Jdi na obsah Jdi na menu

Omluvy, vzkazy, podněty

Zde pište prosím omluvy hráčů z TJ a zápasů, případně další připomínky, postřehy, podněty, upozornění, doporučení, prostě vše k dění kolem našeho týmu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Omluva

(Pavla Strasserová, 23. 4. 2018 9:33)

Dobrý den, omlouvám Pavla z dnešního tréninku. Ve škole se mu udělalo zle. Děkuju Strasserová.

Program na tento týden

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2018 9:44)

Program na tento týden:
PO 23.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
ST 25.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
PA 27.4. - TJ v HSM 17.00-18.30, sraz v 16.45
NE 29.4. - mistrovské utkání s Benešovem, od 10.00 na přírodní trávě v Trutnově, sraz v 9.00

V Chrudimi jsme prohráli, ale s hlavou nahoře !

(Tomáš Navrátil, 22. 4. 2018 8:27)

MFK Chrudim - MFK Trutnov 2 : 0 ( 1 : 0 )
rozhodčí: Brychta
diváků: 50
sestava: Šimůnek-Gnol, Stránský, Kulda, Strasser-Kalenský, Navrátil, Sapár, Neradová (62. Ondráček)-K.Kondos, Čechovič
Utkání bylo sehráno na parádním pažitu letního stadionu v Chrudimi za již téměř letního počasí. My jsme na utkání s lídrem tabulky přijeli bohužel pouze s jedenácti hráči. Anetka se zranila ve čtvrtek na tělocviku a Martin Klejna se omluvil večer těsně před utkáním. Ze čtrnáctek jsme si tak vypůjčili na lavičku jako rezervu Jirku Ondráčka. Velkou devízou pro nás byl ale návrat golmana Matěje Šimůnka, který zachytal velmi dobře a byl naší obrovskou oporou. I když nemusel tasit nějaké ligové zákroky, neboť Chrudim žádné extra šance neměla, tak skvěle četl hru, byl jisty a všude včas. První poločas se hrálo zcela vyrovnané utkání a byli jsme to my, kdo mohl jako první rozvlnit síť. V první dvacetiminutovce jsme měli tři, čtyři, velmi dobré příležitosti, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Zejména Lukáš Kalenský bude mít ještě dlouho před očima úplně prázdnou bránu, kterou, zřejmě zaskočen kvalitní Kosťovou přihrávkou, lajdácky netrefil. Zejména Kosťa v útoku oplýval velkou aktivitou a měl několik skvělých náběhů. Jenže nic jsme neproměnili a tak přišel trest, naše ztráta při rozehrávce, kombinace domácích a střela neobsazeného hráče po přihrávce pod sebe - 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli v dobré hře pokračovat a vydržet s fyzickými silami, které ve velkém teplu a bez možnosti vystřídání velmi rychle ubývaly. Hned v úvodu jsme měli šanci, Štěpán zatáhl míč po pravé straně, ale jeho pěknou přihrávku Kosťa před bránou netrefil. Domácí získávali převahu, začali nás přehrávat zejména kombinací a pohybem ve středu hřiště, naše obrana v čele s Mírou Stránským však pracovala velmi spolehlivě. Přesto domácí ještě jednou skorovali, když nás dokonale vykombinovali a přesnou hlavičkou podruhé rozvlnili naši síť. Kluci se snažili, ale na zvrat už jsme neměli. Kosťa úplně odešel fyzicky, Lukášovi se extremě nedařilo, téměř každý míč pouze daroval soupeři, ostatní hráči toho měli také plné zuby, ale nic nevzdali. To se cení a za to jim děkuji. Děkuji i Jirkovi Ondráčkovi, který na posledních osm minut vystřídal vyčerpanou Denču.
Jinak domácí vyhráli zaslouženě, byli fotbalovější, pohyblivější, i když na šance bylo utkání zcela vyrovnané. Ke kvalitě utkání přispěla svým bezchybným výkonem i trojice rozhodčích.
Prohrát se dá i takovým to způsobem, na rozdíl od Čáslavi ale tuto porážku beru, neboť prioritou je pro mě to, co se odehrálo na hřišti.

