Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 19. 2. 2018 12:50)

PO 19.2. - 18.00-19.30 ZŠ Mládežnická
ÚT 20.2. - 17.00-18.00 OLYMP Poříčí (Matěj brank.trénink na UMT)
ST 21.2. - 16.30-18.00 UMT Trutnov
PÁ 23.2. - místo a čas tréninku bude upřesněn !!!!!!
NE 25.2. - přátelské utkání v Liberci, odjezd BUSEM z HSM v 7.00 (7.05 vlakáč, 7.15 Pilníkov zimák, 7.30 Dolní Kalná autobusák, 7.45 Nová Paka-poliklinika)

Jakub

(Renáta Kuldová, 19. 2. 2018 7:45)

Ahoj, omlouvám ještě dnes Kubu z tréninku.
Díky, R.

Prohra s Duklou Praha 1:4 !

(Tomáš Navrátil, 18. 2. 2018 18:45)

MFK Trutnov U15 - FK Dukla Praha U15 1: 4 ( 1:4)
branka: Paves Strasser
rozhodčí: hráč Dukly (delegovaný se bohužel nedostavil)
hrací doba: 2x40 minut
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Gnol, Stránský, Strasser, Neradová-Klejna, Navrátil Sapár, Borovski-K.Kondos, Čechovič
Průběžně střídali: Kalenský, Dressler
Po vyrovnaném úvodu jsme bohužel obdrželi první branku, když absolutně neproběhla komunikace golmana. Poté se nakopali za uši Dan s Davidem a soupeř odskočil velmi lacině do dvoubrankového vedení. Pohybová a fotbalová převaha Dukly vyústila ještě do poločasu v další dvě branky v naší síti. Chvíli před poločasem se nám podařilo alespoň snížit, když se po rohu trefil hlavou Pavel Strasser. Ve druhém poločase již branka nepadla, když soupeř nevyužil dvě, tři šance, my možná jednu. Prohráli jsme tak jednoznačně 1:4, přesto si myslím, že utkání nám ukázalo to, co potřebujeme vidět a uvědomit si, tudíž pro nás bylo velmi přínosné. Bohužel musím konstatovat, že s Duklou již jsme prohrávali v momentě, když vystoupila z autobusu. V soubojích o míč jsme byli pomalí, nedůrazní, ustrašení, málo agresivní a soupeř se tak bez větší námahy dostával téměř ke všem míčům. Naše úcta k soupeři byla až příliš veliká. Při našem bránění je příliš mnoho alibismu, srabáctví, ležérnosti a naopak málo snahy a touhy v soubojích uspět. Kolikrát se jednalo jen o imitaci soubojů o míč. Přitom dukláci nebyli bůhvíjací sapani, to dovolím si tvrdit, že my máme v týmu vyspělejší hráče, Ti ale nebyli příliš ochotni se se soupeřem měřit. Ono to pak v podání soupeře vypadá strašně jednoduše a neskutečně fotbalově, ale náš podíl v tom je velmi výrazný. Jinými slovy pokud zlepšíme organizaci bránění, zvýšíme agresivitu, rychlost a nebudeme pokakaní a bojácní, tak ta utkání poté tak jednoznačná nebudou. Další věcí je naše fotbalová kvalita, potřebujeme zlepšit téměř vše, rychlost práce s míčem, první dotek, rozehrávku a pohyb bez míče. Navíc jsme hodně ztrátoví, kazíme i poměrně jednoduché herní kombinace a to nás poté stojí strašně moc sil. Co se týče jednotlivců, tak si dnes dovolím vyzvednout našeho nejlepšího hráče, Míru Stránského. A velmi dobře mu sekundoval Martin Sapár. Ostatní musí výrazně ve výše uvedeném přidat.

Nominace na Duklu

(Tomáš Navrátil, 16. 2. 2018 21:00)

Šimůnek, Stránský, Gnol, Strasser, Neradová, Klejna, Čechovič, Navrátil, Sapár, Borovski, K.Kondos, Kalenský
Sraz je v neděli v 9.00 na UMT v Trutnově !
Věřím, že dorazí všichni, pokud by se uzdravil i Kuba Kulda a jen trochu by to šlo, tak by nám to hodně bodlo ....

