Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zrušení středečního tréninku

(Tomáš Navrátil , 22. 11. 2017 15:21)

Středeční trénink jsem bohuzel nucen zrušit, jsem pracovně mimo a nestihnu se vrátit a kolega David Šikal je rovněž v práci. Sejdeme se v pátek v 16.30.

Poslední výkop

(Tomáš Navrátil, 21. 11. 2017 20:33)

Ahoj všichni, blíží se nám konec podzimní sezony a bylo by vhodné ji někde společně, tedy hráči, rodiče a trenéři, zhodnotit (tzv. poslední výkop). Termínů není mnoho, v podstatě tři. Sobota 2. prosince po utkání v Hradci Králové, pátek 15. nebo sobota 16. prosince. Já osobně bych preferoval hned ten první termín, tedy po utkání v Hradci, neboť poté jsem pracovně velmi vytížen. Je jen na nás, kde se to bude konat, proto bych rád znal Vaše návrhy (pište je prosím zde na stránky !). Minule jsme byli v Poříčí na bowlingu, můžeme to klidně zopakovat, nebo třeba zvolit něco jiného. Pokud máte někdo nějaký námět, sem s ním prosím.
Co se týče programu do konce roku, tak tento týden budeme trénovat ještě ve středu a v pátek na UMT, v sobotu hrajeme prestižní utkání s Mladou Boleslaví. Následující týden budeme trénovat ještě třikrát týdně, v pondělí ale už na Mládežce (nechám na hráčích-dohodneme se na tréninku, jestli si zvolí fotbálek nebo florbal-v případě florbalu by museli kluci z Mládežky zajistit dvě golmanské výzbroje), ve středu a v pátek na UMT. V sobotu 2. prosince hrajeme poslední utkání v letošním roce, od 9.30 v Hradci Králové s FCHK U14. Poté již bychom zvolnili a čtrnáct dní "trénovali" dvakrát týdně, v pondělí na Mládežce a v pátek na UMT, víkendy by byly volné. Poslední trénink v letošním roce by tedy byl v pátek 15. prosince, poté bychom se sešli až v pondělí 8. ledna na Mládežce na zahájení zimní přípravy.

omluva

(Kulda, 20. 11. 2017 14:43)

Ahoj, omlouvám dnes Jakuba z tréninku, není mu dobře.

Červený Kostelec jsme porazili 3:1 !

(Tomáš Navrátil, 19. 11. 2017 8:53)

MFK Trutnov - SK Červený Kostelec U17 3:1 (1:0)
branky: K.Kondos, Borovski, Bednář
rozhodčí: Turek
hrací doba: 2x40 minut
sestava: Šimůnek - Gnol, A.Sováková, Kulda, Stránský, Borovski, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, G.Kondos, Neradová, Sapár, K.Kondos
V dalším přátelském utkání, tentokráte s mladším dorostem krajského přeboru SK Červený Kostelec, jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Po většinu utkání jsme měli více ze hry a měli i více brankových příležitostí než soupeř. V první půli jsme neproměnili několik velmi dobrých šancí a do vedení se dostali až v poslední minutě prvního poločasu, když se prosadil tváří v tvář kocteleckému golmanovi Kosťa. Ve druhém poločase jsme v aktivní hře pokračovali a měli další šance, ale v zakončení se nám nedařilo. Druhou branku jsme přidali po propadnutém míči z trestného kopu, který uklidil do brány na zadní tyči Ondra. Soupeř se nevzdal a i on měl šance, které však neproměnil, když v několika případech nás podržel Mates v bráně. Naše obrana v těchto okamžicích nepracovala příliš dobře, z toho se musíme poučit. V poslední minutě zápasu jsme přidali třetí branku, když svůj samostatný nájezd z poloviny hřiště proměnil, ač tísněn dobíhajícím obráncem, Mára. Každý z hráčů odehrál 60 minut, pouze Anetka s Kubou 70 minut a samozřejmě Mates odchytal celé utkání.
V sobotu nás čeká ještě kvalitnější soupeř, ligoví žáci U15 FK Mladá Boleslav.

Nominace na PU s Červeným Kostelcem

(Tomáš Navrátil, 17. 11. 2017 19:13)

Šimůnek, Gnol, A.Sováková, Kulda, Stránský, Borovski, Čechovič, Navrátil, Lukáš, Bednář, G.Kondos, Neradová, Sapár, K.Kondos
Sraz v 15.40 na UMT, hrajeme v červených dresech !

Přátelské utkání s Náchodem jsme vyhráli 4:1 !

(Tomáš Navrátil, 12. 11. 2017 11:06)

Posezonní přátelské utkání na UMT v Trutnově:
MFK Trutnov-FK Náchod 4:1 (1:1)
branky: K.Kondos, vlastní, G.Kondos, Kulda
sestava: Strasser - Stránský, A.Sováková, Kulda, Gnol, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Borovski, Bednář, Neradová, Kalenský, G.Kondos, K.Kondos, Jedlička (střídalo se hokejově)
Soupeř bohužel dorazil bez svých tří výrazných opor (Gunár, Hrubý, Zelenka), ale snažil se hrát a přispěl výraznou měrou ke kvalitě utkání. My jsme měli několik pasáží velmi dobrých, ale řada z nich byla opět "ve starých kolejích", tedy nepřesná, pomalá, bez pohybu, s velkým podílem neúspěšného individuálního řešení. Pro nás podnět do dalšího tréninkového procesu. Trénovat budeme opět PO, ST, PA od 16.30 na UMT a v sobotu přivítáme od 16.30 za umělého osvětlení tým KP mladšího dorostu TJ Červený Kostelec.

nominace na Náchod

(Tomáš Navrátil , 10. 11. 2017 19:32)

Strasser, Stránský, A.Sováková, Kulda, Gnol, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Borovski, Bednář, Neradová, Kalenský, G.Kondos, K.Kondos, Jedlička. Sraz v sobotu v 9.45 na UMT v Trutnově. Hrajeme v červených dresech.