Nominace na utkání v Chrudimi

(Tomáš Navrátil, 20. 4. 2018 12:52)

Šimůnek, Gnol, Stránský, Kulda, Strasser, Klejna, Navrátil, Sapár, Čechovič, Neradová, K.Kondos, Kalenský + dva hráči z U14
Odjezd v 7.30 z HSM, jede se na Hradec, hrajeme v bílo-modrých dresech na přírodní trávě, návrat do Trutnova v cca 15 hodin

Omluvenka z tréninku

(Vítězslav Nerad, 19. 4. 2018 11:37)

Prosím o omluvení Denisy z tréninku na zbytek týdne - je se školou na republikovém turnaji v házené.
V sobotu na mistrák bude. Děkuji za pochopení.

Čtvrteční trénink

(Tomáš Navrátil, 19. 4. 2018 11:12)

Ve čtvrtek 19.4. bude trénink na hřišti v HSM, sraz v 16.15.

Utkání s Čáslaví jsme odflákli a zaslouženě prohráli !

(Tomáš Navrátil, 17. 4. 2018 21:33)

MFK Trutnov - FK Čáslav 0:2 (0:0)
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, možná jsme měli malinko více ze hry a nastřelili dvakrát břevno. Do druhého poločasu jsme chtěli zvýšit důras, agresivitu, zlepšit úspěšnost fotbalových činností a sopuěře porazit. Ale opak byl pravdou, druhý poločas jsme neskutečně odflákli, Čáslav měla výraznou převahu, vstřelila dva krásné góly a zaslouženě zvítězila. Takovýto přístup dnes nestačí ani na odborářskou ligu. Velké zklamání.

Nominace na Čáslav

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2018 21:18)

Hnízdil, Gnol, Stránský, A.Sováková, Strasser, Kulda, Klejna, Sapár, Navrátil, Čechovič, Borovski, Kalenský, Neradová, K.Kondos (pokud bude po cyklonehodě fit - napsat do 12.00 sms !)
Sraz nejdéle v 15.00 na UMT, hrajeme v červených dresech.

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2018 21:14)

úterý, 17.4. - odložené mistrovské utkání s Čáslaví od 15.45 na UMT v Trutnově, sraz nejdéle v 15.00 v kabinách na UMT
čtvrtek, 19.4. - trénink 16.30-18.00 - místo bude upřesněno !
sobota, 21.4. - mistrovské utkání v Chrudimi od 10.00, odjezd v 7.30 z HSM

Nedělní trénink v HSM

(Tomáš Navrátil, 15. 4. 2018 10:07)

Nedělní trénink BUDE, sejdeme se ve 13.15 v HSM. Hlavním cílem budou fotbalové dovednostní soutěže a u toho průběžně fotbálek (nechám na Vás). Sice účast potvrdilo pouze sedm hráčů (ze zdravotně způsobilých omluveni Anetka a Ondra, ostatní, tedy Sapi, Lukáš, Míra a Kosťa nedali vědět), ale věřím, že ještě někto z těch, kdo se neozvali, dorazí, aby nás bylo alespoň osm. Pokud by mi někdo z rodičů chtěl přijít při organizaci soutěží pomoci, tak to jen uvítám. Pavla naberu ve 13.05 u baráku, kaleňáky (pokud pojedou - ale dát vědět !) ve 12.50 u Hradu.

(Tomáš Navrátil, 14. 4. 2018 6:08)

V neděli bychom udělali trénink od 13.30 na vedlejší ploše v HSM (hlavní je obsazena), hlavním cílem budou dovednostní soutěže, předpokládaný konec v 15.30. Prosím všechny níže o vyjádření, musí nás být alespoň osm, jinak to nemá cenu.

Re: Nedělní trénink

(Martin Klejna, 14. 4. 2018 19:31)