Kuba - nemoc

(Renáta Kuldová, 15. 2. 2018 22:02)

Ahoj, omlouvám Kubu z pátečního tréninku. Má horečku a bolí ho v krku. Přes víkend se to budeme snažit vyležet, na zápas také nebude.
Díky, R.

Pochvala za dnešní trénink !

(Tomáš Navrátil, 14. 2. 2018 19:59)

Za dnešní trénink, kterému byli přítomni trenéři z pardubické akademie, bych kluky a Denču pochválil. Makali, odjezdili to a chovali se velmi slušně. Trénink byl poměrně náročný a kvalitu a přístup všech hráčů ocenili i trenéři z RFA. Velmi pozitivní byly i jejich rady a doporučení jak k hráčům, tak k vedení a organizaci tréninku. Tak teď nezbývá než si přát, abychom ve stejném duchu absolvovali i páteční trénink a nedělní utkání s pražskou DUKLOU pro nás bylo vyvrcholením týdenního tréninkového cyklu.

Omluva Denisy Neradové

(Vítězslav Nerad, 13. 2. 2018 11:36)

Prosím o omluvení Denisy z dnešního tréninku z důvodu přípravy na přijímačky. Díky za pochopení.

Středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 13. 2. 2018 7:31)

Středeční trénink navštíví trenéři pardubické fotbalové akademie p.Matras a p.Volšík a budou se na něm i aktivně podílet. Trénink bude primárně zaměřen na zakončení. Prosím kluky, aby byli nejdéle v 16.10 v kabině !!

Pohárová výhra s Červeným Kostelcem

(Tomáš Navrátil, 11. 2. 2018 17:03)

MFK Trutnov U15 - TJ Červený Kostelec 8 : 2 ( 3 : 1 )
branky: Čechovič 3, K.Kondos 3, Sapár, Strasser - Mudroch, Hepnar
rozhodčí: Jakub Matějka
diváků: 30
sestava: Šimůnek-Stránský, Strasser, Kulda, Neradová-Klejna, Navrátil, Sapár, Borovski-Čechovič, K.Kondos
průběžně střídali: Kalenský, Gnol
Po opatrném začátku se soupeř z Červeného Kostelce dostal do vedení, když využil našeho nedůrazného bránění na levé straně hřiště. Nám se podařilo ještě do poločasu výsledek otočit, když k vyrovnání jsme využili hrubici hostujícího golmana. Ve druhém poločase jsme střídali velmi dobré pasáže s těmi méně povedenými, nicméně se nám dařilo střílet po pěkných kombinacích parádní branky. A to ještě Kosťa, autor hatricku, zahodil dvě nezahoditelné šance. Soupeř se také dostal do několika šancí, ale gól se mu podařilo dát již jen jeden, hlavou ze standartní situace. Tuto branku si však naši zadáci za obrázek nedají ! Jinak ale musím kluky a Denču pochválit, fyzicky vyspělejšího soupeře se nezalekli a i v soubojových situacích, až na drobné vyjímky, s ním sehráli vyrovnanou partii. V tom byl velký rozdíl oproti minulému utkání v Jičíně. Musíme však zapracovat na lepší organizaci hry při bránění a na jejím zrychlení a hlavně zpřesnění směrem dopředu. Za týden nás, opět v neděli na trutnovské umělce, čeká soupeř z kategorie nejtěžších, FK Dukla Praha U15 !

omluvenka

(Radek Lukas, 10. 2. 2018 23:54)

dobry den na zapas se nedostavim jsem nemocny

Nominace na pohár s Červeným Kostelcem

(Tomáš Navrátil, 9. 2. 2018 20:29)

Šimůnek, Stránský, Kulda, Klejna, Gnol, Strasser, Neradová, Klejna, Čechovič, Navrátil, Sapár, Borovski, K.Kondos, Kalenský, Lukáš (pokud je zdravý-v pátek nedorazil bez omluvy na trénink)
Sraz je v neděli ve 12.10 na UMT v Trutnově !

Omluva Denisy Neradové

(Vítězslav Nerad, 6. 2. 2018 11:23)

Prosím o omluvu Denisy z dnešního tréninku - jede se školou do divadla a vrátí se až večer. Děkuji.

Omluva

(Tomáš Gnol, 5. 2. 2018 15:18)

Ahoj omlouvám Davida z dnešního tréninku.tělocvičnu vynechá(radši),ale zítra už do olympu přijde.Díky Tomáš

Re: Omluva

(Tomáš Navrátil, 5. 2. 2018 17:02)

Tome klidně může přijít, zajistím jeho "bezkontaktnost"

Do 15. února prosím o zaplacení příspěvků !!