Dnešní trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 11. 2017 20:10)

Tak nakonec nám trénink natočil pan Jirousek ze Rtyně, za což mu moc děkuji. To budou soudruzi v Praze koukat, s čím tady pracujeme ......

středeční trénink

(Tomáš Navrátil, 8. 11. 2017 9:55)

Dnešní trénink se bude natáčet na video, tak bych poprosil, aby Ti, co přijdou, byli řádně oblečeni, obuti, měli pití a hlavně aby měli chuť trénovat naplno a nechali domy všechny "voly".

(Tomáš Navrátil, 3. 11. 2017 21:44)

Vzhledem k tomu, že SK Jičín ve středu zrušil pro nedostatek hráčů přátelské utkání v Jičíně a nepodařilo se sehnat náhradu, mají hráči o víkendu volno ! Sejdeme se tedy v pondělí v 16.30 na UMT v Trutnově na tréninku.
Všem přeji pohodový víkend !

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 3. 11. 2017 13:08)

Omluvte, prosím, Denisu z dnešního tréninku - je na prezentaci středních škol v HK a nestihne to Trutnova. Dnešní trénink bude tedy absolvovat doma, s Javorkou.

S Náchodem jsme vyhráli až na penalty !

(Tomáš Navrátil, 1. 11. 2017 20:39)

MFK Trutnov - FK Náchod 3:3 (2:2)
branky: 12. K.Kondos, 23. Čechovič, 66. Kulda - 6. Hrubý, 27. Žahourek, 48. Světlík
rozhodčí: Erlebach
diváků: 40
sestava: Hnízdil-Stránský, A.Sováková, Kulda, Borovski-Neradová (45. Lukáš), Sapár, Čechovič, Navrátil-Bednář, K.Kondos (57. Kalenský)
V odloženém utkání se na trutnovské umělce hrálo za umělého osvětlení poměrně kvalitní utkání. Výsledek byl neustále jak na houpačce, utkání nakonec skončilo po brankové přestřelce asi zaslouženou remízou. V penaltách jsme byli až na Máru stoprocentní a hlavně měli v brance zapůjčeného Matěje Hnízdila, který soupeři dvě penalty skvěle lapil. Úvod utkání patřil soupeři a po šesti minutách jsme prohrávali, když jsme na půlce hřiště soupeři odevzdali míč, ten podnikl rychlý brejk do naší nezajištěné obrany a kanonýr hostí Hrubý se prosadil střelou k tyči - 0:1. Poté jsme hru vyrovnali a podařilo se nám pěknou brankou Kosti Kondose vyrovnat. Mára Bednář poslal výbornou průnikovou přihrávku na právě Kosťu a ten skvěle obstřelil golmana - 1:1. V poli jsme s postupem času získali převahu a podařilo se nám vstřelit druhou branku. Velmi pohledná akce začala pohotovou rozehrávkou Kuby Kuldy, Dan Navrátil pak skvěle vysunul Máru Bednáře, ten trošku se štěstím propasíroval míč na Štěpána Čechoviče a ten byl tam, kde měl být - 2:1. Jenže neradovali jsme se dlouho a Žahourek po našem nedůrazu v našem pokutovém území vyrovnal. Poločas se dohrával za mírné převahy hostí. Druhá půle byla vyrovnaná, nahoru dolů, ale téměř bez šancí. Ve 48. minutě se po naší levé straně prosadil rychlík Láďa Gunár, Matěj Hnízdil jeho střílený centr pouze srazil na malé vápno a u dorážky byl první Světlík - 2:3. Soupeř působil v těchto fázích utkání živěji, jako by více chtěl vyhrát. My jsme se sice snažili, ale vázlo nám to. Až čtyři minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil Kuba Kulda. V závěru již se ani před jednou brankou nic neudálo a tak se šlo na penalty. Hned v první sérii zaváhal Mára Badnář a soupeř hladce proměnil. Pak všichni proměňovali, jenže pátá a šestá série patřila našemu zapůjčenému golmanovi Matěji Hnízdilovi, který obě přízemní střely k pravé tyči skvěle vyrazil ! Plusový bod tedy zůstal v Trutnově. Po zápase jsme museli hráče pochválit, ale jsme si vědomi, že někteří hráči ještě nejsou ochotni prodat vše, co v nich je.

Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 8:32)

Hraje se ve středu, 1. listopadu, od 15.30 na UMT v Trutnově, sraz ve 14.45. Hrejeme v červených dresech !
Nominace: Hnízdil, Stránský, Kulda, A.Sováková, Borovski, Lukáš, Čechovič, Sapár, Navrátil, Gnol, Neradová, Bednář, K.Kondos

Re: Odložené utkání s Náchodem

(Tomáš Navrátil, 31. 10. 2017 15:04)

Do nominace doplňuji ještě Lukáše Kalenského.

Pondelni trenink

(Tomáš Navrátil , 30. 10. 2017 11:59)

Dnes trenink na UMT od 16.30 !

Utkání s Náchodem zrušeno !!!!

(Tomáš Navrátil, 29. 10. 2017 8:29)

Vzhledem k velmi silnému větru bylo utkání s FK Náchod zrušeno !! Náhradní termín - předběžně středa 1. listopadu U15 od 15.30, U14 od 17.15 (za umělého osvětlení). BUDE UPĚSNĚNO !!