyslně rozhodčí. Utkání se hrálo na skvělém pažitu, a to i přes několikaminutovou průtrž mračen, v Praze - Ruzyni.