(Tomáš Navrátil, 4. 2. 2018 21:14)

Prosím rodiče o zaplacení příspěvků, do 15. února 2018 poslat na účet klubu číslo 2904740369/0800 částku 2 000,- Kč ! Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení hráče a ročník narození (Josef Koudelka, 2003). Děkuji všem za včasnou úhradu !

Individuální tréninky

(Tomáš Navrátil, 4. 2. 2018 12:29)

Dva vybraní hráči (měli by to být ti "nejlepší") z každé kategorie žáků (U12-U15) se budou pravidelně účastnit individuálích tréninků. Ten první je na programu v úterý, 6. února od 17 do 18 hodin na UMT a povede ho trenér Franc. Z našeho týmu se tohoto tréninku zúčastní Martin Sapár a Štěpán Čechovič. To znamená nepůjdou s námi do Olympu, ale půjdou na individuál na UMT. V případě dotazů mě volejte.

omluva + prosba

(p.strasser, 4. 2. 2018 10:55)

Ahoj omlouvám Pavla z pondělního tréninku, jde na vakcínu.
V neděli Pavel na zápase ztratil hránič, tak jestli ho někdo našel. díky

V Jičíně prohra proti velmi kvalitnímu soupeři !

(Tomáš Navrátil, 3. 2. 2018 14:30)

SK Jičín U17 - MFK Trutnov U15 3 : 1 ( 2 : 0 )
branka: Čechovič (pen.)
rozhodčí: Beneš
hrací doba: 2x40 minut
diváků: 20
sestava: Šimůnek-Stránský, Strasser, Kulda, Jedlička-Borovski, Navrátil, Sapár, Neradová-Lukáš, Čechovič
Na jičínské umělce jsme narazili na velmi kvalitního soupeře. Jičínští mladší dorostenci byli fyzicky výrazně vyspělejší, agresivnější, fotbalovější a daleko rychlejší v práci s míčem a po velkou většinu utkání měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Nám dělala velký problém rozehrávka, neboť domácí borci nás presovali a vytvářeli na nás soustavný tlak, se kterým jsme se jen obtížně vyrovnávali. Tempo naší hry bylo v kontextu s hrou domácích velmi pomalé, těžkopádné a opět, stejně, jako tomu bylo minulý týden na Olympii, v předfinální a finální fázi hodně nepřesné. Utkání by asi slušel výsledek 6:2, ale také to při troše štěstí mohlo skončit remízou, neboť v poslední desetiminutovce jsme trefili za stavu 3:1 dvakrát tyč (ONdra, radek). Někteří hráči se vůbec neprosadili, spíše ale mrzí to, že nejsou ochotni udělat více, aby tomu bylo naopak. Po dlouhé době se do sestavy vrátil Pavel Strasser a hrál velmi solidně. Z U14 nám vypomohl David Jedlička, i on zahrál velmi dobře a děkujeme nejenom jemu za výpomoc, ale i trenéru Dorotíkovi za uvolnění.
Věci, které se nám nedařily, se pokusíme přenést do středečního a pátečního tréninku a pracovat na nich.
Po zápase šla většina do jičínského AQUACENTRA, kde si to kluci dokonale užili, a musím je pochválit, chovali se velmi slušně a naprosto bezproblémově. Rodičům děkuji za zajištění dopravy.

Nominace do Jičína

(Tomáš Navrátil, 2. 2. 2018 20:28)

Šimůnek, A.Sováková, Kulda, Strasser, Stránský, Sapár, Borovský, Navrátil, Čechovič, K.Kondos, Neradová, Jedlička
sraz v sobotu v 9.10 v Jičíně na UMT !
Apeluji na zimní doplňky (termo, čepice, rukavice, mikina) !!!
Doporučuji udělat do termosky teplý čaj.
Po zápase možnost využít AQUACENTRA, vstup povolen pouze v těsných plavkách, ve volných nepouštějí !!!

Re: Nominace do Jičína

(Tomáš Navrátil , 2. 2. 2018 21:48)

Doplňuji Radka Lukáše, omylem jsem ho nenapsal. naopak nebude Anetka.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA